Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 14 września 2012

025. Aktualizacja #10

AKTUALIZACJA NUMER: 10
DATA: 14.09.2012
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 127
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 10
NASTĘPNA AKTUALIZACJA: 21.09.2012


Noriko no Asai Kartka zapisana moją codziennością i... filmikami z YouTube?! Co to ma być?! Kto ten tekst pisał?! ...A tak, ja. Blog niemal o wszystkim, co tylko przyjdzie mi do głowy wychodzi na światło dzienne więc nie ociągać się i wpadać! Maja

Nie wszystko jest takie, jak się wydaje, więc niczego tak naprawdę nie można być pewnym. Sieć kłamstw starannie ukrywa kompromitującą prawdę. Prawdę o obławie, o ucieczce Nieludzi i o wielkiej porażce... O tym nie usłyszysz na lekcjach Historii Magii.
Ps. Czy jesteś pewny, że istota siedząca obok jest człowiekiem? P♥ulina 

Czym jest tak naprawdę życie? Cieszy Cię każdy kolejny dzień, który przybliża Cię do śmierci?Czy ie warto cieszyć się z każdej chwili.A może to właśnie jutro śmierć będzie chciała zabrać Twoją duszę.Czasami warto jest wykorzystać każdy dzień na 100 procent by po przeżyciu mnóstwa lat powiedzieć sobie, ze teraz mogę odejść bo godnie stawiłem czoła rzeczywistości. 


Pirusz
Los lubi nami potrząsać, uderzać w twarz, a nawet mieszać z błotem. Zwykle stoi za nim Bóg, czasem przypadek, a innym razem mistyczne istoty, które za nic mają ludzkie plany i marzenia. Ogłuszają, biorą na litość, nie dają żadnego wyboru. Lepiej uważaj, gdy spotkasz jednego z nich w ciemnym zaułku o późnej porze, kiedy grzeczne dziewczynki powinny już dawno spać…
Opowiadania: fantasy


Hei-Chi


Byli ze sobą właściwie od zawsze. Jeden był rzeką – zabierał wszystko co stanęło mu na drodze i patrzył na świat przez różowe okulary; drugi zaś był bezbarwny, monochromiczny – starał się pożądać drogą chłodnej logii, a nie uczuć, jednak postrzegał świat zbyt impulsywnie.
Pewien incydent sprawił, że zostali rozdzieleni na cztery lata, które rozbudziły w nich najróżniejsze skrajne emocje – tęsknotę, nienawiść, miłość.
„Paradoks hazardzisty” rozpoczyna się wówczas, gdy ich drogi ponownie się krzyżują, cienka nić wyblakłych wspomnień zaczyna nabierać kolorytów. Stawiają czoła zarówno przyszłości jak i przeszłości na tle zabójstw dokonanych przez seryjnego mordercę. 


Kolorowy omlet


Jestem na skraju załamania nerwowego. Winą za ten stan obarczam mojego brata, którego brak asertywności, głupota i upośledzenie rozumowania osiągnęły apogeum. Ludwik uważa się za człowieka oświeconego. Będzie mógł swoim blaskiem rozjaśniać umysł Kaliny Słomińskiej, która od piątku uważana jest oficjalnie za jego dziewczynę. Nie wiem, które z nas czuje się z tego powodu gorzej – ja, jako iż Kalina to osoba, której nie znoszę pod żadną postacią, czy Ludwik, dla którego ten związek jest szramą na wizerunku. Po głębszym zastanowieniu, stwierdzam, że jednak to ja mam gorzej. Ludwik musi wytrzymać z Kaliną tylko tydzień, a ja jestem pewna, że przez ten tydzień nie omieszka dodatkowo mnie pognębić, na przykład zapraszając to dziewczę do naszego domu. Chyba poproszę Tamarę, żeby mu tego zabroniła... Nie, ona się na to nie zgodzi. Bardzo cieszy ją, że Ludwik znalazł sobie dziewczynę, gdyż ten fakt obala pogląd, jakoby osobowość mojego brata przejawiała cechy narcystyczne. Niestety nie zna ona szczegółów zawarcia tej znajomości. Ja ze swojej strony nie zamierzam jej uświadamiać. Niech myśli, że Ludwik postawił kolejny krok na drodze swojej socjalizacji. 
Maria Antonina ma piętnaście lat, popularnego brata i dwie przyjaciółki, z których jedna zmienia poglądy polityczne i religijne w zależności od sytuacji, a druga co tydzień wielbi innego chłopaka. Czasem uważa, że powinna się pochlastać. Dlatego jej życie jest cudowne.


Martha

Anioły od wieków stoją przy nas i obserwują. Patrzą na to, co dobre, ale i złe. Są skłonni otowrzyć barmy Raju przed każdym, kto się do nich zgłosi. Zgodnie ze swą mądrością udzielają różnych łask. Najlepszym, absolutnie utalentowanym i obdarzonym lekkością pióra, wręczają złote lub platynowe szarfy, by jaśnieli ponad innymi. Innym, nie obdarzonym przez los tak wspaniałym talentem, dają zwykłe, czarne szarfy. Sa one znakiem, że ktoś potrzebuje się jeszzcze czegoś nauczyć, daleka droga przed nim. Nie jest w stanie jaśnieć niczym gwiazda nad anielskim orszakiem. Chcesz się przekonać na którą szarfę zasłużyłeś? Zgłoś się! 


Różni

Pomyśl, jak bardzo życie jest ulotne. Jednego dnia mamy pieniądze, rodzinę, spokojne życia drugiego dnia możemy zostać z niczym. Las Vegas często funduje taką niespodziankę nieznającym tego świata przybyszom. To tutaj milionerzy stają się biedakami, a biedacy milionerami. To tutaj kochające żony są porzucane na rzecz krótkich spódniczek i dekoltów. To tu, w jeden dzień może się odmienić całe Twoje życie. Wódka, seks, dragi. Seks, dragi, wóda. Wóda, dragi, seks. To nie jednego może zgubić. Ale przecież lubimy takie życie na krawędzi. Zawitaj do jednego z największych kasyn na świecie, przekrocz próg Bellagio i poczuj klimat pięknych kobiet, umięśnionych mężczyzn i mnóstwa pieniędzy. Tylko pamiętaj, bądź ostrożny! Ani nie zauważysz, kiedy wpadniesz w sidła hazardu...
Blogi grupoweMsIssy
Euphemia Lennox w swoje siedemnaste urodziny dowiaduje się, że tak naprawdę nigdy nie należała do rodziny mugoli, która ją wychowywała. Jej biologicznymi rodzicami są Elody Patterson i Syriusz Black, którzy podrzucili ją Lennoxom, by ochronić ją przed Voldemortem. Przenosi się do Hogwartu wraz z dwójką najbliższych przyjaciół, gdzie poznaje ojca, a także dziwne okoliczności zaginięcia swojej matki, którą będzie chciała za wszelką cenę odnaleźć.


Anylkaa
Wydawać by się mogło,że Any i Maxer to najszczęśliwsza para na świecie. Jednak tak nie jest. Ich spokój oraz ich przyjaciół burzy gwałt na Any i śmierć jednego z przyjaciół. Od tej chwili nic nie jest już takie same, ale przyjaciele nadal dzielnie trzymają się razem, nawet gdy zostają sławnym zespołem.

6 komentarzy: