Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!niedziela, 7 kwietnia 2013

042. Aktualności

Bardzo was przepraszam, niestety dziś aktualizacji katalogu nie będzie. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Zwyczajnie wszystko się psuje. Problemy w życiu osobistym uniemożliwiają mi zajęcie się Segregatorem w takim stopniu, jak wszyscy byśmy tego chcieli.
Postaram się powoli dodawać blogi do spisu przez następny tydzień, jednak nie mogę precyzyjnie określić terminu pojawienia się podsumowania.

Kolejną ważną sprawą jest poproszenie Was o pomoc w prowadzeniu tego bloga. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko robione jest tu idealnie, być może coś mi umyka. Chciałabym, żeby na Segregatorze działo się nieco więcej niż tylko pojawianie się kolejnych aktualizacji oraz informacji o nowych postach.
Będę wdzięczna za  nawet niewielką pomoc. Zrozumiem jeśli ktoś nie chce brać na swoje barki aktualizacji, ale jest wiele innych spraw, którymi można się zająć. Jeśli jest tu ktoś chętny, nawet bez pomysłu na to, co miałby robić niech napisze. Zastanowimy się wspólnie a nóż coś ciekawego z tego wyniknie.

Na zakończenie ładnie poproszę Was o głosy w ankiecie. Kilka godzin wcześniej widniała ta bloggerowa, ale głosy zaczęły znikać w tajemniczych okolicznościach, więc ustawiłam tą.
Nie chodzi o to, że chcę w jakiś sposób zmniejszyć pracę wkładaną w aktualizacje, lecz o możliwość, iż obecny system może nie do końca wam odpowiadać. Jak się okazało niewielka zmiana w poście z informacją o nowościach bardzo wam się spodobała, więc może i tym razem będzie podobnie.

Jeśli macie jakieś pomysły czy propozycje na zmianę Segregatora piszcie śmiało. Nawet te niewielkie i pozornie nieistotne są dla mnie ważne. Blog jest przecież dla Was.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz