Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!czwartek, 5 grudnia 2013

113. Aktualizacja #52

AKTUALIZACJA NUMER: 52
DATA5 grudnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 18 listopada - 27 listopada 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 598
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 20


Kolejną część dodam za jakiś czas. Przepraszam za zaległości, ale nie mam kontaktu z Persefoną, dlatego aktualizacje nie pojawiają się na czas.


B.
Draco Malfoy zmuszony do opuszczenia rodzinnego domu, ciężko ranny trafia do Nory, gdzie zdany na łaskę swoich wrogów, będzie musiał dostosować się do nowej rzeczywistości. Uwaga, może wystąpić parę brzydkich słów lub scen dla dorosłych.

Kraken zUy
Historia, która nie powinna się wydarzyć.
Bo, czy po (dziwnej, nawiasem mówiąc) śmierci nie powinieneś być... no, martwy, a nie budzić się w królestwie jak z książek fantasty?
Bo Rachel, Felixowi i Nico właśnie to się przytrafiło.
Dziwaczni, pradawni bogowie oczekują od nich zgrywania bohaterów, drzewa plotkują o niespodziewanym ślubie, a jeszcze na dodatek kruki, które nie ułatwiają nikomu życia.
No dobrze, ale jak w trójkę uratować świat, jeśli ma się nawet problemy z sobą nawzajem?
I czym, tak na prawdę, jest Zagubione Królestwo?

Fioletowy Piernik
"Przychodzi taka chwila, kiedy stwórca jest najbardziej samotną osobą na świecie…" Tak się czułam. Wyprana z wszelkich dobrych emocji, porzucona, wykorzystana i zraniona. Pomyśleć, że gdybym choć raz się cholera spóźniła, uniknęłabym wielu miesięcy pogoni za psychopatycznym kultystą i za bogiem kłamstw, nie odkryłabym tajemnic mrożących krew w żyłach, nie oglądałabym jak dom z resztkami mojej rodziny płonie, a mnie ratuje mężczyzna o oczach jak niebo w ziemie o poranku i w czasie zachodu słońca w lecie… A, zapomniałabym. Gdyby nie to, to bym nie umarła.

Czekoladowe Frykasy
Zupełnie inne spojrzenie na historię Cullenów.
Pewnego chłodnego wieczoru, jesienią 1949 roku, Carlisle Cullen odnajduje dwoje zmasakrowanych nastolatków i postanawia ich przemienić. Margarita utraciła całą swoją pamięć sprzed przemiany i jest zdesperowana aby ją odzyskać.
Jednak wszystko zaczyna się dopiero wtedy, gdy w końcu jej się to udaje.
Niezwykłe białe tęczówki, głęboko skrywana tajemnica i pełne niepewności misje wystawiają ją i jej bliskich na próby, którym może nie podołać. Romans, emocje i walka o przetrwanie - nie tylko dla fanów Zmierzchu.
Nigdy nie oceniaj książki po okładce - spróbuj, a może pokochasz moją wersję tej Sagi?

Diabeł w ciele anioła
Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.

Patrycja
Tak jak sama nazwa wskazuje jest to dziennik. Nie martwcie się nie piszę tam, że wstałam o tej i o tej godzinie, a o tej jem obiad, nie. Co środę robię notki tematyczne.

Nelly
Historia dwójki przyjaciół, którzy spotykają się po latach zupełnie przypadkiem. Żadne z nich nie przypuszczało, że jego przyjaciel zmieni się prawie nie do poznania. Niegdyś byli praktycznie nierozłączni. Ona - nieśmiała dziewczyna z aparatem na zębach, a On - uroczy grubasek. A teraz... zmienili się. Ona chyba bardziej... Ale czy te zmiany będą miały wpływ na odrodzenie ich wieloletniej przyjaźni? Jak będzie wyglądało ich życie po ponownym spotkaniu?

Elly
Ziemia - zapomniana planeta zamieszkana przez ludzi i dzieląca swoją przestrzeń z innymi światami, pomiędzy którymi istnieje tylko bardzo cienka granica. Niewielką, ale najważniejszą część całej struktury stanowi Niebo i Piekło, a żyjące tam istoty mogą dostać się do naszej rzeczywistości przez Bramy rozmieszczone w różnych zakątkach globu. Kiedyś przejść strzegły Anioły będące jedynymi sprzymierzeńcami w walce ze złem, dziś już nie wiadomo, komu powinno się ufać, a apokalipsa jest coraz bliżej.

Maewen
Lena ma tylko 16 lat, ale doświadczyła gwałtu i ciąży. Przeżyła ciężkie miesiące i popadła w głęboką depresję. Ale pojawia się nadzieja - zostaje zaproszona na terapię w Londynie. Tam czeka ją prawdziwa miłość, przyjaźń, ale przede wszystkim będzie mogła sobie odpowiedzieć na pytanie: jakie jest moje życie?

anoni mowo
Ta strona to zbiór moich myśli i marzeń. Będę pisać, o czym będę chciała i poruszała tematy, jakie będą mi się podobać. Nie ma żadnych granic.

Winduru
Jestem Kazeran Atraam i od dnia, w którym Wielka Rada uhonorowała mnie tytułem Wędrownego Maga, nie mam ani narodowości, ani domu. Włóczę się teraz po różnych wszechświatach, wykonując kolejne zlecenia Rady.

Nikumu
Zbiór opowiadań o koreańskim zespole EXO, wszystkich gatunków. Najczęściej yaoi, jednak niekoniecznie. Przyjmuję propozycje: można podać mi pairing, z jakim mam napisać opowiadanie. Jeżeli ktoś chciałby wspólnie coś napisać, również jest taka możliwość.

Dusia
Scorpius Malfoy, młody arystokrata, rozpoczyna szósty rok w szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Wiedzie życie samotnika, towarzystwo ogranicza do swoich trzech przyjaciół: Chrisa, Evelyn oraz kuzynki Naomi. Od czwartej klasy jest zainteresowany Rose Weasley i zakłada się z Chrisem, że ją zdobędzie. Pewnego dnia będzie w posiadaniu pewnego dziennika, który odmieni jego dotychczasowe życie, stając się bardziej arogancki. Stanie się w centrum uwagi i tym sposobem zainteresuje się nim człowiek, który nazwie się następcą Lorda Voldemorta. Czy Scorpius komukolwiek zdradzi swój sekret? Jakie będą tego konsekwencje? I jakie niebezpieczeństwo czyha za bramami Hogwartu?

Lydia
Danielle Peazer spełnia swoje marzenie co do tańca. Jej kariera rozkwita. Cięgle jednak pragnie jeszcze jednego: miłości. Niestety dbanie o karierę nie pozwala jej na to. Wszystko jednak się zmienia, gdy poznaje członka pewnego zespołu...

Akemii & Sheeiren Imai
Przymglone wspomnienia, ból, ubytki w pamięci, płacz, krzyki, sceny śmierci, które wydają się przebiegać w umyśle jak klatki filmu - tylko to zostało ludziom po tym feralnym dniu. IV Wielka Wojna Shinobi zakończyła się czymś więcej. niźli zwykłym zwycięstwem i porażką. IV Wielka Wojna Shinobi przyniosła ze sobą największą katastrofę, która po wsze czasy zapisała się w Kronikach Świata Ninja.
Dwoje ocalałych potomków klanu Uchiha od miesięcy szuka innych szczęśliwców, celem zjednoczenia i utworzenia nowego kraju. Stracili już nadzieję na logiczne wyjaśnienie sytuacji, w której ugrzęźli.
Wszystko się zmienia, gdy trafiają do Amegakure.
Tam czekają one… Akemii i Sheeiren.
Co okaże się większą Apokalipsą?

Semirkowa
Elena Kranich jest dziewiętnastoletnią kobietą, która przeżywa wiele przykrości i niepowdzeń w życiu. Pewnego dnia została zgwałcona przez faceta, który związał się z jej matką. Elena po nieudanej próbie samobójczej trafia do domu swojej dalekiej kuzynki. Tam poznaje pewnego policjanta...z pozoru miłego...

Cassie C
Życie 16-letniej Debbie Reynolds wywraca się do góry nogami gdy jej matka zostaje zamordowana. Od tej pory staje się główną bohaterką dziwnych i nielogicznych sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Chcąc poznać tajemnicę, którą wszyscy przed nią ukrywają przybliża się do zaskakującej prawdy. Czy stanie na wysokości zadania i pogodzi się ze swoim przeznaczeniem?

mary cyrus
W wieku 10 lat pewna dziewczynka dowiedziała się o wrodzonej wadzie swojego serduszka. Ma ona teraz 16 lat. W jej stronę są rzucane głupie obelgi. Ciągle wypominają jej zdarzenia z przeszłości, nie mogą o tym zapomnieć. Tą dziewczyną jestem ja, a to moja historia…

milksop
Historia opowiada o Hermionie, ale dzieje się kilka lat po obaleniu Voldemorta.

~Zamani
Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

3 komentarze:

 1. Szkoda, że jeszcze się nie załapałam :P
  Wiecie - przydałby się tutaj shoutbox ;)

  Mam pytanie: o co chodzi z "beta blogami"??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beta zajmuje się sprawdzaniem błędów w rozdziałach. W Segregatorze prowadzimy spis takich osób.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź ;)

   Usuń