Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 10 sierpnia 2013

79. Aktualizacja #35

AKTUALIZACJA NUMER: 35
DATA: 10 sierpnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 5 sierpnia - 9 sierpnia 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 429
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 15
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 17 sierpnia
Elwen 
Mamy rok 2756 - 348 lat po rozpoczęciu Apokalipsy. Na początku wszystko szło zgodnie z planem, ale gdy Pan strącił aniołów z Nieba i wyrzucił demony z piekielnych otchłani... Wtedy stało się jasne, że Jego plany były inne, niż zapowiadano.
Dzisiaj dobrze już wiadomo, że demony bywają bardziej ludzkie, niż ludzie... Ale czy Apokalipsa się skończyła? Czy Ziemia na zawsze pozostanie już krainą z koszmaru? Na te pytania nikt nie zna odpowiedzi.

KibicoweLove
Już po nazwie można zauważyć, że blog jest o tematyce siatkarskiej, sportowej. Blog nie jest profesjonalnym portalem sportowym, tylko poświęcony pasji, którą jest siatkówka. Na nim można znaleźć opinie kibiców sportu na temat nowości siatkarskich.

Beatrice
Rok temu Draco Malfoy został śmierciożercą i głównie o to w tym wszystkim chodzi. Bo śmierciożercą być nie chce, ale nie ma wyboru. Oprócz tego jest też nastolatkiem i ma problemy typowe dla chłopców w jego wieku. Nie dogaduje się z ojcem, imprezuje i podrywa dziewczyny, a jednocześnie próbuje wykiwać największego bydlaka w dziejach, nie dać się zabić aurorom i Zakonowi Feniksa oraz utrzymać przy życiu swoją drugą połówkę, która nieustannie pakuje ich oboje w kłopoty. W kryzysowej sytuacji zawsze może jednak liczyć na pomoc przyjaciela, który gotów jest przyjechać do niego w środku nocy, żeby pomóc mu zakopać zwłoki.
Słodko-gorzko, absolutnie ślizgońsko, mocno ironicznie i czasem bez cenzury, czyli zwykłe spojrzenie na świat niezwykle wrednego osobnika.
Witajcie w świecie Dracona Malfoya.

Beatrice
Można by rzec, że jest to zbiór opowiadań o tematyce różnej - prócz zwykłych obyczajówek, przewijają się tutaj także romanse, historie fantasy, fanfiction potterowskie, ale nie tylko, a także można natknąć się na dramat spisany pod wpływem chwili i nigdy nie skończony. Pojawiają się zarówno miniaturki i one-shoty, jak i opowiadania odcinkowe. Najstarsze z nich nie są wysokich lotów, ale myślę, że każdy znalazłby tutaj coś dla siebie.

Jellyday
Wielotematyczny blog szalonej dziewczyny z mnóstwem pomysłów i wielką wyobraźnią!

Arcanam
Fabryka. 400 osób. 400 sierot. Wśród tych osób jest pozornie zwykła dziewczyna, Aline. Pewnego dnia do Fabryki dołącza nowy chłopak a wraz z jego przybyciem zaczynają dziać się niepokojące rzeczy.
Opowiadanie pisane na podstawie snu.

Polish Glambert
Galeria osób posiadających piercing.

Mihoshi
Świat się zmienia. Utrzymywana przez wieki delikatna równowaga została zachwiana, co może prowadzić do katastrofy. Demony i potwory stają się niespokojne, a z długiego snu budzi się pradawna, złowroga siła. I choć nikt nie przeczuwa zbliżającego się widma zagłady, oni wciąż trwają na swym stanowisku, będącym pierwszą, a zarazem ostatnią linią obrony. Cienie, shinobi z legendarnej Kage-gakure po latach zamierzają wyjść z ukrycia. Czy przychodzą jako zbawcy tego świata, czy raczej jego przekleństwo? Odpowiedź na to pytanie, właśnie się rozstrzyga...

morthowy morth (morth)
Opis bloga: Nieskoordynowany i nieskładny bełkot o codziennościach wkraczającego w dorosłość chłopca, który staje się powoli mężczyzną. Jego perspektywa na świat i ciągłe, zaraźliwe marudzenie.

Nika
Przeciętna jedynaczka pochodząca z magicznej rodziny, a mieszkająca wśród mugolskiej społeczności. Córeczka tatusia, który dla niej stoczyłby walkę z nieżyjącym już Voldemortem. Córeczka mamusi, która usypiała ją opowieściami o Nicolasie Flamelu. Najlepsza przyjaciółka mugolskiej sąsiadki, która dzięki niej poczuła zapach magii. W końcu otrzymuje upragniony list z Hogwartu. Tylko, że wówczas jej życie wywraca się do góry nogami. Nic nie jest takie jak przedtem. Ale jedenastolatka nie ma wyboru, musi sobie jakoś poradzić z przeciwnościami losu i ukrywanymi przed nią tajemnicami.

author x
Aurora jest księżniczką a zarazem bohaterką jednej z bajek lecz nie ma o tym pojęcia. Jest współczesną dziewczyną, prowadzącą szczęśliwe i spokojne życie w Manchesterze. Pewnego dnia zostaje przeniesiona do Krainy Baśni i tam dopiero jej przygoda się rozpocznie. Poznaje przystojnego Phillipa z którym będzie stać na straży bajek. Muszą dopilnować, by wszystko potoczyło się tak, jak powinno.
Aurora dowie się, że jest Śpiącą Królewną, ale nie uwierzy w przepowiednię, dotyczącą zapadnięcia w sen. W końcu jednak klątwa rzucona na księżniczkę się spełni i Aurora odda się w objęcia Morfeusza.
Czy jej Książę z Bajki przyjedzie ją uratować? Jak Aurora, dziewczyna z realnego świata, poradzi sobie w krainie przepełnionej magią?
Nowa historia Śpiącej Królewny, doprawiona szczyptą humoru. Zapraszam:)

~Esther 
Wyobraź Sobie, że jesteś córką prezydenta. Pewnego dnia ojciec wzywa Cię do gabinetu, wysyła Cię na bardzo ważną dla kraju misję. Poznaj przygody Esther - córki przywódcy Francji, której zadaniem jest zapobiegnięcie napadu przez gang Joe Larrsa w Nowym Jorku. Niesamowite zwroty akcji, przelotne romanse, miłość i nienawiść. Czy młoda dziewczyna odnajdzie się w roli Kate Wood?

Sadie Miyura
Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

Kordelia
Piekło i Niebo. Jak Ying i Yang przeplatają się wzajemnie, odgradzając przy tym jednocześnie. Za dobre uczynki trafia się do Raju, za złe idziesz prosto w czeluści Piekła, gdzie Wielcy Strażnicy prześwietlają nasze poczynania i kierują do odpowiedniego kręgu. Im człowiek gorszy, tym niżej trafia. Clarice Hamilton umiera i trafia do piekła. Nie pamięta jak umarła, ani dlaczego po śmierci trafiła tam gdzie trafiła. Pragnie rozwiązać tę zagadkę i odzyskać utracone wspomnienia.

Pauline Stein
Żaden człowiek nigdy nie zobaczył Anioła tak jak Ona. W pełnej okazałości i majestacie. Z początku chcieli ją zabić, gdyż bluźniła imię Pana. Jednakże, została wybrana zarówno przez Boga jak i Szatana. Aby pomóc nie tylko sobie, ale i tym, który pomoc jest potrzebna.
Pauline jest bowiem czymś w rodzaju medium. Od najwcześniejszych lat swojego życia widziała rzeczy, które żaden inny człowiek nie potrafił dostrzec. Przez swój krótki żywot, dowiedziała się wiele o ludzkim cierpieniu niż ktokolwiek inny.
Przeżywała ona bowiem brutalne oddzielenie duszy od ciała, którego nie za bardzo lubiła. Podczas snu, kiedy nawiedzały ją koszmary, czy również nękała bezsenność miała wizje, które nie przedstawiały tylko następujących wydarzeń, ale również śmierć bliskich, jak i nieznajomych. Czuła ich ból. Każde drobne ukłucie zostawiało po sobie znak na jej ciele. Tylko bez paniki. Śmierci, które ona przeżywa spełniają się bardzo rzadko. Rodzina nigdy nie była z niej dumna, nawet przed nimi ukrywa fakt o swojej wyjątkowości, czy przekleństwie. Pauline nie jest zbytnio otwartą osobą, dlatego nie za bardzo wiedziała komu zaufać. Dopiero po latach spędzonych w pokoju, w samotności, odnalazła światełko w tunelu. Dokładnie to osobę, która pokazała jej jak świat może być intrygujący. Uciekła przed śmiercią z rąk kogoś, kogo podziwiła i szanowała. Teraz została celem nie Archaniołów, lecz Potępionych. Gra się rozpoczęła, teraz zegar zaczął odliczać do tyłu, aby pokazać ile czasu zostało Pauline na znalezienie sprzymierzeńców i ocalić swoich bliskich.


2 komentarze:

  1. Dziękuję pięknie za dodanie mojego bloga do katalogu :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również dziękuję za dodanie mojego bloga "Piercing Photos" do katalogu. :)

    OdpowiedzUsuń