Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!poniedziałek, 4 sierpnia 2014

179. Aktualizacja #83

AKTUALIZACJA NUMER: 83
DATA: 3 sierpnia 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 21 lipca 2014 -3 sierpnia 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1242
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 45
Emma Black
Fan-fiction opowiada o historii zadziornej nastolatki i o chłopaku o pięćdziesięciu twarzach.
Dziewczyna ma siedemnaście lat i mieszka wraz ze swoim bratem. Pewnej nocy wraz ze swoją przyjaciółką wybierają się do kluby. Tam główna bohaterka poznaje chłopaka o kruczoczarnych włosach. On jest niebezpieczny i agresywny. Pokazuje Jej to już w pierwszej chwili ich spotkania. Jak potoczą się ich losy? Czy nienawiść zmieni się w miłość?

#

Xara
Co by było, gdyby załamany związkiem Lily z Potterem, Severus Snape wylądował w łóżku z przypadkową kobietą? Co by było, gdyby po tym jednorazowym wyskoku urodziła się Emily? Jak mistrz eliksirów zareagowałby na wieść, że jego córka, która o niczym nie wiedziała przez 16 lat, nagle pojawia się pod jego domem? Historia ta opowiada o dorastającej nastolatce, której życie po śmierci matki zostaje wywrócone do góry nogami.

#

ZWYCIĘZCY NOSZĄ CZARNO-ŻÓŁTE SZATY
Miśka Ptyśka
Świat magii to świat czarodziejów.
Każdy czarodziej jest inny.
Każdy dokonuje własnych wyborów.
Każdy ma własne ideały...
Mimo, że Lord Voldemort umarł... To jeszcze nie koniec.
" - Każdy rządzi się swoimi prawami. Ale nie wszystkie są słuszne."
Nienawiść oraz zło czają się wszędzie. W najmniej oczekiwanych kawałkach własnej duszy.
Czy rodzice, którzy są jednymi z największych sprzymierzeńców Harry'ego Pottera, Ronalda Weasleya i Hermiony Granger, sprowadzą na własne dzieci największe niebezpieczeństwo... Śmierciożerców?
" - Hogwart wychowuje największe chluby naszego świata... Lub największych wrogów nas wszystkich."
Zwykła z pozoru dziewczyna... Ale pozory mylą. Co dla młodej Annabeth jest najważniejsze?
Sophie... Potomkini jednego z Huncwotów. Czy zdobędzie się na to, żeby wyjawić światu prawdę?
Prefekt Andrew, który lubi dobrą zabawę... W co wpakują go jego własne ambicje?
Tony i jego pęd do magii... Czego zdąży się nauczyć, a na co zabraknie mu czasu?
" - U nas talent to nie wszystko... U nas liczy się serce. Lecz nie każdy je posiada. Nie każdy jest w stanie kochać."
W czym przeszkodzą im najwięksi wrogowie? Co Hogwart jest wstanie wnieść w ich serca i wolę walki? Czy będą odpowiedni, żeby stać się następcami Wielkiej Trójki? Czy nie zwątpią w siebie , aż do końca? Kto będzie ich przewodnikiem ścieżkach życia?
" - Koniec nie jest wtedy, gdy umieramy... Jest wtedy, gdy nasze dusze zwiędły, jak niezadbane kwiaty."
Czy przyjaciele podołają wyzwaniom? Czy będą wierni sobie do końca? Czy zjednoczą ze sobą innych, by walczyć o to, co słuszne? Co stracą, a co odzyskają?
" - Lord Voldemort nigdy nie umarł. On czai się w każdym ze Śmierciożerców... On czai się w każdym z nas."
Kto będzie ranił? Kto poniesie największe straty? Kto się podda, a kto zrozumie swoje błędy? Czy znajdzie się tutaj miejsce na miłość? Jak ich przyjaźń przetrwa próbę czasu?
" - Trzeba pamiętać, że tylko od nas zależy, czy staniemy się potworami, czy aniołami zesłanymi światu z Nieba."

#

CI DWAJ I ONA
Miśka Ptyśka
Każdy marzy o normalnym życiu, idealnych rodzicach, kochającym chłopaku, niezawodnych przyjaciołach... Ale nie każdemu jest to pisane.
Emily skrywa przed światem wielką tajemnicę . Gdyby się wydała, jej życie wywróciłoby się do góry nogami.
Razem z ojcem przeprowadza się do Los Angeles, zwanego
Miastem Aniołów.
Ale czy wszyscy ludzie są aniołami?
Niespodziewana śmierć matki, która miała podobny sekret jak Emily.
Nagła przeprowadzka, zmiana życia, nowa szkoła... I oni dwaj.
W życiu każdej dziewczyny w końcu pojawią się chłopcy.
Dwóch wielbicieli walczących o serce tej jednej...
Jak to wszystko się potoczy?
Czy splot niefortunnych wydarzeń, problemów i niezapomnianych wspomnień sprowadzi się do jednego?
Wielka tajemnica, łzy, przyjaciele, złamane serca, nowe miłości, podróże, odkrycia, zmiany... Jak tak wielki napływ, tak różnych emocji zniesie jedna dziewczyna?
Życie jest jedno, nie zmarnuj go, staw czoła światu i idź pod prąd, mimo wszelkich przeciwności losu.
Zapamiętaj imię tej jednej dziewczyny... Od niej może zależeć twoje życie...
"Ci Dwaj i Ona" czyli opowiadanie pełne emocji, wzruszeń, rozczarowań... I sekretów.

#

CZAS WOJNY 
blog grupowy
Czy brakuje ci czegoś w blogosferze?
Przychodzę do Ciebie z zaproszeniem do wzięcia udziału w naszym projekcie. Szukamy Autorów, którym wciąż kipi w głowach wyobraźnia, chęć pisania i otwartość na nowości. Mamy wizję bloga opartego na innych zasadach, niż istniejące obecnie grupowce. Planujemy różnorodne formy rozgrywki – misje, sesje, wątki grupowe i indywidualne. Przykładamy dużą wagę do zgodności z realiami (kompletujemy blogową bibliotekę źródeł, w każdej chwili możesz zadać pytanie, na które odpowie ci Administracja bądź najlepiej zaznajomiony z zagadnieniem Autor). Stawiamy na pomysłowość i kreatywność – forma karty postaci zależy tylko od Autora, a Administracja czuwa wyłącznie nad jej poziomem. 
Zrywamy z typową dla wątków sielanką, dążymy do akcji. Niezależnie od niełatwych, wojennych realiów, jakie sobie obrałyśmy, pragniemy stworzyć nie tyle wypasionego bloga, ile zgraną drużynę, piszącą w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Autora. Na fabułę wpływ ma nie tylko Administracja, ale każda postać. To od tego, co napiszą autorzy zależy następna sesja, kolejna gra.
To nasz plan, nasze marzenie. Czy pomożesz nam je zrealizować?

#

WOJENNA GRA
Blackie Line
Pingwiny z Madagaskaru… Wydawać by się mogło, że te słodkie, antarktyczne zwierzęta, będące bohaterami znanego i lubianego serialu animowanego, są zbyt niewinne, by być komandosami.
Ale co, jeśli nasi uroczy bohaterowie nie będą zwierzętami, a… ludźmi? Co, jeśli ich problemy będą dużo poważniejsze, zaś zagrożenie życia naprawdę realne? Co, jeśli ich wrogami staną się ludzie gotowi zrobić wszystko, by osiągnąć upragniony cel?
Co, jeśli posuną się oni do zamordowania przeciwników, by się zemścić…?
Zwyczajne zwierzęce przygody zamieniają się w pełne wartkiej akcji opowiadanie sensacyjne, którego głównymi bohaterami stają się świetnie wyszkoleni i jedni z najlepszych na świecie agenci wywiadu, a ich wrogami — bezwzględni i rządni zemsty przestępcy. Kto zwycięży, kto popełni fatalne w skutkach błędy, a kto już nigdy nie będzie brał udziału w żadnej potyczce, może okazać się całkiem niedługo…

#

NIEODKRYTA ZIELEŃ NADZIEI
Gosia Malinowydeszcz
Brązowy pluszak z niebieską kokardą, uśmiechał się do niej słodkim uśmiechem.
-Wybaczysz takiemu przystojnemu misiowi jak ja?-szatynka zachichotała. Zza zabawki wyłoniła się kręcona czupryna, a potem twarz na której widniał niepewny uśmiech.
-Wybaczysz mi Rose?-skinęła głową, szarpiąc za rękaw skórzanej kurtki chłopaka.
-Wybaczam, ale to ja powinnam cię przeprosić. Przepraszam cię Harry.
-No chodź tu.-wypuścił z rąk misia. Otulił jej ciało w swoich ramionach, całując ją w czoło.
-Nigdy tak nie rób. Okej?
-Nigdy nie będę.-złapała w swoje dłonie jego policzki.
-Jesteś zimny. Mówiłam, że się przeziębisz.
-Więc mnie rozgrzej panno przyszła Styles.-gwałtownie przywarł swoimi lodowatymi, malinowymi ustami do jej gorących ust.

#

INTERNETOWY PRZYJACIEL
Karolina Winston
Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, a nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak online, chłopak, którego nie spotkała w prawdziwym życiu; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Kiedy konflikt z sąsiadem trwa, dziewczyna szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, online i offline, niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać?

#

DUSZA AVALON
Haydee
Ona nie jest normalnym dzieckiem Valerio, oddaj mi ją a obiecuję, że nic złego w życiu ją nie spotka. Będzie szczęśliwa. Dam jej normalną rodzinę na którą zasługuje; ojca, matkę i rodzeństwo. Avalon stanie się inteligentną kobietą a przede wszystkim utalentowaną czarownicą."
Przyszłość dziewczyny miała być usłana różami, ale czy będzie?
"To nie tak miało być! Jej życie miało inaczej wyglądać!"
Szesnastoletnia dziewczyna będzie musiała poradzić sobie z największym koszmarem naszych czasów czy uda jej się zmienić bieg wydarzeń zanim będzie za późno?
"Ta historia nie jest jak setki inne to gra o... duszę Avalon.

#

WITAJ W OBOZIE HEROSÓW
Spark Carter/ Kamila Kaczmarska
Co jeśli Bogowie Olimpijscy nigdy nie zniknęli z naszego świata? Jeśli dalej żyją i zakochują się w śmiertelnikach, a z ich krwi rodzą się półbogowie?
Mieszkamy wśród ludzi, my, herosi, w błogiej nieświadomości, nie wiedząc kim tak naprawdę jesteśmy, ale to nie jest nasz świat. Każdy z nas powinien trafić do Obozu Herosów. 
Ty również. 

#

W GĄSZCZU SŁÓW
Alathea
Ariadna wiodła na pozór normalne życie. Wkurzający brat. Nadopiekuńcza mama. Wiecznie nieobecny ojciec. Absorbujące studia. Zero planów na przyszłość. Życie układało się w schematyczną sieć rutyny, której nigdy nie udało się przełamać. Jednak pewnego dnia trafia do niej list. Ot, zwyczajna biała koperta, kryjąca zagadkową zawartość. Od tego momentu wszystko zaczyna się zmieniać. A to dopiero początek.

#

BO KTO MÓGŁBY POKOCHAĆ DZIEWCZYNĘ Z BLIZNAMI?
Chendelier One
Czy będzie w stanie pokochać dziewczynę z bliznami? Czy zaakceptuję jej burzliwą przeszłość? Czy przerwie walkę tylko dlatego, że jest trudno? Natalia zjawia się w Brazylii, z nadzieją na miło spędzony czas. Tymczasem będzie musiała podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Dobrze wybierze? 

#

I HEAR VOICES TELLING ME TO KILL THE PEOPLE WHO HAVE KILLED ME INSIDE
Chendelier One
Na schizofrenię nie ma lekarstwa. Da się jedynie załagodzić objawy neuroleptykami i... miłością. Sam wie, jak to jest nie mieć wsparcia od najbliższych. Doznał samotności, ale poradził sobie z nią. Tajemnicza dziewczyna zjawia się w szpitalu, jako nowy pacjent. Wraz z przyjacielem za bardzo zainteresowali się jej losem. Nie tylko im, zależy na wydostaniu dziewczyny z miejsca, nazywanego szpitalem. Dowiedzą się koszmarnej prawdy, a wtedy zacznie się wyścig z czasem.

#

BELIEVE IN NO ONE, BUT YOURSELF
Chendelier One
Liczy się tylko dobra zabawa, wyrywanie panienek i litry wylanego alkoholu. Bo jak mogą inaczej spędzić czas w swoim gronie, poza meczami? Coś jednak zmieni się w dzień, kiedy największy casanova w Barcelonie, pozna siostrę swojego kumpla. 

#

BETWEEN THE LOVE AND HATE IT'S YOUR PLACE TO STAY
Chendelier One
Życie Natalii jest zagrożone. Tym razem nie są to żarty przyjaciół, a czas na stanie się dorosłą. Ochrona dziewczyny stanie się obsesyjną myślą jej przyjaciół. Czy wyjdzie im to na dobre?


#

OCZY SĄ ŚLEPE, SZUKAĆ NALEŻY SERCEM
Mistress Black
Hermiona Granger i Draco Malfoy po wojnie wracają do Hogwartu. W wyniku różnych zdarzeń zaprzyjaźniają się, a później zakochują. W drugim semestrze do szkoły dołącza nowa uczennica- Venus Meropa Riddle. Czy okaże się tą złą?

#

LACUS MORTIS
billy
Podobno tajemnica przestaje być tajemnicą w momencie, kiedy człowiek podzieli się nią z drugą osobą. Remus Lupin podzielił się swoim sekretem aż z trojgiem przyjaciół, u których jego wilkołactwo pozornie jest bezpieczne. Pozornie, bowiem wystarczy tylko zły ruch, a właściwie ognisty temperament, upór osła i jeden gram głupoty, by wszystko zaczęło zmierzać tylko ku jednemu — katastrofie...


#

POKUTA MALFOYÓW
Beatrice
Malfoyowie.
Szlachetny, starożytny ród czarodziejów zapoczątkowany przez Armanda Mal Foi'a, który w XI wieku przypłynął z Francji z królem Wilhelmem Zdobywcą. Ród czarodziejów dumnych i wyniosłych, zbyt pewnych siebie, pięknych i bogatych. Jak mówi nazwisko - zdradliwych. Jak twierdzą ludzie - przesiąkniętych złem. Szanowanych ze strachem i znienawidzonych.
Przeklętych.
Nikt nigdy nie zapytał, czy chcieli tacy być. Nikt nigdy nie zadał pytania, dlaczego tacy się stali. Niedorzeczne - to przecież Malfoyowie. W każdym z nas jest trochę zła, w niektórych po prostu więcej niż w innych.
Łatwo jest upaść, dużo trudniej jest się podnieść.
Oto nadchodzi czas sądu.
Czas odkupienia.
Nadchodzi czas pokuty Malfoyów.

#

WEWNĘTRZNE OKO
Syśka ; Levi
Na naszym blogu, każdy znajdzie coś dla siebie. Są tutaj zarówno opowiadania z K-POP'u (głównie SUPER JUNIOR- kochamy ich <3) jak również z Harrego Pottera. Opowiadania pisane z pasją i sercem. Serdecznie zapraszamy :)

#

JA, MNIE, MNĄ - TO SŁOWA, KTÓRYCH LUDZIE NAJBARDZIEJ LUBIĄ UŻYWAĆ
Kikyo Beta 
Zbiór moich autorskich opowiadań. Głównie inspirowanych twórczością J.K.Rowling, A.Bradley'a, Hiromu Arakawy, A. Sapkowskiego, G.R.R.Martina.

#

ŚNIEŻKA MUSI UMRZEĆ
Kadu ;*
Po wypadku rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Rivera postawiła się na nogi i wybudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, Rive Company. Lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci?

#

ROZMYŚLANIE O ŚMIERCI JEST ROZMYŚLANIEM O WOLNOŚCI
Natallie'n N.
Dobrze ułożona panna mgr. Roksana Talaga jako dziecko obiecała swej przyjaciółce oddanie przez całe życie w sposób karygodny i teraz, gdy Stella przyjechała musi jej pomóc. Przez "przyjaciółkę" ładuje się w masę problemów z gangami i bardzo groźną sektą. Dodatkowo w jej głowie miesza osoba, której postawy nigdy by nie zaakceptowała.

#

CIEŃ
Pepe
"Próbowałem cię chronić, będąc twoim cieniem."

#

SAVE ME
Natalka Natka 
Nie można cofnąć straconych dni, można jednak sprawić aby kolejne były pełne szczęścia i uśmiechu" Blair traci matkę w wypadku samochodowym. Po roku czasu próbuje wrócić do normalnego życia. Pomóc jej w tym próbują ojciec i ciotka. W szkole poznaje Ashtona- tajemniczego chłopaka który od razu wzbudza w niej zainteresowanie. Ile cierpień zniesie jeszcze dziewczyna? Czy Ashton okaże się jej aniołem stróżem? 

#

 WHERE WERE WE BEFORE
Harold
Harry za namową swojego chłopaka uprawia seks za pieniądze z innymi mężczyznami. Pewnego dnia po między nimi dochodzi do kłótni w efekcie chłopaki rozstają się, a Harry wylądował na bruku bez niczego. Louis słysząc ich kłótnie postanawia pomóc Harryemu oferując mu mieszkanie u siebie...

#

STAY IN MY LIFE IF YOU DARE.
Naty. ♥
Natalie to zwykła dziewczyna,kochająca rysować i fotografować każdą chwilę.Nie potrafi jednak poradzić sobie z przeciwnościami losu.Postanawia zrobić coś,co na zawsze odmieni życie jej bliskich,a ją uwolni od wszelkich kłopotów.Ktoś jednak zmienia jej plany,ratując ją.Zaprzyjaźniają się,co zmienia całe jej życie.Poznaje jego przyjaciół i zakochuje się w jednym z nich.Uważa,że nic nie może zniszczyć ich szczęścia.Niestety przyłapuje go na zdradzie.Załamuje się,a z pomocą znów przychodzi Luke.Jak potoczą się dalsze losy tej dwójki?Tego dowiecie się tylko na Stay in my life if you dare.

#

FAŁSZYWA PRZYSIĘGA
Charlize
Fałszywa przysięga to historia młodego, z pozoru normalnego i szczęśliwego małżeństwa, które jak się później okazuje, nie jest wcale takie idealne, mimo, że oboje kochają się ponad życie. 
Na jaw wychodzi, że David nie jest wcale tym, za kogo się podaje i ma wiele mrocznych sekretów, o których Maggie nie ma pojęcia. W dodatku jego rodzinie grozi niebezpieczeństwo, a on za wszelką cenę stara się chronić żonę i małą córeczkę.
Tylko, czy Maggie będzie wstanie zrozumieć, że przecież on robi to dla ich dobra?
Czy ich miłość jest na tyle silna, aby wybaczyła mu wszystkie kłamstwa?
Opowiadanie pełne miłosnych wątków i sensacyjnych zwrotów akcji!

#

LULLABY
Hope Faye
Dwójka młodych ludzi, która wiele przeszła w swoim życiu, leżała razem na łóżku. Co prawda, było im niewygodnie, ale w tamtej chwili to się nie liczyło. Dla nich najważniejsze było to, że są razem. Po tak długim czasie w końcu im się udało. Cieszyli się chwilą która trwała. Nie wiedzieli co będzie dalej, nie wiedzieli czy będą mieli jakąś przyszłość. Bali się, że zostało im już mało czasu.
Przez niewielkie okno, do pomieszczenia wpadały promienie słońca nieco je rozświetlając. Do ich uszu dochodził tylko dźwięk aparatury medycznej. Nie musieli nic mówić, ta cisza panująca pomiędzy nimi była potrzebna obojgu.
Wiedzieli, że to wszystko niedługo się skończy.
Wiedzieli, że muszą się pożegnać.

#

NEVER SAY GOODBYE
Iinsza
Ismena Crowley niczym nie wyróżniająca się szesnastolatka. Kochana przez rodzinę,chłopaka. Lubiana przez znajomych i o dziwo rodzeństwo. Mieszkająca z bliskimi na przedmieściu. Chodząca do szkoły, a potem pomagająca przy dzieciakach sąsiadów lub jako kelnerka w restauracji. Jej życie było spokojne, nawet zaplanowane. Ona chciała zmian, więc postanowiła podjąć próbę ucieczki, która jej się udała bez problemu. Jednak podczas pierwszego dnia w zupełnie nowym miejscu, postanawia się wybrać do jednego z klubów (poimprezować), w którym zachodzi nieprzyjemna sytuacja, ale dzięki pomocy dwóch blondynek wszystko kończy się dobrze i zyskuję nowe przyjaciółki. Od tego czasu Ismenie towarzyszą przygody, nowe doświadczenia i przemyślenia. 

#

THROUGH THE DARK
† Fleur † & Diana Wildsoul. 
Florence - dziewczyna mająca wspaniałe dotąd życie.
Diana - nastolatka sponiewierana przez swojego ojca.
Obie chcą rozpocząć rewolucję w swoim życiu.
Wtedy trafiły na siebie.
Skłócone walczyły o bycie w środku uwagi.
Gdy wszystko wydawało się być szczęśliwe.
Życie zgotowało im inny los.

#

ENJOY THE LITTLE THINGS
Cassie A
Wyobraź sobie, że Twoje największe marzenie ma spełnić się już za kilka sekund. Światła reflektorów skierowane prosto na Ciebie, miliony ludzi oczekujących na moment, w którym przejdziesz po wybiegu jako jedna z najlepszych - Aniołek Victioria 's Secret. Stawiasz zdecydowane, mocne kroki, z uśmiechem prezentując strój. On też tam jest. Śpiewa specjalnie dla Ciebie. Każde słowo piosenki, najmniejszy dźwięk, szarpnięcie struny opowiada o tym, co czuje, chociaż sam nie zdaje sobie z tego sprawy. Czy możecie być razem; stworzyć wspólny świat i szczęśliwie przeżywać życie?

#

BRAMY PENNAN
Lotta_
Emen wyjeżdża z Khoid, przewożąc cenny list dla swojego brata, który mieszka na południu. Młody mężczyzna, chociaż dociera na miejsce, nie znajduje ani brata, ani jego żony i wyrusza na ich poszukiwanie. 
Gdy gości w zamku w Sonnerze, spotyka wyróżniającą się osóbkę, która bardzo stara się go unikać. Zaciekawiony Emen podąża śladami dziewczyny...

#

SERCE WPISANE W ROZUM
Sabishi
Serce czy rozum? Emocje czy myśli? Rozważna czy romantyczna? Odwieczna walka nadal trwa. W moich skromnych progach przeczytasz o najróżniejszych sprawach, które składają się na ludzką egzystencję. Niewykluczona próbka mojej twórczości. Zainteresowany? Zapraszam.

#

LIGHT AND DARK
Koledżanka
Siedemnastoletnia Alice Skylyn jest Aniołem Światła. Jej tato jest Najwyższym w Wielkiej Brytanii, czyli przywódcą wszystkich Aniołów w tym kraju. Dziewczyna ma cudowne życie, kochających ją rodziców, cudownego chłopaka i wspaniałą przyjaciółkę. W szkole jest lubiana i ma dobre oceny. Pewnego dnia poznaje chłopaka, Mathisa, który okazuje się być Upadłym Aniołem. Od tego czasu w jej życiu wszystko się zmienia. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy pod wpływem nowo poznanego chłopaka stanie się Upadłym Aniołem?

#

PÓŁKA ARTEMIS
Artemis
Sterczące regały uginają się Pod ciężarem tysiąca śpiących dusz. Po cichu, z nadzieją - Za każdym razem, gdy otwieram książkę, Budzi się dusza. 

#

NOWE ŻYCIE, KTÓRE OD WAS OTRZYMALIŚMY
Ola Ri
Jeden dzień, jedna chwila może zmienić tak wiele. Życie, które zdawało się być sielanką, przemieniło się w pasmo ciągłego strachu, bólu i cierpienia. Ludzie, którzy powinni być przyjaciółmi okazali się być wrogami.
Lucy i Natsu oskarżeni o coś, czego nie zrobili, muszą uciekać, tam gdzie nikt ich nie znajdzie. Prosty plan napotyka komplikacje. Groby, które są postawione obok siebie, ręka i ten szalik ... Tylko tyle pozostało z przyjaciół, których tak kochali ...Czy żyją? Kogo spotkają na swojej drodze i czy uda im się znaleźć upragnione szczęście?
Miłość, Zdrada, Poświęcenie, Przyjaźń, Przygoda, Tajemnica … 

#

 DETEKTYW Z PRZYPADKU...?
Ola Ri
Czy otwarcie twarcie pewnych drzwi może zmienić bieg historii? Wielu ludzi się zastanawia czy pojedyncza decyzja może wpłynąć na losy innych? Snucie domysłów i tworzenie marzeń ... było jedyną rozrywką dziedziczki rodu Heartfilia - Lucy. Jednak jeden ruch klamką sprawił, że poznała Natsu Dragneela - detektywa komisariatu nr 1 w Magnolii , który dał jej odwagę podjąć decyzję ...
7 lat temu w tym samym momencie zniknęło 7 osób. Zostało po nich 7 przedmiotów i 7 ludzi będzie się starało odkryć zagadkę z przeszłości. Natsu Dragneel jeden z najlepszych detektywów teraźniejszości będzie chciał zmienić przyszłość, zostawić przeszłość i dać wyraz dniu dzisiejszemu ...
Spotkanie detektywa i arystokratki ... Morderstwo i współpraca ... Miłość i przyjaźń ... Przypadek czy ... przeznaczenie...
Kategoria: Fairy Tial OC, Przyszłość, Crossover, Nalu, Zbiór
Ostrzeżenie +16

#

PARANORMAL ACTIVIYTY CLUB
Ola Ri
Magnolia… miasto korupcji, legalnej prostytucji, bogaczy, mafii i … szkoły. Tym miastem, jak i całym Fiore rządzą POZORY. Ludzie wydają się być szczęśliwi, jednak co tak naprawdę skrywa się za maską? Jacy są ludzie naprawdę?
Oni spotkali się będąc dziećmi. Już wtedy ich ojcowie podpisali pakt o przyszłym małżeństwie. Tego pamiętnego dnia On dał jej „coś ” na pamiątkę, ona zostawiła mu nadzieję.
Po kilku latach pewnego dnia Lucy dowiaduje się, że jej ociec jest skorumpowanym dupkiem, który stracił cały majątek i musi sprzedać swoją córkę JEMU. ON okazuje się być chłopcem sprzed lat, ON próbuje ją skrzywdzić, ON zabiera coś co należy do niej. Ze strachu ucieka przed nim, jednak nie jest silna. W obliczu zagrożenia tylko jeden człowiek ją ratuje. Jednak zostaje złapana przez sługę ojca. Ucieka w nocy i idzie do miejsca, które może zmienić jej los.
Jest synem pewnego mężczyzny, który ma władzę i pieniądze. Ojciec nie jest dumny z poczynań syna, który nie zachowuje się jak na nastolatka przystało… nie pali, nie pije, nie bierze narkotyków, nie ma dziewczyny. Proponuje mu pójść do pewnego klubu i tam się oświadczyć jakiejś pannie. Po zakupie pierścionka słyszy wołanie o pomoc… wbrew sobie biegnie i pomaga tajemniczej dziewczynie. Wieczorem idzie do klubu i robi coś, czego sam by się nie domyślił.

#

POŚRÓD ŻYWYCH
Hester
Nie minęło dużo czasu, odkąd Ella Willoughby usłyszała najsłodsze słowo: remisja. Po ponad rocznych zmaganiach z białaczką wraca do rodzinnego miasta i bałaganu, który tam zostawiła. Już w pierwszym tygodniu po powrocie Ella uświadamia sobie, że uporządkowanie starych spraw i akceptacja nowych okoliczności może okazać się sporym wyzwaniem, a patrzenie na to, jak ludzie, których znała i kochała ułożyli sobie życie bez niej - bolesne.

#

MASKA POKAZUJE NASZE PRAWDZIWE OBLICZA
Daisy D.
Hogwart, wiosna '98, ciągła walka, ale i próby zapomnienia. Bal Maskowy będący małą odskocznią od trudnej codzienności. To właśnie tam Ginewra po raz pierwszy spotyka tajemniczego chłopaka. Nie ma pojęcia kim on może być. Zraniona po zerwaniu Harry'ego nie chce miłości. Wypycha ją drzwiami i oknami. Ale miłość rządzi się własnymi prawami... Czy połączy tę dwójkę? Jeśli tak to czy uda im się wytrwać? Bo czasy są naprawdę ciężkie. Najpierw Hogwart za czasów Carrow'ów, potem wielka bitwa i w końcu powojenna rzeczywistość. Ale tam gdzie spadnie iskra może wybuchnąć żarliwy płomień...

#

WELCOME IN 19TH CENTURY
Nyks
Zło czai się wszędzie.
Valentine, co prawda, odszedł, jego syn Jonathan również, jednak to nie oznacza końca kłopotów dla nowojorskich Nocnych Łowców. Pojawiło się nowe zagrożenie - sekretny uczeń Morgensterna postanowił cofnąć się w czasie, namieszać w historii i sprawić, by ci którzy pokonali jego pana nigdy się nie narodzili.
Maryse Lightwood podejmuje decyzję o wysłaniu dwóch, sprowadzonych do Nowego Jorku zaledwie pół roku wcześniej Łowczyń - pół krwi faerie Ivy i pochodzącej z dziwnie "uśpionej" rodziny Sorelle - do dziewiętnastowiecznej Anglii. Do czasów życia pół Łowczyni, pół demona, do czasów przerażających diabelskich maszyn, do czasów potężnej miłości dwóch chłopców do jednej dziewczyny.
Czy te, dopiero raczkujące w Świecie Cieni, Nocne Łowczynie poradzą sobie z trudnym zadaniem pilnowania przeszłości? Czy powstrzymają się od zmieniania jej mimo woli? I czy nie ulegną urokom dziewiętnastowiecznych młodzieńców?

#

ZEMSTA UCHIHY
Rieen
Parę lat później stałem w strugach deszczu w Dolinie Końca nad nieruchomym ciałem Naruto. Zawróciłem ze ścieżki, która przed walką z nim wydawała mi się jedyną słuszną, możliwą drogą.
— Usuratonkachi — wydusiłem z trudem, zanim ugięły się pode mną kolana i uderzyłem czołem o ziemię.

#

KOLOROWE DZIECKO K-POPU
Decay
Blog dziecka k-popu i rock'n'rolla. Na mój mały miszmasz składają się przemyślenia, opowiadania yaoi i to, co moje paluszki stworzą w programach graficznych.
Pozdrawiam kolorowo i zapraszam! ^^

#

WHO YOU THINK IS REALLY KICKIN' TUNES
sapin.
"Rusz wreszcie swój tyłek!" - takie słowa usłyszała Ella od swojej przyjaciółki, zanim została wręcz wykopana na zakupy. Jednak z biegiem wydarzeń, ten jeden wypad do pobliskiego spożywczaka odmieni jej dość monotonne życie. No bo, kim może okazać się ten irytujący i bardzo przystojny facet, który prawi Elli dość niegrzeczne uwagi? Jedynie gwiazdą najpopularniejszego zespołu ostatnich lat! Jednak, czy Ella oprze się jego sławie i niewyparzonemu językowi?

#

BUJAJĄC W OBŁOKACH KSIĄŻKI CZYTAJMY
Clar, Cup & Kath
Na naszej stronie odnajdziesz recenzje bardziej i mniej znanych książek. Dowiesz się, co sądzimy na temat danych pozycji, jakie są nasze odczucia związane z ową lekturą, na jaką skalę spisał się autor. Czy ta książka wciągnęła nas tak, że pochłonęłyśmy ją w jeden dzień? A może męczyłyśmy ją długie noce, gdyż toporne pismo autora nie pozwalało nam na zgłębienie tajemnic skrytych między stronami? Możesz składać u nas propozycje historii do zrecenzowania. Możesz tu zagłębić się w świat magii, zgubić w kryminale i pobuszować w stercie książek razem z bohaterami jakiejś przygodowej powieści. Poczuj się jak u siebie. Usiądź przed kominkiem i otwórz kolejne podstrony. A w razie potrzeby i jakichkolwiek problemów napisz do nas list! Obiecujemy, że odpiszemy na niego w błyskawicznym tempie! 

#

9 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo za dodanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki wielkie za dodanie. Pozdrawiam! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry.
  Chciałam poinformować, że usunęłam bloga pod adresem http://mojefantazjei.blogspot.com/
  Blog w Posegregowane znajduje się w kategorii FanFiction/Tokio Hotel. Tytuł: L'amour est un miracle

  Z góry przepraszam za kłopot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu, już usunęłam blog ze spisu :)

   Usuń
 4. Cześć. Chciałabym prosić o zmianę adresu bloga oddech-dementora.blogspot.com, który znajduje się w kategorii Harry Potter na http://the-prospect-of-death.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry, przychodzę z prośbą zmiany opisu mojego opowiadania. A właściwie, to wszystkich dotyczących go danych. Kategoria FF, potterowskie, tytuł: Czarnomagiczna. Będę wdzięczna za zmianę loginu z Villemo Evans na Dunst, a także opisu na: "Zastanawiałeś się kiedyś, czym jest magia? Skąd pochodzi i jak znajduje ujście w słowach wypowiadanych przez czarodziejów? Co sprawia, że wychowujące się w rodzinie mugoli dziecko, zaczyna postrzegać świat zupełnie inaczej niż jego rodzice, a szczycące się wielopokoleniową czystością krwi rody, zapominają o tym, co tak naprawdę niosły za sobą pierwsze czary? Co robisz, gdy ktoś w pojedynku wytrąca Ci z ręki różdżkę? Co robisz, gdy w głowie pojawia się pustka, a na wpół otwarte wargi nie mogą wypowiedzieć zaklęcia? Czy wtedy magia Cię opuszcza? Czy stajesz się podobny tym, którzy nigdy jej nie znali? Zastanów się. Zastanów się, co takiego właściwie stało się, że czarodzieje na całym świecie, zamiast pokładać zaufanie we własnych sercach, powierzyli je drewnianym kijom, wypełnionym szczątkami pierwotnej magii, z której sami dobrowolnie zrezygnowali. Zastanów się i powiedz mi... naprawdę warto być jednym z nich?"

  Przedstawiona na blogu historia w dużej mierze, poza kanonem, opiera się na historii starego rodu czarownic, zwanych czarownicami z Deveraux. Jego początki sięgają czasów wytworzenia pierwszej różdżki, a dalsze losy wiążą rodzinę głównej bohaterki z powstaniem pierwszego rezerwatu smoków oraz stworzeniem Insygniów Śmierci. Ilaya - główna bohaterka opowiadania - jest prawdopodobnie ostatnią z żyjących czarownic tego rodu. Do Hogwartu przybywa w maju 1998 roku, by odbyć tam ostatnie dwa lata nauki. Jak jej losy splotą się z czarodziejami przebywającymi w murach tej szkoły? To się jeszcze okaże...  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobione :)
   Przepraszam za małe opóźnienie.

   Usuń