Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!czwartek, 30 maja 2013

57. Aktualizacja #25

AKTUALIZACJA NUMER: 25
DATA: 30 maja 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 1 - 27 maja 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 268
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 6
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 8 czerwcaNoisia Weltschmerz.
Jeżeli zawsze zastanawiałeś się, jaką rolę w świecie czarodziei odgrywają wampiry, to jest to opowiadanie dla Ciebie. Poznaj historię niezbyt uzdolnionej magicznie dziewczyny, która posiada jednak pewien talent, i odkryj, jak w to wszystko zostanie wplątany Draco Malfoy.

Shade~
Opowiadanie fantasy o losach pewnego chłopaka. Akcja dzieje się w czasach bliskich "tolkienowskim" opowieściom. Zapraszam!

Elisavet
Dla paczki Huncwotów i trzech przyjaciółek - Lily, Ann i Dorcas zaczyna się szósty rok nauki w Hogwarcie. Wszyscy cieszą się z nadchodzących dziesięciu miesięcy, lecz żadne z nich nie przepuszcza, ile to zmieni w ich dotychczasowym życiu.
Chcesz wiedzieć co zmieni się na lepsze, a co na gorsze?
Chcesz poznać ich wzloty i upadki?
Mam nadzieję, że tak, ale jeśli nie to i tak wejdź i daj się porwać magii.

Mouseline
Kto by się nie cieszył na wieść, że może spędzić wakacje w słonecznej Florencji. Śródziemnomorski klimat i lazurowe niebo to tylko niektóre z atutów tej toskańskiej miejscowości. Taką szansę na odmianę swojego dotychczasowego życia dostaje Estelle de Lilas-Chavriere. Młoda hrabianka opuszcza tętniący życiem Paryż w dobie la belle epoque i zaczyna niezwykłą podróż, która przyniesie wiele niespodzianek. Czy to tylko przypadek, że w tym czasie do Florencji przybywają jej dawni przyjaciele, a może to los próbuje pomóc dziewczynie w odnalezieniu upragnionego szczęścia?

Clara
Patrzysz w lustro. Ty trzymasz nóż czy twoje odbicie? Kto jest mordercą, a kto jest ofiarą? Na podłodze krew. Krew? Czerwone jabłko na twardym blacie stołu. Pot i łzy. 
C. A. Clark i S. Fenstermacher są niezastąpieni w swoim fachu. Rozumieją się bez słów. Rozwiązali już niezliczenie wiele spraw, ale los kolejny raz postanowił zadrwić z ich umiejętności i postawił na ich drodze coś zupełnie nowego.

Fan Cro
Witam na moim pierwszym blogu, na którym znajdziesz moje zdjęcia. Są amatorskie, i zdarzają się te profesjonalne. Miło mi będzie, gdy zajrzysz na moją stronę...

1 komentarz:

  1. Halo ;))
    Dziękuję serdecznie za dodanie mnie do posegregowane ;))
    Pozdrawiam ;))

    OdpowiedzUsuń