Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 11 lipca 2014

175. Aktualizacja #81

AKTUALIZACJA NUMER: 81
DATA: 11 lipca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 30 czerwca 2014 - 10 lipca 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1175
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 27
#

BloodyLean
Niebieskie oczy pełne chęci do życia, pochłaniały je pełnymi garściami, cały czas drżąc, że cokolwiek ucieknie pomiędzy ich drobnymi palcami. Żyła jak najlepiej umiała, żyła przepełniona szczęściem, i dumą ze swojej rodzicielki, i nagle....
Jeden wypadek zabrał wszystko co miała, przepełnił jej cudowne życie strachem o swój los, otworzył jej oczy … Dowiedziała się, że przez wszystkie lata jej dłonie były zakute w łańcuchy..
Obawa o niepewną przyszłość, łączy się z zagadkami z przeszłości, teraźniejszość przyprawia ją o nowe Ja, teraz już nic nie jest jak dawniej, ona nie jest już tym samym niebieskookim aniołem. Niebo się rozstąpiło, spadła, stała się białym, wśród czarnych ptaków.

#

Ann Chandler
Co byś zrobił, gdybyś nagle musiał walczyć o życie? Nie tylko swoje, ale wszystkich, których znasz. Co byś zrobił, gdybyś musiał zatrzymać czas, który przyspiesza z każdym twoim krokiem? To niemożliwe, wiem. Co byś zrobił, gdybyś musiał pokonać strach, obezwładnić mrok? Jesteś tylko człowiekiem. Nie możesz tego zrobić. Te "przywileje" otrzymałam ja i muszę je wypełnić za wszelką cenę. Cenę życia. 
Crystal Lunks jest zwykłą siedemnastoletnią dziewczyną, mieszkającą w małym miasteczku Chery Hills. Na pozór spokojne życie zmienia się w jednej sekundzie w ciemność, która pochłania Crystal i jej przyjaciół. Znajdą się oni w krainie, której nikt inny nie zna. Pochłonięta ciemnością i strachem. Ich zadaniem będzie odnalezienie źródła mocy - Rdzenia Światła, aby uratować wszystkie żyjące istoty, oraz tajemniczą krainę. Po drodze Crystal napotka wiele przeszkód, oraz znajdzie swoją pierwszą miłość, która okaże się być największym wrogiem. Czy uda im się pokonać mrok i strach? Czy znajdzie się miejsce dla miłości i przyjaźni? Zegar tyka, czasu jest coraz mniej. 

#

Nolla
Wampiry istnieją. Czarownice, wilkołaki i duchy też. Aniołki kontra Demony. Demony kontra Łowcy. 
Fakt, to już było. Czyżby? 
Jest rok 2014. Dwa końce świata już za ludzkością, która przestała wierzyć w przepowiednie Majów, czy Wikingów. Ludzie żyją tak jakby świat miał istnieć jeszcze przez miliony lat, nieświadomi, że walka o ich przyszłość właśnie trwa. 
Światłość kontra Ciemność. 
Ale czym jest Ciemność, a czym Światłość? Co jest dobre dla świata, a co złe? Do czego posuną się obie strony, aby wygrać? Czy ludzkość spotka mityczny koniec? 
Na bohaterów czeka śmierć. Martwi bogowie powstaną. Zapomniana wiedza powróci. Zakurzone ołtarze znów zalśnią w blasku świec. Wśród tego z pozoru zwykła dziewczyna. Zwykła do czasu, gdy Śmierć upomni się o swoją pieczęć.

#

Isa
„Pewnego dnia uświadomisz sobie, Bridmann, że bańka w której żyjesz nie jest schronieniem. Jest więzieniem. Pieprzonym więzieniem, w którym sama się zamknęłaś. I wtedy zaczniesz żałować, cholera nawet nie tego, że przegrałaś życie. Ty po prostu żadnego nie miałaś. I wiesz co? Myślę, że to najgorsze co może się zdarzyć. Umrzeć za życia. A ty Bridmann jest tak cholernie martwa, że aż chce się rzygać.”
Rok 2014, Burbank, Los Angeles.
Idealne życie jest fikcją. Słodką jak perfumowane cukierki. Pachnące jak świeże truskawki, w rzeczywistości nieznośnie sztuczne. Kimberly Bridmann będzie musiała pogodzić się z tą gorzką prawdą. Kiedy jej ojciec trafia do więzienia za handel narkotykami, a ona zostaje z szaloną matką i trójką młodszego rodzeństwa, jej idealne życie staje na głowie. Na dodatek jej siostra Aurelia bardziej przypomina tanią dziwkę niż siedemnastolatkę, matka łyka proszki na receptę, a jakiś pokręcony koleś uczy ją życia. Wszystko zmierza w zdecydowanie złym kierunku.

#

Ann Dreamy
Victoria Johnson jest mugolaczką mieszkającą w Londynie. Cały jej świat obraca się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy ojciec mówi jej, że jest czarownicą. Dziewczyna za wszelką cenę próbuję zapomnieć o tym. Jednak jest to niemożliwe, kiedy znajduje u siebie w domu Zmieniacz Czasu i zaczyna dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widziała. Pewnego dnia pomaga jej tajemniczy mężczyzna, który okazuje się być czarodziejem. Z czasem kiedy go poznaję postanawia wykorzystać Zmieniacz Czasu i zmienić przeszłość nieszczęśliwego mężczyzny i poznać magię. 

#

Gabriela
Eleonora Zabini zdecydowanie nie jest normalną czarownicą. Nie cierpi… Ludzi. A najbardziej tych magicznych… Do tej pory uczyła się w domu, ale teraz wszystko ma się zmienić. Ojciec wysyła ją do Hogwartu!
Jest to opowieść o przyjaźni, miłości i (najprościej mówiąc) o Hogwarcie… Nie zabraknie także mojego dziwnego, czarnego humoru. A wszystko to będzie się rozgrywać w czasach Nowego Pokolenia. Zapraszam!
PS Wszelkie błędy są winą mojej złej karmy… Lepiej na nią uważajcie. Paskudny stwór.

#

Selvine
W Falls Heaven dochodzi do kolejnego masowego mordu. Mieszkańcy miasteczka żyją w ciągłym strachu i modlą się, aby horror dobiegł końca. Niestety, marne ich nadzieje. Wkrótce okazuje się, iż stoi za tym stado wilkołaków, które przybyło, aby siać spustoszenie i odzyskać, niegdyś, swoją ziemię.
Do Falls Heaven przybywa rodzina łowców, która pragnie przywrócić dawny spokój, jednak wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy i łowcy, i wilkołaki, odkrywają, że w miasteczku żyją inne istoty nadprzyrodzone: Mutanty oraz Obdarzeni, które z pewnością będą bronić swojego domu.
Wybucha wojna między ludźmi a nadnaturalnymi. Powstaje tajemny krąg, który ma na celu unicestwienie wilkołaków oraz łowców.

#

Dusia
Blog poświęcony jest w głównej mierze na pisaniu krótkich form tekstowych. Pojawiać się będą także inne rozmaitości ze świata.

#

Paula
Urodziłam się 24 grudnia 1997r. w Artville, a raczej w samochodzie. Moi rodzice zginęli w wypadku, a ja przeżyłam i nikt nie wie dlaczego. Byłam martwa, to jest pewne, ale jak to się stało, że nadal żyję? Nie wiem. Pewne jest jeszcze to, że już od małego dzieją się ze mną dziwne rzeczy. 

#

Izzy
Irma Carter do pewnego momentu, wiedzie spokojne, szczęśliwe życie. Jest nastolatką, która spełnia swoje marzenia, rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o nieszczęśliwym wypadku, na wskutek którego traci najbliższą swojemu sercu osobę- matkę. Również tego samego dnia poznaje swojego ojca, który przez cały czas nie dawał po sobie oznak życia i jakiegokolwiek zainteresowania swoim dzieckiem. 
Okazuje się, że jest nim nie kto inny jak, znany wszystkim, multimiliarder Tony Stark.
Główna akcja opowiadania rozpoczyna się trzy lata później, kiedy bohaterka, po przeprowadzce stara się wpasować w zupełnie odmienne dla niej życie. Bycie córką superbohatera wcale nie jest takie wspaniałe i kolorowe jakby mogło się wszystkim wydawać. Nie, kiedy jest się stale obserwowanym i nagle ktoś zaczyna czyhać na Twoje życie.

#

Mała Jędza
Evelyn będąc dzieckiem straciła matkę, po kilku latach jej ojciec i rodzeństwo zginęło w katastrofie lotniczej. Dziewczyna myślała, że gorzej już nie będzie. Myliła się, jednej nocy straciła wszystko co jej pozostało: chłopaka i życie. Tak życie. Została przemieniona w wampira, jej serce przestało bić. Evelyn nienawidzi tego czym się stała. Moc dziewczyny zaczęła się ujawniać, z dnia na dzień była ona coraz większa. Wampiry obawiające się jej mocy próbują ją zabić. Evelyn przeprowadza się na peryferie małego miasta.
Czy dziewczyna zazna szczęścia?
Co się stanie gdy Evelyn dowie się, że w Bar Harbor po za nią są inne wampiry?
Czy jej prześladowcy ją odnajdą?
Czy dziewczyna spotka miłość?
Co będzie gdy On wróci?

#

Kliii.
Pięcioro przyjaciół tworzących grupę taneczną Fothai. Marzą o karierze i sławie. Ich marzenie się spełnia.
Mają okazję być tancerzami sławnego zespołu One Direction. Podróż do Londynu.
Zayn zaczyna się wyjątkowo dobrze dogadywać z Justine, jednak jest też Harry, którego bardzo interesuje dziewczyna.
Spełnienie marzeń jednak posiada swoją cenę. Przyjaciółki muszą się zmierzyć z dzikością, jaką ofiarowuje im show-biznes.
Między Zaynem a Justine to tylko przyjaźń? Czy Harry ma co do niej czyste zamiary? Czy Juliet omota uroczy Irlandczyk? I co w tym wszystkim robi Naomi? Zrujnuje ich życie?
Poznaj historię gdzie aby spełnić marzenia trzeba ciężko zapracować.
Trochę miłości, głupoty, humoru i sławy.

#

Ronnie
Weronika to bardzo zdolna lecz nieśmiała dziewczyna. Zawsze trzyma się na uboczu, nie wyróżnia. Wiedzie zupełnie zwyczajne życie. Jedno popołudnie, jedna nagle zmieniona decyzja, mogłoby się wydawać, że mało istotna, wpływa na jej całe życie. Jedno przypadkowe spotkanie odwraca wszystko o 180 stopni. Dziewczyna nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak poznany przypadkiem podczas wakacji chłopak odmieni jej życie. Wspólna pogoń za marzeniami. Sukcesy, wielkie sukcesy, o jakich Weronika nigdy by nie pomyślała. Nagle zyskuje wszystko o czym każdy człowiek skrycie marzy. Ale czym są nawet największe zwycięstwa, bez osób z którymi można dzielić się szczęściem? Czy świadomość posiadania praktycznie wszystkiego wystarczy aby zapełnić pustkę? Czy spełnione marzenia mają jakiekolwiek znaczenie gdy straci tych których kocha? I czy nie jest za późno by odzyskać wszystko co się tak nieodwracalnie utraciło? Podobno nigdy nie jest.

#

Ronnie
Jestem na tym świecie od niedawna. Jest naprawdę okropny. Zupełnie różni się od mojego kochanego Heaven. Ludzie są okrutni. Nie tacy jak sobie wyobrażałam. Ale zrozumiałam, że istnieję w bardzo konkretnym celu. Nie zostałam stworzona bez powodu. Powierzono mi bardzo ważną misję i nie mogę zawieźć. Muszę go chronić. Muszę chronić ich oboje. Nawet kosztem samej siebie. Teraz czuję całym moim sercem, że właśnie do tego zostałam stworzona. Tak, jestem Strażniczką Życia.

#

Selvine
Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają. 
Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...

#

Rose
Evelyn wraz z matką przeprowadziła się do partnera jej rodzicielki. Mężczyzna ma syna, którego Eve poznała dopiero w dzień przyjazdu do nowego domu. Luke Hemmings, bo tak ma na imię jej "nowy brat", ma zespół, co bardzo irytuje dziewczynę, ponieważ ona nie może się skupić na nauce. Podczas kolejnej ostrej kłótni z chłopakami Evelyn ucieka z płaczem, a za nią wybiega Ashton. Czy coś wydarzy się między tą dwójką? Czy chłopcy zmienią zdanie co do Eve? Czy dziewczyna zmieni swoje zachowanie? Dowiecie się tego czytając opowiadanie Thousand Roses.

#

Emo Łosiu
Wojna nie chciała odchodzić. Polubiła wszczynanie sporów na Ziemi i opętywanie mężczyzn, którzy zdolności przywódcze mieli we krwi. Gdy nadszedł czas apokalipsy, Wojna wiedziała, że wszystko powoli dobiega końca. Posługując się Adolfem Hitlerem, rozpętała II wojnę światową. W Niebie panowały wtedy przygotowania do Apokalipsy i nikt nie zawracał sobie głowy zbuntowanym Jeźdźcem. Konflikt światowy rozrastał się w zastraszającym tempie i Bóg nie mógł dłużej tego ignorować. Modlitwy błagalne zapełniały głowę jego i poddanych mu aniołów. Jedną z proszących była Lenora Moszkowicz, Żydówka, która bardziej wierzyła w wiarę chrześcijańską niż judaistyczną. Odkąd trafiła do getta, nie rozstawała się ze znalezionym na ulicy różańcem. Codziennie modliła się do aniołów, by jej rodzina przetrwała wojnę. 
W tysiąc dziewięćset czterdziestym pierwszym na Ziemię przyleciały anioły. Po dwóch przedstawicieli do każdego getta. Castiel wraz z Urielem przybyli do Warszawy, by tam walczyć z wysłannikami Wojny. Castiel zawsze miał kłopoty z wykonywaniem rozkazów i trzymaniem się zasad. Wstąpienie do warszawskiego getta może być dla niego ciężką próbą posłuszności.

#

Gnijąca Panna Młoda
Legendy o zmiennokształtnych Indianach okazały się prawdziwe. Ludzie pojęli to dopiero, gdy do ich drzwi po raz pierwszy zapukali Dzicy, ale wtedy już było za późno. Technologie została zniszczona, okrutne czasy królestw na nowo zaświtały na Ziemi, a ludzie zostali w bestialski sposób zniewoleni. A wszystkiemu przewodził Magnus Frater, razem z dwoma innymi samcami. Po dwudziestu latach w Daaros następuje nagła zmiana, gdy rodzi mu się córka z lewego łoża. Córka, której sam nie może okiełznać. Większość Dzikich nie akceptuje Saevy ze względu na to, że jako samica ma aż tak wysoki poziom dominacji, lecz ludzie widzą w tym szansę - co, jeśli uda się przeciągnąć samicę alfa na swoją stronę? A w dzisiejszych czasach dominacja oznacza władzę absolutną.
Zacięta walka o Ziemię, intrygi, obowiązek, dworskie życie dzikiej ludności, kłamstwa i oszustwa.
Czy odważysz się stanąć do walki?

#

Gnijąca Panna Młoda
Galimatias to wszystko to, co szaleńcowi w duszy gra. Historie osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu, hazardu czy od komputera - historie osób tak bardzo potrzebujących pomocy, osób niemo krzyczących. Niektóre z nich zainspirowane wydarzeniami prawdziwymi, inne wyssane z palca, jednak w równym stopniu realne i przepełnione wariactwem. Jeśli upadniesz, nikt Cię na siłę podnosić nie będzie, pamiętaj o tym, zagłębiając się w świat ludzkich słabości bo możesz skończyć tak samo jak oni - osoby kryjące się w umyśle szaleńca.
Powiedz mi, czy wiesz jak to jest wierzyć w coś, co nigdy nie istniało?

#

nowadays
Witaj w świecie, gdzie duma trafia na dumę, uprzedzenie na uprzedzenie a drużyna na drużynę. Witaj w świecie intryg, meczów i miłosnych rozterek.
Wyjechać od ukochanego nie jest łatwo, jednak, gdy już to zrobisz czujesz, że nie jesteś ograniczana przez żadną barierę. Jak zareagujesz, gdy zauważysz, że znów się zakochałaś? Ojciec nie popiera związku ze swoim piłkarzem. Czy odwrócisz się do niego plecami dla Ramosa? A może to Ronaldo zawróci Ci w głowie? Możesz też wrócić do Pique.
Wybierz, zanim będzie za późno...

#

ginger rose
Harry i Hermiona powracają do Hogwartu a Jo Carter odkrywa, że świat czarodziejów stoi na krawędzi wojny. Do tego obaj synowie Harry'ego zaczynają o nią rywalizować a Rose i Scorpius wymyślają coraz bardziej szatańskie pomysły, żeby sobie dokuczyć. Co się stanie, kiedy do tego dołożymy powrót Draco? Zapraszam! 

#

Kliii.
Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny. 
Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa. 
Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem? 
Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
Wrota czekają. 

#

Wedrfonir
Wakacje nad jeziorem są doskonałym oderwaniem się od nudnej rzeczywistości, szczególnie jeśli są one spędzane z najlepszymi przyjaciółmi. Co jeśli jednak te wakacje mają odmienić wszystkie twoje myśli i przekonania oraz twoich znajomych? A co jeśli taki wyjazd nie jest wyjazdem, lecz zwykłym powrotem do rzeczywistości, która wydawałaby się być tak abstrakcyjną? Nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania poza jedną osobą.

#

Wiecznie Skrzywiona 
Ona:
To było to – szybkie auta, piały proszek i kilka fajek. Życie wydawało się przebiegać koło mnie, ale ja i tak nie potrafiłam go chwycić. 
On:
Unikałem odpowiedzialności i żyłem chwilą, nie wiedzą co tak naprawdę dzieje się w moim życiu, aż w końcu wylądowałem na samym dnie. 
Dla niego liczyły się tylko panienki na jedną noc, a ona budowałam na nowo swoją rodzinę. 
On widział w niej małolatę, siostrę przyjaciela z zespołu, a ona w nim chłopaka, którego życie rozpieszcza na każdym kroku. 
Obaj unikali się jak ognia, jednak prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie, czasami w dość zaskakujący sposób. 
On, idol miliona nastolatek, zawodowy uwodziciel, Harry Styles. 
Ona, siostra Nialla, która w wieku piętnastu lat uciekła z domu, zagubiona Amelia Horan.

#

Sheila
Czy wyobrażałeś/aś sobie kiedyś co by było gdyby Percy stracił wszystko? Gdyby wina spadała na jedną osobę? Gdyby Percy spojrzał na bogów tak jak Luke? Czy uda mu się dopiąć swego i zemścić się na mordercy? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? - wejdź i przekonaj się czy jest tak jak sądziłeś! 

#

anxiety
Rok 2050. Minęło dokładnie dwadzieścia lat od dnia zakończenia III wojny światowej, najkrwawszego konfliktu zbrojnego w dziejach świata, który pochłonął prawie czterysta milionów ofiar na całej Ziemi. USA i Rosja praktycznie przestały istnieć po bombardowaniach, które oba kraje wzajemnie sobie "sprezentowały".
Strefa 51 wydawała się być jednak w stanie nienaruszonym. Owiane tajemnicą miejsce okazało się istnieć naprawdę, a trwające w nim badania przerosły najśmielsze wyobrażenia. Na jaw wyszły eksperymenty nad dziwacznym obiektem z Roswell, który spadł tam w 1947 roku, oraz inne sprawy bezpośrednio powiązane z pozaziemską cywilizacją.
Sarah Finch przypadkiem odkrywa, że Roswell jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Kobieta zmuszona jest uciekać ze Strefy 51, gdzie dotychczas pełniła rolę asystentki człowieka odpowiedzialnego za większość badań nad UFO. Jej tropem rusza Gregory Hughues, doskonale wyszkolony były marine, będący teraz cichym zabójcą wszystkich tych, którzy w jakiś sposób weszli w posiadanie tajnych informacji.
Co tak naprawdę dzieje się w najbardziej strzeżonych laboratoriach? I czy kosmici naprawdę mają jakieś plany wobec Ziemi?

#

Błękit
Wszechpaństwo. Królestwo władane przez zmarłego Lectora przechodzi w ręce jego czterech synów. Ci, po burzliwych naradach, dzielą między siebie ziemie na cztery równe części. Władca Ziem Północnych - Aijnos, pod wpływem fałszywego proroka i zielarza - Doriana, truje dwóch swoich braci i zajmuje ich królestwa. Na drodze do objęcia władzy nad całym Wszechpaństwem stoi tylko Izajah - najstarszy i najsprawiedliwszy z rodzeństwa. Aijnos, za namową Doriana, wyrusza na poszukiwania Owocu Nieśmiertelności, dającemu mu wieczne życie, mądrość i niezłomną siłę, który - według legend - znajduje się na Przylądku Zero - miejscu,strzegącym przez samych potężnych, nieśmiertelnych Bogów.
Izajah, cudem ocalały z zamachu przeprowadzonego przez brata, wyrusza jego śladem, usiłując ocalić Aijnosa spod niebezpiecznej władzy Doriana, uwolnić własną rodzinę z niewoli oraz przywrócić harmonię w Wszechpaństwie.

#

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz