Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 30 sierpnia 2013

88. Aktualizacja #39

AKTUALIZACJA NUMER: 39
DATA: 30 sierpnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 24 sierpnia - 29 sierpnia 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 415
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 17Lovely
Szkoła średnia w Los Angeles. Możesz być tutaj kim tylko zapragniesz! Zakręconą cheerleaderką, sportowcem, młodym naukowcem, początkującym rockmanem, nauczycielem, czy też kimś ze szkolnego personelu. Wszystko zależy od kreatywności autora. Zapraszamy!

Leilla ♥
Po wyjeździe Violetty Castilo w mieście zjawia się nowa dziewczyna o tym samym imieniu, wkrótce zaczyna być ważną częścią życia uczniów Studio. Sprawy komplikują się dużo bardziej gdy okazuje się że Ludmila Ferro znowu chce odzyskać Leona oraz sprawić by wyrzucono Violette ze szkoły, przy jej planie pomaga jej Diego oraz Natalia która odkrywa uczucie do swojego wroga Maxiego.

Vanilla
Od paru miesięcy Morgause co noc budzi się z krzykiem, prześladowana przez nocne koszmary. Nie są to jednak niewinne strachy, tylko krwawe morderstwa, których dokonuje. W pewnym momencie, sny zmieniają się w rzeczywistość. Przerażona dziewczyna stara się szukać pomocy w przeszłości, w starych pamiętnikach. Dostaje w swoje ręce dziennik wioskowej czarownicy z początków dwudziestego wieku. Okazuje się, że w tym samym czasie, kilka lat przed śmiercią jej prababki, była taka sama sytuacja. Stara się zrozumieć, co te wydarzenia mają ze sobą wspólnego. I jak je powstrzymać.

Chemical Rainbow
Galimatias, czyli to i śmo. Piszę tutaj o tym, co się do mego umęczonego móżdżka zaplącze - co mnie wkurza, irytuje, zniechęca, straszy, przeraża, przeszkadza... a nawet o tym, co lubię, kocham, uwielbiam, co mnie interesuje, intryguje (takie rzeczy też istnieją!). Zapraszam.

Viki
Blog opowiada o przygodzie zwykłej nastolatki. Do czasu, kiedy zostanie porwana. Pobicia, próby gwałtów. Czy jej psychika to wytrzyma? Czy ktoś ją znajdzie? Ojciec pracujący w wydziale śledczym, na pewno włosy sobie wyrywa. Ale czy da radę? Czy ktoś w końcu jej pomoże?

Risa
- Wiesz co dzisiaj za dzień? – pogłaskała mnie delikatnie po policzku uważnie patrząc na moją reakcję.
- Wiem. – Wiedziałem, aż za dobrze. To dzisiaj większość ludzi cicho świętuje. Znaczy, świętowała dopóki Czarny Pan nie powrócił. Tak moi mili. Dzisiaj mija szesnaście lat od „zwycięstwa” nad Voldemortem.
Zaśmiałem się w duchu. Nawet zabić tego człowieka poprawnie nie umiem. Niech ludzkość drży i kwiczy. Chyba nic im po mnie.

Lexie
Czasami trafia się miłość nie z tego świata. Uznasz to za niemożliwe? Ja jednak Cię do tego przekonam.
Czy zastanawiałeś się kiedyś gdzie trafia dusza po śmierci? Zapewne każdy z nas zadaje sobie to pytanie, a Sophie dowiaduje się tego po pewnym wydarzeniu. Na swojej drodze spotyka istoty o których nawet nie myślała, a jej przyjaciółka i brat są zupełnie kimś innym niż by mogło się wydawać.
Od tamtej pory jej życie zmienia się diametralnie, nie jest już tak samo. Zapytasz się pewnie dlaczego? Tego już Ci nie zdradzę. Są tajemnice o których tylko Anioł Ci opowie...

M.J
Madelayn Bellatoria Black to piękna, 14-letnia dziewczynka, urodzona w sekrecie córka Syriusza Blacka.
Mady nie będąc świadoma swoich niespotykanych mocy, wychowuje się w Londynie w Kamienicy Blacków. Mieszka tam (jak sądzi) ze swoją matką, starszą siostrą i ojczymem. Jednak pewnego dnia zjawia się Pan Potter i zmienia bieg życia nastolatki. Dowiaduje się ona o swojej prawdziwej matce, o czarodzieju jakim był jej ojciec i poznaje Ferrusów.

opti.maja
Wszyscy znamy Jamesa Pottera, wiecznie uganiającego się z Lily.
Wszyscy znamy Syriusza Blacka, szkolnego casanovę.
Znamy też Petera Pettigrew, wiecznego obżartucha, zdrajcę.
Dorcas Meadows i Lily Evans, dziewczyny sławnych chłopaków również nie są pomijane.
Ale słuchając historii o nich, zapominamy o Remusie Lupinie, pokrzywdzonym przez los chłopcu. O horrorze, który przeżywał co pełnię. I o problemach z jakimi borykał się na co dzień, by jego sekret nie wyszedł na jaw.
Zapominamy o Annabeth Wright, nieśmiałej, niepozornej dziewczynie, która odegrała wielką rolę w zarówno jego, jak i innych życiu. To ona nakłoniła ich do podjęcia takich, a nie innych decyzji. I to ona ich decyzje przypłaciła życiem!

Rieen
"Dzięki Super Genki-Damie Son Gokū oraz energii zgromadzonej z całego Wszechświata, Majin Bū wreszcie został unicestwiony. Shen Lóng spełnił życzenie naszych bohaterów - przerażające wspomnienia terroru zostały wymazane z pamięci ludzi, a na Ziemię znów mógł powrócić pokój. Szczęśliwy rok minął bardzo szybko. Jednakże…"
Opowiadanie Saiyan Pride to fanfiction na podstawie epickiej, legendarnej już mangi autorstwa Toriyamy Akiry oraz anime na jej podstawie – DRAGON BALL.

Ana M.
Bitwa zakończyła się 3 miesiące temu. Czarodziejski świat powoli wraca do normy. Hogwart odbudowano, Śmierciożercy gniją sobie w Azkabanie lub w zaświatach, a na Pokątnej znów zawitało życie. Niby wszystko w porządku, jednak to, że wojna się skończyła, nie oznacza, że wszystkie problemy znikły.
Hermionę nawiedzają koszmary, przez co nie może spać.
Draco martwi się o chorą matkę, a poza tym boi się, że wszyscy postrzegają go jako tego złego.
Ginny nie potrafi sobie poradzić ze śmiercią Freda.
Blaise ma dość chłopaka swojej matki i jest zazdrosny o jego syna.
Harry ma poczucie winy. Uważa, że jest winny śmierci tylu ludzi.
Pansy musi zająć się ojcem, choć przebywając w Hogwarcie, będzie to trudne.
Każdy z nich ma swój problem, a w rozwiązaniu go pomoże chyba najmniej spodziewana osoba...

Syntia Black
Jeżeli każdy człowiek na ziemi, czarodziej czy mugol posiada swojego anioła stróża, logicznym jest, że posiada też tego drugiego. Być może ta cząstka zła tkwi przy każdym z nas. Tylko do kogo tak na prawdę należy wybór pomiędzy dobrem a złem? I czy możliwe jest, żeby ktoś mógł pozbawić nas jednego z tych, którzy są przy nas częściej niż najwierniejszy przyjaciel?

AsiaAsiaJa + Smooth Moonlight
Pustynia. Ciemna droga. Ukryta skała. Rozwalony samochód. Brak możliwości powrotu. Miasteczko rodem z kiepskiego westernu. Duchy na cmentarzu. Siostra grabarza. Zielonoskóry chłopak. Tajemnicza kobieta ze słabością do czerwonego wina. Piękna właścicielka motelu. Bestia w pubie. Sekret samotnej staruszki żyjącej na uboczu - tak wygląda życie Joela, który znalazł się w Strangetown przypadkiem... I od tego czasu jego przyszłością ktoś świetnie się bawi.

Echelon
Dziesięć lat temu 31 października wydarzyła się tragedia. Lily i James Potterowie zginęli z rąk Lorda Voldemorta. Zginęli z wyjątkiem Harry'ego, chłopca który przeżył.
Jednak przed 31 października, Voldemort zdał sobie sprawę, że jest jeszcze jedno dziecko, które stoi mu na przeszkodzie, a nazywało się ono... Rose Dumbledore.
Do domu, w którym mieszkała Rosalie Dumbledore wraz ze swoim mężem Davidem Evenhartem i córką Rose, wpada dwóch śmierciożerców. Tom Riddle i Bellatrix Lestrange. Voldemortowi nie udaje zabić się dziecka, gdyż na miejscu zjawia się Albus Dumbledore, który postanawia zaopiekować się dziewczynką. Przez całe dzieciństwo Rose wychowywała się w Hogwarcie, zna każdy kąt tego zamku i każde tajne przejście jak własną kieszeń.
W 1991 roku, w Hogwarcie nawiązuje się nowa przyjaźń Dumbledore-Potter-Granger-Weasley.
Od tamtej pory są niemal nierozłączni. Voldemort wciela się w ciało jednego z nauczycieli i próbuje powrócić. Jaką tajemnicę skrywa w sobie Hogwart?
- Kamień Filozoficzny - szepnął Harry.

Alisa Rubi
Inni.
Całkiem nie podobni, drastycznie różni.
Ich losy nigdy nie miały się spleść.
Ich historia miała nie powstać.
Ale los zmienił zdanie.
Niespodziewanie przekreślił wszystko to co było oczywiste.
Jedna noc połączyła ich węzłem, którego nie mogli rozplątać, zerwać, czy przeciąć.
Bo pojawiła się istota, która zaczęła dla nich znaczyć więcej, niż oni sami.
Nie mogli cofnąć czasu.
Nie chcieli tego.
Ale czy będę potrafili razem dla kogoś żyć?
Czy połączy ich uczucie, które przezwycięży wszystkie podziały?
Gdzieś niesamowicie głęboko, na samym dnie ich serc ono już kiełkuje.
Wystarczy pozwolić mu rosnąć.

Christabel Moore
Blog ze środka. Pisany z potrzeby duszy. Do tego zdjęcia, tzw. blog modowy/szafiarski, ale również miejsce na refleksje autorki.

Dusieko Oo
Historia opowiada o nastolatce pochodzącej z Grecji. Mieszka ona w małym, malowniczym miasteczku na zachodzie wyspy z wysoko ustawionym wujostwem. Dziewczyna jest asasynką po swoich rodzicach, którzy zginęli w wypadku na jej oczach. Nagłe zamieszanie w jej życiu powoduje pewien list. Jak potoczą się jej losy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz