Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!poniedziałek, 21 lipca 2014

177. Aktualizacja #82

AKTUALIZACJA NUMER: 82
DATA: 21 lipca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 9 lipca 2014 - 20 lipca 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1202
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 40

#

Nelly
Rose - niepewna szesnastolatka, która nadal przeżywa rozpad swojej rodziny. Po kilku latach przeprowadza się do ojca do Mullingar. Okazuje się, że ma tam ''nową'' rodzinę, z którą nie potrafi się dogadać. W szkole poznaje nowych przyjaciół oraz tajemniczego chłopaka o przezwisku Skewer. Chłopak jest arogancki, bezczelny i tajemniczy. Rose od razu wpada mu w oko. Dziewczyna wcale nie jest zainteresowana Niall'em, ale on nie daje jej spokoju. Ciągłe zaczepki z jego strony są bardzo denerwujące. 
Rose powoli przekonuje się do chłopaka, a on zaczyna ją szantażować. Dziewczyna chce się dowiedzieć o nim jak najwięcej, ponieważ zaczyna pociągać ją jego tajemniczość. W końcu dowiaduje się, że życie Niall'a kręci się wokół alkoholu, imprez, nielegalnych interesów i... dziewczyn. 
Czy Rose przekona się do niego? Czy Niall wyjawi wszystkie sekrety przed Rose? Czy przyznają się, że są w sobie zakochani?

#

Czarna Wdówka
To moje Królestwo, a ja jestem jego Królową i jedynym mieszkańcem, który drąży tematy, które powinny zostać nienaruszone, staje do walki z góry przegranej, szuka odpowiedzi na niepostawione pytania odbijające się pustym echem w kanionie zwanym świadomością... Czyli ja i moje przemyślenia, problemy, dialog z Tobą. 

#

graham coxon
Przyjaźń mugolaka i córki śmierciożercy w czasach, kiedy Voldemort się odrodził, a w świecie czarodziejskim zaczynają się z powrotem masowe mordy na mugolakach, nie jest bezpiecznym wyjściem. Daniel głośno nie mówi o swoim pochodzeniu a Brenda nigdy nie przyznałaby się ojcu do tego, że utrzymuje jakikolwiek kontakt z „gorszą rasą”. W Hogwarcie robi się głośno o tzw. „przeglądzie krwi”, który okazuje się niczym innym jak listą szlam, mających iść do odstrzału. Początkowo podchodzą do tego sceptycznie, póki nie znika młodszy brat Daniela. Co liczy się bardziej: ludzkie życie czy zasady wpajane od urodzenia? Czy przyjaźń jest w stanie przetrwać prawdziwą „rzeź niewiniątek”?

#

Natallie'n N.
Odkąd Natalia ukończyła 12 lat zaczęła dostrzegać świat i jego mieszkańców w odmienny i dość rzadki sposób. Gdy stała się pełnoletnia opuściła dom i wyjechała do Warszawy. W mieście spotyka popularny zespół Tokio Hotel. Zaprzyjaźnia się z nimi, a po pewnym czasie odnajduje w nich bliskość jakiej nawet nigdy nie czuła od swojej rodziny.

#

Arabella
W agencji Shine zajmującej się zwalczaniem zła przy pomocy ludzi zmutowanych i nadnaturalnych, a także zajmującej się ich ochroną pojawia się zbuntowany nastolatek. Zmiennokształtny chłopak tłumaczy wszystkim, że nic nie pamięta ze swojej przeszłości. Pracownicy obawiają się, że może przynależeć do wrogiej agencji. W przerwach pomiędzy niebezpieczną akcją nastolatek zastanawia się co to znaczy "być sobą".
Opowiadanie fantastyczne z elementami dramatu i wątkiem romantycznym. 
"To jest ludzki problem - sądzą, że rzeczy które posiadają sprawią, że będę wyjątkowi. Ale prawda jest prosta: nie chodzi o to co masz czy o to co mówisz, chodzi o to co robisz."

#

Nagini
Arabella Montgomery została śmierciożerczynią i dostała zadanie. Zadanie, które powoli zaczyna ją przerastać. Jednak praca u Voldemorta jest na całe życie i nie ma zwolnień. Jest pokłócona z ojcem, którego obwinia o śmierć swojej matki. Jest dziewczyną Dracona Malfoya, który jako jedyny wie o jej zadaniu i wspiera ją w tym. 

#

trisha black
W Hogwarcie panują trzy potężne frakcje: Huncwoci, Upiorne Gryfonki oraz Divy ze Slytherinu. Dwie pierwsze z racji tego, że są z jednego domu żyją raczej w zgodzie albo przynajmniej w pół zgodzie, ale gorsza jest sytuacja z Divami, które panoszą się po całym Hogwarcie i zabierają mnóstwo tlenu porządnym uczniom. Razem walczą przeciw sobie, a starcia te są bogate w masę potyczek słownych, krzyków, wrzasków oraz latających talerzy. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zwariowanych Hogwartczykach? Czy Evans umówi się wreszcie z Potterem? Czy Tessa dostrzeże uczucia Syriusza? Czy Amber i Remus wreszcie przestaną na siebie wrzeszczeć? Co zrobi Nelly kiedy uświadomi sobie, że zakochała się w mężczyźnie, który zdecydowanie nie jest dla niej? I czym zaskoczy pulpecik Peter, wielki miłośnik sztuki kulinarnej? 

#

trisha black
Stało się. Voldemort wygrał. 
Zło zatriumfowało, a jego demony rozpierzchły się po całym świecie. Wydaje się, że to już koniec. Że nie ma nadziei na to, aby coś się polepszyło. Ale niektórzy wciąż walczą. Wciąż wierzą. A Hermiona Granger jest jedną z tych osób. 
Kiedy wykonuje niebezpieczne zadanie dla Zakonu okazuje się, że jest ono pułapką. Nie może się z niej wydostać. Niespodziewanie pomaga jej najgorszy wróg, Dracon Malfoy. 
Co się stanie, kiedy ich drogi się skrzyżują? Czy uda się zapobiec dalszym rządom Czarnego Pana? Czy dadzą radę uporać się ze swoimi demonami?

#

GeminiGirl
Blog głównie poświęcony publikowaniu osobistych opowiadań. Od czasu do czasu mogą pojawić się również jakieś dodatki w postaci osobistych refleksji oraz recenzji filmów, książek itp. Jednakże blog w szczególności koncentruje się na wyobrażeniach, marach, zwidach i urojeniach autorki.

#

Koledżanka
Osiemnastoletnia Louise Fortis razem z dziewiątką uczniów z jej szkoły zostają wylosowani jako kandydaci do Armii Młodych i Walecznych, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom Nowego Jorku. Będą musieli przez miesiąc przygotowywać się w Ośrodku Walecznych do Tygodnia Przetrwania. Tylko najbardziej odważni i inteligentni przeżyją i dołączą do Armii Młodych i Walecznych. 

#

Koledżanka
Siedemnastoletnia Emily Ature z dystryktu szóstego zostaje wylosowana na 70 igrzyska głodowe. Nie jest lubiana w szkole, nie ma przyjaciół. Jej rodzice się rozwiedli, a brat zginął na arenie, kiedy miała 12 lat. Na igrzyska idzie razem z najpopularniejszym chłopakiem w szkole, który jak się okazuje jest w niej zakochany. Jej mentor również wydaje się być nią zainteresowany. Dziewczyna ma problem z dokonaniem wyboru oraz z uczuciami związanymi z zbliżającym zmaganiami na arenie. Jest to historia o miłości i problemach, które spotykają nastolatkę.

#

Koledżanka
Szesnastolatek z dystryktu szóstego – Harry Joven jest bardzo pogodnym chłopakiem. Wszystko zmienia się kiedy trafia na arenę. Chłopak zaczyna mieć wiele problemów. Zakochuje się w dziewczynie, która również została wylosowana. Na arenie doznaje zdrady i dostaje wyrzutów sumienia. Jak wygląda jego życie od momentu, kiedy został wylosowany? 

#

Podlasia
Ona jest osiemnastolatką, która zawsze stara się myśleć wyłącznie o pozytywach. Dotychczas jej największym zmartwieniem było to, co włoży na siebie następnego dnia. Jednak, kiedy jej rodzice biorą rozwód, wszystko zaczyna się zmieniać, a pozytywne myślenie jest coraz trudniejsze.
On jest dziewiętnastoletnim mężczyzną, który przestaje zauważać, co jest dobre, a co złe. Opuszcza rodzinny dom i wyjeżdża do Chicago, a tam zostaje wciągnięty w świat, którego próbował uniknąć.
Tych dwóch młodych ludzi połączą wspólne problemy, a także... winda. Pewnego dnia oboje utkną w wyciągu na kilkadziesiąt dobrych minut, które okażą się dla nich wygraną na loterii. Poznają siebie nawzajem, a spotkania w windzie zbliżają ich do siebie jeszcze bardziej. 

#

pandasbooty
Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. 
Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć w willi jego potomka, Harry'ego Stylesa.

#

Ella Nightmare
Klaus Mikaelson, co wam to mówi? Nieśmiertelna hybryda, nic sobie nie robiąca z niebezpieczeństwa. To zawsze jego się boją, nigdy on kogos. Ale może teraz to się zmieni? Przez zamordowanie pewnego wampira, zostaje skazany z furię potwora. Luna Darkness robiła w swoim życiu rzeczy, które nawet dla Klausa są obrzydliwe. Teraz ruszyła po niego. I nie spocznie póki nie dostanie jego głowy...

#

Charlotte Petrova 
Nowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów? 
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem spotyka WIELKI ZASZCZYT! 
Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany! 

#

Forever alone
"Drogi chłopcze obok. Cześć jestem "dziewczyną z sąsiedztwa" lub jeśli zwróciłeś na mnie uwagę przez ostatnie 17 lat to po prostu nazywaj mnie Chloe Wilson. Jeśli chcesz spróbować złamać moje serce musisz wiedzieć, że ono już dawno jest w kawałkach."

#

imbirowa
Lily Evans wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki. Voldemort w pełni sił, Zakon Feniksa walczy ze Śmierciożercami, a Szkoła Magii i Czarodziejstwa jest zupełnie odciętym od wojny miejscem. Życie zdaje się toczyć dość monotonnie...
Tylko czy na pewno? Tajemnicą poliszynela jest, że wśród młodych Ślizgonów znalazło się kilku "fanów" Czarnego Pana, chłopców zdecydowanych na wstąpienie w jego szeregi tuż po zakończeniu szkoły. A wśród nich Severus Snape, były przyjaciel Lily, którego los wciąż nie jest jej obojętny, chociaż Sev tak bardzo ją zranił.
Pomiędzy nauką do Owutemów a próbami przemówienia Snape'owi do rozumu, Lily ze zdumieniem zauważa, że jeden z Huncwotów za bardzo zaczyna ją interesować. Tylko który? 

#

Kliii.
Wydarzenia mają miejsce po koniec 3. roku. Syriusz Black zostaje skazany na pocałunek dementora. Albus Dumbledore pozwala Hermionie użyć zmieniacza czasu, by ocalić niewinnego człowieka. Jednak Potterowi i Granger los nie chce pomóc. Urządzenie przenosi ich w czasie do roku 1976, kiedy to Lily Evans jest perfekcjonistką, James Potter to napuszony szukający, Remus Lupin ukrywa swoją wadę, Syriusz Black to szkolny casanova, a Peter Pettigrew snuje plany ze Ślizgonami. Co się stanie, kiedy Harry pozna swoich rodziców? Jak bardzo namieszają w czasie? Czy Hermiona będzie w stanie oprzeć się wielkiemu podrywaczowi? 
I co gorsza, czy zmienią historię?

#

*starlight*
Nie wiesz którą książkę wybrać? A może chcesz przeczytać opinię o swojej ulubionej powieści? To blog idealny dla ciebie, bo kto może lepiej doradzić od osoby, która zakochana jest w czytaniu?

#

Deviant
Melody jest zwyczajną nastolatkę pełną sprzeczności. Wyjeżdża do Los Angeles spełniać marzenia, jednak los przygotował dla niej istny labirynt pomiędzy uczuciami, kłamstwami, niebezpiecznymi sytuacjami i tajemnicami, których poznanie może ją wiele kosztować. Tajemnicze moce, przygody i niebezpieczeństwo... Czy dziewczyna przeżyje tak wiele?

#

Lulu Reira Aihara
Historia opisana w czasie wojny.Opowiada ona o poświęceniu i utracie ukochanych, a także o walce z przeciwnościami losu i miłości.Historia dwóch kochanków z całkiem odmiennych światów.Przeczytana zostaje przez dziewczynę, która mimo upływu lat nie potrafi zapomnieć o ukochanym.

#

Audrey Spring
To blog o szeroko pojętej kulturze - będę tu publikować przede wszystkim moje przemyślenia na temat obejrzanych filmów, przeczytanych książek i wysłuchanych płyt muzycznych. W przypadku recenzji nie będę ograniczać się tylko do nowości, lecz postaram się recenzować także stare i klasyczne pozycje. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

#

Ress
Nowy Jork.
Miasto biznesmenów, urzędników,
zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.
Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy 
w taniej miejskiej knajpie. 
Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa. 
Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna 
jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką. 
Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?

#

Ańćć/Ania Szatan
Clary, Jace, Isabelle i Alec prowadzą niebezpieczny tryb życia Nocnego Łowcy, wiecznie ryzykują.
Teraz muszą stawić czoła bezpośredniemu zagrożeniu, poważniejszemu niż wszystkie poprzednie.
Przeszłość Clary i Jaca spowita jest tajemnicą. 
Ciągle odkrywają kolejne elementy układanki, ale sytuacja dalej jest niejasna. 
Co odkryją? Jaki wpływ ich przeszłość będzie miała na ich wspólną przyszłość? 

#

Jennie Lennon
Lennie, to ambitna osiemnastolatka, marząca o miłości jak z ekranu telewizora, która po rozwodzie swoich rodziców, z przed kilku lat, próbuje zacząć życie od nowa. Pomimo wielu przeciwności postanawia poradzić sobie z wszystkimi problemami w jedyny sposób, jaki zna - jest idealna. Doskonała córka, doskonała przyjaciółka, doskonała uczennica. Do czasu. Pewnego dnia przez przypadek poznaje chłopaka, który jednym, jedynym spojrzeniem wywraca cały jej świat do góry nogami. Od tamtej pory los nie daje za wygraną i krzyżuje ich drogi na wszystkie, możliwe sposoby. Chłopak skrywa w sobie jednak tajemnice oraz wspomnienia, które nie pozwalają mu iść do przodu. Z czasem oboje przekonają się na własnej skórze, że nie ma idealnych ludzi, ani idealnych uczuć.

#

M.
Minęło pięć lat odkąd Amanda ostatni raz widziała się z bratem. Przez ten długi okres czasu nie dawał znaku życia. Wszystko się zmienia, a poukładane życie dziewczyny legnie w gruzach, kiedy w drzwiach jej mieszkania zjawia się Matt. Chłopak, z szemraną przeszłością i przyczyna jej kłopotów. Obaj pragną znaleźć Paula i dostać to, czego naprawdę chcą. Wyruszają zatem we wspólną podróż.

#

BORN WITH SIGHT
annapneo
Oni. Nocni Łowcy.
Myślą, że wiedzą wszystko.
Myślą, że nic ich nie zaskoczy.
Myślą, że nikt ich nie zauważa.
Nie wiedzą jednak, że istnieje jedna dziewczyna.
Jedna Przyziemna.
Która wie więcej niż mógłbyś się spodziewać.
Nie każdy Przyziemny jest ślepy.
Ona ma "Wzrok".

#

GORZKI SMAK SZCZĘŚCIA
Mańka
Szesnastoletnia Mary Morrison straciła rodziców dokładnie osiem lat temu. Została sama z bratem Mattem i kobietą, która się nimi opiekuje. Nadchodzą 73 Igrzyska Głodowe. Czy Mary spotka się oko w oko ze śmiercią? Czy będzie żyć spokojnie, bez obaw? Przekonacie się sami.

#

NIEŚMIERTELNOŚĆ TO NIE DAR, LECZ PRZEZNACZENIE, KTÓRE MUSI SIĘ WYPEŁNIĆ
Alice Spencer
Historia siedemnastoletniej Nicole, wampirzycy posiadającej nadprzyrodzone zdolności

#

TWO WORLDS BUT ONE PROBLEM
Crazy Pants
Dziewiętnastoletni Zayn Malik ma wszystko, o czym marzą nastolatki na całym świecie: fajnych kumpli, pieniądze, pewność sebie i ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Pewnego dnia w jego szkole pojawia się nowa, młoda nauczycielka, Isabella Edwards. Czy ona także ulegnie urokowi Malik'a? Czy głupi, dziecinny zakład może dać początek zakazanej miłości? Jakie konsekwencje poniosą, gdy ich związek, który nie ma prawa istnieć, wyjdzie na jaw? 
To historia opowiadająca o tym, jak łatwo ludzie ulegają pokusie; jak łatwo zmieniają się pod wpływem miłości; jak łatwo przychodzi im krzywdzenie innych kosztem własnego szczęścia.

#

PIEKIELNY DAR
Seoanaa
Diabeł zawył w róg. Piekielne wrota się otworzyły, umożliwiając demonom zejście na Ziemię. Dla dobrej zabawy niszczą ludzkie życia. Jednak muszą przestrzegać surowych zasad, z których niejeden demon jest niezadowolony. Wszystko się zmienia, gdy demon, pomimo swej natury, ratuje małą dziewczynkę. 
Zwykła dziewczyna, z niezwykłym darem. Dla niej jest przekleństwem, zaś dla demonów szansą na zmiany. Czy będzie potrafiła im pomóc, nie niszcząc własnego życia? Co jeśli do tego wszystkiego dojdzie ukryte przeznaczenie dziewczyny, które nawet będzie potrafiło wstrząsnąć Piekłem?

#

W WIERNOŚCI SIŁA
Nieidealna W swoim rodzaju
Anioły, Archanioły, Anioły Stróże. Każdy z nas je zna. wyobrażamy sobie je z białymi skrzydłami, dobre, pomocnicy Boga. . Jednak były takie, które zbuntowały się, chciały stać się... ludźmi, przebywać wśród nich.
Liliana była jednym z aniołów lecz nie miała skrzydeł. Nie straciła ich, po prostu nie była gotowa na ich posiadanie. Wiedziała, że nim jest, gdyż rodzice, jak jeszcze żyli, opowiadali jej jak to jest być aniołem, uczyli ją jak miała 10 lat, sami nimi byli. Gdy zginęli w wypadku samochodowym dziewczynka nie umiała się pozbierać. Teraz mieszka z siostrą mamy i wujem. Ciotka ją wychowywała, lecz nie uczyła jej już o aniołach. Chciała żeby dziewczyna zapomniała o tragedii...
Mijały lata. dziewczyna własnie kończyła 16 lat. Wysoka ciemnowłosa dziewczynka o pięknych zielonych oczach stała się piękną, mądrą kobietą. Miała przyjaciółkę Avy, z którą spędzała cały czas. Bez przerwy rozmawiały przez telefon albo pisały do siebie. Czerwonowłosa dziewczyna znała jej sekret. Tylko ONA. Miała do niej stuprocentowe zaufanie.
Pewnego dnia poznaje mężczyznę. Coś miał w sobie, że Lili czuła się przy nim inaczej... Łączyła ich niezwykła więź. Czy nowo poznany chłopak przysporzy jej kłopotów, a może pokaże jej nowy świat? Jak potoczy się jej życie i kim okaże się mężczyzna. Wrogiem, kolegą, a może kimś więcej? Czy da się powstrzymać decyzję i siłę która ją prowadzi?

#

CIEMNOŚĆ DUSZY
Your Little Wolf
Życie w Beacon Hills wreszcie nabiera normalnego tempa, po długim, męczącym roku szkolnym nadchodzi pora na chwile wytchnienia podczas wakacji. Ale czy na pewno? 
Bezpieczeństwo mieszkańców miasteczka po raz kolejny staje pod znakiem zapytania, znajdując się w rękach Scotta, Stilesa, Alison oraz Lydii. Jak poradzą sobie z następnym, anaturalnym przewinieniem? 
A wszystko zaczęło się od śmierci pani Mulligan, przyjaciółki Melisy z lat studiów. Czy pojawienie się Laury - jej córki - w Beacon Hills coś zmieni? Jak ludzie zareagują na kolejne, trudne dziecko w domu McCallów i czy Laura wywoła tylko - wyłącznie dodatkowe szepty wśród starszych pań? 

To historia o szczenięcej miłości, poświęceniu, prawdziwej przyjaźni, sile więzów rodzinnych. 
Ma na celu zainteresowanie, ewentualne wzruszenie czytelnika. Należy jednak pamiętać, iż nic nie tworzy się bez przyczyny i najkrótsza bajeczka niesie swoje przesłanie. 

"Wiecie, co jest naprawdę kiczowate? Szczęśliwe zakończenia. Poważnie. Takie, jak wtedy kiedy oglądam film, i jakaś odważna, zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. I tak od dwóch godzin wiedziałam, że go zdobędzie. Po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. Prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. Nie ma żadnego zakończenia.

#

A CO JEŚLI NIGDY MNIE NIE ZOBACZYSZ?
yakt
„- Czy Ty? Czy Ty naprawdę? - nie mogłam wykrztusić tego z siebie.
Zaśmiał się tylko i pokiwał twierdząco głową. O cholera, pomyślałam. W co ja się wpakowałam.. to chyba najgorsze co mogło mnie spotkać. Jak mogłam nie zauważyć? Dlaczego teraz stoi i się do mnie uśmiecha jak gdyby nigdy nic? Dlaczego mi nie powiedział? Taka zauważalna rzecz, a ja nie zwróciłam na to uwagi. Jak mogłam?!”
Iga to jedna z pokojówek w wielkim, prestiżowym hotelu. Jej życie jest nudne i monotematyczne do dnia, w którym pewne małżeństwo wynajęło apartament w owym hotelu. Co przyniesie los Idze?

#

BLACKBLOOD
Blackbird 
Shailey i Elen to dwie przyszywane siostry, które traktują siebie jak przyjaciółki. Pewnego dnia Shailey odkrywa, że jej ojciec jednak nie zginął w wypadku, a matka znika w tajemniczy sposób. Dziewczyny podejmują się poszukiwaniom rodziców Shailey. Pomoc mogą znaleźć ze strony pewnych braci, którzy jednak różnią się od normalnych nastolatków.
Opowiadanie fantasty w sam raz dla fanów Zmierzchu i Darów Anioła.

#

 ŚWIAT DUCHÓW NIE JEST TAKI JAKI IM SIĘ WYDAWAŁ
Natallie'n N.
Oglądaliście "Shaman King"? Widzieliście zakończenie? Tak? To fajnie, bo od tego zaczyna się ta historia. Zick nie umarł, starsza siostra go uratowała, a teraz pomoże mu wygrać. Tym razem nie potrzebują pomocy Yoh.

#

BRIGHT SIDE OF THE DARK
Rina L. 
Blair to jedyny przypadek pół demona, pół anioła. Gdy była małą dziewczynką matka oddała ją na wychowanie przyjaciółce-pół człowiekowi, pół aniołowi- ponieważ Rada Starszych panująca w ,,przedsionku nieba" postanowiła ją zabić. Wniosek ten ostatecznie odrzucono, lecz Blair nadal nie mogła zaufać aniołom ani tym bardziej demonom, które chciały ją zniszczyć. Jednak pewnego dnia Blair została wezwana przez Radę Starszych. Zlecono jej pierwsze poważne zadanie- ma wprowadzić młodą pół anielicę, pół człowieka w ten świat. Ich świat.
Jednak okazuje się że nie wszytko jest się takie łatwe na jakie się wydaje...

#

SKRZYDŁA TO TYLKO JEDNA Z METOD UCIECZKI
Jewelka
Ona - Nic nie znacząc siostra znanego muzyka z 5 second of summer, poprzez błąd z dzieciństwa, do dzisiaj płaci cenę szczeniackich zachowań. Po wielu latach ma okazję naprawić ten błąd, chociaż jest to ryzykowne.
On- romantyk z duszą muzyka, który pragnie tylko spełniać swoje marzenia ze swoimi przyjaciółmi, czy coś się zmieni kiedy zobaczy siostrę swojego przyjaciela?
Czy zaiskrzy jak się spotkają? Co na to wszystko Ashton? 

#

PARYŻ, KTÓRY (NIE) CHCEMY PAMIĘTAĆ
Prudie
Mila ciągle poszukuje sensu swojej egzystencji - żyje trochę z dnia na dzień starając się odnaleźć w Paryżu. Przeprowadziła się do stolicy Francji dla swojego ukochanego. Jej beztroskie życie jednak zaczyna się komplikować - miłość okazuje się złudna, a szczęście znika jak za pociągnięciem czavrodziejskiej różdżki. Czeszka będzie musiała w końcu znaleźć odpowiedź na pytanie "co ja robię ze swoim życiem?". Być może to właśnie nowo sprowadzony do PSG, Brazylijczyk - David Luiz - pomoże jej w poszukiwaniach.

#

2 komentarze:

 1. Chciałabym prosić o zmianę opisu bloga: Dziewiąta pieczęć [9thsigil.blogspot.com]. Znaleźć mnie można w kategorii Fantasy.

  Aktualny opis:
  Co tysiąc lat ludzkość szykowała się na mityczny koniec świata, który nigdy nie nadszedł. Każda ze starożytnych cywilizacji miała swoje teorie, który nigdy się nie sprawdziły. Łączyło je jedno - konflikt Jasności i Ciemności. Dobra i Zła.
  Jest rok 2014. Ludzkość przestaje wierzyć w mity o Ragnarök'u. Pogrążeni w pogoni za swoimi sprawami nie dostrzegają ciągle trwającej walki w przeciąganie liny. Kreując nowych bogów, porzucili kult starych, pradawnych, martwych bóstw, które teraz chcą zemsty za wieki zapomnienia.
  Co się stanie, gdy Dobro i Zło zawrze pakt? Jaki los spotka Niewiernych? Co w tym wszystkim robi z pozoru zwykła śmiertelniczka, której jedyną bronią jest nóż? I wreszcie - kto przełamie ostatnią pieczęć Końca?

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń