Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!środa, 6 listopada 2013

107. Aktualizacja #49

AKTUALIZACJA NUMER: 49
DATA: 6 listopada 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 29 października - 5 listopada 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 550
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 11


Natuśka-chan, WerkaPop, Livka-chan
Jesteśmy reżyserkami teatru, w którym to widzowie podają swoje propozycję scenariuszy. Można zamówić scenariusz o dowolnym temacie, mangi, anime, kreskówki czy książki lub filmu. Jeśli również chcecie mieć swój wkład w powstawaniu sztuk teatralnych to zgłaszajcie do nas swoje pomysły. Na pewno je wyreżyserujemy.

Paws, Wąsik
Jak wyglądałby świat, gdyby historia potoczyła się inaczej? Gdyby ktoś powiedział ci, że to właśnie Niemcy wygrali II Wojnę Światową i wszystkie inne nacje żyły w odizolowanych gettach? Co by było, gdyby parunastu piętnastolatków uciekło?
Blog jest naprzemiennie pisany przez dwie różne osoby. Posty różnią się stylem, długością i popełnianymi przez nas błędami - historia z dwóch punktów widzenia jest tak różna, jak różne może być dwoje ludzi.

Fraise 
Walka z demonami skończona. Valentine pokonany. Każdy myśli, że wszystko wróci do normy, ale czy tak się stanie? Jocelyn i Luke będą wreszcie razem, a czy ich córka też będzie szczęśliwa? Zmiany, które każdy musi przeżyć i zrozumieć. Jak potoczy się ich życie...

Odile
Poznajcie Lenę, zwykłą szesnastolatkę z warszawskiego liceum. Dziewczynę, która ma marzenia i ambicje - tak jak wszyscy. Jej życie jest zwykłe. Ale! Zwykłe nie znaczy monotonne. Jak każdy młody człowiek zmierza się z rzeczywistością, przeżywa chwile szczęścia i smutku, bawi się i płacze, snuje plany na przyszłość i cieszy się chwilą. Chce prostego życia, a jednocześnie pragnie przygody, miłości, niezwykłych przeżyć. Jak każda nastolatka próbuje zrozumieć świat i odnaleźć swoje miejsce w nim.

Anayanna
Alyssa Adams czasami nienawidzi życia, które sama stworzyła. Wszystko idzie źle, gdy zaczyna być dobrze, a może tak jej się tylko wydaje. Jej serce jest gorące i płonie, ale to nie miłość jest zapalnikiem. Alyssa nienawidzi szczerze i gorliwie, choć nie zdaje sobie sprawy z tego, że miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego. Ludzie którym ufała, okazali się zdrajcami, zaciekli wrogowie przyjaciółmi. A poza bezpiecznymi murami Hogwartu toczy się wojna, w której wkrótce będzie musiała wziąć udział. Którą stronę wybierze Alyssa, gdy przyjdzie czas ostatecznej decyzji?

Lena
Blog pełen mieszanki wyobraźni i szalonych snów. Znajdziesz na nim krótkie opowiadania, przypominające wydarzenia z twojego życia, ale i także długie, bardzo wciągające opowiadanie o nastoletniej, seryjnej zabójczyni Samancie Rose, która odkrywa, że choć zabiła już setki ludzi, to wciąż posiada sumienie i uczucia. A co jeśli jednym z nich będzie miłość?

Tsuki
Blog ze zbiorami opowiadań przeróżnej treści, na podstawie M&A Naruto. Jeżeli niestraszne ci twory wychodzące spod mojej ręki, począwszy od psychopatycznych zapędów Nukeninów, poprzez wzajemne dogryzanie sobie pary gejów, owianą nutką tajemnicy historię morderczego upiora i survival w post apokaliptycznym świecie zombie, po XX wieczny romans rozkwitający w paryskich slumsach i wiele innych - zapraszam serdecznie.

willownight
Co by było, gdyby Naruto był wychowywany przez Kakashiego i Anko? Jak wpłynęłoby to na jego życie? O tym i innych rzeczach dowiecie się w zupełnie nowej historii pisanej od nowa!

Katie Riv
Liran urodziła się w świecie pozbawionym magii, niestety z wiekiem odkryła, że widzi więcej niż inni. Początkowo uważała to za sny na jawie, dopiero po ukończeniu dwudziestego roku życia dowiedziała się, że spoczywa na niej klątwa. Pewne wydarzenie zmieniło jej życie bezpowrotnie, wylądowała w obcym sobie miejscu wypełnionym czarami i dziwnymi zjawiskami. Teraz to był jej dom.

Nielivka
Opowiadanie, to historia młodej dziewczyny - April Jones, która niedawno straciła dwie ogromnie ważne osoby w jej życiu, Matkę i brata, a z ojcem coraz bardziej traci kontakt. W jej okolicy pojawia się Ben, nowy chłopak, który zaczyna naukę w liceum. Wydaje się tajemniczy i pełen sekretów, do tego podejrzanie interesuje się April. Wkrótce do starej posiadłości rodziny Vasco powróci się kuzyn Bena - Morgan, który wcale nie jest tym za kogo się podaje. Już wkrótce życie April i jej przyjaciółek zmieni się na zawsze, gdy odkryją mroczną prawdę o nowych sąsiadach.

Nielivka
Historia opowiada o grupce ludzi, którzy w większej mierze są nadprzyrodzonymi wampirami, wilkołakami lub posiadają umiejętności magiczne. Zawiera elementy thrilleru, przygody, a także romansu pomiędzy bohaterami. Skupiam się na parach Klaroline (Caroline + Klaus) Delenie (Damon + Elena) oraz Elejah (Elena + Elijah). W fabule znajdują się starzy i dobrze znani bohaterowie z serialu oraz nowe twarze, które są już wyciągnięte z mojej inwencji twórczej. Myślę, że dużo się tam dzieje, są ciekawe zwroty akcji. Odrębni bohaterowie ubarwiają wszystko swoimi wypowiedziami i rozmyśleniami. Jednak wątek główny opiera się w tajemnicy miłości, zarówno tej okazywanej, jak i skrywanej głęboko w bohaterach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz