Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!czwartek, 23 maja 2013

55. Aktualizacja #24


AKTUALIZACJA NUMER: 24
DATA: 23 maja 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 5 - 22 maja 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 250
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 18
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 30 maja
bllof.
Życie Hermiony nareszcie się poukładało. Miała dobrą pracę i kochanych przyjaciół. Jednak los chciał by do jej serca na nowo wkroczył pewien mężczyzna. Po trzech latach rana która zdążyła się zagoić na nowo krwawi. Sprawa zagęszcza się gdy była Gryfonka zostaje napadnięta przez śmierciożerców.Chemical Rainbow
Jest rok 2019. Ameryka stoi przed poważnym problemem - korporacja Better Living Industries przejmuje kontrolę nad państwem, zmieniając ludzi w bezmyślne marionetki. Czy w tak ciężkich czasach Killjoy'si - rebelianci, którzy walczą w opozycji do BL/ind - będą w stanie pokonać złą "dobrą" korporację? Czy będą w stanie pokonać wszelkie uprzedzenia i wytrwają w swoich postanowieniach? Czy gdzieś w połowie drogi między obozem a BL/indową rzeczywistością może ich spotkać... miłość?Sayuri(Smilee)
Dalsza część przygód niezwykłego chłopaka władającego mrozem i lodem w formie jego dzienników. Akcja zaczyna się 3 lata po pokonaniu złego ducha ciemności Pitcha, który chciał przejąć władze nad światem. Mężczyzna powraca o wiele silniejszy rządny zemsty.Obudził się także ojciec Pitcha. Ma on nie wyrównane rachunki z trójką innych strażników.Daisy Blue
Blog Moja Biologia to dobry sposób na wygodną naukę biologii. Jest pisany na podstawie kilku podręczników i przeznaczony głównie dla uczniów klas biologicznych liceum i osób interesujących się biologią. Mój blog pomoże w przygotowaniach do matury. Zapraszam i życze owocnej nauki :)Los bywa przewrotny. Układa dla nas z osobna swój własny plan.
Przekonała się o tym młoda dziewczyna, która w śpiączce przeleżała wiele miesięcy.
Wychodząc z tego i powracając do normalnego życia, przekonała się, że niegdyś wyznawane przez nią wartości nie mają najmniejszego sensu, ludzie, którzy byli blisko zawiedli i pozostawili tylko gorycz, a życie toczy się dalej pozostawiając dla nas nowe niespodzianki, sprawiając, że całkiem zmieniamy kierunek naszej drogi.Kaitlyn Fairchild
Chelsea Taylor, to dziewiętnastoletnia brytyjska piosenkarka.
Jest piękna, towarzyska, inteligenta i utalentowana.
Była prześladowana w wieku 10 lat, ale jej najlepsza przyjaciółka,
Ruby White pomogła jej przejść przez to wszystko. Są nierozłączne.
Życie Chelsei wygląda idealnie.
Dopóki pewnego dnia nie spotyka Bad Boy'a Zayn Malika i jego przyjaciół z zespołu.
Co się stanie, gdy zostaną parą i pojawią się plotki, zazdrość i obsesję ludzi?
Nadal będą razem? Nic nie będzie ich w stanie rozdzielić?


M.A.G
Szczypta magii, nieco miłości i dużo kreatywności - TAK POWSTAŁA HISTORIA MAGA. Blog dla fanów Harry'ego Pottera żądnych nowych, tajemniczych zdarzeń . Nasza własna przygoda w Hogwarcie, nasze własne romanse i sekrety.Kanako
Był w jego życiu od zawsze; tułał się jak cień, snuł jak widmo i nie potrafił przybrać żadnego konkretnego kształtu. Pojawił się znikąd; mglistą nocną, małomówny, zamknięty w sobie, dziewięcioletni i niechętny na jakiekolwiek towarzystwo. Na kilometr śmierdziało od niego śmiercią, a gdy ktoś pisnął chociażby półsłówkiem o jego przyszłości, krył się w czterech ścianach pustego pokoju.
Okita na początku nie był wcale atrakcyjny; ot, zwykły dziwak z czarną przyszłością w tle, jakich pod koniec Japonii XIX wieku na lekarstwo; zamknięty w swoim małym światku, który zaczynał się od myśli: „chcę umrzeć” a kończył na drugiej: „chcę zemsty”.
Historia „w cieniu wistarii” to opowieść o spełnianiu swoich ambicji i pragnień; skłonności do popełniania błędów, motywacji do zbrodni i utracie człowieczeństwa; wytrwałości w szarym gąszczu kłamstw i podejrzeń, oplątanych cienką nicią spisku; - i wreszcie, o przemijaniu, walce z chorobą, która staje się jedną, wielką przeszkodą.Shalis

Jak można pokochać kogoś przez Internet? Mieć chłopaka, a jednak kochać (?) kogoś innego znacznie bardziej? Opowiadanie o dziewczynie, pełnej niepewności, z brakiem realnych wyjaśnień na to, co dzieje się w jej sercu i głowie. Jak żyć z jednym, a pragnąć drugiego? Dla wszystkich, którzy lubią romantyczne historie.


M. Artom
Adoptowana Reia do tej pory prowadziła monotonne życie przeciętnej amerykańskiej nastolatki i niczym nie wyróżniała się z tłumu. Dopiero odwiedziny dziwnego gościa, który mówi, że jest ona upadłym aniołem, sprawiają, że coś zaczyna naprawdę się dziać w jej świecie. Czy to prawda? Czy teraz może udowodnić archaniołom i Bogu swoją niewinność? Czy wybaczą jej i zwrócą skrzydła? Nie. Anioły spadają z nieba nie bez powodu...


Katrin
W Narnii panuje pokój. Lecz taki stan nie może trwać wiecznie. Siły ciemności zbierają się nad krajem Aslana. Z Miasta Duchów uciekła bowiem wiedźma. Razem ze swoimi poplecznikami sieje strach i spustoszenie. Posunie się nawet do przebiegłej zasadzki, tworząc nową postać o identycznym wyglądzie starożytnej królowej, ale sercu z kamienia. Nowe niebezpieczeństwo, walka i wielka wojna. Jedyną nadzieją jest powrót rodzeństwa. Tylko oni są w stanie wygrać. Ale nie sami. Potrzebują sprzymierzeńców i starożytnych artefaktów...


Necco.
Dwie dziewczyny - jedno przeznaczenie. Whitney to sierota, która ukrywa swoją tragiczną przeszłość. Chce o niej zapomnieć i stara się żyć normalnie. Kaitlyn to słodki rudzielec, który ciągle chodzi z głową w chmurach. Obie, choć pochodzą z różnych światów, to na równi kochają konie. W stajni L.S Arabian mogą rozwijać swoją miłość. Whitney pracuje jako pomocnica stajennych, a Kaitlyn jest oficjalną reprezentantką stajni i startuje w różnych konkursach. Pewnego dnia w ich cichej stadninie pojawiają się dwaj bracia: ogniste ogiery, które jednym kopnięciem mogłyby zabić człowieka. Dziewczynom udaje się jednak opanować ich narowiste zachowanie i to pierwszego dnia, ale nie wiedzą, że bezgraniczna miłość do zwierząt wpędzi je w kłopoty, bo Raszmid i Chalid skrywają wiele sekretów, które zaprowadzą dziewczyny aż do gorącego Maroko, gdzie magia miesza się z codziennością.


Shannon Alexaner
Akcja opowiadania rozpoczyna się w roku 2307. Na świecie panuje anarchia od zakończenia Ognistej Wojny. Mroczni Jeźdźcy zamierzają zniszczyć to co zostało z Ziemi. Ostatnią nadzieją ludzkości jest tajna organizacja zwana Salvator, ale nawet nie wiadomo czy jest prawdziwa. Czy dane nam będzie jeszcze kiedykolwiek ujrzeć blask słońca nie martwiąc się o własną skórę? Nadzieje na to są znikome...


Mia

Blog, na którym zamieszczam swoje wiersze, opowiadania. Założony w celu rozwinięcia umiejętności splatania, układania i porządkowania słów oraz myśli. Prowadzony przez bardzo chaotyczną, niezdecydowaną, ale perfekcyjną i upartą autorkę pełną sprzeczności.


Villena, Joylitte

Krótkie opowiadania. Dwie autorki. Główny temat - miłość i śmierć. Zaglądnij do naszych dusz. Zgadnij, co kryjemy pod skórą i w sercu. Co możemy ofiarować światu. Co możemy ofiarować TOBIE. Sprawdź!


Hekate
Caitlyn, Nathan i Leah to młodzi, wchodzący w dorosłość ludzie, których życie komplikuje się już na początku tej drogi. Dwoje z nich właśnie skończyło szkołę, a problemy jakie nagle spadają im na głowy przerosłyby niejednego. Przeszłość powraca, z każdym dniem przypominając o sobie coraz dotkliwiej. Głównym sprawcą niepowodzenia jest zraniona Megan, która pragnie zemsty i wprowadza stopniowo swój plan w życie, werbując przy tym kogo tylko może. Jak nastolatkowie poradzą sobie w tym starciu? Co jest powodem gniewu Megan? Do czego dziewczyna może się jeszcze posunąć?


Ars Moriendi
Śmierć jest nieodłącznym elementem naszego życia. Nie da się przed nią uciec, ale można szybciej do niej doprowadzić. Niestety, jeśli ktoś to zrobi, nie uzyskuje całkowitej przepustki do nieba. I choć dalsze życie po śmierci niektórym odpowiada, to wiecznie toczona jest walka o uzyskanie łaski i wejście w krąg zaufanych dusz, obcujących ze świętymi w niebie.
Często walka ta jest nieczysta, zbyt brutalna, wyciąga z człowieka to, co najgorsze, ale zapłata, jaką osiągamy po uzyskaniu odpuszczenia, staje się zbyt cenna, by zrezygnować z niej dobrowolnie. Najważniejsza jest jednak jedna zasada: niekoniecznie wygrywa najsilniejszy.


Czara Mara
Rose Weasley i Hogwart.
Dokładnie taki, jaki znacie i kochacie.

Nie będzie mocnych, współczesnych wtrętów.
Nie będzie nieślubnych córek Voldemorta.
Nie będzie wielkiej wojny.
…no, może kilka tajemniczych spraw.

Będzie za to Rose i będą jej przygody. Jednak:
- Jej życie wcale się nie wali (Właściwie, jest całkiem szczęśliwa)
- Nie jest zakochana w dwóch facetach naraz.
- Jej ukochany nie jest wilkołakiem.
- Jej przeznaczeniem nie jest ocalenie świata.
- Celem jej życia nie jest miłość.

Jest za to ambitna …może nawet trochę za bardzo.
Jest córką swoich rodziców (i jest z tego dumna).
Chce być świetna i zrobić coś ważnego.
Zdarza jej się porządnie zauroczyć (na przykład kogoś. Drętwotą).
Ma świetne oceny.
Uwielbia imprezy.
I kompletnie nie potrafi mówić o uczuciach.

Wkomityw to klimat cichych, zakurzonych bibliotek. Bulgoczące w kociołkach eliksiry, pełne czekoladowych żab tiary i nisko latające zaklęcia. Scorpius, jakiego jeszcze nie znacie.
I trochę humoru. Tak po mojemu.

Czytelnicy ostrzegają: TA HISTORIA UZALEŻNIA :)

2 komentarze:

 1. Hej, chciałam prosić o zmianę opisu w blogu http://iluzja-zla.blogspot.com znajduje się w FF Harry Potter.
  Zmieniony opis:
  Gdy wszystko wydawało się być już na właściwym miejscu, ich świat wywrócił się do góry nogami. W czasie gdy Voldemort rośnie w siłę, a jego szeregach pojawia się zdrajca, Lily Evans odkrywa prawdę na temat swojego pochodzenia. A Zło zasiewa ziarno niezgody nawet w murach Hogwartu.
  Czy wieloletnia przyjaźń i miłość, która tak naprawdę dopiero rozkwita, przetrwa zbliżającą się wojnę?
  A może zło, które wkradło się do ich życie, będzie tylko iluzją?
  „A co, jeżeli rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje?”

  Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń