Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 5 października 2012

029. Aktualizacja #13

AKTUALIZACJA NUMER: 12
DATA: 05.10.2012
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 159
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 7
NASTĘPNA AKTUALIZACJA: 12.10.2012Felippe

Świat magii znów jest zagrożony. Po dziewiętnastu latach spokoju wracają Śmierciożercy, a na ich czele staje nowy Czarny Pan. Czy może być jeszcze groźniejszy od Lorda Voldemorta?
Tymczasem w Hogwarcie zaczyna się rok szkolny. Tim Murray trafia do Slytherinu. Zaprzyjaźnia się między innymi z Albusem Potterem i Scorpiusem Malfoyem.
Niczego nieświadomy chłopak, nie wie, że może rozegrać ważną rolę w nadchodzącej wojnie.


alatum.

 Zaczynamy przedstawienie! Niech kurtyna się podniesie, odsłaniając nagie wnętrze zaciemnionej postaci. Gości z pomidorami serdecznie wypraszamy z sali, to nie miejsce na wyzwiska. Dziś wystawiamy komediodramat, proszę więc o przygotowanie chusteczek, jak i pięknych uśmiechów. No już, wszyscy usiądźcie wygodnie, bo rozpoczynamy!

Wiola1189  

MNS - Co byście zrobiły, gdyby mając zaledwie 20 wiosen, ktoś poinformowałby Was o rychłych zaręczynach? Mało tego, musiałbyście wynieść się z rodzinnego domu i zamieszkać u niechcianego kandydata. Właśnie taka nieprzyjemna niespodzianka spotyka Cassidy Evans-dziewczynę o niewyparzonym języku oraz ognistych włosach. Zamieszkała pod jedym dachem z przystojnym gangsterem i jego...dziwnymi kompanami buntowniczka, rozpoczyna swoją prywatną wojnę o wolność. Tylko, co się stanie, gdy prawda zacznie wychodzić na jaw i uczucia wezmą górę? Jeśli macie ochotę na Vondy w zwariowanym stylu, to zapraszam.

Daria

Amatorska twórczość autorska; blog utworzony w marcu 2012 roku; stanowi on zbiór opowiadań zdecydowanie niebehawiorystycznych, skoncentrowanych głównie na stanach i przeżyciach wewnętrznych ich bohaterów. Jest to opis świata widzianego z ich perspektywy. Zapraszam i życzę miłej lektury.
Zbiory opowiadań, Opowiadania: dramat/psychologiczne


Dean Winchester

Mamy rok 2009. Świat, w którym żyjemy wcale nie jest taki kolorowy. Okazuje się, że dookoła nas żyje mnóstwo stworzeń, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Potwory z naszych koszmarów nagle wypełzają na powierzchnię ziemi, żeby zawładnąć nią i dokonać ostatecznego rozkładu. To jednak nie jest największy problem.
Ziemia staje się punktem spornym w wojnie pomiędzy niebem i piekłem. Lucyfer został wypuszczony z klatki i próbuje pokonać swoich anielskich braci. Ci zaś chcą z powrotem zamknąć go w piekle. Nikt już nie troszczy się o ludzkość. Teraz pojawia się szansa dla Ciebie. Musisz wybrać po której stronie staniesz. Czy zostaniesz łowcą, będziesz jak Sam i Dean Winchester? A może uważasz, że to Lucyfer ma rację i staniesz po jego prawicy w tej walce? Możliwe też, że to anioły mają wygrać spór, że Michał ze swoim ognistym mieczem, ma pozbyć się szatana raz na zawsze. Zdecyduj i stań po właściwej stronie.


Mała Mi

Historia młodej dziewczyny, która po wielu latach mieszkania w niemieckim sierocińcu w którym była bita i poniżana, postanawia uciec i zacząć życie od nowa. Wie, że nie będzie to proste, ponieważ jej celem jest Polska, a dokładniej Kraków. Historia będzie ukazywała zmagania wiążące się z odbiciem od dna. Liliana - główna bohaterka - będzie w tej historii przeżywała różne wzloty i upadki, związane ze zdrowiem i miłością. Będzie to ukazanie życia codziennego w trudnej sytuacji.


VampiraBella

Kilka opowiadań z różnej tematyki. Głównie romanse z domieszką akcji, kilka opowiadań fantastycznych. Parę wpisów wypadających z tematyki.

7 komentarzy:

 1. WIOLAVONDY - bardzo dziękuje za dodanie do katalogu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, za dodanie do katalogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również przyłączam się do podziękowań. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam zauważyć błąd - mój nick to "alatum.", nie "Alatum" ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety jestem zmuszona zakończyć mojego bloga. Przepraszam za zamieszanie, a więcej informacji dlaczego to robię jest na: zycie-cassie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Minęły już ponad 2 miesiące od czasu, kiedy dodałam link do Waszego katalogu, a mojego bloga dalej w owym katalogu nie ma. W związku z tym faktem postanowiłam usunąć ww. link, gdyż trzymanie go w dalszym ciągu na blogu uznałam za bezcelowe i nieużyteczne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń