Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!niedziela, 8 września 2013

92. Aktualizacja #41

AKTUALIZACJA NUMER: 41
DATA: 8 września 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 3 września - 7 września 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 441
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 16


QJagoda
Ona jest zawiedziona życiem, bo straciła wszystko. Ktoś najpierw zamordował jej rodziców, a potem świat zabrał jej jedyną bliską osobę - brata. On natomiast był jej mentorem i opiekunem. Uczył ją jak ma żyć w tym chorym świecie, pokazał jak to jest być kobietą, osiem lat traktował najlepiej jak umiał, aż w końcu uwolnił się od niej i zmienił swoje życie zostawiając wszystko, co miał. Los śmieję mu się jednak w twarz, kiedy do biura równo co dwa miesiące zaczynają przychodzić listy. To nie będzie cukierkowy romans, tylko opowiadanie o uczuciach, bólu, zemście i próbie radzenia sobie na własną rękę, bo kiedy nie masz już niczego na czym Ci zależy to okazuję się, że nie masz też nic do stracenia i możesz pozwolić sobie na kilka odważnych kroków, których nie dałabyś rady wykonać jeszcze jakiś czas temu. Olivia porzuca spokojne życie bez jasnego celu i wraca na stare tory, twierdząc, że nie jest w stanie żyć normalnie dopóki nie zemści się na zabójcy brata. Samotnie stara się podjąć najtrudniejszą w życiu walkę bez ochronnego parasola Luisa, choć gdyby miała okazję to zapewne by o niego poprosiła.

Risu
Niby zwykła historia, o dziewczynie z niezwykłą przeszłością, która pewnego dnia spotyka rodzinę Chłopca Który Przeżył, Wybrańca.
Od tamtego czasu spotykają ją częściej...
***
[...]
- Kim ty do cholery jesteś?!
Jej oczy zabłysnęły ze strachu.
- Przykro mi, nie mogę wam powiedzieć - szepnęła i znów zamieniła się w pięknego, czarnego kruka.
***
Czy opowiadnie będzie miało wątek romantyczny? Jak najbardziej. Czy będzie wesołe? Owszem.
I, czy będzie niebezpieczne? Aż do granic możliwości.
***
Ona, wkrótce przekona się, że zagłuszanie bólu sprawia, że powraca dwa razy szybciej.

Killall
Jeśli kiedykolwiek marzyłaś o byciu księżniczką w odległym świecie zapomnij o tym. To nie jest rola pięknej panny w sukniach, której adorują różni panowie. Historia księżniczki opiera się na ciągłej walce o przetrwanie, stracie najbliższych i wreszcie szukaniu nowego celu w życiu, gdyż korona, jaką mogłaby dzierżyć przepadła raz na zawsze. Mimo ogromnych przeciwnościach losu Sara nie wyprze się pochodzenia wojowniczego narodu i będzie walczyć o swoje słuszne racje.

nott.
Syndrom sztokholmski pojawia się wtedy, kiedy ofiara zaczyna darzyć pozytywnymi uczuciami swojego oprawcę. Ale kiedy rodzice Joan rozpaczliwie próbują ją znaleźć, pomagający im komisarz Weber zmuszony jest równolegle poprowadzić sprawę tajemniczych morderstw, które popełniane zostają niemalże lawinowo.

Andziuś Potter
Otóż wyobraź sobie,że jesteś zwykłą nastolatką i żyjesz w nieświadomości o drugim świecie.Świecie Magicznym.W ciągu jednego dnia wszystko się zmienia.Dowiadujesz się,że posiadasz moce i zostajesz wybrana na strażnika żywiołu.Ale jazda,no nie?Rozpoczynasz naukę w Hogwarcie i pojawia się problem.Jeden ze szkolnych dowcipnisiów zakochuje się w tobie i okazuje to w bardzo ciekawy sposób.Na domiar złego ktoś kto był uznany za zmarłego,właśnie się odradza i poszukuje rzeczy w której posiadaniu jesteś ty.
Strażnicy będą musieli zmierzyć się z rosnącymi siłami zła a także ze zwykłymi problemami nastoletnich czarodziejów. Na dodatek muszą odnaleźć tajemnicze,talizmany czterech domów.Czy im się uda? Czy będą w stanie uratować świat ale także i siebie?

Agata
Król trefl to taka feralna karta, ale właśnie na nią chcę postawić wszystko, a że u mnie wszystko to pojęcie względne i obecnie zawężone do grafiki komputerowej, kryminałów i poezji to już inna sprawca. Realnego życia też nie uwzględnia, ale tym się martwić będę ja.

Travis S.
Generalnie plan jest taki, żeby to był najzajebistszy blog ever. Uspokajam ! Nie wysyłajcie żadnych sms'ów, sam to jakoś rozreklamuje. Dobra, wiem, przeginam. Wystarczy, żeby to ktoś od czasu przeczytał i odkurzył przycisk komentuj. To takie najważniejsze punkty, jeśli chodzi o opis. Trzymcie się!

Clio
Rok 2024. Zostaje znalezione ciało młodej kobiety, która, poprzedniego dnia, otrzymała nagrodę, przyznawaną przez Międzynarodowy Instytut Badań. Kobieta, o której nikt wcześniej nie miał pojęcia, z dnia na dzień staje się sensacją gazet całego świata, gdyż, zdaniem wielu, niesłusznie została laureatką tak prestiżowej nagrody. Fale spekulacji oraz próby ustalenia jej śmierci wywołują powszechne zainteresowanie zmarłą panią naukowiec. Powstaje tysiące plotek i artykułów w gazetach, ale tylko jeden dziennikarz wie, że żadne z tych informacji nie są nawet w połowie prawdziwe. Mężczyzna postawia stworzyć własny reportaż, aby ustalić, kto stoi za śmiercią kobiety. Czy odkryje jakie znaczenie miał w tym wszystkim wiersz znaleziony w ręce młodej badaczki oraz symbol liczby π na jej szyi?

Dusia
Zupełnie jakby życie ucznia nie było dość skomplikowane. Egzaminy, szkolny wyścig szczurów… do tego wszystkiego przewrotny los postanowił dodać wojnę.
Hogwart, lata ’70. Pierwsza wojna czarodziejów trwa i nie zapowiada się na to, aby miała się zakończyć. Nawet, dotąd bezpieczny Hogwart, zaczął odczuwać jej skutki. Beztroskie lata spędzone na przygodach, przyjaźni i dowcipach minęły teraz zaczęły się podejrzenia, krzywe spojrzenia i dyskryminacje. To czas, w którym przyjaciele stają się wrogami a u osób uważanych dotąd za wrogów dostrzega się inne oblicze.

Neva
Ludzie myślą, że mają problemy. Błąd. Ich problemy są niczym w porównaniu z problemami pewnej grupy nastolatków. Ich codziennym problemem jest to, czy będą żyć. Nie martwią się tym, że nie nauczyli się na sprawdzian. Już nie.
Nie urodzili się na Ziemi. Zastali na nią wysłani kilka dni po narodzinach. Są Powiernikami. Wybrańcami Bogów. Posiadają malutką część ich mocy. Teraz wracają na Ilurion, świat, w którym się urodzili, żeby zapobiec tragedii.
Pojawia się jednak problem, Powiernicy stracili moc. Muszą odnaleźć starożytne Kamienie Mocy ukryte gdzieś na Ilurionie, żeby ją odzyskać.
Podczas wędrówki do Portalu zostają zaatakowani. Przegrywają. Rebecca używa mocy, mimo tego, że nie powinna jej posiadać. Do tego nie byle jakiej mocy. Mocy należącej do jednej z Bogini. Owszem, Rebecca jest Powierniczką największego z Bogów Ilurionu, ale nie powinna mieć aż takiej siły. Do tego dochodzi, że dziewczyna... wskrzesiła Mike'a, w którym się zakochała.
Chcesz się dowiedzieć kim jest Rebecca? A może chcesz znać przygody Powierników? Jeśli tak to zapraszam Cie w moje skromne progi.


Lexie S
Daleko, poza naszym czasem i przestrzenią, istnieje kraina zwana Valurią. Zamieszkują ją dwie zwaśnione rasy. Jedna z nich to Mesjanie, wyznawcy Mesjasza - Boga Światła. Druga rasa oddaje hołd Charonowi - Bogowi Nocy i Podziemia. Według Świętej Księgi boscy bracia pokłócili się o panowanie nad Valurianami. Każdy z nich zasiadł na własnym tronie i od tamtej pory sprawuje pieczę nad jedną z ras. Legenda głosi, że ponad braćmi stoi Praojciec, który poprzysiągł sobie, iż nigdy nie stanie po stronie żadnego z synów. Stoi on na straży równowagi, obserwując niekończącą się wojnę.
Claire została wybrana przez Praojca. Jej celem będzie opowiedzenie się po jednej ze stron i stanięcie do Cypris, Świętej Wojny, by przechylić szalę zwycięstwa. Chcesz poznać historię Valurii i dowiedzieć się, jak naprawdę wyglądają zawody i walka o przyszłość? Nikt nie obiecywał, że będzie kolorowo...

Helfy
Isabela La Clorissa jest przytłoczona nagłą śmiercią matki. Będąc niepełnoletnią, sąd przyznaję opiekę nad nią ojcowi, którego nigdy w życiu nie widziała. Jest zmuszona wyprowadzić się ze Sztokholmu i zamieszkać w Nasgate, niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Po przyjeździe odkrywa, że jej ojciec jest bogatym człowiekiem, a na jej prywatnym koncie zalegają tysiące. Postanawia spróbować żyć dalej normalnie, ale jak zwykle pojawiają się komplikacje.

Rechotka
Mieszkanka sławnej Wioski Wiru - Kushina Uzumaki od dwunastego roku życia, musi się zmagać z okrutną rzeczywistością, życia w świecie shinobi. W jednej chwili traci wszystko co miało dla niej jakąkolwiek wartość - prócz samej siebie. Pozna całkiem inny świat, całkiem inne wartości, całkiem innych ludzi. Czy poradzi sobie z zaistniałą sytuacją spędzenia życia w Konohagakure ? Czy znajdzie przyjaciół ? Czy poradzi sobie z mimowolną miłością do mężczyzny jej życia ? Trochę humoru, szczyptę romansu, gram przygody oraz nie leczona choroba psychiczna autorki daję ... Przeczytaj i sam sprawdź ;p

Smiley
Pozory mylą. O tym detektyw Dante Rotecki zapomniał, kiedy w parku znaleziono zwłoki panny młodej. Bagatelizując sprawę, wkracza w świat mrocznych tajemnic, zawiłości i komplikacji, który pochłania kolejne ofiary, by chronić swoje sekrety.

Emiko S.
Marysia nie była dla niego nikim ciekawym. Ot, szara istota, przyjaciółka jego siostry. Co innego on dla niej. Maria czuła, że darzy Sebastiana jakimś szczególnym uczuciem. Czas spędzonym z nim i przyjaciółmi był jedyną odskocznią od problemów domu i szkole. Co się stanie, gdy ta szczęśliwa rzeczywistość Marii zostanie zburzona, przez słodką i równie drapieżną Adę?

Capitan Pipes
Poczciwy Auggie nadal stoi za ladą, rozmawiając z nowymi ludźmi lub dzieląc się szczęściem ze starymi przyjaciółmi. Poznaj historię Brooklynu i zobacz, że jestem tam miejsce również dla Ciebie! Wszytsko dzieje się w jednym miejscu - w sklepie z papierosami, a bohaterem jest Auggie, ale co to ma za znaczenie. Jest to obserwacja ludzi, czasem przerysowana, a czasem nie.

2 komentarze:

  1. Mogłabym prosić o zmienieni kategorii moich blogów?
    Always Caskett i We belong together znajdują się w Fan Fiction - Inne, ale chciałam zaproponować by ten pierwszy (http://always-caskett.blogspot.com/) znalazł się w Fan Fiction - Castle, a ten drugi (http://the-way-u-lie.blogspot.com/) w Fan Fiction - Once Upon a Time. Oczywiście obydwie podkategorie są jako propozycje nowych.

    OdpowiedzUsuń