Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 17 maja 2014

161. Aktualizacja #75

AKTUALIZACJA NUMER: 75
DATA: 17 maja 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 6 maja 2014 - 13 maja 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1054
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 21#

PRISONERS OF THE DEAD
Alexxa

W tajemniczym laboratorium, szalony naukowiec przeprowadzał różne eksperymenty. Coś poszło nie tak i wyszło ... To. Stworzenia paranormalne, niosące zniszczenie. Jedna dziewczyna, pięciu chłopaków. Co będą musieli zrobić, aby uratować ludzkość?
#

THROUGH THE DARK OR LIGHT
HoranNatka
Wyjechałam do Mullingar, aby rozpocząć nowe życie. Niestety coś mi nie idzie. Nie potrafię się przed nikim otworzyć, to jest dla mnie za trudne. Dorabiam sobie w jakiś barze, gdzie przychodzą jakieś oblechy, ale to tylko jakieś nędzne grosze. Normalne 19-latki soboty spędzają ze znajomymi na imprezach, w centrum handlowym. A ja? Ja najwyżej wybiorę się do spożywczaka po jakiś alkohol.. Czasem mam dość tego nudnego życia. Może go po prostu skończyć? Nie, Ellie.Tylko tchórze popełniają samobójstwo. Ale kogo ja oszukuje, przecież ja jestem tchórzem..

#

17 BLACK
Lou & Jelonek Lehun
Blog prowadzony przez dwie miłośniczki Kpopu. Znajdziecie tutaj przeróżne twory naszej wybujałej wyobraźni, dotyczące naszych idoli. Przeważnie zamieszczane będą tutaj treści o tematyce męsko-męskiej. Serdecznie zapraszam!

#

PIWNICA PEŁNA WĘŻY
Tari Wiewiórka
Młoda i zdolna alchemiczka, Rosarena posiada dość niewyparzony język wyjątkowy dar irytowania wszystkiego co się rusza oraz paniczny strach przed wężami. Na dodatek niczym magnes przyciąga kłopoty. Tym razem mamy wściekłego maga, cerbera, pięcioletnie nazbyt energiczne bliźniaki i... węże ,a dokładniej piwnicę pełną węży. A to wszystko dla marnego kamienia filozoficznego. Niby nic specjalnego, ale może być zabawnie. A Rosarena nie przepuści okazji na dobrą zabawę.

#

TAKIE TAM I TAKIE NIC, CZYLI NUDNY PAMIĘTNIK
Pustelnik
Czy interesuje Cię nudne życie typowego Pustelnika, który bez talentu i umiejętności w porozumiewaniu się z ludźmi żmudnie brnie przez życie przesiadując w swojej norze? Bo mnie nie.

#

CI DWAJ I ONA
Miśka Ptyśka
Każdy marzy o normalnym życiu, idealnych rodzicach, kochającym chłopaku, niezawodnych przyjaciołach... Ale nie każdemu jest to pisane.
Emily skrywa przed światem wielką tajemnicę . Gdyby się wydała, jej życie wywróciłoby się do góry nogami.
Razem z ojcem przeprowadza się do Los Angeles, zwanego Miastem Aniołów.
Ale czy wszyscy ludzie są aniołami?
Niespodziewana śmierć matki, która miała podobny sekret jak Emily.
Nagła przeprowadzka, zmiana życia, nowa szkoła... I oni dwaj.
W życiu każdej dziewczyny w końcu pojawią się chłopcy.
Dwóch wielbicieli walczących o serce tej jednej...
Jak to wszystko się potoczy?
Czy splot niefortunnych wydarzeń, problemów i niezapomnianych wspomnień sprowadzi się do jednego?
Wielka tajemnica, łzy, przyjaciele, złamane serca, nowe miłości, podróże, odkrycia, zmiany... Jak tak wielki napływ, tak różnych emocji zniesie jedna dziewczyna?
Życie jest jedno, nie zmarnuj go, staw czoła światu i idź pod prąd, mimo wszelkich przeciwności losu.
Zapamiętaj imię tej jednej dziewczyny... Od niej może zależeć twoje życie...
"Ci Dwaj i Ona" czyli opowiadanie pełne emocji, wzruszeń, rozczarowań... I sekretów.


#

EMMA WINCHESTER
Bloody Lean
Emma jest siostrą Deana i Sama, jednak z polecenia ojca trzyma się z dala od rodziny próbując żyć normalnie. Jednak zbieg wydarzeń sprawia ,że zostaje wplątana w życie którego nikt dla niej nie chciał a jedynym ratunkiem jest dla niej jej rodzina która próbowała się trzymać od niej z daleka.

 #

RED MOON
Bloody Lean
Lexi jest ostatnia potomkinią rodu czarownic z Salem. By jej przeznaczenie mogło się spełnić musi ona dożyć 'czerwonej pełni' Nie jest to jednak tak łatwe jak się wydaję. Całe życie uciekała przed pradawnym zakonem którego jedynym celem jest jej śmierć. Samotna, żyjąca cały czas w strachu, w życiu Lexi nie oczekiwanie pojawia się dwóch nieznajomych. Wraz z nimi udaję się ona w niezapomnianą podróż śladami swoich przodków... Co ją czeka... czy dożyję czerwonej pełni... co czeka ją ze strony nieznajomych ?

#

SILVER SPRINGS
poussière d'or
W opowieści cofniemy się do 1965 roku i przeniesiemy się do miasta zakochany - Paryża. Narrator wprowadzi nas w barwną historie miłosną dwójki ludzi, pasującą do przysłowia "Stara miłość nie rdzewieje". W to wszystko wplątuję się parę kobiet, a nasza bohaterka zrobi wszystko aby się ich pozbyć, nie zwracając uwagi na uczucia. 
Spotkanie po latach może skończyć się tragedią bądź z szczęśliwym zakończeniem.

#

WISH YOU WELL
Aleksja
-Jak sądzicie, o czym myślę?- wyjęła z kosza kilka cukierków.
- Beauxbatons?
-Powrót do domu?
Propozycje były różne, każda odpowiedź dostała cukierka, co oznacza, że były poprawne. Jednak Aleksja myślała o jeszcze jednym miejscu, jak na razie nie marzyła o znalezieniu się tam.
- Hogwart - powiedziała z obawą. Bardzo chciała, aby to nie okazało się prawdą, jednak szanse były marne. Wielebna zatrzymała na niej zmartwiony wzrok. Dziewczynie wydawało się, że kobieta doskonale znała jej sytuacji. Dla Aleksji Hogwart był zbędnym miejscem, prędzej czy później któryś z nauczycieli rozpoznałby w niej jej matkę i koniec zabawy. Prawdopodobnie musiałaby uciec i zaszyć się na kolejne czternaście lat w Zamku...

#

VARIABLE
Magda Lena i Curly Angel
Madeline przeprowadza się do niepozornego Bradford, gdzie w rzeczywistości dzieją się straszne rzeczy. Miastem władają gangi, a do jednego z nich należy jej ukochany brat. 
Dziewczyna widzi więcej niż powinna, co stawia przed nią wiele pytań. Zaczyna dociekać i po kolei odkrywać nowe, wcześniej nikomu nieznane, tajemnice.
Poznaje smak miłości i siłę przyjaźni, ale zderzenie dwóch groźnych grup sprawi, że będzie musiała dokonać wyboru. 
Czy dziewczyna będzie w stanie utrzymywać na swoich barkach wszystkie sekrety?
Czy podejmie właściwą decyzję?

#

UNFULFILLED DREAMS OF A FALLEN ANGEL
Fallen
Odwieczna walka dobra ze złem. Anioły i demony. Kto zwycięży? 
Wszystko zależy od kobiety z przepowiedni. Jest jedyną szansą dla Aniołów. Tylko ona ma wystarczającą ilość mocy, aby pokonać zło. 
Lecz czy podstępni upadli nie wykorzystają jej słabości i nie przeciągnął jej na swoją stronę?
Anastasia Moor to zwykła dziewczyna. Cicha, nieśmiała.
Chodzi do szkoły, jest dobrą uczennicą. Ma paru dobry znajomych i kochającą rodzinę. Lecz całe jej życie zmieni się w jednej sekundzie.
Czy to możliwe, że właśnie ona jest kobietą z przepowiedni? A jeśli tak wielkie zmiany sprawią, że nie będzie w stanie sprostać przeznaczeniu?
Czy upadły Axel zdoła przeciągnąć ją na złą stronę? Czy może to właśnie ona zdoła uratować jego?
Decyzje i wola walki tej młodej, nieśmiałej nastolatki, zdecydują o losie całego świata.

#

OBÓZ CHOWAŃCÓW
blog grupowy
Jeśli przegrasz, zginiesz.
Jeśli wygrasz, możesz żyć.
Jeśli nie walczysz, nie możesz wygrać!
Obóz chowańców jest to miejsce, gdzie trafiają osoby obdarzone zwierzęcym opiekunem i otrzymanym przez niego żywiołem: ognia, wody, ziemi, powietrza, błyskawicy, księżyca, światła, czy ciemności. Historia tego miejsca jest wszystkim znana, bo po cóż tajemnice? Został utworzony od razu po skończeniu Wielkiej Wojny za zgodą królów z wszystkich królestw Hespery. Odważysz się wkroczyć w nasze szeregi? 


#

POCKET WORLD
Quantum of Collapse
Na całym świecie mieszka ok. 7 miliardów ludzi. W Europie ok. 740 milionów. W Polsce ok. 38 tysięcy. Z czego ponad tysiąc w Warszawie. Teraz jedna z tych osób postanawia napisać bloga o tym co ją otacza. Bo ta jedna z tych osób widzi piękno w pyle ulic, w zgiełku miasta. Czuje ulgę gdy słyszy warkot motoru, balsamem dla jej uszu są rozmowy setek ludzi na ulicy, usypia ją dźwięk samochodów przejeżdżających przez ulicę, a największe szczęścia znajduje w korzystaniu z życia. Ponad wszystko uwielbia podróżować, oglądać filmy i słuchać muzyki. I teraz o tych wszystkich jej przemyśleniach dotyczących wszystkiego z czym ma do czynienia postanawia napisać bloga. Bloga bardzo emocjonalnego, recenzującego rzeczy na gorąco - kilka godzin po zakończeniu wydarzenia, tak, że jeszcze nie zdąży tego odpowiednio zredagować, a już puszcza do sieci. Tak jak wrzucamy przedmioty do kieszeni. Z tym, że ta kieszeń pomieści cały świat.

#

MAŁPEK PISZE
Małpek
Opowiadania są (czy raczej będą skoro to dopiero start blogu) różnorakie. Po trosze wesołe, po trosze wzruszające, a po trosze straszne.

#

THE KILLERS OF SOULS : SECRETS OF DEATH
relationshit.
Florence była inna. Trzymała się na uboczu. Unikała zbędnych kontaktów z rówieśnikami. Tego pragnęła. Ale nie zawsze. Cztery lata wcześniej była normalną dwunastolatką. Zmieniło to się gdy jej starsza siostra, July, została zamordowana. Po tym wydarzeniu uświadomiła sobie, że najbliższa jej osoba nigdy nie wróci. Teraz, w dzień szesnastych urodzin, i ona pragnie uciec z tego świata. Jednak nie trafia do nieba, ani do piekła. Nadal tu jest, lecz nie widoczna. Dołącza do Morderców Dusz, ludzi którzy pomagają umrzeć innym. Teraz musi sprostać wyzwaniom, jako następczyni swojej siostry. 

#

NIC NIE JEST IDEALNE, WIESZ?
Elizabeth Denman
"Zawsze udawało jej się przezwyciężyć swoje słabości, ale zazwyczaj ponosiła klęski w sprawach ważnych. Roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie. Była w różnych miejscach, ale noce zazwyczaj spędzała samotnie na rozmyślaniu. Traciła większość swojej energii, usiłując być zawsze na miarę takiego obrazu siebie, jaki sama stworzyła. Z tego właśnie powodu nie miała już dość siły, by być sobą - dziewczyną, która tak jak wszyscy ludzie na świecie, potrzebowała do szczęścia miłości. Jednak bała się bliskości ludzi, ponieważ oni reagowali w sposób nieprzewidywalny, chowali się za murami obronnymi i jak ona okazywali obojętność wobec wszystkiego. Co się stanie, gdy pojawi się ktoś bardziej otwarty na życie? Czy na twarzy dziewczyny znów pojawi się prawdziwy uśmiech? Czy wreszcie zazna co to prawdziwa miłość?" 

#

POMYLENI
g r a n i t o v a
Wtedy nikt nie patrzył na płeć maleństwa, nikt się tym nie przejmował. Ta wiedza niczemu nie służyła. Liczyło się tylko to, że maleństwo jest zdrowe.
Osiemnaście lat temu popełniono pomyłkę. Teraz ona rujnuje życie dwóch rodzin - bogatych milionerów oraz biedniejszych rozwodników. 
Mieli należeć do innych światów, jednak los sprawił, że tamtego dnia przekazano ich niewłaściwym ludziom. Teraz czas najwyższy poznać prawdę.
Nazywam się Selena Gomez i zostałam podmieniona w szpitalu.

#

PATHETIC SOULS
V. . .
Wykrzywiła twe usta, spowodowała drgawki. Gorąco. 
Nieproszona wpadła do kubka i zmieniła smak całego naparu.
Zakamuflowana, schowana za charakterystyczną zasłoną, podobno jest zła.

#

IT'S KILLING ME WHEN YOU'RE AWAY, I WANNA LEAVE AND I WANNA STAY...
Desire
Historie pełne prawdziwych emocji. Od euforii do rozpaczy, poprzez miłość i nienawiść, bo przecież wszystkie te uczucia są obecne w naszym życiu. W moich opowiadaniach ukazuję różne twarze miłości. Pragnę pokazać, że happy end nie jest jedynym możliwym wyjściem, a miłość potrafi kusić złudną nadzieją. " Uśmiechnął się delikatnie pod nosem. Zaczął go ogarniać niewyobrażalny spokój. Wszystko zaczęło się rozmywać. Jedyne co czuł to przyjemne ciepło. Nic nie widział, ani nie słyszał, ale czuł się tak niewyobrażalnie błogo. Poddał się temu uczuciu, chcąc trwać tak już na zawsze. Ciepło i zimno zaczęło się ze sobą przeplatać. Wkrótce potem został już tylko ten kojący spokój. Nic innego nie miało już nigdy więcej mieć znaczenia." Jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów i czy każda historia zasługuję na swoje szczęśliwe zakończenie? Przekonacie się czytając moje opowiadania. Zapraszam!

#

NOWA OPOWIEŚĆ
roxette16
Na blogu znajdziesz różne opowiadania. Wszystkie spisane z jednego powodu: ponieważ pisanie, jak stwierdził Stephen King, może dać wolność. Skusisz się i zajrzysz, by przekonać się jak przejawia się moja?

#

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz