Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 24 sierpnia 2013

86. Aktualizacja #38

AKTUALIZACJA NUMER: 38
DATA: 24 sierpnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 20 sierpnia - 24 sierpnia 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 400
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 15
Emiko S.
Dziesięć lat temu Rin Toshaka była świadkiem zabójstwa jej ojca. Dziewczyna starała się jak może zapomnieć o tamtym wydarzeniu. Pewnego dnia atakuje ją tajemniczy mężczyzna. Okazuje się iż za życia Tokiomi brał udział w tajemniczym projekcie o nazwie "Gral". Niespodziewanie na drodze Rin znów staje morderca jej ojca. Jakie ma zamiary wobec dziewczyny?

Dusia
Blog "My Little World Of Culture" poświęcony jest recenzji Książek, Seriali, Filmów, Muzyce oraz wielu rozmaitości ze świata społecznego.

Kraken
Powstanie zakończyło się sukcesem. Rebelianci wygrali, całe Panem świętuje zwycięstwo. Ale czy wszyscy?
Kapitolończycy, pozbawieni swojego dawnego życia muszą oswoić się z zupełnie innym światem. Rosalie Snow, córka dawnego prezydenta, wraz z 19 innych Kapitolończyków trafia na arenę. Ostatnie igrzyska. Ostatnie ofiary.
Komu uda się przetrwać? Czy Rose będzie miała okazje do zemsty? Co tak naprawde stoi za tym urządzonym przez władze przedstawieniem?
Komu można ufać?
I co tak naprawde stoi za tym wielkim przedstawieniem?

Venice 
Miami. Wakacje. Upalne długie dni, krótkie i ciepłe noce. Zabawa do samego rana. Paczka czterech przyjaciół, którzy są nie rozłączni. Wspólne dni nie polegają na piciu alkoholu i paleniu papierosów. Oni mają lepsze zajęcia. Plaża wspólne wypady. Nic im więcej do szczęścia nie potrzeba. Jasmine, Gabriella, Matthew i Michael. Nawet nie wiedzą że przyjaźń może zmienić się w miłość. Czy to wszystko zniszczy rodzina która wprowadzi się dom obok Jass? Co zmieni się z życiem naszej paczki? W jakie kłopoty wpadną bohaterowie? Wszystkiego dowiecie się z czasem.

Illusione
W Narnii panował w najlepsze Złoty Wiek, kiedy na Ker-Paravelu pojawiła się zagadkowa dziewczyna. Nikt nie wiedział, skąd pochodziła ani dokąd naprawdę zmierzała, a i ona sama nie uchylała rąbka tajemnicy. Choć jej natura była mroczniejsza, niż ktokolwiek śmiał przypuszczać, Hazel szybko zawładnęła sercem króla Piotra. Jak długo jednak może ukrywać swój mroczny sekret, zwodząc jednocześnie swoich potężnych sprzymierzeńców? I czy rodzeństwo Pevensie odkryje starannie przygotowany spisek?

Lodowa Nimfetka
Oboje wiedzieli, że ich miłość jest skazana na porażkę. Zdawali sobie z tego sprawę, jednak zagłębiali się w tą znajomość coraz głębiej. On wiedział, że będzie musiał ją zranić, a ona wiedziała, że będzie musiała mu na to pozwolić. Zostaną po nich tylko anioły przeszłości, które nie dadzą o sobie zapomnieć, będą przypominać o najpiękniejszych i największych błędach ich życia.

Vessna
Historia o gorącu, wichrach i tajemniczych zniknięciach wśród czerwonego pyłu. Nie ja tworzę tę fabułę, lecz Ty, Czytelniku. Podaj swój pomysł i przeczytaj go w kolejnym rozdziale. Na co jeszcze czekasz? Niedługo burza!

Barso Re
Dar Przeklętych to opowiadanie o dwóch przyjaciółkach i ich bliskich, którzy muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami, tajemnicami i lękami. Dla nich już nigdy nic nie będzie takie samo…

Kaysh
Cokolwiekowo to miejsce pełne moich myśli, które splatam w krótkie historie, lub miniaturki. Czasami recenzje książek, czasami jakieś przemyślenia. Dominuje jednak twórczość własna. Jeśli lubisz złe zakończenia i szczyptę niesamowitości, to zapraszam.

Hayley Blake
Hayley Blake jest dziewiętnastoletnią dziewczyną, o kasztanowych włosach, piwnych oczach i szczupłej, zgrabnej sylwetce. Dzień, w którym zjawia się, w małym miasteczku Mystic Falls, jest katastrofą. Ludzie znikają, w niewytłumaczalny sposób. Głównym tematem jest pojawienie się tajemniczej dziewczyny, której nikt wcześniej nie widział, ani o niej nie słyszał. Mystic Falls zaczyna tracić coraz więcej mieszkańców, jednak nikt nie wie, co tak naprawdę jest przyczyną istnej masakry. Czy nowa nieznajoma ma z tym coś wspólnego? Czy jej pojawienie się, w miasteczku miało zapowiedzieć, co tak naprawdę będzie się działo? Czy to dopiero początek apokalipsy?

Agnes Mording
Poznaj historie dziewczyny, której życie od zawsze nie było usłane różami, której życie coraz bardziej popadało w dół, sięgając końca, ale jednocześnie go nie dotykając. Poznaj dziewczynę, która żyje na krawędzi i co dzień spogląda w oczy śmierci, poznaj Flore i skomplikowaną miłość jaką obdarzyła dwie osoby.

Kraina fantasy, w której piękna, acz surowa bogini Amezis podjęła się rzeczy strasznej – usunęła zeń magię. Czarodzieje stracili swe moce i zdolności. Ci, którzy niegdyś w skutek czarów potrafili przenosić góry – nie potrafili bez użycia dłoni przenieść choćby najmniejszego piórka.
Czy to jednak prawda, że cała magia zniknęła z tej bajecznej krainy..? Czy od tamtego czasu magię stanowić może jedynie mądrość..? Pogłoski głoszą iż wszechpotężne oko Amezis nie dostrzegło wszystkiego, że drobinki mocy zachowały się w co poniektórych istotach, że istnieją artefakty, które posiadają właściwości tak samo bajeczne i niezwykłe jak niegdyś.

Zaza
,,Każdy z nas jest w pewnym stopniu dziwakiem, niektórzy tylko lepiej to ukrywają".
Wbrew pozorom to nie jest pusta książka o rozterkach nastolatek. To opowieść o miłości silnej jak stal, ale jednocześnie niszczącej się wzajemnie. Opowieść o tym, że nigdy nie możemy być pewni, rzeczy pozornie oczywistych. Opowieść o Innej.
Annie to dziwadło. Lubi magiczne zwierzęta i historię magii i rzadko się odzywa. To wystarczy by w oczach rówieśników stała się celem do ignorowania. Jednak z chwilą, gdy zaprzyjaźnia się z Rose Weasley, jej życie diametralnie się zmienia. Tylko czy na dobre?
Bo zło może przybierać najmniej oczekiwaną formę...
Bo nigdy nie wiesz, kim tak naprawdę jesteś...

Agata Klimczak
Magia, technologia, miłość, przygoda…
Witajcie w świecie, w którym magia, nie jest czymś tajemniczym. Dostępu do niej, nie mają jednak wszyscy. Kosmos nie jest pustą, niezbadaną przestrzenią, ale większość jego mieszkańców, woli żyć na swojej planecie. Spokój wszechświata jest tylko pozorny. Od jakiegoś czasu na wielu planetach, w tym na Ziemi, dochodzi do ataków „Istot”. Dziwne stworzenia sieją popłoch i, jak na razie, niewielkie spustoszenia. Usuwaniem ich zajmuje się S.A.W.M – tajna agencja zrzeszająca Białych Magów.
Pewnego dnia, Gabriela – zwykła studentka, pochodząca z niewielkiej Polskiej miejscowości, zostaje wciągnięta, w ten niedostępny dla wielu świat.
Kim są Biali Magowie? Czym zajmuje się S.A.W.M? Co ma z nimi wspólnego Gabriela? Skąd pochodzą „Istoty” i co jest ich celem?
Na te pytania i wiele innych, szukajcie odpowiedzi w moim opowiadaniu.
Serdecznie zapraszam!

Manon.
To właśnie tu, na tym zadupiu, cisza może stać się najlepszym słuchaczem i przyjacielem zarazem, a ból jest zwykłą codziennością. Śmierć idzie z Tobą ramię w ramię zabierając ze sobą wszystkich, którzy Cię otaczają. Nie, nie mówię o szpitalu psychiatrycznym, a o Forks, które prawie wcale się od niego nie różni.
W małym, deszczowym miasteczku wypełnionym po brzegi przez mityczne stworzenia mieszka Jacqueline Perrault, która różni się od wszystkich mieszkańców razem wziętych. Nigdy nie patrzy tak jak to robią inni, lecz widzi. Nigdy nie słucha, lecz słyszy. Nigdy tego nie chciała, lecz cierpi porzucona przez społeczeństwo i wykorzystywana przez własną matkę, którą mimo wszystko kocha. Wie, że jest inna, ale... Czy aby na pewno zdaje sobie sprawę z rodzaju swej inności?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz