Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!wtorek, 19 sierpnia 2014

181. Aktualizacja #84

AKTUALIZACJA NUMER: 84
DATA: 16 sierpnia 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 3 sierpnia 2014 - 15 sierpnia 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1287
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 49
#

Lonely S
Samantha od niepamiętnych czasów jest sierotą. W jej życiu panuje chaos związany z ciągłą walką. Jest Łowczynią, więc jej zadaniem jest zabijanie demonów. Od dziecka towarzyszy jej Śmierć, który przez drobne kłamstewka, zataił przed nią wiele ważnych tajemnic. Ale czego można się spodziewać po kłamcy i oszuście? Jednak wszystko w końcu wychodzi na jaw. Prawda zwala się na nią falami, wraz z przeszłością, od której próbuje uciec. 
Czy po tym wszystkim, będzie potrafiła wziąć się w garść i obronić swoich bliskich przed jej ciemną stroną?

#

Disaster
Cara Delevingne - światowa modelka, dla której okrutny świat show biznesu jest codziennością - lecz za kulisami wybiegu skrywa się młoda osóbka, przez błędy przeszczłości uwięziona niewidzialnym łańcuchem do mężczyzny z umysłem chorym i pozbawionym skrupułów. Sława i pieniądze nie spełniają oczekiwań, nie dają wymarzonej wolności. Jeden dzień, jedna bójka, w której pojawia się intrygujący chłopak; niezależny, wyzwolony, żyjący w odmiennym świecie. Czy pragnienie zasmakowania wolności przezwycięży skorumpowaną rzeczywistość, w której setki tajemnic wyjdą na jaw?

#

aG.x
Emilia zaczyna wchodzić w dorosłe życie. Od nowego etapu dzieli ją tylko kilka egzaminów maturalnych, do których ma niebawem przystąpić. Przed nią wyjazd na wymarzone studia do wielkiego miasta, wspólne zamieszkanie z ukochanym chłopakiem oraz chęć przeżycia niesamowitych przygód. Jednak tragiczne zdarzenia wprowadzą w jej idealnych planach prawdziwy zamęt. Na dodatek, w tych trudnych chwilach, zwariowana przyjaciółka namawia ją na szalony pomysł. Czy oderwanie się od przytłaczającej codzienności będzie dobrym rozwiązaniem?

#

Zwyczajna
Każdy z nas o czymś marzy. Jedni są bardziej wymagający, inni mniej. I każdy z nas chciałby przeżyć w życiu coś, czego nigdy nie zapomni. Wszyscy mówią: prawdziwa miłość. A czy ktoś zastanawiał się czym ona jest? Powinna przetrwać wszystko, to prawda. Ale pod żadnym pozorem nie powinna się skończyć, kiedy nadejdzie koniec. Śmierć jest jej kolejnym etapem. I to jest prawdziwa magia.
James Potter może mieć każdą. Jest popularny, lubiany, inteligentny i utalentowany. Jednak jedyna dziewczyna, na którą zwraca większą uwagę nie chce mieć z nim nic wspólnego. W pewnym momencie wszystko się zmienia. Aby przeżyć trzeba być silnym i odważnym. Tylko jedna broń może pokonać rozwijające się zło.
Opowieść o bezgranicznej miłości, niewyobrażalnej przyjaźni, szczerym oddaniu oraz wielkim cierpieniu. I o walce, którą trzeba wygrać.

#

Error
Ana mieszka w Londynie. Jest wesołą ale rozważną kobietą, ma stałą pracę - nawet dobrze płatną. Mieszka w bloku, na siódmym piętrze ze schodami pożarowymi - może na nich siedzieć gdy jej współlokatorzy palą trawkę. Ale również siedzi tam by wieczorami wpatrywać się w piękny księżyc. Uwielbia deszcz i ten zapach zaraz po. 
Spotka na swojej drodze paru przystojnych chłopaków, może nawet dziewczynę ale czy któreś z nich okaże się kandydatem na tego jedynego/ jedyną? Czy będzie w stanie wytrzymać z tą osobą więcej niż kilka randek? 

#

Dragonfly
W Fereldenie nastały złe czasy. Wiecznie spokojne okolice zamieniły się w miejsca bitew i kupki popiołów, a znane i szanowane rody wymarły, zamordowane we własnych posiadłościach. Już nigdzie nie było bezpiecznie. Ludzie zaczęli uciekać, elfy chowały się w lasach, a krasnoludy zostawały w swoich rodzinnych miejscach znajdujących się pod ziemią. Zapanował chaos. Panika opanowała ludność, a wojska traciły wojowników przez krwiożercze istoty, które mordowały do upadłego. Powstali Szarzy Strażnicy, którzy starali się poszerzyć swoje nieliczne szeregi na rzecz walki z wrogiem. Dołączenie wymagało odwagi i siły i tylko nieliczni przeżywali. Fereldeńczycy rozpaczali nad ofiarami, a Szara Straż broniła ich do ostatku sił. Po pewnym czasie, pojawił się najsilniejszy wróg, a wyszkolonych wojowników brakowało. Trzecia bitwa pod Ostagarem sprawiła, że z całej Straży przeżyła jedynie garstka, którą można policzyć na jednej dłoni. To czas testu całego państwa, tym bardziej, kiedy Arcydemon żyje i kieruje mrocznymi pomiotami. Jak zakończy się ta wojna? Świat pogrąży się w śmierci i krwi, czy Ferelden wygra?

#

Latte
Charlie jest zwykłą nastolatką, może troszeczkę zagubioną. Rodzicie wysyłają ją do elitarnej szkoły z internatem, gdzie mają poprawić się jej oceny. Poznaje tam przyjaciół, a nawet miłość swojego życia. A nawet dwie. Jest szczęśliwa. Ale wszystko zmienia się, kiedy w lesie znajdują ciało jednej z uczennic. Na jej nadgarstku ktoś wyciął literę "C". Co to oznacza? Kto chce zaszkodzić Charlie? Jaki udział ma w tym wszystkim Edith, dyrektorka szkoły?

#

Furia
„[…] i wtedy nagle niebo pociemniało, a świat spowił mrok, bowiem nawet gwiazdy blakły przed jej obliczem.” - Syriusz Black

#

Lavinia
KSIĄŻKI KOCHAJĄ WSZYSCY. Jeżeli nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem i uważasz się za wyjątek, to może oznaczać tylko jedno! Nie trafiłeś jeszcze na pozycję, która poruszy Twoim sercem i nie da Ci myśleć o niczym innym, a tylko o niej samej. Tylko o jej żywych bohaterach, których chciałbyś przytulić lub uderzyć w sam środeczek ich parszywych czterech liter. Tylko o jej przepełnionej niesamowitymi momentami fabule, która sprawi, że osobiście doświadczysz rzeczy, które uchodzić by mogły za niemożliwe. Drogi czytelniku, spokojnie! Wejdź na bloga, a wśród wielu recenzji na pewno znajdziesz coś, od czego mógłbyś zacząć swoją magiczną przygodę z literaturą! Ponadto, strona zawiera wiele artykułów na temat naszych papierowych przyjaciół, porad, wyzwań czytelniczych. Czasami, żebyś mógł odetchnąć, pojawią się notki lifestylowe, przemyślenia, a też recenzje filmów, seriali, magazynów i płyt. Ale hej! I tak szybko wrócimy do pracy nad pogłębianiem uczucia do czytelnictwa. Gotowy? 

Jeżeli jednak, drogi czytelniku, uważasz się za książkoholika, powiem tylko cztery słowa i będziesz mój! Uwaga, oto one: N a  b l o g u  s ą  K S I Ą Ż K I! 

#

BloodyLean
Frey jest córką Odyna, siostrą Thora i Lokiego. Jest impulsywna, chaotyczna i uparta. Jest też niezwykle wrażliwa i współczująca. Jej z pozoru niewinny żart przeradza się w poważne konsekwencje. Frey zostaję wygnana z Asgardu. Jej nowym domem ma stać się ziemia. Czy jednak odnajdzie się wśród ludzi? Czy wybaczy ojcu wygnanie? I co najważniejsze, czy kiedykolwiek będzie jej dane powrócić do domu?

#

Pomyluna Everdeen
Mistique jest chorą psychicznie dziewczyną, która mieszka w Podziemnym Państwie znajdującym się pod obszarem całej Anglii. Zgodnie z prawem jako osoba "nienormalna" do szesnastego roku życia uczy się w domu. Jednak niedawno z 
powodu jej szesnastych urodzin udaje się po raz pierwszy do szkoły, gdzie poznaje nowych przyjaciół. Czy pomogą jej wyjść z depresji? A może przez ich niedorzeczne pomysły będzie tylko gorzej?

#

Bloody Lovett
Kapitan Jack Sparrow zawiera nie typową dla niego znajomość z kobietą o imieniu Julia. Czy życie pirata i burzliwe uczucia stworzą wybuchową mieszankę? Przekonaj się!

#

Aesnir
Sqeron wyrusza z Aerirem i z Kame w poszukiwaniu kolejnych bękartów posiadających magiczny rdzeń. Niestety, ich droga nie będzie usłana różami. Zakon Purra nieustannie stara się zabić wszystkich, którzy pochodzą z nieślubnego łoża lordów.

Valoriur otrzymuje skarb znaleziony przez Sqerona, Aerira, Kame. Analizując go, jest przekonany, że może to być nowy rozdział miasta Merdes. Niestety, zbyt wielu zakonników kręci się w pobliżu. Czyżby miasto miało stać się czymś więcej niż legendą? 

#

Insane
Kiedy studentka, opłakująca swoje problemy finansowe przy szklance alkoholu, spotyka piękną rudowłosą, nie spodziewa się, jaką propozycję usłyszy z jej ust. Kwestia szybkiego i pokaźnego zarobku rozmywa wszelkie wątpliwości, co do sprzedania swojego ciała. Dziewczyna przyjmuje ofertę, nie widząc innego wyjścia ze swojej koszmarnej sytuacji. Czy oddanie się nieznajomemu przyjdzie jej z łatwością? Jak to wydarzenie wpłynie na życie Samanthy?

#

Tarantula
Lora żyje już ponad wiek i popija ludzką krew, kiedy musi. W dzień jest idealną córką i przyjaciółką, zaś w nocy zmienia się w prawdziwego zabójcę, pracując na zlecenia Jacka, jedynego człowieka, który odkrył jej mroczny sekret. Ponadto ma u niego dług, który, choć niechętnie, musi spłacić. Pewnego dnia, polując na wampira, który zamordował żonę jej szefa, natrafia na krwiopijcę, który zna ją na wylot i za wszelką cenę chce ją mieć po swojej stronie, kiedy wybuchnie wojna, która może pochłonąć połowę mieszkańców Ziemi. Zagrożenie pojawia się też ze strony nadnaturalnych, którym nie podoba się to, że ktoś zabija ich pobratymców. I to ktoś, kto teoretycznie, powinien zginąć już w łonie matki. Aby przeżyć, Lora musi pogodzić swoje dwie, równie dzikie natury, które już za czasów Chrystusa były zaciekłymi wrogami. Będzie musiała również wybrać, za którą ze stron się opowiedzieć.

#

kotołaczka02
Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz scine-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!

#

Edge
Ansel zostaje przywieziony do Vermont z małego miasta na północy. Rzekome wyrzucenie z uczelni czyni z niego nowego człowieka, który ma rozpocząć inne życie. Nikt nie wie o tym, co tak naprawdę sprowadza go do rozległych lasów Vermont. Nikt nie wie, że Ansel ucieka przed nie swoją przeszłością. 
W jedną noc życie chłopaka zmienia swój bieg. Na jego drodze stają osoby, których zachowanie nijak ma się do rzeczywistości. Ludzie odziani w czerń, silni i odważni, z zadaniami do wykonania, wyrachowani i doświadczeni. Przeprowadzają go przez gmatwaninę nowej tożsamości, podczas gdy niebezpieczeństwo jest już za rogiem...

#

Wiedźma Tailtiu
Wśród elfów, trolli i jadowitych gadów rozegrają się wydarzenia mające już na zawsze zmienić porządek wszechświata. Gdy umiera król, zwykle wznosi się okrzyk "Niech żyje Król!", lecz nie w Irrassus. Imperium ogarnia szał wojny pomiędzy dwiema rasami. Protektor państwa wciąż jest pogrążony w żałobie po stracie syna. Pojawiają się plotki o powrocie Upiornego Wędrowca, zawsze i nieodmiennie będącego przyczyną końca świata. Przyjaźń okazuje się równoważna zdradzie. Ucieczka, pogoń, sojusznicy, wrogowie... I Volontaire, bandyta o niecodziennym podejściu do moralności, którego nie można zaliczyć do żadnej ze stron.

#

Yvonne & Yasmin
Wpadanie w pewien schemat... To cechuje większość autorek opowiadań o Dramione. On jest zły, ona dobra, coś się dzieje, chłopak się nawraca, BOOM - miłość. Czas z tym skończyć. Hermiona nie znosi Malfoya, tyle że ze wzajemnością. To jest coś więcej niż historia o tej uroczej dwójce. Hogwart zostaje napadnięty przez Śmierciożerców, szukających specyficznej broni, która jest wręcz niezbędna, jeśli Voldemort chce oczyścić magiczny świat ze szlam, więcej, jeśli chce zostać panem całego świata. Istnieje także Strażnik, który jest w posiadaniu pierwszej część zagadki, która pozwoli odnaleźć zaginiony skarb. Kto pierwszy go dopadnie? Śmierciożercy, Ślizgoni, Złota Trójca, a może drugoplanowi, nieznani dotąd bohaterowie? Rywalizacja. Żeby historia nie była nudna, sucha lub stereotypowa, pojawiają się w niej również zupełnie nowe postacie. Czy w takiej sytuacji może wydarzyć się coś tak "niespodziewanego" jak miłość Ślizgona z Gryfonką? Czy to w ogóle jest możliwe? Przekonajcie się sami, chociaż pewnie odpowiedź znacie. Są wśród Was fani duetu Ginny i Zabiniego, a także Ci, którzy chcieliby zobaczyć w roli głównej pary należące do rzadkości bądź wcale nie istniejące w świecie Potterowiskich fanficków? To dobrze, bo tu też będzie o nich mowa! Chcecie dowiedzieć się więcej? Nie pozostaje Wam nic innego, jak poznanie historii!

#

Spiit
Poza murem istnieje świat nie zawsze przyjaźnie nastawiony. Meredith Lestrange była uczona, że świat nie był dobry. Chowana w czterech ścianach swojego pokoju – bez emocji, bez uczuć przez surowe wujostwo. Przez rodzinę, dla której jedyne wartości to pieniądze oraz prestiż.
Jednak znalazły się osoby, które ujrzały w niej kogoś więcej niż córkę psychopatki zamkniętej w Azkabanie. Pojawił się ktoś, kto uwierzył w nią chwilę przed tym, jak Tiara Przydziału wymówiła słowo „Slytherin”.

#

Halcyon Laxton
Halcyon Laxton, dziewczyna z dystryktu 9 od lat była dręczona przez swojego wiecznie pijanego ojca i musiała się opiekować chorą umysłowo matką. Jedyna rzeczą, której Halcyon bardziej nienawidzi od swojego życia jest Capitol. Po kolejnych strasznych przeżyciach, główna bohaterka zniszczona emocjonalnie postanawia popełnić samobójstwo i zemścić się na ostatnim wrogu… Chce wyprawić krwawy manifest przeciw reżimowi prezydenta Snowa, ale jeśli ktoś ma go zauważyć musi mu nadać szczególnej wymowy, w czym pomóc jej mogą 68 Głodowe Igrzyska…
Ile warte jest życie? Ile istnień trzeba poświęcić by uratować jedno?

#

Lexi
Ogólnoświatowy Wiec Magiczny z 1961 roku uznał, że za czarownicę uznaje się osobę, w której posiadaniu znajdują się:
- latająca miotła (lub inne narzędzie domowo-ogrodowe),
- magiczne zwierzę (miniaturowy smok latający, chowaniec lub kot, koniecznie czarny),
- zestaw kociołków i fiolek (wytworzonych w smoczym ogniu),
- rodzinną księgę zaklęć (okładki z ludzkiej skóry zostały zabronione w 1865 roku),
- różdżkę drewnianą (nie krótszą niż na dwie ćwierci),
- zwierciadło (będące środkiem komunikacji między bracią czarodziejską)
oraz
- w pełni funkcjonującą kryształową kulę (ustawioną na częstotliwość magicznej radiostacji). 
Nowelizacja z 1965 roku dodała obowiązujący do tej pory zapis o zalążku mocy magicznych, ponieważ ludzie niemagiczni, zakupiwszy ww. przedmioty, rozpoczęli strajk, domagając się możliwości rzucania czarów. 

#

Sectum Sempra
Rebelia Katniss Everdeen została stłumiona, a sama ona wraz z innymi rebeliantami została po kilku latach procesu stracona. Przed smiercią zdąrzyła jednak urodzić dwójkę dzieci. Kilka lat później starsze już dzieci Katniss i Peety- Anee i Bove mieszkają w najbiedniejszym dystrykcie stworzonym dla rodzin rebeliantów. Pewnego dnia Snow ogłasza kolejne igrzyska głodowe lecz żeby pozbyć się niebezpieczeństwa w igrzyskach mają obowiązek wziąć udział dzieci rebeliantów, a w tym w szczególnosci Anee i Bove. Na igrzyskach Anee poznaje tajemniczego Volta, całego w tatuażach syna Haymitcha Abenatchly wychowanego w dwójce na zawodowcę. Między młodymi wykwita uczucie które rządzi się własnymi prawami. Jednak tym razem Kapitol nie powtórzy błędu z 74 igrzysk i zwycięsca będzie tylko jeden.

#

Elain Daly
Wizja rodziców, czy prawdziwa pasja? Gorąca rywalizacja czy czyste współzawodnictwo? Życie Elain nie jest tylko pasmem sukcesów, odnoszonych podczas tańca, lecz również ciężką pracą i rezygnacją z wielu równie wartościowych rzeczy. 
Dziewczyna z marzeniem - tańczyć. Ale czy to zapewni jej utrzymanie w przyszłości? Czy może do jakiegoś czasu? A może jej plany w ogóle nie dojdą do skutku i wszystko przepadnie w jednym dniu, tygodniu, miesiącu...?
Nastoletnie dylematy, namowy, obowiązki. To wszystko może okazać się zbyt przytłaczające dla Elain, czy wręcz przeciwnie -zmotywuje dziewczynę? 
Dowiesz się, chwytając za klucz do jej pamiętnika, wkładając go w dziurkę od kłódki i przewracając powoli kartki, czytając uważnie to, co zapisane między wierszami.

#

virou
Liv przeszła właśnie operację przeszczepu serca. Stara się poukładać swoje życie na nowo, zapominając o chorobie. 
Ashton niedawno stracił swoją dziewczynę w wypadku. Nie potrafi sobie z tym poradzić. Próbuje o niej zapomnieć, jednak jedno zdanie wszystko zmienia.
Co łączy tą dwójkę?

#

Demonica Shasta
Clary, pół demon, pół Nefilim nie przemuje się niczym, bo ma przyjaciół i kochanego ojca. Do czasu, kiedy wszystko zaczyna się komplikować. Poznaje innych Nocnych Łowców w jej wieku, którzy obwiniają ją o zabóstwo ludzi i nie tylko. Jednak to nie wszystko. Dziewczyna dowiaduje się po szesnastu latach, że ma brata, a Clave chce zrobić wszystko, aby móc zabić każdego pół demona. Uda im się z tego wybrnąć, czy może wszyscy zginą?

#

Z Imagin 
Cześć jestem Ally Winston. Może opowiem coś o sobie? Mieszkam w starej kamiennicy w Nowym Yorku, skończyłam szkołę, pracuję w restauracji jako kelnerka, a i jestem sierotą. Moi rodzice zginęli w wypadku kiedy byłam mała, ale już dawno się z tym pogodziłam. Mam cudownego przyjaciela i chłopaka. Z pozoru normalne życie, prawda? Jednak to wszystko się zmienia. Na lepsze czy na gorsze? Hm... oczywiście, że na gorsze. Zaczynam rysować jakieś dziwne, niezrozumiałe znaki i symbole, jeśli tak je można nazwać. Ponad to jakiś wariat śledzi każdy mój ruch. Jak to wszystko się zakończy?

#

Saphira Trancy
Go to sleep...
Jeffrey Kurosu wraz ze swoim bratem Liu i rodziną przeprowadzają się do małego miasteczka, z dala od ogromnych metropolii, by "odseparować" się choć trochę i odpocząć. Oby dwoje nie potrafią się ani trochę przystosować do otoczenia, pierwszego dnia wdają się w nieprzyjemną bójkę po której dzieją się następne, koszmarne zdarzenia. Jeff poznaję wtedy również młodziutką, świeżą licealistkę Kanade w której zakochuje się bez opanowania. Po pewnym czasie odkrywa on swoją "mroczną" stronę i wykorzystuje ją, by przejąć dziewczynę na własność.
Czy to mu się uda? Czy ich miłość będzie mogła zaistnieć? Czy drugie oblicze Jeffa zniszczy ich uczucia? 

#

Arioch
Przemyślenia, refleksje, trochę z dnia codziennego. Czasem pojawi się jakieś opowiadanie, minaturka - co tylko mi się umyśli. 

#

Vee / Sociopathiq
Roxy nigdy nie pomyślała, że ktoś weźmie ją za chorą psychicznie. Jednak tak się stało. Rodzice w trosce wysyłają córkę do ATM - Akademii Trudnej Młodzieży. Jane wiodła życie indywidualistki lecz nagle do szkoły doszedł ktoś nowy. Nawet nie zdają sobie sprawy jak bardzo są do siebie podobne. Zawiązują się sojusze i przyjaźnie, przyjdzie czas na zakochanie i wrogów. Powraca stary uczeń i ma plan wydostania się lecz nagle wszystko się zmienia, ponieważ zatrudniają nową kadrę.
Czy będą musieli walczyć? Co się stanie gdy się zbuntują? Rebelia zaczyna się od zapałki a kończy... wybuchem.

#

Sachiko Yujimoto
Prawo Matki jest twarde jak diament. Matka zrobi wszystko dla swoich dzieci...
Joshua Cantel i Fallon Spick spotykają się, gdy jemu spalił się domek letniskowy. Nie pałają do siebie przyjaźnią. Po dwóch miesiącach wakacji mają siebie serdecznie dosyć. Tajemnicza z pozoru mała dziewczynka Britany wywraca ich świat do góry nogami...Jeżeli chcesz wiedzieć, jak ich życiorysy zamieniają się w popiół smutku i żalu, wejdź na bloga "Prawo Matki".

#

hadesik
Przygody na wyspie Jutjubii. Zawiera: Potwory, krew, niewielką dawkę humoru, wątki miłosne, wątki przygodowe, artefakty, magię, herbatę miętową, fajerbole, 30 tysięcy mil nadmorskiej żeglugi, kopytko, placki, macarenę i dilerów kasztanów. Nie spożywać więcej, niż tyle, ile zalecił lekarz psychiatra.

#

Kaminaka
Samotne dziecko, przenoszone z domu do domu chce mieć rodzinę. Mając osiem lat jego matka odeszła i zostawiła go z ojcem. Ten nie mógł się z tym pogodzić. Wyładowując złość i frustrację na niewinnej osobie. Wtedy przydarza się coś, co zmienia jego życie... Prawa rodzicielskie zastały odebrane - raz na zawsze. W raz z kolejną rodziną małolat coraz mniej ufał innym i się izolował. Nie chciał bardziej cierpieć niż teraz. W końcu trafił do Itachi'ego Uchihy. Niby zawsze o niego dbał i się troszczył, zawsze mógł pogadać i poradzić się, lecz nie chciał sprawiać problemu. Nie miał przyjaciół. Aby ich zdobyć chciał naśladować popularnego chłopaka. Uczył się - tak jak on. Miał wysoką średnią - tak jak on. A i tak nic nie dostał, no może poza wizerunkiem kujona. A co jak wmiesza się w złe towarzystwo? Jak zareaguje Sasuke, młodszy brat Itachi'ego? Co się wydarzy?

#

Alexis
W imieniu pana Malfoya i panny Granger, chciałabym uprzejme prosić wszystkich państwa o zachowanie absolutnej dyskrecji. Nikt ale to nikt nie może dowiedzieć się o nieszczęściu, jakie spotkało tę dwójkę. 
Wszyscy byliby wysoce poirytowani zaistniałą sytuacją, a w najgorszym wypadku zostałyby skierowane różdżki i słowa znanego nam wszystkim, śmiertelnego zaklęcia, w kierunku obojga. Dlatego żyjmy tak, jak wcześniej. Zaciśnijmy usta w wąską linijkę, aby w żadnym wypadku nie puściły pary, a towarzyszom o mocnych nerwach radzimy schować w bezpieczne miejsce swoje różdżki. 

#

Zakochana w muzyce
Mam na imię Honorata Julia. Później mówią na mnie Arseja.
Myślałam, że moje życie jest trudne, ale okazało się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy pojawił się On. Wciągnął mnie w wymiar, o którego istnieniu nie miałam zielonego pojęcia. Odnalazłam ojca i miłość mojego życia, ale nic nie było tak kolorowe jak się wydaje. Z każdym dniem pojawiały się nowe komplikacje i przeszkody, ale w końcu wszystko się ułożyło.

#

Justyna S.
Evelin to bogata dziewczyna mieszkająca w Cardiff. Mark to Upadły Anioł szukający sposobu na zostanie człowiekiem. Dzieli ich wszystko, a łączy przeszłość, o której nie wiedzą. Mart stracił wystarczająco dużo czasu. Teraz musi działać szybko. Czy swoim aroganckim zachowaniem zdobędzie jej serce? Kim tak naprawdę jest Evelin? Upadły Anioł nigdy nie wstanie. Chyba, że mu w tym pomożesz.

#

Rhiannon
Mathilde Richer zaczyna współpracować z policją, tworząc pssychologiczny profil sprawcy. Jednak ekipa komendanta Jean'a Lamarre nie od razu polubi sympatyczną kryminolog.
Na blogu będą się pojawiać poszczególne części/tomy, w czym każdy z nich będzie opisywał inną sprawę i dzielił się na kilkanaście rozdziałów + prolog.

#

Arawis
Na zakurzonym blacie zakreśliła znak spirali. Po tylu latach doświadczenia, dobrze wiedziała, co oznacza. Zemsta. Tak, właśnie o to jej chodziło. Plan w jej głowie i nazwisko, które było jej celem. Nazwisko, które już niedługo będzie widniało tylko na nagrobkach. Trzech nagrobkach - według niej. Jednak kobieta nie wiedziała, że razem z nią do Beacon Hills zawitał jeszcze jeden. Czwarty nagrobek, który jak księżyc podczas zaćmienia przysłoni jej pozostałe. Przynajmniej ich część. Czwarty cel, chociaż niewidoczny na jej liście. Noszący to samo nazwisko, co reszta. Nazwisko, które budziło w niej obrzydzenie i gniew. Niekontrolowany gniew.

#

Elain Daly
Siedem królestw żyje w coraz większym strachu przed Królewską Przystanią, gdzie został stracony namiestnik Ned Stark. Jednak od tego czasu wiele pozmieniało się w Twierdzy Clegane'a, posiadłości jednego ze sprzysiężonego Lannisterom rodu. Młoda Lorana przejmuje władzę w tym domostwie zaraz po śmierci jej pani matki i nie wie czy poradzi sobie z natłokiem obowiązków, jakie spadną na nią od tej chwili. 
Lorana Clegane to siedemnastoletnia, inteligentna osóbka, która nie chciałaby w żadnym wypadku zostać odznaczona tytułem starej panny, co spotka ją za kilka lat, jeśli nie wyjdzie za mąż. Nie jest to jednak takie proste, gdyż pomimo jej przyjaznego nastawienia i sprawiedliwych rządów, nie jest obiektem westchnień młodych lordów z innych posiadłości Siedmiu Królestw. Ciekawe, jak potoczą się losy tej młodej protektorki i władczyni Twierdzy Clegane'a...

#

tenebris
Niezbyt odległa przyszłość.
Ludzie, wygnani ze swych domów przez surowe przepisy, a także zalewającą ich wodę, cisną się w przeludnionych miastach leżących wysoko w górach. Albo decydują się na zamieszkanie jednej z Wielkich Platform.
Właśnie w takie miejsce zmierza Ana. I choć, w przeciwieństwie do większości ludzi, zna prawdę o tym, co się tam dzieje, porzuca swoje w miarę spokojne życie, by podjąć się rzeczy właściwie niemożliwej - najpierw dostać się na jedną z platform, a potem z niej uciec. Czy jej się to uda? I jeszcze lepsze pytanie: dlaczego właściwie to robi?

#

nika
To po prostu w stu procentach mój blog. Moje życie, moje myśli, moje zdanie, moje ja. Zawiera wszystko, czym żyję, a nawet więcej. Opowiadania, wiersze, recenzje, refleksje, przemyślenia, zdjęcia, wpisy z pamiętnika – wszystko, co wpadnie mi do głowy i czym zechcę się z Tobą podzielić. Zapraszam – przeczytaj mnie.

#

Tori
Mam na imię Vida i chciałabym Ci coś opowiedzieć.
Czy wiesz, że oprócz naszego istnieją miliony światów? Przeplatają się z naszym, czasem bliżej, czasem dalej niczym ogromny i skomplikowany warkocz. Jeden świat jest bardzo dokładnie spleciony z naszym. Świat zwany Ukrytym. Zamieszkują go stworzenia, które niegdyś były między nami, póki o nich nie zapomniano, póki nie przestano w nie wierzyć lub zanim ktokolwiek je zobaczył. Stworzenia z mitologii, legend, wierzeń i plotek. Bogowie, potwory, koszmary, to tylko ułamek ze wszystkich Ukrytych.
Ja potrafię ich zobaczyć. Nie wiem dlaczego, ani kto nazwał mnie nawiązując do łacińskiego "vide" czyli widzieć. Tak po prostu jest i pogodziłam się z tym. 
Niedawno ktoś zniszczył wszystko, co miałam. Wyruszyłam za nim w pościg, przy okazji odkrywając, że moja najlepsza przyjaciółka również jest Ukrytą. Wraz z nią - Alice - i Dylanem - moim przyjacielem - odnalazłam zamachowca. Okazała się nim czarownica Morrigan, bardziej znana jako Morgana. Pokonałam ją, ale to nie koniec problemów. Właściwie wygląda na to, że one dopiero się zaczną.

#

Nagini
Hermiona Granger prowadzi na pozór spokojne i poukładane życie razem ze swoim narzeczonym Ronem Weasleyem. 
Niespodziewanie kobieta oznajmia Ronaldowi, że chce odnaleźć swoich rodziców, którym podczas wojny zmodyfikowała pamięć. Ten, jednak kategorycznie odmawia dalszego rozmawiania na ten temat i wymusza na niej obietnice nie jechania samej do Australii. 
Jednak Hermiona nie mogąc dłużej wytrzymać w toksycznym związku ucieka od Weasleya, a swój azyl znajduje w hotelu, którego właścicielem jest Draco Malfoy. 

#

Mała Jędza
Katina wiedzie zwyczajne życie, jednak ono nigdy takie nie było.
Dziewczyna skrywa mroczne tajemnice. Katina i Katrina to jedna i ta sama osoba. Ludzie, którzy znali Katrinę chcą jej powrotu.
Katrina była zimna, bezwzględna, ci którzy ją spotkali wiedzieli co ich czeka, bali się jej pustego spojrzenia.
Katina ma znajomych, chodzi do szkoły, ale z czasem jej mroczna strona okaże się przydatna...
Chcesz wiedzieć jakie tajemnice skrywa dziewczyna?
Czy Katina zdoła normalnie żyć?
Może jednak dziewczyna wróci do dawnego życia i ponownie stanie się Katriną?
Opowiadanie pełne zwrotów akcji, tajemnic i kłamstw.
Czy jest w nim miejsce na uczucia?

#

Romantyczna Egoistka
Czy dziwne jest jedno spotkanie w ciemnym zaułku i widok demona, który minutę temu był jeszcze wysokim mężczyzną o niebieskich włosach? Ja jak i wielu Przyziemnych powiemy "tak". Jest to możliwe, ale nie dla ludzi, którzy to zrobili. Nazywają się Nocni Łowcy i mają działać po stronie dobra. Mają działać, bo nie każdy taki jest. Przykładem jest mój ojciec, Valentine Morgenstern, i brat, Jonathan Christopher Morgenstern. Szukają mnie, bo mam coś co im pomoże zwyciężyć i przejąć władzę nad światem. Mam niezwykły dar. Tylko co ja mogę. Nazywam się Clarissa Fray u Nefilim znana jako Clarissa Morgenstern. Jestem tylko porzuconą przez biologiczną rodzinę dzieckiem adoptowaną przez wilkołaki, a oto moja historia.

#

Sayaka Yukai
Moje życie zmieniło się od dziwnej czarnej łapki i poznania doktorka. Na początku myślałam, że jest on jakimś pedofilem czy coś, jednak on chciał mi coś wytłumaczyć. Mówił, że grozi mi śmierć, a on mi pomoże. Wstrzyknął mi jakąś substancje w łopatkę i czekał kilka minut. Następny moment zdawał mi się najgorszy. Tak to pamiętne zdanie:
-Udało się. Od tej pory ktoś taki jak Sayaka Yukai nie istnieje.
Potem tylko opowiadał o Pogromcach, demonach, Buntownikach itp. A w mojej przyszłości pojawił się jeden cel:
-Musisz zabijać demony.
Ale ja tego nie chciałam. Postanowiłam to zmienić.

#

Acrimonia.
Kol Mikaelson to jeden z najgroźniejszych wampirów, który wrócił do Mystic Falls. Wraz ze swoją rodziną próbuje na nowo korzystać z życia. Jednak on pragnie krwi, jest bezduszny. Zabija z uśmiechem. Do miasta przybywa także Margaret, na którą nie działają drewniane kołki ani biały dąb. Ponadto jej szybkość, zwinność i moc przekraczają możliwości zwykłego wampira. Co więcej, kocha pozbawiać ludzi życia.
Jak wielkie szkody będą w stanie wyrządzić? Jak tragiczna przeszłość łączy ją i Damona? Ale w tej historii jest też miejsce dla Katherine, której z nieznanych powodów brunetka nienawidzi. Czym zawinił jej sobowtór?
Dwie dusze unikają miłości, liczą się potrzeby zaspokojenia żądzy krwi. Nie wahają się zabić. Wielka przyjaźń?

#

Alex Anne
Alex przynależy do jednego gangu, Zayn do drugiego. Nienawidzą się nawzajem, a ich grupy są sobie wrogie. Co jakiś czas staczają walki przeciwko sobie. Pewnego razu, gdy Alex spotyka się z szefem i ludźmi z jej gangu na specjalnym spotkaniu, dostaje zlecenie - zabić i rozkochać w sobie prawą rękę szefa kierującego tamtą mafią - Zayna Malika. Czy poradzi sobie z zadaniem? Jakie przeszkody czekają na nią w drodze do celu? A może w jej życiu wydarzy się coś więcej?

#

Jennie Lennon
Historia w gruncie rzeczy podobna do innych, kobieta która jednym jedynym spojrzeniem potrafi omotać sobie mężczyzn wokół palca i chłopak, który z życia korzysta na wszelkie możliwe sposoby. Pewnego dnia, te dwa, zupełnie różne, światy będą musiały stawić sobie nawzajem czoła, a ich życie wywróci się do góry nogami. Będą targały nimi uczucia, jakich nigdy wcześniej nie zaznali. Pożądanie, namiętność, zazdrość, uniesienie, ale i miłość, której nikt się nie spodziewał. Czy ta pełna emocji i pasji, historia będzie miała bajkowe zakończenie? I czy miłość, w którą tak wierzyli okaże się tą prawdziwą? Przekonaj się na własnej skórze, śledząc losy bohaterów. 

#

6 komentarzy:

 1. Witam, chciałabym wprowadzić zmiany na bloga o tytule: Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz, zawsze uczynni doradcy czarodziejskich psotników... w kategorii Fanfiction: Harry Potter.
  ZMIANY:
  Nowy tytuł: Magia nie zmienia zbytnio świata, właściwie jeszcze bardziej go komplikuje.
  Nowy opis: Panowie Glizdogon, Lunatyk, Łapa i Rogacz, zawsze uczynni doradcy czarodziejskich psotników, mają zaszczyt... wejść w okres dojrzewania mentalnego. Peter Pettigrew otwiera się nieco na świat, musi tylko uważać, żeby się przy tym nie sparzyć. Remus Lupin poświęca swój czas nauce i przyjaciołom, jednak odrzuca wiele przyjemności z powodu swojej co miesięcznej przypadłości. Syriusz Black... Och, ten Syriusz. Zniewalający szeroki uśmiech pozwalał mu oczarować każdą, ale w końcu decyduje się obdarowywać nim tylko jedną, o imieniu Ruby. U Jamesa Pottera niezmiennie, to samo przez szósty rok. Miłość jego życia, Lily Evans, kompletnie go ignoruje, więc on postanawia udowodnić Gryfonce jak bardzo się myli, mówiąc o jego niedojrzałości. Lily jednak za każdym razem, gdy daje Potterowi szansę, prędzej czy później kończy rozczarowana. Natomiast Ruby Cahan staje przed najtrudniejszym zadaniem: nie dać się uwieść ciemnym oczom i czarującemu uśmiechowi pana Blacka. Czy Ruby podoła temu? Do czego posunie się Syriusz, aby zdobyć swoją lubą? Do czego posunie się Ruby, aby zniechęcić adoratora? Czy szkolny casanova wypowie w końcu Koniec Psot?

  Przepraszam za kłopot i z góry dziękuję! c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka, mam prośbę do zmiany tytułu bloga i opisu.
  Znajduje się on w zakładce Fan Fiction> Igrzyska Śmierci

  tytuł
  dawniej
  Zdumiewa mnie strach przed śmiercią
  teraz Cała wolność jest parodią Utopii.

  opis
  dawniej był dłuższy, więc nowy skróciłam.
  nowy
  Panem- alternatywna przyszłość. Po udanym przewrocie i obaleniu prezydenta Snowa rozpoczęła się nowa era. Jednak po jakimś czasie nowe ideały wygasają a w mieszkańcach powoli zaczyna odradzać się potrzeba zabijania. To historia o upadku Utopii, która miała nadejść, o świecie, który przestał istnieć, nim się na dobre nie zrodził.

  koniec opisu
  autorka jest jako lubiemaslo i może tak zostać (nie lubię puszkować się do jednej nazwy >.<)

  Pozdrawiam, i liczę na przychylne rozpatrzenie prośby^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł bloga: Śnieżka musi umrzeć, kategoria: Kryminał.
  Proszę o zmianę autorki na Sparrow oraz opisu na: Po śmierci rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Febo postawiła się na nogi i wykreowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych, Febo. Wyjeżdża na wakacje, gdzie ma odpocząć i oderwać się od codzienności, lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci? Czekają Was niesamowite zwroty akcji, pełne namiętności i gorąca momenty oraz kłamstwa, których nie da się ukryć.
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam!
  Prosiłabym o zmianę opisu i autora w kategorii Fantasy przy blogu "Ostatni świt".
  Autor: Aniela
  Opis:
  Ravenna Keith jest siedemnastoletnią Łowczynią Nikczemnych. Dotychczas nie miała jednak okazji, by sprawdzić się w walce, ponieważ w chwili jej narodzin krwawe wojny dobiegły końca i nigdy nie zostały powtórzone. Przez Radę Najwyższą Łowców jest uważana za Wybraną, czyli taką, która położyła kres okrucieństwu. A jednak...
  Ktoś nielegalnie otwiera jedyny portal prowadzący do Verdille. I tworzy kolejne. Łowcy, zawiadomieni o zagrożeniu za późno, nerwowo przygotowują się na starcie. Ale czy ktokolwiek pamięta jeszcze, jak się skutecznie walczy?
  Tymczasem Ravenna, córka księżnej Adelaidy i księcia Jeffreya, która nie jest świadoma, że wszyscy w Verdille podejrzewają ją o zdradę, przebywa w Nowym Jorku na rocznej służbie. Jej życie staje na głowie już w pierwszym tygodniu misji w ludzkim świecie. Kiedy poznaje Christophera, nie wie, że znajomość z nim pociągnie za sobą gruby sznur konsekwencji...
  Misja. Prawo Łowców. Zakazana miłość. Zdrada. Kłamstwa. Wojna.

  Dziękuję i pozdrawiam!
  Aniela

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć! :)
  Chciałabym poprosić o jakąś małą ramkę na temat Lekcji matematyki, ponieważ wróciłam po przerwie spowodowanej przez studia.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie zmiany zostały wprowadzone :)

  OdpowiedzUsuń