Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 14 kwietnia 2012

001. Poszukiwany/poszukiwana!

Witam wszystkich ponownie. 
Blog powoli, powolutku się rozkręca, mamy nawet już pierwsze zgłoszenie, jednak chciałabym, by więcej osób dowiedziało się o Segregatorze. Dlatego informuję wszystkich, że poszukuję osób chętnych pomóc mi rozgłosić blog. Nie trzeba robić wiele - wystarczy podrzucić adres Posegregujmy na kilku blogach. Oczywiście nie za darmo! Zasady pod linkiem "Czytaj dalej".

Każdego, kto będzie chętny to zrobić, umieszczę na miesiąc w ramce Pomogli na stronie głównej bloga (której jeszcze nie ma, ale będzie) z odnośnikiem do jego strony www. Co należy zrobić?
 1. Wyrazić w komentarzu chęć niesienia pomocy.
 2. Podać swój nick i adres bloga.
 3. Rozesłać adres Posegregujmy do kilku, kilkunastu blogów (chyba że ktoś ma ochotę dalej) w komentarzach, podpisując się tym samym nickiem, co w komentarzu.
 4. Treść reklamy:
  Zapraszam do Segregatora - pierwszego katalogu obejmującego wszystkie portale i kategorie blogów. Chcesz wiedzieć, dlaczego Segregator jest wyjątkowy? Zajrzyj na www.POSEGREGOWANE.blogspot.com :)
 5. Na blogspocie mam możliwość sprawdzenia, z jakich witryn i blogów wchodzono na Posegregujmy, więc nie trzeba podawać mi potem, gdzie rozesłało się reklamę.
 6. Liczy się skuteczność! :)
 7. Osoba, która wyjątkowo się przysłuży, znajdzie swoje miejsce w zakładce Współpraca na stałe.
 8. Reklamy należy zostawiać w miejscach do tego przeznaczonych. Jeśli na blogu jest zakładka "Spamownik" lub "Spam", umieszczamy to w tamtym miejscu. Jeśli nie ma, to ewentualnie pod notką. Ja także nie lubię śmiecenia i nie chciałabym, by wrzucał mi reklamy pod rozdziałami opowiadania. Za złamanie tego punktu wyciągne konsekwencję, może niezbyt surowe, ale wyciągnę...
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny. Nie zawiedźcie mnie! :)

Tymczasem informuję, że we wtorek nie będzie obiecanej aktualizacji nowych postów, gdyż jeszcze nic nie ma w katalogu - to chyba oczywiste :) Za tydzień w piątek wstawię za to pierwszą informację o blogach dodanych do katalogu, więc macie jeszcze sześć dni na zgłoszenie się, by pojawić się w pierwszym poście.
Dodatkowo, zaktualizowałam podstrony Głosowanie i Współpraca, do tej drugiej dorabiając button reklamujący Posegregujmy. Stworzyłam także podstronę Opis kategorii, która ma na celu pomoc zgłaszającym swoje blogi w wyborze kategorii.
Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w pierwszych krokach Segregatora!

7 komentarzy:

 1. myślę że reklama w komentarzach może być drażniąca a nie zachęcająca, może warto założyć konto na facebooku? albo reklamować się w wątkach na forach blogowych:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wszystkie fora pozwalają na reklamowanie jakichkolwiek stron w ramach swojego portalu. Jestem świadoma, że spam jest denerwujący, w końcu i ja mam blogi :), dlatego go po prostu usuwam (i wcale nie dziwię się, że robią to też inni) albo robię zakładki ze spamownikami, co wydaje mi się być odpowiednim rozwiązaniem. Z jednej strony nie ma syfu, z drugiej strony każdy powie to, co chce.
   Wiem jednak, że na blogach spoza Onetu jest problem ze spamownikami, chyba tylko tam wykształciła się taka, bardzo praktyczna zresztą, tendencja. Dlatego staram się reklamować na podstronach w zakładkach typu "Współpraca" albo "Linki", a jeśli nie, to próbuję napisać cokolwiek na temat notki... Oczywiście gdybym to robiła za każdym razem, już dawno bym oszalała, siedząc nad reklamowaniem bloga nocami :)
   Z tym facebookiem to może dobra sprawa... Nawet się nad tym nie zastanawiałam.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Wybacz, że piszę dopiero teraz.

  Myślę, że Prozaicy mogą wstawić link do Posegregowanych u siebie - w związku z tym, czy button do Prozaików mógłby się pojawić gdzieś na głównej stronie Twojego bloga? wiem, wiem, że powinien on się znaleźć gdzieś pod "recenzjami" albo "blogi grupowe" w "innych" bądź w "felietonach" - jak widzisz, mozliwości jest wiele, a mnie naprawdę zależy na rozsławieniu Prozaików. Mogłoby tak być?

  Pozdrawiam, halska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pewnie, co mi szkodzi :) Przypominam tylko, że można też się z tym blogiem zgłosić do katalogu w 3 kategoriach na raz. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Podoba mi się tutaj :). Całkiem możliwe, że zgłoszę swoje fanfiction do Ciebie, ale póki co nie widzę kategorii manga&anime :D. Niemniej - naprawdę fajny pomysł, by wszystko było w jednym blogu. Brawo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł nie mój, rejestrów i katalogów jest w bród. :) A manga i anime jak najbardziej jest, o tutaj:
   http://posegregowane.blogspot.com/2012/04/opowiadania-fantasymanga-anime.html

   Usuń
  2. O widzisz. Ja patrzyłam po kategoriach ogólnych przy FF, na stronie głównej.
   No niby tak, ale katalog wszystkiego - takiego nie widziałam :)

   Usuń