Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 21 grudnia 2013

116. Aktualizacja #54

AKTUALIZACJA NUMER: 54
DATA: 20 grudnia 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 9 grudnia - 20 grudnia 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 641
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 21Kaeru 
Magia istniała na ziemi od zawsze. Ludzie szukali uzdrowienia u miejscowych znachorów, wiedźmy rzucały klątwy na ich wrogów, szamani odpędzali złe duchy, a czarownice pomagały przyciągnąć szczęście, miłość i dostatek. Z upływem czasu zaczęto się obawiać ich zdolności. Wyłapywano osoby praktykujące czary, szukano najmniejszej oznaki wrogości wśród czarowników - dowodów na to, że czynią zło i służą szatanowi. W końcu uwierzono, że sama magia jest złem, a każdą osobę, która ma z nią styczność, należy wyeliminować. Tak właśnie rozpoczął się najbardziej krwawy i najokrutniejszy okres w dziejach magii – polowania na czarownice.
Nieprawdą jest, że magia przestała istnieć. Ona tylko zniknęła z powierzchni ziemi.Methrylis 
Witaj! Chcę przenieść cię w świat, z którym nie dane było ci się jeszcze zetknąć. Poznaj Hekate, przebojową dwudziestotrzylatkę, która zakochuje się w swoim dawnym oprawcy, handlarzu narkotykami, i Tayę, która przez swą naiwność nawiązuje znajomość z nieobliczalnym Tevem. To właśnie on uruchamia lawinę niepokojących wydarzeń: ktoś najprawdopodobniej śledzi Hekate — tajemniczym wierszom napisanym krwią na ścianach jej domu towarzyszy dziwny biały pył, zaś Tev, zaciekawiony działaniem tajemniczej maszyny stworzonej przez nieobliczalnego naukowca Gartha, odkrywa makabryczną wizję przyszłości. Zaślepiony nienawiścią i strachem robi wszystko, byle tylko nie dopuścić do tragedii. Nie ma on jednak pojęcia, że reakcja łańcuchowa uruchomiona została już o wiele wcześniej. Wkrótce światem całej ekipy wstrząsa inne dramatyczne wydarzenie, którego można było spodziewać się od samego początku. Powoduje ono lawinę pochopnych decyzji, które mają wpływ na dalszy ciąg zdarzeń...


Johnlocked 
Zbiór tłumaczeń fanficków z różnych fandomów z języka angielskiego na polski. Różne klimaty, różne postaci, różne style - monotonii mówimy do widzenia! Dużo Johnlocka, dużo Destiela, dużo wszystkiego co najlepsze!


Mitsuki Tsukiyomi 
Musiała uciekać przed przeznaczeniem, którego nie chciała. Ono jednak ją odnajdywało, nie ważne gdzie i jak głęboko się ukryła. W końcu postanawia stawić czoło przyszłości. Jej wilcza forma szykuje się do wojny o wolność i miłość. Jednak nie wie czy zdoła obronić swoich ludzkich przyjaciół. Jej niedoszły narzeczony ukrywa pewną tajemnicę, która może zmienić cały ich los. W wyborach postanawia jej pomóc pewien chłopak z przeciwnego klanu, który postanowił sprzeciwić się rozkazom swojego Alfy. Teraz są zdani wyłącznie na siebie. Czy ich wybory będą słuszne? Czy wszyscy wrócą z tej wojny, która w końcu przerodzi się w poważny konflikt? A co będzie jeśli przegrają i zostanie im tylko ucieczka lub śmierć?iCassie 

Matka i żona przypadkowo trafia na Igrzyska Śmierci. Całe jej życie legnie w gruzach, gdy usłyszy swoje imię i nazwisko podczas dożynek. Jak zareaguje? Co stanie się z nią podczas walki? Czy przeżyje to? I co najważniejsze, co stanie się z jej małżeństwem? Czy chłopak z 12 dystryktu zawróci jej w głowie? Opowiadanie podzielone będzie na dwie części, tj. dwa krótkie sezony. Wejdź, nie pożałujesz!


Malin S. 
Lily Evans to dziewczyna na pozór doskonała. Ładna, bystra, superambitna. W dodatku jeden z największych przystojniaków w szkole, zakochał się właśnie w niej. To wiedzą wszyscy. Tego co wam opowiem nie wie nikt. Opowiem wam o tym co czai się za zamkniętymi drzwiami. O horrorze, który ta dziewczyna przeżywała w dzieciństwie co noc.Alex Speranza 
Podróżowanie stało się moją pasją. Ale czymże byłaby pasja bez możliwości podzielenia się nią z innymi? Na swoim blogu umieszczam opisy i zdjęcia z moich wojaży po świecie, a także perypetii dnia codziennego.


Avis 
Nie jest to kolejna historia opowiadająca o odrodzeniu się Voldemorta albo o idealnych bohaterach ratujących szkołę magii od kolejnego kataklizmu. Wręcz przeciwnie. Hogwart w żadnym stopniu nie jest zagrożony a postacie hmmm jakby to powiedzieć nie należą do zbyt doskonałych. Chciałbyś wielkich wojen, bitew itd.? Muszę cię zawieść, ale nie znajdziesz tego tutaj. Najwyżej kilka dzieciaków, których głównym celem jest doprowadzenie Filcha do depresji.

erin. 
Erin jest młodą psychiatrą, która niespodziewanie stała się celem psychopaty. Chris to zdegradowany agent FBI, niemogący poradzić sobie z uczuciem do kobiety. Niezidentyfikowani ludzie więzią Desmonda na tajemniczej wyspie Van Nuys, a Alexander próbuje pozbyć się nienawiści do żony i jej kochanka łykając benzodiazepiny. Tytułowy "Woffy" to postać nieznana i może nią być każdy, a krzyż naprawdę nie jest krzyżem tylko ciągiem cyfr... które mogą zniszczyć wszystko, co dotąd wiedzieliśmy.

Daisy Angel 
Zapierające dech w piersiach i trzymające w napięciu, miłosne historie.


Deana Winchester 
Sophie Chattan nie jest już bezpieczna. Wie o tym i postanawia coś z tym zrobić.

Iris Chattan nie jest zadowolona z przeprowadzki. Gdyby mogła, zostałaby w Aberdeen ćwicząc taekwondo i jazdę konną. Jej mama jednak postanawia ich wywieźć do miasta, gdzie... nie ma właściwie żadnych atrakcji. Za to zwyczajna nastolatka Iris zaczyna znajdować sie w coraz dziwniejszych sytuacjach. Coś się zaczyna dziać z jej ciałem i organizmem, korki w domu wysiadają, a ona coraz bardziej słabnie.Isabelle McDougal 
,,Rok 850. Mury upadły. Głodni tytani wdarli się do Shingashiny łaknąc świeżej krwi. W jednej chwili rodzaj ludzki znów znalazł się na skraju wyginięcia..."
Młoda dziewczyna decyduje się na wstąpienie do wojska. Spotyka na swojej drodze różne postacie, ale czy odnajdzie dawnych przyjaciół? Czy walcząc na pierwszej linii z krwiożerczym wrogiem uda jej się przeżyć?

#

Moony 
Dziewczyna, która w jednej chwili straciła rodzinę. Mieszka samotnie w samym środku ogromnej puszczy. Zaprzyjaźnia się z wilkiem? Jak widać - to jest możliwe. Jednak Alice nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Postanawia opuścić dom w celu znalezienia mordercy i dopełnieniu zemsty. Do tego odkryje, że dysponuje pewną mocą.
Kto jeszcze oprócz niej mieszka w lesie pełnym tajemnic? Jakie przeszkody los postawi na drodze dziewczynie? Czy ktoś pomoże jej w dokonaniu zemsty?

#

Kwas.†
Czasem ciekawość jest zła, a nieuważne działania mogą spowodować lawinę wydarzeń.
Historia nastolatków zmagających się z koszmarem, który stał się rzeczywistością. To już nie jest sielanka. To jest codzienna walka o przeżycie.
Kim się stajemy, gdy odbiorą nam NAS?


Alice_Alis i Maja Majka 
Pewnego wrześniowego dnia życie Maddie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. I już nie mowa o tym, że jej ojciec okazał się łamać prawo. Trafia do dziwnej szkoły, gdzie ponoć powinna pójść wcześniej…
Mike w tym roku ruszył na czwarty rok nauki w szkole dla herosów. Już pierwszego dnia ponownie zaczęła się rywalizacja równoległej grupy i jego wraz z przyjaciółmi. Nie wiedział tylko, że to będzie jego najmniejsze utrapienie…
Zeus już nie daje rady. Na początek uwiodła go piękna bogini i zażądała oddania jej mocy innej nieśmiertelniczki. Zgodził się. Potem przychodzi do niego jej brat i żąda podobnej rzeczy, gdyż nie chce by jego rodzeństwo było lepiej potraktowane od niego. Zgodził się. A jak miał zrobić? Byli okropnie uparci, a gdy błagali o dodanie do Wielkiej 12 nie miał już z nimi siły. Zgodził się. A na koniec poszkodowane istoty żądają zemsty…


Mz.Hyde 
Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.


Jula P 
Zbliża się koniec roku szkolnego. Cassey Ducane mdleje i dowiaduje się w wizji o propozycji spotkania z tajemniczym chłopakiem. Niepewna spotyka się z nim. Prawdziwa wiadomość o jej pochodzeniu uderza ją jak wielki dzwon. Wszystko wywraca się do góry nogami. Dziewczyna nie wierzy, że to prawda. Czyli nie jest tym za kogo się uważała przez 17 lat? Kolega, którego potajemnie kochała nagle się nią interesuje. Arogancki chłopak z wizji i spotkania coraz bardziej ją pociąga. Wampiry, wilkołaki, anioły, kłamstwa, zdrady, zamachy na życie, miłość, świat - Auglessia, Brama, Sala Złamanych, życie, śmierć. Czy przeżyje? Jak sobie poradzi? Uwierzy odpowiednim osobom? Uratuje Auglessie? Przemiana tusz tusz, niedługo dowie się jak to jest być prawdziwą istotą magiczną i będzie wstanie użyć tajemnych mocy, lecz najpierw musi je odkryć!

#


Celila 
Było ich sześcioro.
Mieli jeden cel.
Zwycięstwo nad siłami zła.
Wygrali, ale poświęcili własne życie.
Wygrali, ale to była tylko bitwa.
Tysiące lat później świat demonów znów się budzi. Dzieją się rzeczy niepojęte, a równowaga zostaje zachwiana. To co wydawało się rzeczywiste przestaje takie być. To co było koszmarem staje się realne.

Tymczasem w Sunville, sennym miasteczku w pobliżu Nowego Yorku, szóstce młodych ludzi zaczynają się przytrafiać dziwne rzeczy. Wraz z przyjazdem młodego małżeństwa wszystko się zmienia.
Na światło dzienne wychodzą ponure sekrety, które mieszkańcy Sunville chronili za wszelką cenę.


Dotknięci przeszłością czekają w milczeniu, by wreszcie się przebudzić.
Naznaczeni.

Czas minął.Toria. 
Orchid żyje w państwie idealnym. I to dosłownie. Dzięki nowoczesnym technologiom, latom pracy i inteligencji naukowców odkryto lek na najgorszą chorobę dotykającą ludzkość - nieidealność. Wystarczy przejść serię zabiegów, a ciało i umysł staną się doskonałe. System na pozór działa bez zarzutów. Okazuje się jednak, że operacja dziewczyny nie przeszła do końca pomyślnie i Orchid ląduje w miejscu, jak z koszmarów - Podziemiu. To tam zalążek będzie mieć pierwsze od wieków powstanie...


sernikowa Ola 
Nadzieja - uczucie (w psychologii).
Nadzieja - jedna z trzech cnót teologicznych.
Nadzieja - imię.
Szczęście - sprzyjający zbieg, splot okoliczności.
Szczęście - emocje.
Szczęście - rozbawienie, zadowolenie.
Smutek - stan emocjonalny.
Smutek - cierpienie, furia.
Smutek - często wywołuje płacz
Galaxy - gwiazdy, pył, ciemna materia.
Galaxy - nadzieja, szczęście, smutek.
Galaxy - świat marzeń, snów i ludzkich pragnień.
Znajdziesz tu wszystko. Serio, wszystko.


Lunatique 
Młoda dziewczyna budzi się pośrodku lodowego pustkowia. Uświadamia sobie parę rzeczy: Jest bardzo mocno poraniona, nic nie pamięta, zgłodniała, a jedynym ratunkiem dla niej będzie dostanie się do ogromnego zamku na wzgórzu nieopodal. Nie może przewidzieć, że to, co spotka ją w tym ogromnym budynku, rozpocznie serię prawdziwych kłopotów, zada masę kolejnych pytań. Natomiast odpowiedzi jest trudno znaleźć. Niekoniecznie muszą też być proste.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz