Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!środa, 25 grudnia 2013

118. Aktualizacja #55

AKTUALIZACJA NUMER: 55
DATA: 25 grudnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 21 grudnia - 25 grudnia 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 662
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 15иєνα
Światem rządzą dziwne reguły... W Dikarze są to przepowiednie... Pieśni Wiatru. Na kartach pergaminu została spisana przyszłość. Wszyscy zawsze myśleli, że istnieje siedem Pieśni Wiatru.
Prawda czy pomyłka?
Alura odnalazła Ósmą Pieśń Wiatru. Wiedziona uczuciami spaliła pergamin, na którym były spisane słowa Pieśni. Czy słowa, które przeczytała Alura naprawdę dotyczyły przyszłości? A może to tylko kolejny podstęp Edonów - największych wrogów Dikarianów? Może chcieli wykorzystać ich wiarę w Pieśni? A może nie...

#Fredzia Junak i Amanda Sarkowska

Ona.
Młoda, zbuntowana i piękna dziewczyna, której została odebrana najbliższa rodzina. Mimo tego że jej rodzice byli bardzo bogaci, ona od dawna nie byłą szczęśliwa. Nie miała nikogo komu mogłaby się wygadać, kto by miał zawsze dla niej czas, kto by pocieszał ją w trudnych chwilach. Dzięki alkoholowi uciekała od problemów, lecz tym razem to on zasądził nad jej losem.
On.
Dziewiętnastoletni chłopak, który mieszka wraz z dwoma przyjaciółmi oraz siostrą. Po tym jak zamordowano jego rodziców postanowił się zemścić, odpłacając się tym samym. W końcu przyzwyczaił się do zabijania ludzi i zaczął na tym zarabiać. Stał się najniebezpieczniejszym, młodocianym mordercą.
Co się stanie gdy się spotkają?
Czy Jason zabije Brooklyn ?
Jak potoczą się ich losy?

#


Madeline
Koniec roku szkolnego. Uczniowie Hogwartu i jego absolwenci wsiadają do pociągu, by udać się do swojego niemagicznego świata. Po dojechaniu na właściwą stację, pośród gwaru i wesołych rozmów, Hermiona pilnie poszukuje swoich rodziców, którzy mieli ją odebrać. Jakież to było jej zdziwienie, gdy uświadomiła sobie, że ich nie ma... z pomocą przychodzi pani Molly, która zaprasza ją do muszelki. Tam jednak, czeka ją niemiła niespodzianka...

#

Myszogon

Imperium rośnie w siłę, wcielając kolejne podbite państwa. Ludzie cierpią pod jarzmem okrutnego Cesarza, Straż Imperialna sieje terror na ulicach, codzienne egzekucje, bezpodstawne aresztowania i ciągły głód z wolna pozbawiają ciemiężoną ludność ducha. Jednak niewielkie państwo Tallen stawia niespodziewany opór. Wśród licznych bojówek partyzanckich, w walkach bierze udział grupa zwana „Szesnastką”. Mimo dzielnej obrony i wielkich poświęceń, król Radan podpisuje kapitulację i Tallen staje się częścią Imperium Karravenu.

Po dwudziestu latach, pozostali przy życiu członkowie Szesnastki spotykają się ponownie. Czy zdołają raz jeszcze sprzeciwić się władzy? Czy znajdą w sobie dość siły, nadziei i czy wybaczą sobie popełnione błędy?


#

Edyta Horan
Trzy przyjaciółki wyjeżdżają na wakacje z Warszawy do Londynu. Kuzyn jednej z nich wynajmuje dom i poznaje dziewczyny z piątką przyjaciół. Czy któraś z nich się zakocha? A jeśli tak to czy ta miłość zostanie odwzajemniona? + ZWIASTUN

#

laleczka
Codziennie zatapiam swoje myśli, uczucie. Tak dla własnej przyjemności, by móc wziąć głęboki wdech.

#

Akahana
Po zamachach na Katniss Everdeen nowa prezydent, Johanna Mayson urządza głodowe igrzyska dla Kapitolu. Wybrane zostają osoby bynajmniej nie wylosowane, lecz wybrane kilka lat wcześniej, zaraz po zakończeniu powstania.

#

Pikachu ♥
Na blogu znajduje się zbiór opowiadań, każde z nich jest osobną historią, która opowiada o różnych ludziach. Wiele historii miłosnych i nie tylko. Czy każda z nich kończy się szczęśliwie? Zapraszam!

#

Rose
Wojna się skończyła. Nie ma już bólu, śmierci ani smutku. Pojawiła się nadzieja, która zwyciężyła wszystko inne i zmieniła świat na lepszy. Dobro wygrało, a w raz z nim wygrali wszyscy, którzy na to zasłużyli. Panuje spokój… Ale czy na pewno?
Śmierciożercy, którzy uciekli z bitwy o Hogwart wciąż żyją i się ukrywają. Muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości, której nie chcą. Służyli dla Czarnego Pana i powinni być za to wynagrodzeni, niestety jak, skoro Voldemort został pokonany przez Harry’ego Pottera? Hermiona musi wykonać bardzo skomplikowane zadanie, w którym udział musi wziąć Draco. Ale czy uda jej się, zanim dopadnie ją śmierć?

#

Faustyna
Blog jest dla mnie przede wszystkim miejscem gdzie mogę zamieszczać moje zdjęcia. Pewnego dnia zobaczyłam, że mam na dysku strasznie dużo zdjęć, z którymi nic nie robię. Pomyślałam więc, że mogę pokazać je innym, a może komuś się spodobają. Oprócz fotografii na blogu dzielę się jeszcze jedną moją pasją, którą jest moda. Jednak w przeciwieństwie do innych nie zamieszczam tylko zdjęć moich stylizacji, ale skupiam się na pisaniu o modzie.

#


Arcanam
Na początku akcja toczy się w przeszłości, a raczej teraźniejszości:
Christopher Howland na pierwszy rzut oka jest niesamowicie szczęśliwy. Ma mnóstwo pieniędzy, otaczają go przyjaciele, a wokół niego nieustannie kręci się służba w postaci pięknych dziewcząt... Jednak nie wszystko jest tak różowe, jak się wydaje. Jego największym problem to miłość. Zakochał się nieszczęśliwie w jedynej służącej, której on nie obchodzi. Dziewczyna nie jest wobec niego do końca obojętna, jednak jej uczucia wciąż pozostając niepewne. Wtedy ojciec oznajmia mu, że chłopak wkrótce się żeni. Christopher oczywiście jest temu przeciwny, jednak nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Niedługo potem do rezydencji przyjeżdża jego przyszła żona, a chłopak zdążył sobie do tej pory narobić niemałych kłopotów... Jak się potoczy dalej jego życie? Czy w końcu odkryje istotę miłości? Czy uda mu się ją znaleźć? Czy podda się biernie swojemu życiu?
16 lat później Christopher zmienił się. Poznał gorzki smak życia i pała żądzą zemsty. To ona dodaje mu sił. To ona kieruje jego życiem. Co się stało w ciągu tych 16 lat? Co tak bardzo zmieniło jego nastawienie? O tym przekonaj się już sam/a.

#

Elaudia
Mój blog jest pamiętnikiem. Można spodziewać się dużo zdjęć, ponieważ to przede wszystkim one tworzą wspomnienia. Oprócz mojego życia, czasami piszę notki typowo do dyskusji, gdzie można się wypowiedzieć. Chcę poznawać opinie ludzi na różne tematy. Serdecznie zapraszam. Może zostaniesz na dłużej?

#

Astoria.!
Nastoletnia Vivien oprócz problemów w rodzinie musi zmagać się jeszcze z jednym, chyba najważniejszym problemem. Igrzyskami Głodowymi. Rok w rok, już od trzech lat boi się, że zostanie wylosowana na Trybutkę 11 Dystryktu. Co będzie z dziewczyną kiedy jej największy koszmar się spełni? Zajrzyj na chwilę i zobacz jak w okrutnym świecie odnajdzie się Vivien.

#

heavy dutti
Lord Voldemort zaczyna zbierać siły i zwolenników. Napad na Express Hogwart powoduje zanik pamięci u głównej bohaterki Hermiony Granger. Z całego poprzedniego życia pamięta tajemniczego chłopaka, który uratował jej życie. Zmienia stosunek do przyjaciół, przeżywa śmierć byłego przyjaciela, a w między czasie szuka tajemniczego chłopaka. Czy Draco Malfoy mógłby zamieszać w jej idealnym planie? Z pewnością...

#

POMIMO GRAWITACJI
Aleksandra

Gdyby Danica kilka lat wcześniej nie zauważyłaby swojej matki z innym mężczyzną, jej rodzice by się nie rozwiedli. Gdyby nie rozwód, nie poznałaby nowych znajomych, nie przefarbowałaby włosów i nie związała się z Hunterem. Gdyby nie związek z Hunterem, nie dostałaby zaproszenia na durną imprezę, nie pokłóciłaby się z Nathanem i nie doprowadziłaby do śmierci brata. Gdyby nie śmierć Nathana, nie obudziłaby się z recesywnym zanikiem pamięci.
Jednak Danica w chwili, kiedy mówiła ojcu o zdradzie jego żony, wcale nie spodziewała się takiego obrotu sytuacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz