Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 24 maja 2014

165. Aktualizacja #76

AKTUALIZACJA NUMER: 76
DATA: 24 maja 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 13 maja 2014 - 20 maja 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1075
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 13
#

la kaelie
Jedyny żyjący mieszaniec, młoda Karlie, w wieku 14 lat zostaje naznaczona przez demona Baela i od tego czasu wraz z rodziną ucieka, kryjąc się po całej ziemi przed niebem i podziemiami, gdyż zarówno jedni jak i drudzy chcą pozyskać ją dla siebie, gdyż – według nich ma - ogromny dar, który mógłby pomóc ostatecznie zapanować nad całym światem.

#

Joanna
„Klawiaturą i herbatą” w początkowych założeniach miało być blogiem "jednorazowym". Gdzieś w połowie pierwszego opowiadania zbuntowałam się. Postanowiłam, że "Klawiatura" zostanie moim miejscem w sieci na dłużej, prywatnym internetowym zeszytem z opowiadaniami, opowiastkami. Co je będzie łączyć? Pewnie miłość - niezależnie, czy w realnym, czy też w moim wymyślonym, alternatywnym świecie. Jestem niereformowalną romantyczką. A, że o miłości można pisać na wiele sposobów i ma ona miliardy twarzy...

#

Helfy
Katharina wyjechała z rodzinnej Austrii, aby studiować turystykę w Nowym Jorku. Wiodła życie beztroskiej studentki i instruktorki fitness, mieszkała z trójką znajomych. Sielanka trwałaby dalej, ale dwór upomniał się o nią, jednocześnie spełniając jej marzenia wystąpienia w tanecznym show. Niestety zmuszona zostaje wyjawić swój największy sekret.

#

Ariane
Piętnastoletnia czarownica Vivienne w raz z końcem wakacji tarci rodziców. Uczęszcza do Hogwartu. Odnajdując przyjaźń i miłość, odkrywa też tajemnicę, która zmienia wszystko.

#

Panna Zgredkowa
Dziesięć osób, które nie wierzą w miłość. Przyjaźń ważniejsza niż życie. Zazdrość silniejsza od dobra. Nienawiść przezwyciężona pożądaniem. Świat, w którym nie ma miejsca na Voldemorta. Miłość to tylko gra, a oni zaczęli w nią grać. Zabawa, która trwała do końca.

#

WILCZA GRYPA
Szwamka

Po serii pandemii XXII wieku ludność zostaje zdziesiątkowana. Rozwój medycyny i inżynierii genetycznej pozwala jednak ustabilizować sytuację na świecie. Nikogo nie dziwią już badania na ludzkich embrionach, przeszczepianie genów czy klonowanie. Są jednak tacy, którym nie podoba się, że uczeni w laboratoriach bawią się w Stwórcę. Grupa fanatyków nazywających się Wilkami postanawia zniszczyć i tym samym wybawić świat od grzechów.
Jest początek XXIII stulecia. Tylko nieliczni są odporni na nową chorobę, która rozprzestrzenia się w Europie. Wśród nich Leonard, który po śmierci najbliższych postanawia poświęcić się dla dobra nauki i świata.

#

V. . .
Z biegiem czasu w Akademii nastąpiło wiele zmian. Wprowadzono nowe kierunki taneczne oraz podstawowe przedmioty szkolne. Dzięki temu dzisiaj CDA jest również internatem. Młodzież przyjeżdża tu z różnych zakątków świata. 

#

Camella
Hogwart, rok 1997
Jak co roku, uczniowie wracają do swojej ukochanej szkoły.
Po traumatycznych zdarzenia z wakacji w roli głównej z Ronem,
Hermiona Granger również powraca do szkoły. Staje się Prefektem Naczelnym oraz...
Zostaje zmuszona pomagać Dracon'owi Malfoy w jego zadaniu. W pełni niedoinformowana
Gryfonka, ukłamuje swoich przyjaciół. Nie może powiedzieć im prawdy, bo może przepłacić życiem.
Zatroskane spojrzenia swoich przyjaciół jeszcze bardziej ją dołują i pobudzają wyrzuty sumienia.
Na dodatek złego w szkole zdarzają się to co dziwniejsze rzeczy. Spetryfikowani ludzie, a nawet jedna ofiara śmiertelna.
Jak dziewczyna wybrnie ze swojego zadania? Jakie pociągnie konsekwencje?

#

de Sade
Ile tajemnic może kryć ciemność? Co może się stać, gdy zapadnie zmrok?
Czy namiętność może być zabójcza? A miłość uzdrawiająca?
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwach. Dreszcz przerażenia.
Plamy krwi na ścianie.
I krzyk.

#

BAD COP / GOOD COP
de Sade
" - Czy kiedykolwiek słyszałeś wyrażenie: 10 procent policjantów wykonuje 90 procent roboty?
- Nie.
- Cóż, to jednostka wywiadu należy do tych 10 procent." 
- H.Voight
"Nie wiesz. Nie wiesz co my robimy, co poświęcamy, lub jaką cenę płacimy za to. Za pracę." 
- A.Dawson
"Z założenia trzeba podejrzewać wszystkich, a każda zbrodnia ma swoją logikę. Ze zbrodnią jest tak jak z dobrym garniturem, każda jest skrojona na inną miarę. Zdarzają się odstępstwa, ale zazwyczaj jest tak, że mali popełniają małe zbrodnie, a duzi – duże. Zbrodnia pasuje do człowieka. " 
- K.Vionne

#

CYRK POTĘPIONYCH
Aithnne
Arletta ucieka z domu i zostaje tancerką w cyrku. Jak sobie poradzi z traumatyczną przeszłością i demonami w teraźniejszości? Kim jest jej matka i z jakiego powodu zostawiła ją oraz swojego męża?

#

ISTNIEJĘ
ylsi
Staram się uchwycić myśli i uwiecznić je słowem pisanym.

#

PRAWDZIWYCH BOHATERÓW POCHOWALIŚMY NA POLACH BITEW
Hybris Persian-Fury
Historia młodego żołnierza, który służył w zapomnianym już 60 Pułku Piechoty Wielkopolskiej, stacjonującym w Ostrowie Wielkopolskim do dnia bombardowania jednostki wojskowej, pierwszego września 1939 roku. Uczestnik kampanii wrześniowej, później jeniec wojenny... poznaj jego historię. [Opowiadanie oparte na faktach... gdyż życie jest ciekawsze niż scenariusz].Brak komentarzy:

Prześlij komentarz