Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 13 lipca 2013

70. Aktualizacja #31

AKTUALIZACJA NUMER: 31
DATA: 13 lipca 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 7 lipca - 13 lipca 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 350
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 12
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 21 lipca


Skye Rosenving
Wszyscy znamy Jamesa Pottera. Jego uśmiechu i potarganych włosów nie można pomylić z nikim innym. Prowadzi życie szkolnej gwiazdy. Jest szczęśliwie zakochany w Lily Evans, ma grupkę oddanych przyjaciół i dokładnie zaplanowaną przyszłość. Wszystko zmienia się w momencie, kiedy próg Hogwartu przekracza dziewczyna o niespotykanych błękitnych oczach - Skye. Jest tornadem, które powstaje we wnętrzu jego serca, które nigdy nie będzie już takie samo.

Zoe Rebeca Thicknesse i Wiedźma z Piekła
Anioły i demony od wieków toczyły ze sobą wojny...Ale o co? Nikt tego do końca nie wie. Władza, zaszczyty, wyznawcy...Wiele jest przyczyn narastających konfliktów i waśni.
Jednak gdy po tysiącach lat pokoju pojawia się wyklęty-dziecko anioła i demona, mieszaniec o mocy większej nawet od boga, obydwie strony zaczynają mieć wspólny cel- posiąść tą wielką broń. Stare rany zaczynając się otwierać, powodując kolejne konflikty między niebem a piekłem. Co z tego wyniknie?

Laura
Historia ta opowiada o córce Bellatriks Lestrange, która do tej pory była ukrywana w Bułgarii, uczyła się w Durmstrangu. Dziewczyna jest zmuszona, na czas wojny, wrócić do Anglii. Zostaje wprowadzona w szeregi Śmierciożerców, Czarny Pan zleca jej odpowiednie zadanie. Scarlett - córka Belli, musi ostatni rok nauki spędzić w Hogwarcie, aby tam wkraść się w łaski Hermiony Granger...
Kuzyn Scarlett, Draco Malfoy, również otrzymuje niezwykle trudne zadanie od Czarnego Pana. Wie jednak, że teraz każdy jego błąd może kosztować życie, co gorsza, nie tylko jego życie.
Dracona i Scarlett obserwuje Blaise Zabini. Próbuje zrozumieć ich dziwne zachowania, rozwikłać zagadkę, jaką sobą przedstawiają. Ponadto, chłopak w każdej chwili może okazać się przydatny Czarnemu Panu.
Czy Scarlett odnajdzie się w nowym świecie? Czy Malfoy podoła? Czy Zabini rozwikła zagadkę i po której znajdzie się stronie?
Zapraszam do czytania : )

Wellesie
Czasami nasze przeznaczenie dogania nas w pokrętny i niezrozumiały sposób, przy okazji gubiąc po drodze, by następnie znów powrócić ze zdwojoną siłą. Tylko kto wierzy w przeznaczenie? W tej opowieści jest ono nieodrębną częścią historii, a pojawia się ono pod postacią księżyca - tak zachłannego i żądającego zapłaty za dawne krzywdy. Nie wiedzieć czemu, obrał sobie na cel zwyczajną rodzinę. Rodzinę, w której wychowywali się dwaj chłopcy - Kain i Charles. Jedna noc zmieniła wszystko, a drogi rodzeństwa ostatecznie się rozstąpiły. Co się jednak stanie, gdy księżyc zapragnie ofiar? Czy pradawny głos wodzów i całkiem nowy, nieznany dla Charlie'ego świat pozwoli braciom na nowo odnaleźć zagubioną dawno nić porozumienia?

Agnieszka
W 2012 roku w południowo-wschodniej części Polski było upalne i leniwe lato. W okolicy nic się nie działo, ludzie żyli powoli, nigdzie się nie spiesząc. Do czasu aż redaktor naczelna Radia IIM., przypadkiem razem ze swoją ekipą, natrafiła na znalezienie zwłok przy remoncie starego budynku. Sprawą zajął się jeden z lepszych śledczych - Przemysław Załęgowski - który został zmuszony do przesunięcia swojego urlopu. Nadkomisarz nie zdawał sobie sprawy, w jak wielkie bagno wciągnął siebie i swoją rodzinę.

Mard
Opowiadanie o 18-letniej Jennifer, której w życiu nie układa się najlepiej. Po traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa, kiedy wydawało jej się, że wszystko będzie już normalnie (o ile normalnym życiem można nazwać pobyt w sierocińcu) zachorowała. Podczas nużących dni w sali szpitalnej męczą ją wspomnienia związane z pewnym chłopakiem. Co będzie dalej? Czas pokaże... A może zabije?

Madeinhell (Kaylo)
Do tej pory takie rzeczy działy się tylko w filmach. Co prawda, Riley zawsze marzyła o tym, żeby przeżyć swoją przygodę życia, ale nie spodziewała się, że wcieli się w rolę prawdziwych bohaterów kina akcji i przyczyni się do ocalenia ludzkich istnień.
A teraz? Teraz nie potrafi wyobrazić sobie dnia bez adrenaliny i dreszczu podniecenia na myśl o nowej akcji, a przecież dopiero kończy pobyt w Akademii Szkolenia SEA i prawdziwa praca dopiero się zaczyna.
Nie wszystko jednak jest tak kolorowe, jakby się mogło wydawać. Riley co noc dręczą koszmary. Dziewczyna stara się zapomnieć o przeszłości, która nagle, z dnia na dzień ją dogania. Czy tym razem uda jej się uciec? Czy zrezygnuje ze swojej kariery oraz opinii niezawodnego agenta i zostanie "psem rządowym" żeby uratować swoich współpracowników i parę szarych oczu, przez które to wszystko się zaczęło? Czy się podda?
Jak Riley poradzi sobie z tą sytuacją? Sprawdź.

Sadie Miyura 
Alice Brandon wyjeżdża do słonecznego Miami, aby zacząć życie ze swoim facetem. Kiedy dojeżdża, ten nie przychodzi na umówione spotkanie. Zaniepokojona dziewczyna dzwoni do niego - bezskutecznie. W parku spotyka małą dziewczynkę - Rosalie Hale, która nie wie gdzie jest jej mama i postanawia jej pomóc, gdy znajdują jej rodzicielkę - Bella Hale - ta proponuje pracę naszej bohaterce. Nieoczekiwanie, w jej domu pracuje szkolny kolega Brandom - Piotrek Cullen, z którym dziewczyna ma złe wspomnienia, z przedszkola. Co się wydarzy dalej?

Sadie Miyura 
Recenzje Anime/Mang.

Anka Liput
Trzy dziewczyny - Cassy, Emily i Alex założyły zespół, "My Space". Teraz są znane na całym świecie, lecz nadal nikt nie wie, kim tak naprawdę są. Zawdzięczają to maskom i perukom, które nakładają, wcielając się w swoje sceniczne postacie, Whisky, Rainbow i Bones. Co się stanie, gdy na swojej drodze spotkają zespół One Direction? Zdrada. Walka. A może i miłość?

Misfits
Miasteczko Darlington leży niedaleko granicy z Meksykiem. Pomimo toczonej w Europie wojnie mieszkańcy wciąż żyją własnym życiem. Ona: ciekawa świata, pełna dumy, wyuczona zasad etyki i on - pewny siebie, odważny i honorowy. W obliczu niebezpieczeństwa i śmierci, jakie niesie ze sobą wojna poznają prawdziwy smak miłości i ból, jaki sprawia rozłąka.

Hippie in the City
Charlie Brown to prawdziwy szczęściarz. Po nagłej śmierci ojca w jego ręce trafia wehikuł czasu, który zdaje się go rozumieć w stu procentach, nigdy się nie myli, nigdy go nie zawodzi... Aż do momentu w którym spotyka Natalie i w jego życiu zaczynają się dziać dziwne rzeczy nawet jak na jego standardy. Niekontrolowane skoki w przeszłość, zmiany w liniach czasu i tajemniczy, niebezpieczni jegomoście w długich płaszczach i kowbojskich kapeluszach.
Dokąd zaprowadzi go poszukiwanie prawdy?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz