Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!wtorek, 29 października 2013

106. Aktualizacja #48

AKTUALIZACJA NUMER: 48
DATA: 29 października 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 21 października - 27 października 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 541
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 9

Poszukuję osoby, która przejmie rolę administratora w Segregatorze i zajmie się aktualizacjami. Jesteś chętny/a? Napisz na adres podany w "Aktualnościach"!Writerka
Rzym jest trawiony przez okrutny terror Borgiów. Jego ofiarą staje się także młoda Emilia, która będąc świadkiem niesłusznej kaźni swojego ojca, sama ledwo uchodzi z życiem. Wiedziona poczuciem niesprawiedliwości i chęcią zemsty, przyłącza się do Bractwa Asasynów, którzy tak jak ona mają dość tyranii Borgiów. Od tego momentu wszystko wydaje się iść ku lepszemu jutru. Dopóki na horyzoncie nie pojawia się tajemnicza skrzynia, która z niewiadomych przyczyn przewraca do góry nogami nie tylko Rzym, ale i pół kontynentu...

Lexie Wilson
"Drobna sylwetka resztką sił zaczęła się podnosić. Postać była cała we krwi, siniakach i zadrapaniach. Nagle, ku zdumieniu, Riley spojrzała... dokładnie na kopię samej siebie! Żadna z nich się nie ruszyła, obie mierzyły się przez chwilę wzrokiem. Nagle sobowtór dziewczyny poderwał się i rzucił na Riley.
Brunetka w ostatniej chwili ujrzała jakiś błysk.
Poczuła ból rozchodzący się w klatce piersiowej.
Ostatnie, co udało jej się zapamiętać, to słowa obcej dziewczyny.
– Wybacz, ale nie pozwolę na to, abym tak cierpiała."

TinyDrug
Historia Justina Moon'a (Justin Bieber) oraz Rosalie Sykes (Barbara Palvin).
Sumienia nie da się wyłączyć. Ja też tego nie potrafię. Parę razy próbowałam, bo i mnie dokucza czasami. Ale się nie da. Można je tylko na jakiś czas zagłuszyć. Najlepiej żyć z nim w zgodzie. Nawet pogadać z nim nie można. Poza tym trudno je napotkać. Siedzi ciągle gdzieś w Podświadomości. Najchętniej wyłazi w nocy.
Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć.
Nie ma nic bardziej cennego niż czas, który nam poświęcają inni. Swój własny, tylko raz dany im czas, którego nie można ani cofnąć, ani powtórzyć. Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

Leather
Myślisz czasem o przeszłości? Nękają cię wspomnienia, myśli o tym, jakie okazje przepuściłeś, a może lubisz wracać do dawnych czasów?
Może wyobrażasz sobie przyszłość? Nawiedzają cię po nocach wizje, jak zakładasz rodzinę, spełniasz wszystkie swoje marzenia i jesteś szczęśliwy?
Żyjesz jednak w teraźniejszości.
Jesteś Zegarmistrzem. Tym, który potrafił przełamać odwieczną tradycję i nie poddał się Śmierci, przeszedł ważny test i od teraz może rządzić Światami.

Angie x 
Przeszłam przez jezdnię, żeby zaraz koniecznością było pójście przez czarną, przerażającą alejkę. Nie było tam żadnych lamp, ani okien z bloków, pomiędzy którymi była ta dróżka. Zacisnęłam palce na pasku od torebki i poszłam dalej. Rozglądałam się na boki, cały czas zastanawiając się nad słowami Chloe. "Nie wiesz kto chodzi po ulicach" Miałam nadzieję, że nie chodzi jej o nikogo konkretnego. Nagle usłyszałam kroki. Już po chwili poczułam, jak czyjeś ręce oplatają mnie w pasie.
-Witaj kochanie - usłyszałam. - Zabawimy się?

sexy boy
Jo przegrywa ze swoją chorobą, która dręczy ją już od kilku lat. Poznaje Justin'a, którego pasją są wyścigi. Połączy ich miłość i strach. Gdy Justin dowie się o chorobie swojej ukochanej będzie już za późno na jakąkolwiek pomoc.

Marti
Gdy ma się na głowie pięciu rozszalałych chłopaków, życie po prostu nie może być nudne. Jeżeli dorzucimy do tego trochę perypetii miłosnych oraz problemów rodzinnych - od razu jesteśmy tego pewni. Świat przestaje być szary i ponury, a wszelaka monotonia znika. Przekonała się o tym na własnej skórze osiemnastoletnia Anya Tomlinson - siostra sławnego piosenkarza, Louisa Tomlinsona, którego najlepsi przyjaciele z grupy One Direction postanawiają się do nich wprowadzić.

Akane Kareu
Lorize postanowiła wyrwać się z rutyny i zacząć nowe życie na blogsferze. W tym celu stworzyła bloga, gdzie marudzi, radzi i rozmyśla nad światem. UWAGA: Rady (nie) zawsze przydatne.

~Esther
Brilliant secrets to niekończące się, niewyczerpane źródło wymyślnych opowiadań. Razem z czytelnikami przebrniemy przez różne gatunki, począwszy od powieści przygodowych, skończywszy na fantasy, czy obyczajówkach. Moja wyobraźnia jest aktywnym wulkanem wielu idei na opowiadania. Gdyby nie ona, blog z pewnością by nie powstał.

2 komentarze:

 1. Hej :D Dodałam Was do "polecanych" na zareklamowane.blogspot.com/
  (chociaż u mnie te "polecane" to "partnerzy", ale to sprawa szablonu, a ja nie chciałam zawracać głowy szabloniarce :))
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm... To ma być forma współpracy czy jak, bo nie za bardzo rozumiem? ;)

   Usuń