Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!środa, 22 października 2014

188. AKTUALIZACJA #89

AKTUALIZACJA NUMER: 89
DATA: 21 października 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 25 września 2014 - 01 października 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 1431
LICZBA NOWO DODANYCH  BLOGÓW: 13

 
 Na wojnie jak i w miłości - wszystkie chwyty są dozwolone. A jeśli występuje ona między wrogami? Między osobami, którzy powinni się zabić nawzajem. Wojna to stałe przelewy krwi, mordowanie i trudne wybory. Wróg czy miłość? Czy po skończonej wojnie coś się zmieni?#
Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Wciągniętej od dziecka w nielegalne zgrupowania w których od lat siedzi jej ojciec. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a przyszywanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z przyjacielem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Nagle w jej życiu pojawia się przełom, chłopak nakazuje jej zmianę w zamian za bezpieczeństwo. Czy zrezygnuje z aktualnego życia? Czy zgodzi się na warunki? Czy porzuci nieszczęśliwą miłość w dojrzałym mężczyźnie na rzecz miłości w przyjacielu? A może postanowi w tajemnicy połączyć oba życia oraz obie miłości?


#


Edmund Kamose Haviland wraz z grupą specjalistów podczas letnich wakacji wyjeżdża do Egiptu, by wziąć udział w przeszukiwaniu piramid. Archeologów szczególnie interesuje jeden artefakt – berło Elleshara, wielkiego egipskiego wojownika. Miejscowe legendy mówią, że przedmiot jest zaczarowany i lepiej, aby pozostał w ukryciu, jednak nikt z członków ekspedycji nie bierze tych słów na poważnie.
Powolna praca nie przypada do gustu Kamose. Aby przełamać nudę i monotonię, mężczyzna pewnego dnia postanawia na własną rękę zbadać wnętrze piramidy, co kończy się wypadkiem i utratą przytomności. Gdy Kamose się budzi, okazuje się, że znajduje się w starożytnym Egipcie, niemal 1390 lat przed naszą erą. Najgorsze jednak jest to, że ten świat całkowicie różni się od tego, o którym uczył się z książek, ponieważ magia istnieje tutaj naprawdę.
#

UTRACONY TRON
Jaenelle


Miranda utraciła wszystko – tron, rodzinę, przyjaciół i wiernych doradców. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że nie pamięta, co działo się z nią przez ostatnie dwa lata, podczas których władca Imperium Vuur włączył Armandar do swojego państwa.
Królowa, ostatnia żyjąca przedstawicielka rządzącego od wieku rodu Tariniusów, nie ma zamiaru się poddać i skazać kraju na powolną zagładę. Wraz z Gelu, elfim wojownikiem wygnanym z królestwa Ilathis, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż, by zyskać sojuszników, którzy pomogą jej odzyskać utracony tron oraz powstrzymać króla Cuthberta przed przejęciem władzy na całym kontynencie.
Gelu nie wie jednak, jak wielkie zadanie spoczywa na jego barkach, ponieważ ma do odegrania znacznie większą rolę niż początkowo przypuszcza. To jego wybory zadecydują o dalszym losie świata.
#
CAGED
TheAmmannka i SweetsLucky


Kiedy biedna dama z Demisewood Creak skończy 18 lat, zostaje zabrana do skorumpowanego miejsca zwanego Trisumber.
Trisumber to miejsce, gdzie kobiety żyją w celach.
Przetrzymywane są dla zamożnych mężczyzn z miasta, którzy sami wybierają dla siebie żonę.
Dla Eleny Williams cela od zawsze była największą fobią. Gdy skrzyżuje swoje ścieżki ze złym i niezrozumiałym synem bogatego mężczyzny, znajdzie się w skomplikowanej sytuacji.
#

 NEVER GIVE UP !
Pani Riddle.

Szesnastoletnia Tosia przez przypadek poznaje... miłość swojego życia? Razem chcą zmienić swój los i stawić czoła problemom. Czy bohaterka ulegnie przystojnemu nieznajomemu? Dlaczego Przemek chce jej pomóc? Czy dziewczyna zmieni swoje nawyki? Przekonajcie się sami. ;)


#
Alex


To druga część opowiadania ,,One look at me". Vannessa chcąc uciec od nieszczęśliwych wspomnień związanych z zamordowaniem matki i utratą miłości, wraca do miasta gdzie się wychowywała. Nowy York staje się dla niej nowym domem, jednak przeszłość jej nie opuszcza. Justin chce znaleźć dziewczyne i naprawić to co zniszczył, jednak czy Vann jest wciąż tą samą osobą? Jedno spotkanie wywróciło jej świat do góry nogami. Poznaje świat demonów i Nocnych Łowców, ale pytanie, po której stronie stanie, gdy najniebezpieczniejszy Nocny Łowca zacznie zagrażać jej bliskim. Czy nowa miłość przysłoni starą i pomoże pokonać zło?
Jestem Vannessa Hill, Nocna Łowczyni, wampir i wilkołak w jednym. Jestem jedyną hybrydą na świecie. Czy uda mi się przeżyć walkę między dobrem, a złem?
Kategoria: Fantasy, Dary Anioła, Justin Bieber
Button w zakładce: ,,Butony spisów i zwiastunu"
Informacja: Znalazłam button na jednym z moich ulubionych blogów
Hasło: ,,Dary Anioła: Miasto Szkła" Cassandra Clare

#

PROJEKT NOE
Freja

Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
#
INNA
*starlight*

Mieli siebie nawzajem. Byli nierozłączni, aż pewnego dnia zostali zmuszeni do rozstania się. Dojrzeli do tego, aby wiedzieć, że nie można być egoistą. Po roku spotykają się ponownie, ale nic nie jest takie samo jak wcześniej.
Wcześniej raj, teraz piekło na Ziemii...


#

WOJNA BOGÓW
Aleksandra Grace


Alicja popędzana śmiercią ojca, okropnościami ze strony matki, wyprowadza się do małego miasta o nawie RedFool. Jednak nie wie że nie zostanie tam na długo. ,,Porwana" do magicznej krainy przez przystojnego Arona, dowiaduje się, że jej przeznaczeniem nie jest życie na Ziemi i że nie jest (nie)normalną dziewczyną z krzywą przeszłością. Ba! Nie jest nawet człowiekiem! Postawiona zostaje między słynną Scyllą a Charybdą, musi wybrać między lojalnością wobec brata, a życiem ogromnej liczby osób. Co wybierze? Może jest inne wyjście z tej sytuacji? Jakie jeszcze przygody przeżyje? Może znajdzie miłość jak z bajki?
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.#


Historia Tisy Stellam, która w wieku 18 lat odkrywa, że jest Naznaczona Magią. Zmuszona by zostawić rodzinę udaję się do stolicy Evenfar - Nevas, gdzie ma zostać Protegowaną kogoś władającego taką samą magią jak ona. Niestety Tisa jest jedyną potomkinią Białych Magów - rasy, którą uważano za wymarłą tysiące lat temu. W tej sytuacji Protektorem dziewczyny ma zostać sam Król. Jednak Tisa nie ma zamiaru pogodzić się z losem. W dodatku jej życie zostaję zagrożone i jak się okazuję magia może zostać jej odebrana. Jak potoczą się jej losy. Co ją czeka w pałacu? Jakie tajemnice skrywają ziemie Evenfar?


#
Juls
 
Zastanawiałeś się kiedyś "co by było gdyby?".
Co by było, gdyby mnie pocałowała.
Co by było, gdybym wtedy podjął się wyzwania.
Wróć...
Mam na myśli zupełnie inne gdybanie...
Przecież nie masz pewności, że świat, który znasz jest jedynym,
że ludzie, to po prostu ludzie,
że druga strona zwyczajnie nie istnieje.
Może rzeczywistość posiada więcej oblicz?
Może życie nie kończy się na śmierci?
Może...
"Cliff Of Thorns jest zapomnianym od wieków, angielskim miasteczkiem,
które kryje się za gęstym lasem i ruinami "Placu Szeptów",
od Otwartego Świata dzieli je tylko droga, droga na drugą stronę..."
"Gwen Chamberlain to kobieta, z pewnością twardo stąpająca po ziemi.
Dzielnie trzyma się przekonań o normalności swojego życia,
wie czego chce i nie daje za wygraną. Można rzec, iż usnuła sobie idealne gniazdko w niewielkim, angielskim miasteczku, ludzie jej zazdrościli, pod maskami uśmiechów kryli zawiść oraz nieszczerość intencji. Było perfekcyjnie, pięknie, aż do tej jednej nocy.
Nocy, która zmieniła życie... Życie? Czy aby na pewno przeżyła?
Wiedziała tylko, iż utknęła po drugiej stronie, w zupełnie innym świecie, z innymi ludźmi... Ludźmi? Zasmakowała czegoś, czego nigdy wcześniej nie było dane zasmakować nikomu jej pokroju.
Dziedzictwo? Możliwe, bo skąd miała wiedzieć, że nie znalazła się tam przypadkiem? Skąd mogła wiedzieć, że umarła? Skąd mogła wiedzieć, że Charlie nie zabił jej bez przyczyny?"
Poznaj inny świat, inną perspektywę, inne spojrzenie na śmierć...
Poznaj półumarłych, Drugą Stronę oraz jego - Charliego, Nieśmiertelnego...
Bo umierając musisz zadać sobie jedno pytanie...

#
NEVERBECookie
Luke Hemmings, wokalista i gitarzysta zespołu 5SoS. Prowadzi wspaniałe, aż do momentu gdy prowadząc samochód pod wpływem alkocholu potrąca młodą dziewczyne. Jedno zdarzenie zmienia życie wszystkich. Czy Luke dotrzyma obietnicę? Czy Alison uratuje go przed śmiercią?


2 komentarze: