Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 21 września 2012

026. Aktualizacja #11

AKTUALIZACJA NUMER: 11
DATA: 21.09.2012
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 137
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 6
NASTĘPNA AKTUALIZACJA: 28.09.2012Tatis

Do tej pory Lucy prowadziła intensywny tryb życia. Imprezy, alkohol, przypadkowe znajomości na jedną noc... Po jednej z suto zakrapianych imprez budzi się w podartym ubraniu i z zakrwawionym nożem w ręce. Nie pamięta co wydarzyło się poprzedniego wieczoru. Wpływowy ojciec, chcąc uchronić córkę przed odpowiedzialnością za bliżej nieokreślony czyn wysyła ją do swojej kuzynki, mieszkającej w małym miasteczku na drugim końcu kraju. Początkowo nowe otoczenie jest dla impulsywnej, przyzwyczajonej do wystawnego życia dwudziestolatki istnym piekłem. Czy niezależna, spontaniczna dziewczyna odnajdzie się w realiach małomiasteczkowej rzeczywistości? Czy będzie w stanie uchronić się przed zbliżającym się niebezpieczeństwem?


Pinezzka

 23 letnia Maja jest załamana. Jej życie obróciło się do góry nogami po śmierci matki. Niegdyś wesoła dziewczyna traci chęć do życia. Rezygnuje ze swoich dwóch największych pasji: pisania i tańca.
Młoda kobieta wpada w złe towarzystwo i powoli zaczyna się staczać. Po tym jak zostaje pobita na jednej z imprez do akcji wkracza jej wujek - Patryk, fizjoterapeuta w jednym z klubów siatkarskich. To on niegdyś zaszczepił w niej pasję do siatkówki, dając jej źródło inspiracji. Teraz mężczyzna stara się pomóc dziewczynie odzyskać radość z życia. Zabiera ją do siebie.
Maja rozpoczyna nowe życie. Odnajduje przyjaciół, a niedługo potem zakochuje się i to w nie byle kim...


Marsy


Taveria jest jedynie kolejną krainą, w której wybuchło powstanie przeciwko królowi.
Taveria jest jedynie kolejnym miejscem, gdzie członkowie rodziny królewskiej prowadzą swoje ciemne sprawki.
Taveria jest jedynie kolejną kropką na mapie wojny bogów.
Taveria to jedynie kolejne proroctwo.
A Milena Skalska prawdopodobnie nigdy nie zrozumie, jaki był prawdziwy powód, dla którego przeznaczenie pozwoliło przekroczyć jej granice tej ziemi.
...a może jednak nie?


illumineuse & eos


Słynny kwartet wraca do Hogwartu po pokonaniu Czarnego Pana, żeby ponownie zmierzyć się z trudami nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Wydaje się, że niczym niezmącony spokój już zawsze będzie panował w magicznym świecie, ale, niestety, coś znowu zaburzy harmonię. Tym razem jednak niebezpieczeństwo dotyczy nie tylko magów, ale całej Galaktyki. Tajemnicze zniknięcia spowodują, że czwórka przyjaciół po raz kolejny podejmie się rozwikłania niełatwej zagadki i ocalenia świata od zagłady. 
Pierwszy wpis z 2003 roku


kuriozalna. 


Kolejne szczęśliwie nieszczęśliwe zakończenie; ponowne stanięcie na starcie wyścigu po szczęście. 
Ida Michalska jest dwudziestodwuletnią córką marnotrawną. Pchana chęcią ocieplenia relacji między nią a rodzicami i młodszą siostrą, postanawia wrócić do rodzinnej miejscowości, by przy okazji posklejać złamane serce po kolejnym zawodzie miłosnym. Jednak zamiast siebie, będzie musiała odbudować rodzinę. 


Cantarella

Młoda dziewczyna, bękart niewolnicy i khala Vago, ucieka z khalasaru ojca, by wieść życie tak, jak sama tego pragnie. Wędruje z jednego khalasaru do drugiego, na jej coraz dłuższym warkoczu mnożąsię dzwonki, choć nie raz go ścinała. Uczy się u dobrych, słabych i najlepszych. Nie ma celu- podąża na swym koniu przez trawiaste równiny. Co się stanie, gdy trafi do Vaes Dothrak podczas zaślubin młodego Khala?5 komentarzy:

 1. Cześć dziękuję za dodanie mojego opowiadania do katalogu, a jeszcze bardziej za poinformowanie mnie o tym fakcie. Jestem naprawdę miło zaskoczona, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za dodanie bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam zgłosić, że blog Graphical Girls z kategorii grafika/tutoriale już nie istnieje. Przepraszam i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za dodanie do katalogu oraz za informację. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już dodane, przepraszamy za zwłokę.
  [mysterious-saragossa.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń