Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!wtorek, 20 sierpnia 2013

84. Porządki, Aktualizacja #37

Porządki prawie zakończone. Z Segregatora zostało usuniętych 79 blogów (m.in. zablokowany dostęp do bloga, blog usunięty). Za niecałe dwa tygodnie sprawdzę, czy autorzy blogów, na których nie było linku, wstawili button lub adres i wtedy zostaną zakończone porządki. W katalogu było do tej pory 467 blogów, więc odejmując te 79 pozostało 388 i od tej liczby na nowo liczę blogi w aktualizacji.

AKTUALIZACJA NUMER: 37
DATA: 20 sierpnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 15 sierpnia - 19 sierpnia 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 388
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 12
Dream.
Ta historia nie jest bajką.
Nie jest wesoła ani szczęśliwa, nie ma happy endu ani tych wszystkich przesłodzonych istotek, które dookoła rozsiewają szczęście.
Nie. Ta historia to koszmar błędnie zwany życiem. To coś, z czym trzeba się pogodzić i w to uwierzyć, zamiast przenosić się w świat baśni. Ale czy to do końca pozostaje prawdą? A co jeśli okazałoby się, że bajki naprawdę istnieją? Że życie to nie tylko bolesna rzeczywistość. Czyżby istniała swego rodzaju magia? Owszem. Istnieje. Wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie, bo ktoś czuwa nad ich przebiegiem. Ktoś, kogo zwą strażnikiem opowieści...

Amy
Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego później, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różni się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

Nergo Rumba
Co dzieje się z ludźmi po śmierci? Czy istnieje inna rzeczywistość? Jakie przeżycia im towarzyszą? Czy pamiętają co robili na Ziemi? A może wcale stamtąd nie odchodzą? Historia dziesięcioletniej Lif pozwala odkryć tę tajemnice. Błąkająca się po nowej rzeczywistości dziewczynka będzie musiała odpowiedzieć sobie na trudne pytania: Czy to jest już koniec? Czy nigdy nie zobaczę rodziców? I czy koniec jest początkiem czegoś nowego?

Sky Reeves
Blog poświęcony wszelakiemu pisarstwu. Znajdą się tu miniatury, jak i dłuższe opowiadania autorskie i fan fiction.
Każda kartka to inna historia. Każda historia dokłada swoją cegiełkę w budowaniu świata. Papierowego świata.

Luśka
Blog poświęcony moim refleksją, anegdotą i wszelkimi codziennymi wydarzeniami, z którymi miałam styczność. Wszystko pisane z delikatną ironią, ale też bijącym optymizmem.

Alicja Kamińska
Lola od kilku lat choruje na raka. Nie dawno podjęła się przeszczepu szpiku kości. Od tego czasu zmieniła się nie do poznania. Z miłej dziewczynki stała się zbuntowaną nastolatką. Jednak wszystko się zmienia, gdy (nie) przypadkiem poznaje piątkę chłopaków, znanych jako One Direction. Jak zmieni się ich życie? Co zrobią gdy sprawy zajdą za daleko?
Czy ta historia ma szansę zakończyć się happy endem?

Jasmine
 Liliana - zwyczajna dziewczyna, która ma zwyczajnych przyjaciół, zwyczajną mamę, chodzi do zwyczajnej szkoły i mieszka w zwyczajnej wiosce. A jednak nie wszystko w niej jest takie zwyczajne jak jej się wydaje. Niezwykła przeszłość, jaką posiada wywróci jej świat do góry nogami. Słodki szczeniaczek, którego dostanie w prezencie pomoże jej trafić do innego wymiaru, do świata, który rzuci jej wyzwanie. Jaką rolę odegra w całej historii jej przyjaciółka Oliwia, jaką jej chłopak Sebastian, a jaką... Kyle? Serdecznie zapraszam, do przeczytania historii dziewczyny, która znalazła się o jeden wymiar wgłąb ziemi.

shammy
Bycie agentem tajnych służb specjalnych nie jest wcale takie idealne, jak się może wydawać. Pościgi, strzelaniny, zagrożenia, choroby, śmierć. To wszystko może cie spotkać w każdej chwili. Musisz być przygotowany! Agentem może zostać każdy. Nawet córka prezydenta Ameryki, która postanowiła urozmaicić swoje nudne życie w Waszyngtonie. Czasami jednak nie wystarczą dobre chęci. Rodowód może mieć również swoje wady. Co się stanie, jak ktoś zabawi się kosztem agencji i jej sławnej agentki i nagle porwie jej rodziców?

Terra Dawn
Każdy ma swoje tajemnice, każdy skrywa jakiś sekret. Każdy jest zakochany i każdy spotyka się z rozczarowaniem. Każdy w życiu popełnia błędy i każdy za wszelką cenę próbuje je naprawić. Nikt jednak nie wie, komu można naprawdę ufać
Młoda Gryffonca Scarlett Light wraca do Hogwartu, by zacząć szósty rok nauki. Towarzyszą jej najlepsze przyjaciółki Lily, Lotte i Kate oraz znani wszystkim Huncwoci. Wszystko wydaje się być takie jak powinno, jednak nie jest.
Voldemort rośnie w siłę, a Ministerstwo nic sobie z tego nie robi. Na dodatek blondynka zaczyna interesować się Syriuszem Blackiem, szkolnym flirciarzem zauroczonym Dorcas z Ravenclawu. Zrozpaczona nieodwzajemnionym uczuciem przechadza się po szkolnych korytarzach w poszukiwaniu ... właściwie niczego. W ten właśnie sposób odkrywa tajemniczą komnatę, o której z początku nikomu nie mówi. Im więcej czasu tam spędza, tym dziwnej zaczyna się zachowywać. Chodzi jak w transie, nie zwracając na nic uwagi. Co się stanie, gdy uwolni ducha młodej dziewczyny ? Co będzie musiała poświęcić, by pomóc zmarłej przejść na drugą stron? Co jeśli, jej umysł zostanie otwarty i myśli przestaną być tylko jej własnością?

Develeine
Kimberly jest cichą i spokojną nastolatką. Jej życie jest pod pełną kontrolą. Ma kochającą rodzinę i przyjaciół. Wszystko wydaje się idealne. Lecz po tym jak spotyka dwóch chłopaków jej życie coraz bardziej się komplikuje. Czy da sobie radę? Aby się przekonać zapraszam do przeczytania mojego opowiadania :)

Carla&Charlize
Iga ma duszę marzycielki, ale jest silną osobą. Od dziecka jej pasją było śpiewanie i komponowanie własnych utworów. Swoją miłość dzieliła razem z mamą, która po ciężkiej chorobie zmarła. Dziewczyna pisze teksty, a każda piosenka ma dla niej ogromne sentymentalne znaczenie. Wiele osób trzyma za nią kciuki, wierząc, że pewnego dnia Iga podbije muzyczny rynek. Wśród tych ludzi znajduje się także Anita, jej starsza przyjaciółka, a także początkująca menadżerka. Niestety, pewnego dnia dochodzi do poważnej kłótni między dziewczynami, co niesie ze sobą fatalne skutki, o czym Iga dowiaduje się dopiero po pewnym czasie... Czy nie za późno? Jej świat wywraca się do góry nogami, a ona sama zaczyna pałać chęcią zemsty. Nie tylko na Anicie, ale także na tajemniczym Mikołaju... Przepełnione żalem serce nie zawsze dokonuje jednak dobrych wyborów...

 Jowita G
Cztery przyjaciółki: Sara, Wika, Martyna i Daria. Każda jest inna, każda ma własne problemy, ale łączy je jedno- wielka przyjaźń. Lecz czy będą w stanie stawić czoło problemom pojawiających się w ich życiu? Czy ich przyjaźń przetrwa?

4 komentarze: