Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!wtorek, 1 lipca 2014

174. Aktualizacja #80

AKTUALIZACJA NUMER: 80
DATA: 1 lipca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 19 czerwca 2014 - 30 czerwca 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1139
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 36
#

Julss
Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.

#

tłumaczenie: Kliii.
Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
"Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"

#

Kotna
Sheila to osierocona siedemnastolatka, która stale ucieka przed przeszłością. Spycha ją do najmroczniejszych zakamarków swojej podświadomości. Kiedy w życiu dziewczyny pojawia się białowłosy mężczyzna, wspomnienia z dawnych lat zaczynają do niej powracać, a ona sama jest zmuszona do opuszczenia rodzinnego Londynu. Schronienie znajduje w niewielkim miasteczku Whitby. Tam poznaje nieco dziwacznego Louisa i szybko się z nim zaprzyjaźnia. On jednak skrywa pewną tajemnicę, która powoli wypala go od środka. Czy dwójka na pozór zupełnie innych ludzi może przywrócić sobie nawzajem radość życia?

#

Irma
Na blogu znajdują się dwa opowiadania. Oba są opowiadaniami Fantasy. "Empatka" - opowiada o perypetiach młodej kobiety, która posiada zdolności odczuwania ludzkich emocji. "Słoneczne Miasto" opowiada o przyszłości, w której władzę nad światem przejęły demony, a ludzie nie mają nic do powiedzenia lub są niewolnikami. Historia miłosna dziewczyny i demona pełna przygody i niebezpieczeństwa. Przeszłość i przyszłość spotykają się w teraźniejszości.

#

laurkaa k 
Dwaj bracia Sam i Dean Winchester wyruszają na łowy do miasteczka Mystic Falls w stanie Virginia. Według wskazówek ich ojca, Johna, w mieście przebywają wampiry. W czasie łowów, Sam i Dean spotykają grupkę nastolatków, która może wiedzieć co nieco na temat tutejszych dziwnych zgonów i porwań. Co dzieję się w niegdyś spokojnym miasteczku Mystic Falls? Czy uczniowie z liceum im. Roberta Lee maczali w tym palce?

#

Finnick Odair
Aron Richardson to osiemnastoletni zawodowiec z Dystryktu Pierwszego. Kiedy był jeszcze dzieckiem na arenie zginęła jego siostra - Emi Richardson. Stracił wtedy wszystkie uczucia i chciał za wszelką cenę wygrać Igrzyska, żeby ją pomścić. I tak się stało. Mając osiemnaście lat zgłosił się. Ale czy na pewno da radę zabijać z zimną krwią tak jak tego się spodziewa? Czy w ogóle da radę wygrać? Wejdź i przeczytaj!

#

Mea Brooks
"Luke Hemmings? Tak, znam go. On ma gdzieś zasady. 
Interesuje się tylko swoim zespołem.
Mam go opisać trzema słowami? 
Odrzutek, przystojny i niepoczytalny."
" Taissa Farminga? Siedzę za nią w ławce
na praktycznie każdym przedmiocie.
Co o niej myślę? Zajebiste nogi, włosy i 
nie ma żadnych przyjaciół." 

#

ILoveDamon
Katherine Pierce za wszelką cenę chce się zemścić na swoim sobowtórze, Elenie Gilbert i postanawia zacząć działać. Wampirzyca jest rozdarta między braćmi Salvatore, więc obiecuje im podjęcie ostatecznej decyzji, jeśli wykonają dla niej jedno zadanie. Mają pojechać do Mystic Falls i rozkochać w sobie Elenę, a następnie złamać jej serce, żeby cierpiała. Bracia od razu się zgadzają i ruszają w drogę. Są w stanie zrobić wszystko dla zdobycia Katherine. Poznają Elenę i zaczynają się coraz bardziej do niej zbliżać. Dziewczyna jest nimi zauroczona, ale nie planuje żadnego poważnego związku. Natomiast jej przyjaciółka, Caroline Forbes, wydaje się być bardzo zainteresowana Stefanem i robi wszystko, aby go zdobyć. Bracia muszą uważać na nieśmiertelnego hybrydę, Klausa Mikaelsona, który chroni Elenę przed wszelkim niebezpieczeństwem. Z czasem Salvatorowie zauważają, że Gilbertówna jest bardzo wartościową dziewczyną i pojawia się pytanie, czy naprawdę są w stanie ją skrzywdzić?

#

Daphne Delacorix
Historia opowiada głównie o Sebastianie, ale niestety nie do końca takim, jaki jest w książce. Mój Sebastian, mimo że nadal będzie chciał osiągnąć swoje cele, będzie próbował też nawiązać braterskie stosunki z Clary oraz Jace'm. Całkiem prawdopodobne, że ta dwójka będzie próbowała trochę zmienić jego nastawienie do świata, kto wie, może nawet im to wyjdzie...
Przez opowiadanie przewiną się dziwne pary, a zakończenie może być jeszcze dziwniejsze... 

#

Mała Jędza
Młoda elfka ucieka z domu. Poznaje Reven'a, zakochuje się, pewnej nocy mężczyzna ginie. Po tym wydarzeniu dziewczyna staje się morderczynią bez sumienia, tylko zemsta trzyma ją przy życiu. Spotka przyjaciela sprzed lat. Jak zakończy się ich znajomość? Czy chłopak uratuje Feniks? Czy chęć zemsty zabije dziewczę? Co zrobi Feniks gdy na jej drodze stanie On?

#

Zamora
Śmierć przynosi rozkosz, szczególnie, gdy można ją przeżywać wciąż na nowo. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy na drodze nieśmiertelności staje ktoś o wiele potężniejszy, dla kogo śmierć ma zupełnie inne znaczenie. Czy ktokolwiek się przed nim ustrzeże? Czy pozostała jeszcze nadzieja? A może jedyne wyjście zawiera się w słowach…
„Po prostu się zabij. Będzie bolało, obiecuję.”

#

Marzycielka
Dawno, dawno temu żyła sobie królewna o włosach jak heban i skórze jak płatki śniegu…
W latach dzieciństwa z pewnością poznałeś królewnę Śnieżkę. Może masz ochotę powrócić do tego świata magii i miłosnych uniesień, a może jesteś ciekaw, jak potoczyłaby się historia, w której Śnieżka jest rozkapryszoną naiwniaczką, zła królowa boi się spojrzeć w lustro, a krasnoludki wcale nie śpiewają wesołych piosenek? Jeśli tak, serdecznie zapraszam na mojego bloga z baśniami dla trochę starszych czytelników!

#

FryzuSS
Opowiadanie pierwsze - historia Annabelli, młodej dziewczyny, która wakacje spędza razem z rodzicami w tajemniczym lesie, nazywającym się Eveny Ville. Niestety, okazuje się, że las jest zamieszkiwany przez istoty nadprzyrodzone, w tym przez Pierwotnego Nieśmiertelnego. Zabija on rodziców Annabelli, a ją przemienia w wampira. Wampirzyca planuje zemścić się na Pierwotnym, najpotężniejszej istocie na Ziemi. 
Drugie opowiadanie jest kontynuacją pierwszego - Annabella pomaga siostrze Pierwotnego, Pani Ciemności odnaleźć jej córkę, porwaną przez Ród Błękitnokrwistych. 

#

Mrs. Allison Fabregas 
Mówi się, że samotność, niepewność i strata to jedyne co może zaboleć człowieka. Hmm... Ja- samotny w tłumie, niepewny rzeczy stałych, po stracie części siebie...Ja- Cesc Fabregas 
Mimo to, że czegoś mi brakowało, byłem szczęśliwy.
Starałem się być...
Być tym cholernie szczęśliwym człowiekiem na jakiego wyglądałem...

#

Martyna i Agata 
Uzależnienie od narkotyków ? Od miłości ? Rozdarcie w zagubieniu. Świat wywrócony do góry nogami. Wszystko stracone? A jednak...Jednak jest nadzieja. Jest siła i chec do walki z nałogiem,który zrujonowal mu życie. I jest jeszcze coś...Jest ona. 

#

Eilicaryn from the Whispering Mist
Ten blog to miejsce teoretycznie maksymalnie przeciętne. Ale! Jedynie w teorii! Praktycznie rzecz biorąc, wkrótce będzie uginać się pod stosem przygód blogowego autora. Wszystkie, a przynajmniej większość tajemnic jakie posiadamy my - autorzy, dla wszystkich ciekawych - nie tylko samych czytelników, ale i dla innych autorów. Przydatne pomysły ułatwiające tworzenie własnej historii, wskazówki, pomocne strony, tajemnicze zniknięcia Weny i jej jeszcze bardziej niespodziewane powroty, pogotowie dla początkujących pisarzy i o wiele więcej!

#

Athemoss
Wieczór był wyborny. Siedziałam na balkoniku jasnej kamienicy i popijałam wyborne trilijskie wino, zasłuchując się w słowa przyjaciela.
– … a wtedy sukinsyn powiedział, że nie zapłaci złamanego miedziaka – Falivir westchnął ciężko. – I musiałem go jakimś sposobem nakłonić do zmiany decyzji.
– I co? – roześmiałam się, odgarniając za ucho biały kosmyk, który wypadł z misternego uczesania. – I to dlatego urządziłeś mu w kamienicy dom luster? Jednym zaklęciem?
– Siatką – poprawił mnie – nie jednym. Jednym zaklęciem posłużyłby się pewnie jeden Arcymag. I... tak właśnie. Zasłużył sobie.
– Ale... Och, przecież podatek, jaki będziesz musiał zapłacić, będzie większy niż zapłata... – Gdybyśmy nie pili, podeszłabym do sprawy zupełnie poważnie, ale w tamtej chwili czułam się zbyt lekka i radosna na takie rozmowy, więc tylko pokręciłam głową: – Zwariowałeś, Favi, jak nic.
– Kto to mówi.
Do ręki wziął luźną kartkę, jedną z wielu, które walały się po stoliku.
– Piszesz zupełnie o wszystkim. O Czarnej Lilii, o ludziach, o tym, kim jesteś...
– Bo to prawda – odparłam z prostotą, zażegnując nadzieje o wieczorze spędzonym na samych przyjemnych pogawędkach.
– Aniołek Diabła? – spojrzał na mnie poważnie, podsuwając trzymaną stronę. – Nie musisz chyba opowiadać o wszystkich intrygach. Wiesz, ile brudów wyciągasz na wierzch?
– Favi. Ja albo zginę z ręki króla, albo ucieknę na Zachód i będę się tam chowała. Muszę to opowiedzieć, bo ta historia przepadnie. Popatrz – roześmiałam się gorzko, patrząc w głąb miasta, skąd dochodziły śmiechy, tańce, śpiewy, widać było nad miastem. – Takiego zepsucia nie było od czasów, kiedy ludzie nie wiedzieli, co to prawo. System gnije. A ja... Chcę być uczciwa. I tyle.

#

A.Moony
Oh… istnieje wiele historii opowiadających o życiu Lily Evans i Huncwotów. Jednak jeśli chcesz poznać jeszcze jedną, zapraszam do mnie. Razem cofniemy się do roku 1976, kiedy rodzice Harry’ ego Pottera i ich przyjaciele są na szóstym roku nauki w Hogwarcie. Wezmę Cię za rękę i razem z moimi bohaterami przejdziemy przez historię pełną miłości, przyjaźni, śmiechu i… nie będzie tak różowo. Zobaczymy również jak potoczy się wojna. Wojna z największym Czarnoksiężnikiem świata magii.
Zapraszam. 

#

Tańcząca ze Słowami
Odkąd Szóstemu Kręgowi przewodził Arthur Alden, avaloński kontrwywiad miał opinię jednego z najskuteczniejszych na świecie. Jednak nawet im zdarzały się wypadki przy pracy.
Gdy mozolnie przygotowywana operacja Kręgu niemal się rozpada z powodu dekonspiracji jednego z ich najlepszych agentów, Arthur chce głowy winnego na srebrnej tacy. Przynajmniej dopóki nie okazuje się, że przyczyną tej ledwie opanowanej katastrofy jest młoda kobieta, której głowa jest dużo więcej warta bezpiecznie osadzona na smukłej szyi.
Riza Blythe nigdy nie marzyła o ekscytującym życiu licencjonowanego maga – w zupełności wystarczało jej to mizernie prozaiczne, wypełnione opieką nad dogorywającym ojcem i dbaniem o z wolna popadający w ruinę dom. Ale gdy jedno nieostrożne spojrzenie zdradza talent pieczołowicie skrywany przez dwadzieścia lat, a Krąg oferuje jej współpracę i nowe imię – Veritas – Riza wie, że to propozycja nie do odrzucenia.
Jej pierwsza robota: odkryć czy as wywiadu i jej przełożony, Roy Kennard, jest renegatem, którego działalność zagraża Szóstemu Kręgowi i całemu Avalonowi.

#

Plotkara
Mija rok odkąd Zayn Malik - prawdziwa miłość Alison - zginął w wypadku samochodowym. Dziewczyna mocno przeżyła utratę chłopaka. Po dwunastu miesiącach postanawia wyjechać z rodzinnego miasta do Los Angeles, gdzie pragnie spełnić swoje marzenia, czyli zrobić karierę muzyczną i aktorską. Czy miłość przeszkodzi jej w osiągnięciu sukcesu? Co będzie musiała zrobić, żeby jej marzenia wreszcie się spełniły? Jak wiele będzie musiała poświęcić? 

#

Błękit
Opowieść nie przedstawia kolejnych Głodowych Igrzysk z perspektywy znanych nam już bohaterów czy wymyślonej postaci zmuszonej do walki na arenie. To historia Gale'a, którą pani Collins w powieści zakończyła jedynie wzmianką o jego wyjeździe do Dwójki. Opowieść zaczyna się w momencie, gdy prezydenturę nad Panem obejmuje Paylor, Katniss związuje się z Peetą, a sam Gale wyrusza do Dwójki, aby tam rozpocząć nowe - zupełnie inne niż dotąd - życie, bez Kotny u boku.

#

Saphira
Przeleję tutaj wszystkie swoje myśli, odsłonię trochę mojej osoby, ukażę moje hobby, przedstawię swój styl i pokażę własną szafę ubrań oraz gust muzyczny. 

#

LOSS
Plotkara
Serena van Honses, to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem i wydawać by się mogło, że przywykła już do natrętnych paparazzi i życia przed kamerami. Jednak, kiedy dochodzi do wypadku samochodowego w której ginie jej młodszy brat - Michael, Sena - bo taki jest jej pseudonim sceniczny, nie jest już tą samą uśmiechniętą i pełną życia dziewczyną. Trafia na odwyk, traci kontakt z rodziną. Zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie. Pewnego dnia poznaje Liama Payne'a - członka zespołu One Direction. Czy dzięki niemu życie Sereny odzyska sens? 

#

ASYMETRYCZNIE LIRYCZNA
Agul
Siedzę i myślę. Ostatnio często mi się to zdarza, dlatego postanowiłam po prostu coś napisać.
W słoneczny, czwartkowy dzień siedzę i myślę. Tak, ostatnio często mi się to zdarza, dlatego postanowiłam po prostu założyć bloga. I mimo że pierwotne założenie bloga było publikacją kartek z pamiętnika, po kilku godzinach stwierdziłam…smród.
Asymetrycznie liryczna to zbiór emocji, które zagnieździły się gdzieś w środku każdego człowieka. Kilka linijek prawdy i kilka linijek kłamstwa. Asymetrycznie liryczna to ja i mój świat. Świat płynący między wersami, przed oczami i obok nas. 

#

NAZNACZONA CIENIEM
Thais
Melody Argnet nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nie jest ambitna i mądra, jak jej przyjaciółka Lily Evans czy też piękna i śmiała jak Dorcas Meadowes. Nie umawia się z chłopcami, nie uczestniczy w życiu towarzyskim Hogwartu, nie chce wyróżniać się z tłumu, a jej ulubionym zajęciem jest rzucanie zaklęć obronnych. Jest zwyczajna, a przynajmniej tak myśli... Dopóki nie nadchodzi dzień jej szesnastych urodzin, czyli 31 października, Noc Duchów. Dziewczynie śni się śmierć jednej z Gryfonek, a kiedy ona faktycznie umiera, Melody zdaje sobie sprawę, że nie był to zwykły zbieg okoliczności. Ma to związek z dobrze chronionym rodzinnym sekretem, który musi jak najszybciej poznać. I oczywiście musi rozwikłać zagadkę związaną z tajemniczymi zniknięciami uczniów... a Syriusz Black nie ma najmniejszego zamiaru pozwolić jej ruszyć na pewną śmierć.
Od tamtej pory Melody grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. W Hogwarcie są ludzie, którzy nie chcą, żeby ktoś pokrzyżował ich plany, a Mel najwyraźniej ma taki zamiar. Z pomocą przyjdą jej przyjaciele, jednak pytanie: czy to wystarczy? W końcu walka toczy się w niej samej. To ona musi wybrać. 
A jeden wybór może zmienić wszystko. 

#

CIEMNOŚĆ DAJE MI SIŁĘ
Wesoły Kostek
Francja, Paryż, rok 2018. Pewna młoda dziewczyna, postanawia przeprowadzić się od rodziców z Los Angeles. Chce zacząć nowe życie, skończyła studia literackie i zatrudnia się w miejscowej bibliotece. Próbuje zaklimatyzować się w nowym miejscu, ale brak przyjaciół i bliskich utrudnia jej to. Pewnego dnia, ktoś próbuje się zabawić jej życiem... Czy zdoła przetrwać i zrozumie zło czające się wokół niej? Czy pozna godnych zaufania ludzi? Jak zareaguje na szokującą prawdę?

#

CIEŃ GRITMORE
Betty Gilbert
" (…) Minęła chwila, zanim Elsa odwróciła się od okna i spokojnym, lecz mocnym głosem powiedziała:
- Nic nie dzieje się bez przyczyny.”
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak powstają najpotężniejsze zaklęcia? Takie, które są w stanie zmienić cały świat i zagrozić naturze i ludziom? Jakie konsekwencje przynoszą? I jaką cenę należy zapłacić za ich powstanie? 
Dobroduszna Alice, promienna Nessie, żywiołowa Melanie i bystra Daniela – gdy wszystkie cztery poznają historię swoich przodków, odkrywają, że są ze sobą w pewien sposób połączone. Wydarzenia sprzed laty mają swoje odbicie w teraźniejszości i dziewczyny są zmuszone rzucić się w wir poszukiwań rzeczy, której wszyscy szukają. Życie stawia przed nimi egzamin z lojalności, odwagi, wytrwałości i pokory, który muszą zdać, by dobiec do końca. 

#

MARCELINA
LadyEllien
Jakże nudna i przewidywalna historia - stało się coś złego, nastąpiły lata walki z samym sobą, by ostatecznie zacząć szczęśliwe życie. Po drodze spotkanie idealnego chłopaka, równie idealne zerwanie, depresja, leczenie, pomoc przyjaciół... I ostatecznie szczęście.
Eh, aż mi się rzygać chce tą przewidywalnością. Jednak tak brzmi wersja, którą znam. A jak było naprawdę?
Jestem Marcelina Nowak. Moje życie to jedno wielkie kłamstwo. Byłam szczęśliwa, bo żyłam w zakłamaniu. A gdy prawda wyszła na jaw, uderzyła we mnie ze zdwojoną mocą.

#

KAŻDY DZIEŃ TO INNA PRZYGODA
Milagros DiCarlo
Dzieci głównych bohaterów Harry'ego Pottera idą do szkoły. 
W Hogwarcie poznają wiele zaklęć, doświadczają pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, smaku przygody, zwycięstwa oraz gorzki smak przegranej. Już pierwszego miesiąca Albus Potter złamie kilka zasad i pomoże ocalić kuzynce przyjaciółkę. Reszta rodziny nie będzie bierna. Każdy będzie miał inną historię.

#

IT'S NOTHING PRINCESS
Kinss Wo i Error
E: ''Dałam się zastraszyć złu, otwierając drzwi do nowego cierpienia, za którymi szalał ogień. Jestem już zmarnowaną zabawką, nadającą się tylko do wyrzucenia.''
H: ''Nie znaczy zbyt wiele, jednakże kocham w niej tą dziecięcą naiwność. A ona ciągle wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę''

#

CROSSOVER ARROW
Crossover
Część Starling City została zniszczona przez armię Slade'a Wilsona. Zaginęła Thea Queen i chodzą słuchy, że Malcolm Merlyn nadal żyje. Czy te dwie sprawy coś łączy? Były miliarder Oliver Queen uważa, że zrobił wszystko co było trzeba by ocalić swoje miasto. Team Arrow bada sprawę tajemniczej postaci jaką jest Marcus Black. Odkrywają oni, że ów mężczyzna jest powiązany z Malcolmem Merlynem, Ra's al Ghul. Wraz ze swoją drużyną Oliver odkrywa, że wszyscy najbogatsi ludzie na świecie od czasu do czasu zbierają się w Central City, aby omówić kilka ważnych spraw. Tym samym Queen wraz ze swoimi przyjaciółmi trafia do CC aby rozwikłać zagadkę tajemniczej organizacji „Veritas”. Jak się później okazuje „Veritas” jest tylko małym problemem, trzeba najpierw wziąć łuk i uratować świat, pomocnikiem okazuje się być Barry Allen, który już wybudził się ze śpiączki.

#

OSTATNI ŚWIT
Kaila Samler
"Powiadają, że ten, kto ma pieniądze, ma władzę. Natomiast w moim świecie majątek nie ma większego znaczenia. Liczy się ten, kto posiada doświadczenie i umiejętności."
Raven Keith jest siedemnastoletnią Łowczynią Nikczemnych. Dotychczas nie miała jednak okazji, by sprawdzić się w walce, ponieważ w chwili jej narodzin krwawe wojny dobiegły końca i nigdy nie zostały powtórzone. Przez Radę Najwyższą Łowców jest uważana za Wybraną, czyli taką, która położyła kres okrucieństwu. A jednak...
Ktoś nielegalnie otwiera jedyny portal prowadzący do Verdille. I tworzy kolejne. Łowcy, zawiadomieni o zagrożeniu za późno, nerwowo przygotowują się na starcie. Ale czy ktokolwiek pamięta jeszcze, jak się skutecznie walczy? 
Raven, córka księżnej Adelaidy i księcia Jeffreya, jest obwiniana o całe nieszczęście i posądzana o zdradę. Jednak nie przez wszystkich... ON staje po jej stronie, rzekomo całkiem bezinteresownie. Czy młoda, całkiem bezbronna Łowczyni, zaufa nieznajomemu?

#

WE MGLE
Ewelynn
Siedemnastoletnia Ewelina mieszka w Forks wraz ze swoją matką od siedmiu lat. Dziewczyna chodzi do liceum, uczy się, bawi i chętnie spotyka z przyjaciółmi. Kyle jest kolegą Eweli i na każdym kroku próbuje jej dokuczać. Czy pod maską twardziela i koszykarza kryje się coś więcej? Czy będzie chciał powstrzymać dziewczynę przed wyjazdem do Polski? Jak rozwinie się ich znajomość?
Nastolatka po powrocie do rodzinnego miasta zamieszkuje z ojcem i siostrą. Jednak takie życie niezbyt jej odpowiada: dzielenie piętra domu z Julią nie okazuje się łatwe, a nowe znajomości wydają się być podejrzane. Kiedy w mieście zaczynają ginąć ludzie, ktoś usilnie poszukuje Eweliny…

#

ASPHODELUS
L
Kiedy po raz pierwszy wsiadałam do Ekspresu Hogwart, byłam tylko małą, niepewną siebie dziewczynką, która niszczyła grządki w ogrodzie trzonkiem wysłużonej miotły do Quidditcha - Księżycowej Brzytwy - i zarywała noce, by warzyć eliksiry z pomocą podręcznika swojej babci. Teraz, kiedy rozpoczęłam szósty rok nauki... Cóż, w gruncie rzeczy - poza większą pewnością siebie i rozleglejszą wiedzą na temat wywarów - niewiele się zmieniło.
Moi przyjaciele - Katie, Ann i Huncwoci - o dziwo nie mają nic przeciwko moim małym dziwactwom i zawsze można na nich liczyć. Czasem tylko James i Syriusz śmieją się ze mnie, mówiąc, że nie jestem wiele wyższa niż ogrodowy gnom.


#

THE BOY FOR NEIGHBORLINESS
Camilla
Moje życie zmienił on...chłopak z sąsiedztwa o pięknych oczach.

#

4 komentarze:

 1. Witam, na moim blogu zmieniło się parę rzeczy.
  Poprzedni tytuł: Wodna Mgiełka
  Kategoria: Fantasy, romans
  Adres: http://the-water-mist.blogspot.com/
  Autorka: Eilicaryn from The Whispering Mist

  Zmiany:
  Tytuł: Mgła i popiół
  Kategoria: Fantasy
  Opis: Znasz to uczucie, kiedy nagle wszystko wali się na głowę? Kiedy przeszłość, do której jesteś przykuty łańcuchami znów daje o sobie znać? A śmierć po raz kolejny upomina się o Twoje życie? Goni mnie czas, lada moment rozwieję się jak mgła, stając się częścią tego okrutnego świata. Zanim odejdę czeka mnie ponowne starcie z bogami, walka z własną naturą, którą zawdzięczam śmiertelnikom, a przede wszystkim wojna z uczuciami - zarówno moimi jak i cudzymi. Stawiam na szali wszystko, co mam, by nie zostać zapomnianą. Wystarczy, że zostałam wygnana ze świata bogów. Za co? Przyjdź, a opowiem Ci moją historię.

  Z góry dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć ;) wprowadziłam kilka zmian na moim blogu.
  poprzedni adres: http://niewolnicy-uczuc.blogspot.com
  tytuł: Niewolnicy Uczuć
  kategoria: fan fiction - one direction

  Zmiany:
  adres: http://niewolnicy-uczuc.pl
  nowy opis: Anya Tomlinson jest siostrą sławnego Louisa Tomlinsona - członka zespołu One Direction. Wiedzie nadzwyczaj spokojne życie, dopóki do jej domu nie wprowadza się czwórka zwariowanych nastolatków, którzy bez skrupułów wywracają jej świat do góry nogami.

  Reszta (kategoria, tytuł, autor) pozostaje bez zmian, z góry bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń