Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!poniedziałek, 24 listopada 2014

192. Nowe posty #72

» Mask

Mask by Curly Angel
Rozdział 10
"Myślałam, że dowiem się czegoś ciekawego, lecz nic takiego nie miało miejsca. Pościel była biała, a na jednej ze ścian wisiał tylko, niezbyt ciekawy, obraz drzewa. Żadnego regału z książkami, żadnych rzeczy osobistych. Zwykła sypialnia z łóżkiem, szafką nocną i komodą. Na dodatek meble nie były do kompletu. Próbowałam bardziej wytężyć wzrok, jakby w pokoju nagle miały pojawić się jakieś nowe przedmioty. Kiedy już chciałam wracać do siebie, dostrzegłam, stojące na szafce nocnej, dwie ramki ze zdjęciami."

Nieobliczalne by thequeenavalon
Rozdział czwarty - Annabeth.
"Biegłam ile sił w nogach, a moje botki na obcasie dodatkowo utrudniały mi zadanie. Było już dość ciemno, zimny wiatr uderzał mnie w twarz, a sweter, który miałam na sobie nie chronił mojego ciała przed mrozem. Ludzie patrzyli na nas jak na wariatki, kiedy przemykałyśmy koło nich. Skręciłyśmy w ciemną uliczkę. Ślepy zaułek. Osoba stojąca przed nami miała na sobie długi, czarny płaszcz i kaptur zarzucony na głowę. Wcześniej wydawała mi się wyższa i potężniejsza.
-Nie masz, dokąd uciec! Wyjaśnisz mi teraz, co to oznacza.- Wyciągnęłam w jego kierunku prawą rękę, pokazując znak. Tajemnicza postać odwróciła się i stała teraz twarzą do nas."

''Każdy ma swoją historię życia, która go ukształtowała''
-Historia byłaby nudna, gdyby dla wszystkich skończyła się szczęśliwie, prawda?-Spytał.-Zbyt przewidywalna. Ktoś umrze, ktoś ucierpi, ktoś dostanie drugą szansę.-Dokończył ze smutkiem i popatrzył na mnie ze łzami w błękitnych oczach.-Ale możemy mieć też nadzieję na zwrot akcji i zmianę biegu wydarzeń, prawda?-Spróbował się uśmiechnąć ale kąciki ust mu drżały.-Chodź, idziemy. Domi pewnie już nas szuka.-Podał mi rękę i pomógł wstać. Ruszyłam za nim długim korytarzem. Wtedy marzyłam, żeby ta historia miała jednak szczęśliwe zakończenie.


Into Dust, n by Ulotna
into dust, n #41
Zaufanie.
Każdy odzyskuje je tak, jak potrafi. Jedni, idąc tropem Benjamina Warda, pokładają całą swoją lichą nadzieję w równiutko ułożonym stosie błahostek i uparcie dążą do upragnionego przepoczwarzenia w oczach tej, którą kochają. Inni, tak jak pewien dżentelmen z ulicy Abbey Road, składają przez telefon obietnice ukierunkowane wyłącznie na zysk i sławę. Większość jednak załatwia sprawę najbanalniej, jak tylko się da. Uniwersalnym przepraszam. Zupełnie jak skruszona weekendowa dziewczyna, która wpatrzona w zdjęcie Adriena Levine'a, niczym w obrazek, przeprasza cały świat za swoje istnienie. Wśród nich wszystkich są jednak i tacy, którzy wymykają się wszelkim schematom.
Tacy, jak ona.
Ci, zdecydowani absolutnie na wszystko. Ci, którzy z dziecięcą wręcz naiwnością zaufanie odzyskują po swojemu. Robią to z książką w dłoni – czyniąc z niej najfatalniejszą kartę przetargową zorientowaną na przekroczenie progu niegdyś znajomego, dziś zupełnie obcego domu.


17. Koszmary Laxusa, marzenie Nainy.
"-Wiesz, że to wszystko twoja wina? To ty narażasz naszą gildię i ty zrobiłaś z Laxusa poszukiwanego wśród podziemnych skrytobójców. A wszystko dlatego, że nie mogłaś ochronić Graya w tym pociągu. - Postanowiłam uderzyć w najczulszy ze znanych mi punktów, a w zamian dostałam mrożące spojrzenie, od którego zrobiło mi się nieprzyjemnie chłodno.
-Wiesz co, Cyganko? Ty masz nieprzyjemną umiejętność wkurzania mnie do granic możliwości. Ale jak dalej będziesz kłapać jadaczką, to może się to źle skończyć dla ciebie i tej biblioteki."

Chapter Four
Doktor siedział w swoim gabinecie z oczami wlepionymi w książkę. Było to obszerne tomisko, za które Charlie na pewno by się nie zabrał. Duża ilość stron go odpychała.
- Dobry wieczór – powiedział lekarz, gdy Charlie wparował do pomieszczenia. Po drodze tutaj nie zdążył ochłonąć, a wręcz przeciwnie: był bardziej podminowany niż wcześniej. Doktor, jakby to wyczuwając, zapytał: – Mam ziółka na uspokojenie, zaparzyć do rozmowy?
- Chyba wystarczy wciskania mi jakichś świństw, proszę pana – odpowiedział oschle Charlie i usiadł w fotelu.
- Sugerujesz coś? – spytał jego rozmówca, nie unosząc wzroku znad tomiska, co jeszcze bardziej podburzało Charliego.
- Możliwe. Chciałbym wiedzieć czy to, co mi się przytrafia, to wytwór ziółek? Kawał, który chcą mi z jakiegoś powodu wyciąć rodzice? Co mi się dzieje?!

3. Ulubienica Haymitcha.
— Nie powinnam była brać udział w głosowaniu. Szkoda tylko, że igrzysk nie da się odwołać. 
— Kto powiedział, że nie da? — Oczy Peety rozbłysły nowym blaskiem. 
— Plutarch przygotowuje już arenę. Prace są na ukończeniu. 
— Byłaś twarzą rebelii. Dzięki tobie udało się obalić rządy Snowa. To nie wystarczy?
— Nie dla Organizatorów. Spełniłam swoją rolę jako kosogłos. Teraz jestem dla nich bezużyteczna. Nie będą liczyć się z moim zdaniem.

Written Heart by Dusia
Potterowskie: Korytarz.
- Borykasz się z takim problemem? – odważyła się zapytać. Malfoy otworzył z powrotem oczy i spojrzał uważnie na dziewczynę.
Czuła, że w pytaniu Malfoya kryło się wiele tajemnic. Teraz rozumiała, dlaczego chłopak siedział tutaj na parapecie i rozmyślał nad swoim życiem. Jakieś dziwne uczucie sprawiało, że zaczęła współczuć Draconowi – a bardzo rzadko się to zdarzało.
- Niestety – wymamrotał, uciekając wzrokiem. Jego szare tęczówki lustrowały obecnie widok zza okna. – Wojna powoli się zbliża i wiem, że jeśli… tego nie zrobię, mogę spotkać się z poważnymi konsekwencjami.

Heapurgell by eon
2. Jest źle, gdy dzieciak ma lepiej skrojony garnitur niż ty.
Zacisnąłem usta.
— Gdzie jest haczyk? Zabrzmię jak kretyn, ale w każdym filmie, gdzie Piekło wydawało się całkiem przyjemną opcją, nagle okazywało się, że wcale tak nie jest. Macie bar, macie te dziewczyny, wszystko ładnie, a co będzie później?
— Gdybym ci powiedział, to miejsce nie nazywałoby się Piekłem, nie sądzisz?
— Przecież i tak wybór nie należy do mnie. — Skrzyżowałem ramiona na piersiach. — Opowiedz mi chociaż trochę o tym, co tak naprawdę tu się dzieje. Polewanie smołą? Lawą? Gotowanie w kotle?
— A czy ja wyglądam na średniowiecznego łowcę czarownic, żeby kogoś polewać smołą?

Rozdział 14; Jeden krok w przód, tysiąc w tył.
- Damon, chciałam...- zaczęła drżącym głosem- chciałam cię przeprosić...
- W takim razie znam kilka sposobów- wymruczał niczym najedzony kocur i pochylił się nad nią jeszcze bardziej, tak, że niemal stykali się nosami. 
- Przestań- wyjąkała wprost w jego wargi. Damon uśmiechnął się jedynie szelmowsko i nie zaprzestał swoich poczynań. 
Nie dane im było jednak zatracić się w tak upragnionym (przynajmniej przez niego) pocałunku, bo niespodziewana postać, wyłaniająca się z lasu sprawiła, że Elena odskoczyła od niego jak opażona. 
To była kobieta, na oko czterdziesto-trzy letnia, o skórze koloru czekolady, ciemnych oczach i poszarzałej twarzy. Jej czarne włosy tkwiły w nieładzie, biała sukienka, która miała na sobie byłą podarta i umazana ziemią a jej wzrok mętny i wyraźnie zmęczony. Mimo że Elena widziała ją może ze trzy razy na oczy i w żadnym wypadku nie przypominała tej słabej kobiecinki, jaką miała przed sobą bez trudu ją rozpoznała. 
- Abby?- spytała zdziwiona, zwracając tym samym na siebie uwagę Jeremiego i Bena.

Najtrudniej zaufać by Soulmate
Rozdział XVIII: Połamana.
- Tak. Tyle jesteś mu winna po tym namiętnym pocałunku.
Dopiero po kilku sekundach zrozumiałam, że jest drugie dno w tej wypowiedzi. Owszem, wprowadziłam go w błąd. Ale ważniejsze było to, że Daria mimo wszystko nadal coś do niego czuła a przynajmniej te dawne uczucia kazały jej stanąć po jego stronie. Może też uważała, że ja na niego nie zasługuję i to ona powinna być teraz na moim miejscu.
Momentalnie w pomieszczeniu zrobiło się chłodniej.
- Jeżeli nadal coś czujesz do Kamila… 

Mask by Curly Angel
Rozdział 11
"Odpowiedzią na jego żądanie był tylko złośliwy chichot.
Potem jeden strzał.
Zduszony krzyk.
I ogromna plama krwi."

Inna by *starlight*
8 - Niedowierzanie.
" Podeszłam do łóżka z wazonem i wylałam lodowatą wodę na jego twarz. Ledwo powstrzymałam śmiech kiedy zaspany i zaskoczony wyskoczył z łóżka jak oparzony. Dopiero wtedy kiedy zostałam siłą przyparta do ściany mój dobry humor prysł. Czułam, że na moich nadgarstkach pozostaną ślady po jego silnych dłoniach.
-Alec? – spytałam niemal szeptem. Cóż. Lepsze to niż żałosny piskliwy głosik."

Rozdział 3; Powracający koszmar.
I wtedy nagle jego głowa się odwróciła, a mroczne oczy padły na mnie. Kilka razy przemierzył mnie wzrokiem od góry do dołu. Jego twarz nie wyrażała żadnych emocji. Stał jakby onieśmielony i chyba niepewny, co ma uczynić. Ja natomiast czułam się pod wpływem jakiegoś czaru. Kurde, czy to jest jakaś bajka? Ja nie znoszę animowanych filmów.
- Maja - powiedział niespodziewanie.

Ostatni taniec by Seoanaa
Rozdział 3
Skoro nie należała do moich strażników, musiała być kimś zupełnie innym. Jedyne czego teraz się obawiałam, to tego, że okaże się być moim wrogiem. Jedną z osób, które zamarzyły sobie obalić mnie i nie dopuścić do pojednania światów. 
- Nie podoba ci się? - zapytał mnie brunet, jakby obawiając się potwierdzenia swoich obaw. Zupełnie źle odczytał moją reakcje. Uśmiechnęłam się do niego.
- Jest pięknie - powiedziałam, jednocześnie w myślach przywołując Nirrę.
Była ona jedynym stworzeniem, któremu zawierzyłabym swoje życie. I tak też zrobiłam. Miałam jedynie nadzieję, że moje przeczucie nie zostanie potwierdzone. Inaczej my wszyscy bylibyśmy w wielkim niebezpieczeństwie. Nie wspominając już o tym, że musiałam zgodzić się z ojcem.

Rozdział pierwszy
— Przysięgam, jeszcze raz zaczniesz wspominać wszystkich facetów, z którymi kiedykolwiek rozmawiałaś, to wbiję ci to w oko. — Baśka zamachała gniewnie widelcem, po czym potraktowała nim okrutnie sałatkę grecką.
(...)
— Ale ty nie rozumiesz, noo. Co chwila się z jakimiś umawiasz, ale to nic na poważnie, a ja i Arek...
— ...to przeszłość. Uprzytomnij sobie wreszcie, że najwyraźniej nie byliście sobie pisani i gdzieś tam czeka na ciebie jakiś fajny facet.
— Powiedz jeszcze, że Arek nie był mnie wart, skoro mnie rzucił, i standard pocieszeń zostanie osiągn... AUĆ! — Iga złapała się za miejsce, gdzie Baśka ją uszczypnęła.
Stańczak rzuciła jej pełne politowania spojrzenie, włożyła do ust kęs sałatki i przeżuła, w milczeniu patrząc w telewizor.

24 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałabym prosić o zmianę nazwy autora i adresu bloga Na szczyt czarnoksięstwa (adres: http://lord-voldemort-fanfiction.blogspot.com)
  znajdującego się w zakładce Fanfiction -> Harry Potter na adres - na-szczyt-czarnoksiestwa.blogspot.com i autorke jako Acrimonia.
  natomiast w blogu Przeszłości smak (adres: przeszlosci-smak.blogspot.com) z Kliii na Acrimonia. znajduje się w tej samej kategorii.
  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://smiercjestlatwatozyciejesttrudne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, chciałabym zmienić opis bloga.
  adres: http://lhunger-gamesl.blogspot.com/
  tytuł: Cała wolność jest parodią Utopii
  kategoria: FanFiction, Igrzyska Śmierci
  autor: lubiemaslo

  nowy opis:
  Alternatywna rzeczywistość Panem, w której upragniona Utopia upadła a po latach Igrzyska zostały wznowione. Zbliża się 4. Ćwierćwiecze a mentorką ma być Livender Sotoke, zwyciężczyni poprzednich rozgrywek. Mimo wygranej i powrotu do rodziny świat stał się bardziej szary niż wcześniej a ludzie których znała od lat zaczęli się inaczej zachowywać. Coś się zmieniło a Kapitol ukrywa okrutna prawdę i planuje kolejną rzecz, która ostatecznie rozwiąże kryzys w Panem. Z pewnością nie będzie ona dobra...

  z góry dziękuję i przepraszam za ewentualny kłopot^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, bardzo proszę o zmianę opisu mojego bloga The Story of Ramona (kategorie: dramat; psychologiczne, obyczaj; romans) na:
  Dziesięcioro rodzeństwa, dziesięć różnych historii. W którym miejscu ruszyli innymi drogami i czy naprawdę nigdy już nie wylądują na jednym torze? Czy potrafią uwolnić się od przeszłości? I dlaczego tak trudno osiągać szczyty, kiedy wylądowało się na samym dnie?
  Chcecie szczęśliwego zakończenia? To sobie je napiszcie.

  Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Chciałabym wprowadzić zmiany w moim blogu.
  Znajduje się on w Fantastyka ; SF
  "Ostatni świt", autor: Aniela (ostatniswit.blogspot.com)

  Chciałabym zmienić autora i opis tegoż bloga.
  Autor: Mlle Azura
  Opis:

  Świat po zakończeniu II wojny europejskiej niczym nie przypomina swojego poprzednika. Ludzie żyją w ciągłym strachu o siebie i bliskich, rodziny są rozbite i egzystują małymi grupkami na różnych kontynentach, a w większości ocalonych państw panują rządy skrajnie autorytarne. Jedynie Versetia - wielkie państwo powstałe w dawnej Skandynawii - pozostaje wolne od podobnych absurdów. Tylko tam społeczeństwo nie jest terroryzowane i uciskane...
  Dwudziestodwuletni mężczyzna próbujący odnaleźć zaginionego brata. Młoda wojowniczka szukająca sensu życia i prawdy o sobie. Co się stanie, gdy zderzą się dwa kompletnie różne światy, tym samym mieszając się w wir tajemnic, intryg i kłamstw?

  Z góry dzięki C:

  OdpowiedzUsuń
 7. dlaczego nie można dodać komentarzu w zakładce zgłoszenia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, chciałabym dodać mój blog do kategorii fantasy :)
  http://wtajemniczenipoczatekkonca.blogspot.com/
  Opis:
  Ona i on. Mają po 17 lat. Są Wtajemniczeni. Muszą działać razem. Tylko tak mogą uratować ten świat przed samozagładą. Ale czy się spotkają? Jak trafią na siebie? I czy zechcą ze sobą współpracować? On może czytać w myślach i przekazywać jej informacje o niewłaściwych decyzjach, podjętych przez ludzi z jego otocznia, a ona może te decyzje zmieniać. Jednak mogą się porozumiewać tylko w dosyć nietypowy sposób. Jaki? Dowiecie się jak będziecie uważnie czytać :) Czy uda im się zapobiec końcowi...?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam.
  Prosiłabym o USUNIĘCIE takich blogów jak :

  www.plonace-serca.blogspot.com
  Im dłużej pozwala się kobiecie tęsknić, tym bardziej rośnie miłość
  Czarna Dama
  FF : potterowskie : Czasy Harry'ego

  oraz

  www.bitwa-o-zycie.blogspot.com
  Bitwa o Życie
  Wesoły Kostek
  FF : potterowskie : Czasy Harry'ego

  ps. zmieniałam NICK z Czarnej Damy na Wesołego Kostka.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, hej!
  Ja mam małą propozycję odnośnie kategorii. Widzę, że jest tu oddzielnie yaoi, a to według mnie powinna być podkategoria zakładki anime/manga (tak, to razem). Daje to wtedy większe możliwości.
  Pozdrawiam! ^.^

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, z racji tego że przeniosłam swoje opowiadania na witrynę wordpress.com,chciałabym zmienić link do mojego bloga.

  adres: http://yaoi-stories-by-jamiehart.blogspot.com/
  tytuł: Be a voice, not an echo
  kategoria: yaoi
  autor: Jamie Hart
  Proszę aby zastąpiono adres: http://yaoi-stories-by-jamiehart.blogspot.com/ na
  adres: https://jamielynehart.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam i od razu przepraszam za kłopot, bo zapewne dużo z tym roboty:
  chciałam zmienić adres bloga "Opowiastki kotołaczki" zapisanego w dziale zbiór opowiadań na drzewo-pomyslow.blogspot.com
  Z góry dziękuję za fatygę! kotołaczka02

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, proszę o usunięcie mojego bloga ze spisu :)
  http://my-royal-life.blogspot.com/ --> Moje "królewskie" życie
  Kategoria: Fantastyka

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, proszę o zmianę opisu bloga: www.kochankakardynala.blogspot.com (kat.Historyczne) na ten:
  Rok 1496

  Czternastoletnia Anna Catalina Simandi trafia w sam środek tajemnic, intryg i zdrad, zostając dwórką córki papieża Aleksandra VI - Lukrecji Borgii. Zafascynowana jej przystojnym bratem - Cesarem, w tym samym roku nawiązuje z nim romans, a początkowo potajemne schadzki wychodzą na jaw z wielkim hukiem. W Rzymie wrze od gorących komentarzy o tym, co dzieje się w kardynalskich komnatach, a niezadowolenie ojca Anny oraz papieża spada na kochanków, nie zdołając zburzyć między nimi silnej, coraz bardziej zacieśniającej się więzi. Żarliwy, pełen namiętności i oddania związek owocuje zrzuceniem przez Cesarego kapelusza kardynalskiego.
  Czy zdoła poślubić miłość swego życia? Czy uczucie wystawione na tak wiele prób ma szanse przetrwać?

  Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzień dobry :) Chciałabym prosić o zmianę opisu bloga.

  Osobno słabi, razem niepokonani.
  www.wakerlings-life.blogspot.com
  Kategoria: Kryminał

  Proszę o zmianę opisu:

  Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a adoptowanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Jedyny jej rodzic, ojciec, okazuje się być szefem nielegalnego zgrupowania. Odkrywa że jej brat wraz z przyjacielem pracuje dla mafii, nieświadoma zagrożenia sama do niej dołącza. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z adoptowanym bratem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Na jaw wychodzą sprawy sprzed lat. Jej ciężki charakter wywołuje rodzinne awantury z macochą. Zaczynają się problemy, zostaje przyjęta do mafii nie wiedząc że jej miłość tak na prawdę pracuje dla FBI, musi ukrywać swój związek z "bratem" przed rodziną i przyjaciółmi. Czy Emily poradzi sobie z przeciwnościami losu? Czy zostanie przy życiu pracując dla mafii? Czy wytrwa w związku z Brianem? Czy pogodzi się z wyborami ojca? Czy wygra swoje życie?

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam, wstawiłam buton i dodałam komentarz w zakładce "Zgłoś się" niestety mój komentarz się nie pojawił, ponowiłam próbę i znowu nic. Czy można coś z tym zrobić?
  Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć. Proszę o zmienienie opisu mojego bloga. :)
  kategoria: Harry Potter
  tytuł: Spojrzenie Syriusza Blacka

  nowy opis:
  Historia opowiada o przygodach Syriusza Blacka. Młody Black trafia do domu Godryka Gryffindora, krzyżując tym plany wychowawcze swoich rodziców. Z czasem nabiera pewności siebie i zaczyna przeciwstawiać się rodzinnej ideologi. W Hogwarcie poznaje trójkę rówieśników: Jamesa Pottera, Remusa Lupina i Petera Pettigrewa. Chłopcy z czasem stają się najlepszymi przyjaciółmi. Przemierzają Hogwart w poszukiwaniu tajnych przejść, nocą wymykają się z dormitorium na wypady do Hogsmeade i wycinają kawały każdemu kto się nawinie. Black szczególnie zżywa się z Jamesem. Jeden napędza drugiego coraz śmieszniejszymi i bardziej szalonymi pomysłami. Spędzają masę czasu razem, a na wspólnych szlabanach wymyślają kolejne genialne żary. Jak dale potoczy się historia Syriusza Blacka? Jeśli jesteście ciekawi, serdecznie zapraszam do siebie.  Dziękuję z góry za zmienienie opisu i pozdrawiam serdecznie!
  ~Oblivion

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć, chcę zmienić nazwę autora i tytuł bloga. :)

  Adres bloga: myszy-i-ludzie.blogspot.com
  Tytuł: Człowiek i Mysz
  Autor: Gall Anonim
  Kategoria: Zbiory Opowiadań

  Zmiana:
  Autor: red hood.
  Tytuł: Myszy i ludzie

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam, mam bloga tutaj w spisie Fayer Night (fanfiction / Pamiętniki Wampirów) pierwszy z góry :)
  i chciałabym dokonać zmian, a mianowicie:
  tytuł: The Orginals
  autor: Sunrise ( to dalej ten sam autor, zmienił się tylko nick)
  kategoria: fanfiction / The Originals (jeżeli byłaby taka możliwość to prosiłabym o stworzenie takiej podstrony, a jeżeli nie to o pozostawienie w tej, w której jest)
  opis:
  Są chwile, gdy śmierć wydaje się wybawieniem.

  Danielle pochodzi z potężnego rodu czarownic, lecz oddałaby wszystko by stać się zwykłym człowiekiem. Wygnana z rodzinnego miasta, wraca po latach by zasięgnąć zemsty. Nawet nie zauważa, gdy staje się pionkiem w grze wartej miliony żyć.

  Życie wieczne jest wiecznym potępieniem.

  Niklaus, nieśmiertelna hybryda. Przyjeżdża do miasta, które stworzył i chce odzyskać władze. Nawet nie podejrzewa, tego co go czeka. Rodzina jest dla niego wszystkim, ale czy będzie w stanie poświęcić to co stanie się dla niego najważniejsze aby ją ocalić?

  Historia o miłości, prawdziwej miłości, której nawet śmierć nie stanie na drodze.


  Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jejku, nie pierwszy od góry, ale trzeci albo czwarty :)

   Usuń
 21. Witam!
  Wróciłam z dość długiej przerwy, ale dzięki temu mam wenę, nowe pomysły i chęć do pisania.
  Zapraszam serdecznie tych co lubią poczytać coś innego niż "pieprzenie o pieprzeniu"; tych, którzy szukają w opowiadaniach również trochę akcji, brutalności nie tylko w seksie i humoru.
  Zapraszam serdecznie!
  http://just-existence.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Polecicie?
  http://czytoremuslupin.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na bloga opowiadającego o huncwotach.
  maraudersanthemes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń