Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!niedziela, 22 września 2013

96. Aktualizacja #43

AKTUALIZACJA NUMER: 43
DATA: 22 września 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 16 września - 21 września 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 468
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 13

Macie twittera i chcecie podzielić się linkiem do swojego bloga z innymi Twitterowiczami? Zapraszam na współpracujące z Segregatorem konto na twitterze >klik<!Katsumi R. Miyamae
Rok temu do Oddziału Zwiadowców dołączyła pewna niebieskooka dziewczyna o imieniu Rei. Każda misja niosła ze sobą śmierć jej przyjaciół, jednak ona ciągle żyła.
Dlaczego wstąpiła do wojska? Jaka więź łączyła ją z Kapralem?
Przekonajcie się sami.


Julia Noemi Glacies
71 Głodowe Igrzyska. Żeby przeżyć wiedz, że musisz spełniać parę warunków. Pierwszy, musisz być silny i zwinny. Drugi, musisz potrafić polować, umieć pracować w terenie, myśleć. Trzeci... właśnie trzeci. Ja przysięgłam sobie, że nikogo nie zabije. Myślałam, że nie potrafię, a jednak. Zabiłam jednego. Widziałam jak zimne ciało upada na ziemie. Słyszałam krzyki, widziałam jak zabijali moich przyjaciół. Czy po Igrzyskach mogłam się czymś jeszcze martwić? Przeżyłam, a właściwie przeżyło nas czterech. Myśleliśmy, że to koniec, że już nigdy nie będziemy musieli oglądać śmierci bliskich, że już nigdy nie doznamy cierpienia. Każdy z nas się mylił. A mogliśmy się domyśleć. Przecież Kapitol potrzebuję jednego zwycięzcy, nie czterech. Nie odpuszczą dopóki nie zostanie jeden z nas. Czy to będę ja? Właśnie, czy to będę ja... Nie, nawet bym nie chciała. Igrzyska się jeszcze nie skończyły. Albo przeżyjemy, albo zginiemy.
Razem.

Taimi Arvoitus
W naszym świecie żyją nie tylko ludzie – chociaż oni są o tym przekonani. Obok nich rozwija się proceder, który nigdy nie powinien mieć miejsca – grupa wpływowych i bogatych osób handluje odmieńcami, obdarzonymi dziwnymi zdolnościami i talentami. Używają ich jako służby i strażników, decydując o ich życiu i śmierci.
Kiedy trzynastoletniego Matta, syna alkoholika, atakują dziwne stwory, zaczyna się dla niego najdziwniejsza przygoda w życiu – trafia do obozu wolnych odmieńców. Poznaje tam zarówno przyjaciół, jak i... no, może nie wrogów, ale osoby raczej nielubiane.
Co zrobi – wróci do domu, czy zostanie bojownikiem o wolność odmieńców?

Mia Vlad
Pamiętniku,
Pierwszy dzień w Hogwarcie, a ja już mam tyle na głowie. Jakim cudem Draco Malfoy i moja najlepsza przyjaciółka stali się parą? Nikt tego nie wie. Poza tym mam pięć postanowień. Jednym z nim jest codzienne bieganie. Tajemniczy James mnie cały czas intryguje. Niestety to kuzyn Malfoy'a. Wydaje się miły ale po takich jak on można się wszystkiego spodziewać.
Jedno wiem na pewno ten rok nie będzie nudny.

Summer Sun
Dwie przyjaciółki, dwóch przyjaciół, dwóch wrogów i wielka miłość. Rozstanie, zdrada, upokorzenie, walka, przebaczenie, przyjaźń i wiara. Kto kogo skrzywdzi? Kto wygra? Kto przebaczy? Ciągłe zwroty akcji, miłość i wojna. Historia skończy się happy endem?

Hisa Kuroke
Przedstawiam historię Hisy Koruke. Dziewczyny, która poszukuje szczęścia i ojca. Czy misja, powierzona jej przez Nauczyciela, powiedzie się? Na początku dowiadujemy się, że uciekła z wioski po to, aby znaleźć szczęście. Prosi o pomoc starą przyjaciółkę ojca i przywódczynię "Akatsuki" - Konan. Ta pokazuje jej drogę do Konogakure i zostawia ją - jak obiecała. Hisa zastanawia się jak dostać się w mury Konohy, postanawia...

Lexie Shade
Śmiech.
Krzyk.
Zamieszanie.
Ale mnie to nie interesuje.
Nie ma mnie tu i tylko to się liczy.
Przyjemna nicość.
Patrzę przed siebie, ale tak naprawdę nic nie widzę.
Uśmiecham się sama do siebie.
Czuję przyjemny chłód podłogi, który w jakimś stopniu utrzymuje mnie przy świadomości, że w jakimś stopniu ciągle tu jestem.
Kolejne krzyki.
Większy uśmiech na mojej twarzy.
W mojej głowie jest jedynie nadzieja, że to wszystko nareszcie się zakończy, że stanę się wolna, w końcu szczęśliwa.
Zapada ciemność.

Leśny Duch
Jestem duchem poszukującym piękna w leśnych dróżkach i starych budowlach. Historia przemawia przez naturę i przez sztukę od zawsze. Dlatego na tej stronie znajdziecie namiastkę tych magicznych miejsc. Zapraszam serdecznie.

Laura
Jane Bolter jest 24-letnią młodą kobietą, która by odnaleźć swoje miejsce w tym szalonym świecie, za namową swoich sióstr decyduje się podjąć pracę w jednej z Londyńskich bibliotek.
Od tamtego czasu jej życie nie przybrało jakichś nadzwyczajnych kształtów. Jednak pewnego poranka jej oaza spokoju zostaje zburzona, a na jej drodze pojawia się tajemniczy mężczyzna, który okaże się być wcale nie tak różny od niej jak przypuszczała.
Pozna ludzi, o których mogła tylko marzyć, przeżyje chwile grozy o jakich czytała z wypiekami w ciepłym fotelu przy kominku.
Bo najpiękniejsze historie piszemy wraz z innymi ludźmi. A najciekawsze wydarzenia czekają na nas tuż za drzwiami.

A.
Opis: Co by było gdyby Lily Evans nie dostała listu z Hogwartu? Co by było gdyby James zakochał się w innej dziewczynie? Co by było gdyby Łapa jednak znalazł swoją miłość? To opowieść o miłości, magii, przyjaźni i poświęceniu. Czy bohaterowie będą mogli zaufać sobie nawzajem, czy raczej znienawidzą się za swoje wady? Wygra dobro, czy zło?

hindsight
Marianne jest młodą i świeżo upieczoną panią psycholog. Bardzo angażuje się w świat charytatywny i różne społeczne akcje. Mieszka w małym mieszkaniu w Londynie. Pewnego dnia staję przed bardzo trudną decyzją miłosną. Czy ma wybrać namiętnego kochanka, jej starego przyjaciela, który jest gwiazdą muzyki rock czy nowego sąsiada, niewylewnego fizyka?
Może najlepiej wybrać nikogo?
Tylko czy wtedy szary cień pomiędzy dwoma punktami zniknie?
Czy potrafi skrystalizować dystans?

Wezi
Niby "Zdrajca" ten sam. Ale wygląd jakiś inny. Jedno, co zostało niezmienne, to fabuła. A więc...
Kraina Jednej Rzeki, od lat źle rządzona, zapomniana przez wielu. Wystarczył zaledwie tydzień na podbicie jej. Mieszkańcy nie poddali się jednak. Znaczy... Poddali by się, gdyby nie pewna osoba.
Xain jest jeszcze ledwo wyrostkiem, ale jakże zaangażowanym. Wraz z przyjacielem i przybłędą, który dokleił się do nich w knajpie, mają szansę na uratowanie kraju. Oczywiście, że ją wykorzystają. Ale wystarczy jeden błąd, żeby wszystko poszło na marne. Nie wiedzą jednak, że prawie całe ich otoczenie to zdrajcy.

Lan Meigui
Grupa licealnych przyjaciół. Ich wielkie marzenia oraz codzienne życie. Jak poradzą sobie z przeciwnościami losu? Czy odnajdą swój kolor?

4 komentarze: