Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!niedziela, 6 października 2013

100. Aktualizacja #45

AKTUALIZACJA NUMER: 45
DATA: 6 października 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 29 września - 6 października 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 496
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 12Alex Black
Opowiadanie na podstawie książki J.K. Rowling przedstawiające życie Syriusza Blacka i jego przyjaciół po skończeniu szkoły. Trwa wojna, a oni próbują walczyć ze złem i równocześnie znaleźć pracę, nie oszaleć, wreszcie dorosnąć i poradzić sobie z uczuciami. Czy dadzą radę?

Eff. <3
- Eff, kim ty w ogóle jesteś?!
- Ja? Jestem blondynką o dziwnym charakterku, taką troszkę wkurzającą, umiejącą być chamską i wredną. Miłą jak potrzebuję, kochającą, nie koniecznie tych którzy na to zasłużyli, szanującą siebie i własnych przyjaciół, dla których zrobię wszystko. Lubiącą psuć plany innym, tak z nudów. Ciągle przeklinającą. Nie stroniącą od używek. Cierpiącą, z byle powodu. Płaczącą gdy ma ochotę, śmiejącą się z byle czego. Zmienną, nie tyle w działaniu co samopoczuciu. Potrafiącą wybaczyć, tym którzy to docenią. Przekorną, gdy jest to jej na rękę. Liczącą, nie zawsze na siebie. Leniwą z natury. Strachliwą, bo tylko głupcy się nie boją. Z pozoru nieśmiałą, bo woli się nie odzywać. Do końca walczącą o swoje. Z wieloma wadami. Trochę psychiczną. Za bardzo emocjonalną. Tylko sobą.

ramoncia
Ramona Mack to wychowanka nowojorskiego Bronx'u, dziewczyna z tak zwaną 'przeszłością', pogubiona w świecie, na którym przyszło jej żyć. Obuta w trampki, z kapturem naciągniętym głęboko na smutne oczy, snuje się po blokowisku szukając swojego miejsca.
Czy uda jej się je znaleźć?

Szalona Marchewka
W odległym, zapomnianym kontynencie, który ukryty został przed wzrokiem wścibskich, w świecie gdzie ludzie są nielicznymi wyjątkami, mieszają magiczne istoty. Luxlupusi, Elfy, Krasnale, Jeźdźcy, Wilkołaki, Kotołaki, Wampiry i inne przeróżne stworzenie. Nad Lux ex Saltus, które dotąd była oazą spokoju i harmonii, zaczynają zawisać ciemne chmury. Czy uda się uniknąć wojny?
"— Każdy zasługuje na wybaczenie Anito — powiedziała cicho Nora.
— Ale oni mnie zdradzili! — krzyknęła rozpaczliwie dziewczyna. — Mówili, że nigdy mnie nie porzucą, a teraz co? Matka się mnie wyrzekła.
Elfka przytuliła dwunastolatkę szepcząc cicho:
— Wiem, wiem mała."

Maribel
Blog dla wszystkich fanów książek. Recenzje, nowości, moje kolekcje. Serdecznie zapraszam.

香奈子 
„Fabryka smile” to zbiór opowiadań — krótkich, długi, jednoczęściowych, wieloczęściowych, one-shotów, miniaturek — z półeczki yaoi. Przebierać można w ficzkach z fandomów One Piece, Kuroko no Basuke, Shingeki no Kyojin, Death Note i Mobile Suit Gundam 00.
Szczerzę gejozę w najczystszej postaci, a więc treść adresowana jest do różnych grup wiekowych, ale nie spodziewajcie się spektakularnych, dzikich seksów. Sporadycznie marnuję czas na ficzki heteroerotyczne.
Ten (po)twór służy głównie rozrywce. Amen.

Mata
Disctrict Luminous- to wbrew pozorom nie nazwa proszku do prania czy nowy magazyn dla zatroskanych matek, tylko wielce szanowana szkoła dla magicznie uzdolnionych.
Więc skąd się tam pojawiła się taka osoba jak Konrad Witkowski- debilna, niekochana i nieudana karykatura szesnastoletniego licealisty, który znalazła się tam gdzie nie chciał być? Sterroryzowany przez krewną samego Smoka z Wawelu, został obiektem niewyrafinowanych dowcipów dwóch identycznych facetów w czerni i obiektem drwin per pana diabła z Lisiego Domu.
A to wszystko na tle wojny młodocianych "zolofilów" i nie zawsze kulturalnej wymiany zdań. Dochodzą jeszcze do tego nauczyciele, którzy nie boją się używać pudru i szminki i bez zawahania rzucą ucznia pod zęby zmutowanego konia.
Jednakże tu to wszystko jest normalne!
Czy nasz młody-gniewny, wyjdzie z tego w jednym kawałku i o nieskalanej duszy( jak i ciele)? Czy doczekamy się happy end’u, godnego Disneyowskich produkcji? Raczej wątpię…

Kotori
Na blogu znajdują się opowiadania o gwiazdach k-pop'u. Głównie związki homoseksualne pomiędzy dwoma mężczyznami. Przeróżne historie, te krótkie i długie - mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Czarna Dama
Po drugiej bitwie o Hogwart, uczniowie pomogli odbudować szkołę na nowo. Ostatnie roczniki, musiały odrobić cały ostatni rok nauki. Po zakończeniu szkoły każdy poszedł w swoją stronę, jednak przyjaźń trójki przyjaciół pozostała... Niestety, czasem za późno chcemy odbudować jakieś relacje... czasem za późno domagamy się wybaczenia... Trudno się go domagać od osób, które kiedyś skrzywdziłeś... Nie należy jednak tracić wiary i trzeba walczyć... Jak potoczą się losy Harrego, Hermiony i Ronalda, gdy na horyzoncie ponownie pojawi się niegdyś znienawidzony Draco Malfoy? Wejdź i się przekonaj!.

Leitha
Z powodu jednej dziewczyny fabuła Naruto bierze mocny wdech i ostry zakręt na nowe, dziwne terytoria. Sasuke Uchiha jest upartym stworzeniem i wydaje się nie być zadowolony z niektórych zmian. A im dalej w las, tym mniej wesoło.

Mystic Falls - małe i spokojne miasteczko, stan Virginia.
Mogłoby się wydawać, że nie dzieje się tutaj nic niepokojącego.
Każdy zna każdego, ludzie chodzą do szkoły i pracy, mają przyjaciół i wrogów.
To tylko złudzenia.
Przez wieki, żyły tutaj nadnaturalne istoty.
Wampiry, wilkołaki, czarownice... a nawet hybrydy.
Czy jesteś gotowy na zapoznanie się z tym światem?

Mai
Młodzi, piękni i szczęśliwi. Przecież liceum i późniejsze studia to najlepsze lata w życiu, prawda? Przyjaźnie i miłości. Znajomości dłuższe i krótsze. Powitania, pożegnania, powroty. Zawirowania życia. Jestem Natalie, ale mówią na mnie Nats. Myślałam, że wszystko układa się idealnie i że nad wszystkim panuję. Przekonałam się jednak, że nie można wszystkiego kontrolować. Przygotowana na wszystko? To przecież niemożliwe. Zaskoczona niespodziewanym? Zawsze. Dasz się wciągnąć w mętlik wiecznych zmian?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz