Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!środa, 18 czerwca 2014

171. Aktualizacja #79

AKTUALIZACJA NUMER: 79
DATA: 18 czerwca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 9 czerwca 2014 - 18 czerwca 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1117
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 22
#

Soulmate
Miłość jest trudna, dopasowanie do drugiej osoby wręcz niemożliwe a znalezienie odpowiedniego kandydata graniczy z cudem. A jednak brniemy ciągle w bagnie kłamstw i złudzeń, marząc o prawdziwym uczuciu. Historia zwyczajnych dwudziestolatków, którzy walczą z własnymi słabościami, powszechnie znaną dumą i uprzedzeniem a do tego muszą jeszcze zrezygnować z siebie dla drugiej osoby. 

#

Elusive
Rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Do szkoły przyjeżdżają nowi uczniowie, w tym dzieci mugoli, które nie wiedziały o swoich mocach. Należy do nich Olivia. Poznaje półwile Phoebe, Erica i dwóch rozrabiaków. Z kim się zaprzyjaźni? Co tym razem dziwnego dzieje się w tej szkole? Jaką tajemnicę odkryją? Wszystkiego dowiesz się czytając. :)

#

Anka101
Wszystko o ogrodach to blog o tematyce ogrodniczej. Zawiera opisy roślin, porady, ciekawe informacje itp. Z pewnością każdy miłośników ogrodów znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszam :)

#

Patrycja Hry
Klara po utracie ojca zmuszona jest przenieść się z rodzinnego miasta do Wrocławia i zamieszkać z ciotką Anną. W nowym mieście, w nowej szkole, poznaje energicznego Konrada oraz jakże tajemniczego Kamila. Mimo początkowej niechęci do jakiegokolwiek spoufalania się z innymi ludźmi, Klara przełamuje się i postanawia otworzyć na nowe znajomości. 
Jest to historia o trudach nastolatków, o ich marzeniach, pragnieniach i tajemnicach. Jest to również historia o rodzinie, która rozbita przez śmierć i tragedie będzie starała się naprawić błędy przeszłości i odnowić utracone więzi. 

#

Paulla K
Z rezygnacją patrzę w lustro. Spogląda na mnie z niego blond włosa dziewczyna, jej zielone oczy są smutne. Co się jej dziwić, idzie przecież na igrzyska, na śmierć… Staram się wykrzywić usta w uśmiech, to samo robi postać po drugiej stronie. Sztuczny uśmiech i znów kąciki warg opadają w dół. To ostatnia chwila, w której mogę sobie pozwolić na słabość. I świadkiem jej będę tylko ja i dziewczyna z lustra.
Melisa Dayer, szesnastolatka z drugiego dystryktu, taka zawodowa, taka profesjonalna, a jednak słaba. To jest jak bestia, rozrywa ja od środka i nie pozwala raną się zasklepić - psychika. Miecz przekuł jej serce gdy wybrali go, teraz ona idzie walczyć o życie. Czy uda jej się przeżyć? A może załamie się i swoją krwią poznaczy arenę. Wejdź i zobaczy całkiem inne oblicze dystryktu drugiego i ludzi w nim mieszkających.

#

pisarzyna
Nigdy nie śniłam o spadaniu, lataniu, uciekaniu przed czymś. Za młodu często nawiedzał mnie sen o fryzjerze bez twarzy, ostatnio dręczą mnie koszmary, a raz byłam królową Aborygenów. Lubię sądzić, że sny to przebłyski "drugiej strony lustra", do której wchodzimy zasypiając w tym świecie. Może to dziwne, może jestem za stara na podobne przekonania, ale przecież każdy może sobie wierzyć w co zechce, hm?

#

thequeenavalon, Christine F, Alicja
„Nieobliczalne”, to historia trzech licealistek, zamieszkujących Nowy Jork. Każda z nich, jest inna, lecz pewnego dnia ich drogi się krzyżują. To, czego się dowiadują, wywraca ich życia do góry nogami. Czy uda im się odnaleźć w zaistniałej sytuacji? Czy znajdą wspólny język? Czy stawią czoła rzeczywistości, w której, od teraz, dane im jest żyć? 

#

billy ferrari
Rok 1996. Voldemort zaczyna rosnąć w siłę, Draco dostaje od niego swoje zadanie a Pansy... Pansy Parkinson stara się zmierzyć ze swoimi problemami, jednocześnie próbując zrozumieć, co dzieje się z chłopakiem, którego darzy bezgraniczną, choć naiwną, miłością. Nieświadomie wchodzi na niepewny grunt...

#

Parabola
Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.

#

Elusive
Świat jest pełen książek, baśni, genialnych filmów, magicznych opowieści i mrożących krew w żyłach historii. Zajrzyj wraz ze mną do świata marzeń i przeżyj swoją własną przygodę z bohaterami nowych książek i filmów. Podziel się swoimi wrażeniami z innymi i baw się. :)

#

Samantha Moonlight
Gdy młoda choreograf londyńskiego teatru Amelie Coast dowiaduje się o zamordowaniu jej siostry bliźniaczki- Kate, z miejsca rusza do Nowego Jorku. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej gdy policja umaża sledztwo wobec morderstwa. Dziewczyna jednak nie odpuszcza i wynajmuje najlepszego w Nowym Jorku detektywa- Jamesa McVeya. Bohaterowie muszą odbyć podróż w głąb umysłu mordercy i zrozumieć co nim kierowało, a w finale znaleźć seryjnego mordercę który podpisuje się jako Black Assasin.

#

Shelly
Raven Lynch, upita i naćpana, na imprezie, w pokoju koleżanki, zażywa całe opakowanie tabletek nasennych, popijając obficie alkoholem.
Jej ciało znajdują dobierające się do siebie lesbijki. Lynch zostaje przewieziona do szpitala i odratowana.
Zaczynają się wakacje, a jej matka decyduje się posłać ją na specjalne leczenie w poradni, żeby poznała ludzi takich jak ona - niedoszłych samobójców.
Dziewczyna poznaje tam Arabellę - narkomankę, a dzięki niej Gideona. Ona i Gideon szybko nawiązują przyjaźń i jest między nimi pewna chemia, ale tak samo, jak dobrze się rozumieją, tak samo są dla siebie destrukcyjni.
Raven jeszcze nie wie co szykuje dla niej przyszłość.

#

Rastael
krótki opis bloga:Dziewczyna, która całe życie jak ognia unikała jakichkolwiek obowiązków, podejmuje wyzwanie. Projekt "365 dni ze, świadomością, że nie jestem facetem" czyli krótki poradnik o samodzielnym życiu i problemami z jakimi borykaj się single. Proste i zrozumiałe opisy prac domowych, zarówno męskich jak i damskich, które ułatwi życie osobom, które dopiero nie dawno odkryły wolność i odpowiedzialność, którą ona nakłada.

#

Ej-dzi
On nie miał pojęcia, że istnieje Ona. Ona wiedziała, że nigdy Go nie spotka. To historie banalna, a może jednak nie? Kto wie, kiedy los zakręci ruletką szczęścia… Chcecie zabrać się w podróż po świecie, gdzie rzeczy niemożliwe stają się prawdziwe?

#

de Sade
Inteligentna i tajemnicza, Aurora Kandinsky jest światowej sławy złotnikiem, a także bliską przyjaciółką Dantego Havershama, który pomaga Caffreyowi od czasu, gdy ich drogi po raz pierwszy się skrzyżowały. Mozzie prosi ją o pomoc, dotyczącą odnalezienie drogocennej pozytywki Carycy Katarzyny, zapominając wspomnieć, że to przedmiot poszukiwany jest przez wiele osób.
Aurora krocząc drogą, która z legalnością ma niewiele wspólnego pomaga Mozziemu, w ramach zaległej przysługi. Robi to tylko i wyłącznie dla niego, i na złość Caffreyowi, który kiedyś zaszedł jej za skórę.
Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia - Kate, która niedawno zniknęła. Po ucieczce z więzienia, kieruje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne, co znajduje na miejscu, to pusta butelka po winie Bordeux, będącym ich symbolem szczęścia. Tam właśnie odnajduje go agent FBI, Peter Burke, który jako jedyny potrafił go złapać poprzednim razem.
Neal otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie i poznać powody zniknęcia Kate.
Zaś biedny Mozzie, jak zawsze znajduje się między młotem, a kowadłem. Musi utrzymać Aurorę i Neala z dala od siebie, i nie pozwolić by którekolwiek dowiedziało się o pobycie drugiego w Nowym Jorku, a także odciągnąć od całej sprawy agenta Burke'a.

#

Dani
Opowiadanie o Magnolii, która zaczęła uczęszczać do Hogwartu za czasów Huncwotów. Nie jest ona zwyczajną czarownicą, w połowie jest również aniołem. Nie będzie brakowała miłosnych zawirowań, niezręcznych sytuacji oraz wygłupów przyjaciół, którym przyszło dorastać w mrocznych czaszach.

#

Katja
Opowiadanie przedstawia historię młodej lekarki, Weroniki Zalewskiej, która pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Wydawać by się mogło, że jej życie jest sielskie: ukończyła niełatwą medycynę, znalazła dobrą pracę i odnosi na tym polu sukcesy. Jednak to tylko pozory, bo tak naprawdę jest sama. Samotność oraz parę innych czynników składają się na to, że w końcu popada w obłęd i zostaje umieszczona w tym samym szpitalu, w którym niegdyś leczyła pacjentów... Co się z nią wtedy stanie?

#

Kostka
Kostka pisze... tylko co?
Umiejętność władzy nad żywiołami należała głównie do płci męskiej. Elementalistki zdarzały się stosunkowo rzadko. Na ponad czterystu uczniów w szkole tylko dwadzieścia sześć to dziewczęta.
Teraz już dwadzieścia siedem.
- Chłopacy planują już chrzest. Dołączysz?

#

niallzslave x
Historia nietypowej miłości. On jest Łowcą, który ma za zadanie wyłapywać ludzi. Ona jest jedną z porwanych. Sandee trudno jest się pogodzić z własnym losem, ale musi wziąć się w garść, by przejść przez rekrutację i ratować swoją rodzinę.
Czy jej się uda? Zdoła uratować osoby, które kocha? Czy w jej nowym życiu jest miejsce na miłość? 

#

Wesoły Kostek
Uczniowie po zakończeniu wakacji, jadą na siódmy rok nauki, w Hogwarcie. Ten rok będzie bardzo intensywny, niektórzy przeczuwają zło czające się wśród nich, a inni nie chcą o tym wiedzieć. Każdy chce przetrwać, będzie to bitwa o życie. Po drodze zaczyna węszyć Draco Malfoy, zachowuje się bardzo dziwnie, ciągle gdzieś znika. Pewnego dnia, sławna trójka z Gryffindoru zmuszona jest udać się w poszukiwania horkruksów, po drodze dowiadują się jakie straszne rzeczy dzieją się w zamku. Czy zdołają ocalić swoje życie, czy zdołają uratować szkołę przed Czarnym Panem, a może spotkają na tragicznej drodze do wolności, ukochaną osobę? Może przestaną walczyć z wrogami i złączą swoje siły? Zapraszam na moją wersję ostatniej części słynnej sagi potterowskiej.

#

~Lena
Nazywam się Olivia Jeffey i chodzę do nowojorskiej szkoły na Manhattanie. Chcę opowiedzieć wam historię, o tym jak stałam się herosem. Tak. Mówię serio - herosem. Może to wydaje się dziwne - jak cała ja - ale niezwykłe. Zapewniam was o tym.
Olivia jest jedną z wielu herosów walczących codziennie o przetrwanie. Kiedy pewnego dnia trafia do Obozu Półkrwi, jej życie całkowicie się zmienia. Już nigdy nie będzie tym kim była, jednak przeszłość, o której tak bardzo chciałaby zapomnieć, nie daje jej spokoju. Ciągłe zmagania w obozie, rozterki oraz nieporozumienia to tylko początek. Nieświadoma nadciągającego zagrożenia postanawia spełnić wolę swojego ojca, Pana Podziemi... Czy ktoś przyjdzie jej z pomocą w odkryciu Zaginionego Miasta? Czy podoła wyzwaniu? Czy podda się w najmniej oczekiwanym momencie? Co wybierze: lojalność wobec bogów, a może kuszącą propozycję Gai? Zło rośnie w siłę, a ona może być jedyną osobą, która będzie w stanie zniszczyć lub uratować ludzkość. 

#

Moony i Padfoot.
Na tym blogu każda z nas publikuje własne opowiadania z Czasów Huncwotów. Są to miniaturki, ale również długie fan fiction. Czy Ty drogi czytelniku, chciałbyś poznać NASZE wersje życia Huncwotów, Lily Evans i innych? Zapraszamy. 

#


1 komentarz: