Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!środa, 29 sierpnia 2012

020. Szuflada


Bywałam tam wcześniej, lecz dzisiaj znów przypomniałam sobie o tej ciekawej stronie i postanowiłam się powiedzieć Wam co-nieco o tym internetowym magazynie kulturalno-literackim, jakim jest Szuflada.net.

 Tak Szuflada pisze o sobie:

Naszym głównym celem jest propagowanie literatury i kultury, a przede wszystkim dzielenie się Naszą pasją, którą przede wszystkim są książki. Szufladę będzie tworzyć zespół redakcyjny, odpowiedzialny za konkretne działy. Wśród nich znajdziecie już dobrze znane przegródki takie, jak recenzje książek, recenzje filmowe, felietony, czy opowiadania, ale również całkowite nowości, takie jak mitologie, literatura bałkańska, czy literatura marynistyczna.
W planach mamy organizowanie literackich konkursów we współpracy z wydawnictwami i zaprzyjaźnionymi stronami, wywiady z ciekawymi autorami, ludźmi muzyki i filmu, oraz przede wszystkim stałe poszerzanie naszej oferty literackiej o nowe, interesujące działy, w związku z czym zapraszamy wszystkich literatów do podejmowania z Nami współpracy. Uwolnijcie teksty z Waszych szuflad, niech wreszcie ujrzą światło dzienne!

Zapraszam wszystkich początkujących pisarzy, zapalonych moli książkowych, uzależnionych od oglądania filmów oraz codziennej dawki kultury.


2 komentarze:

 1. Dzień dobry bardzo, czy mogłabym tak nieśmiało poprosić, żeby Segregator wsparł pewną akcję na Prozaikach? Chodzi o ćwiczenie literackie, które ma za zadanie wszystkim miłośnikom pisania pomóc trenować swój styl. O, tutaj: http://prozaicy.blogspot.com/2012/08/przywitaj-sie-z-moim-maym-przyjacielem.html

  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, wstawię post po poście aktalizacji 8 3/3. (Powinien być dzisiaj).

   Usuń