Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 7 lutego 2014

133. Aktualizacja #62

AKTUALIZACJA NUMER: 62
DATA: 7 luty 2014 rok

PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 30 stycznia - 7 luty 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 780
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 23
Neva
Łowcy polują na istoty, które mogą zagrażać zwykłym śmiertelnikom. Każdy z nich po jakimś czasiestaje się wyszkolonym zabójcą bez uczuć.
Ale Lissa ma zobowiązania powstałe przez kodeks. A konkretniej przez jeden, najważniejszy punkt kodeksu łowców "Mulse en mulse, ferta en ferta" co znaczy "Życie za życie, krew za krew". Kilka lat wcześniej wampir uratował jej życie i teraz łowczyni jest mu dłużna to samo.
Czy tajemniczy chłopak nie żyje, jak mówią starsi łowcy? A może czeka na odpowiedni moment, że się ujawnić? 
Ale to nie koniec pytań. To dopiero ich początek...

#

Lena
 Przycisnął mnie ponownie do ściany i umieścił ręce po obu stronach mojej głowy.
- Czy cię przestraszyłem Eleno? - spytał, nasze wargi dzieliły centymetry. - Czy się mnie boisz? - obserwował moją reakcje, ale ja starałam się nie dać nic po sobie poznać. 
- Nie – brzmiałam bardziej pewna siebie, niż się tego spodziewałam.
- Cóż... dla własnego dobra, powinnaś. - syknął, zanim wyszedł z pomieszczenia, zostawiając mnie samą w ciemności. 

#

Zakręcona
Czy myślałeś może, jak to jest, być otoczonym przez tłum ludzi a i tak byciu samotnym? Każdy ma wyrobioną o tobie opinię, dobrą lub złą. Uciekam. Zaczynam nowe życie, wszystko od początku. Poznaj moje prawdziwe oblicze, które nie należy do grzecznego księcia Louis'ego Williama Tomlinsona... 

#

Necco.
Hope Winward, urodzona w Ameryce córka kowala i okrytej skandalem hrabianki, traci ukochany rodziców i wraz z młodszą siostrą wybiera się w podróż do Anglii, kraju matki, którego nie zna. Książę Sussex zaprasza dziewczyny do siebie z nadzieją, że starszą z sióstr wyda za swojego nieślubnego syna, Lucasa. Nic jednak nie jest takie proste, zwłaszcza Lucas, który jest absolutnie przeciwny pomysłowi mężczyzny, który nic dla niego nie znaczy.

#

Pelargia
Quensa to kraina elfów, której stolicą jest Silvaterrae. Tam, w pałacu urodziły się księżniczki Alia i Velandia. Pewnego dnia pałac został zaatakowany przez Mroczne Elfy. Ojciec elfek, król Amrod, zginął, wcześniej każąc żonie, Klarissie zabrać, malutkie wtedy, córeczki do Klasztoru Sióstr Widzących. Kiedy Klarissa odkryła znamię Alii, zostawiła Velandię w Klasztorze i razem z Alią zamieszkała w Drugim Świecie, czyli naszym, ludzkim.
Historia zaczyna się, kiedy Alia, przechrzczona na Izę, musi przeprowadzić się do babci. Tam odkrywa Drzewo Życia, a dalej... Przekonajcie się sami! 

#

Alicja Dominika oraz Ulotna
Blog prowadzony przez dwie książkoholiczki. Znajdziecie tam recenzje zarówno książek jak i różnych filmów oraz seriali. :)


#

Litka i Bagheera
Apokalipsa którą wywołało uderzenie meteorytu o ziemię, miała miejsce sto lat przed pierwszym rozdziałem. Życie przetrwało tylko w zasypanym centrum handlowym, gdzie powoli zaczyna się kończyć jedzenie. W czasie stu lat odosobnienia wytworzyła się tutaj nowa kultura i hierarchia. Czy naszym bohaterom uda się przeżyć?

#

Villemo Evans
Maj 1998 roku. Druga Bitwa o Hogwart zakończona zagładą Czarnego Pana. Koniec ofiar, tyranii i strachu. Ale... czy na pewno? Czy magia tak silna, jak nienawiść drzemiąca w młodym Thomasie Riddle'u znika tak po prostu bez śladu? A może wnika w pokrewną sobie duszę, wypełniając ją mocą, której dotąd nie znała? Sprawdź, co stanie się, gdy wypełni się Przepowiednia, której świat czarodziejów dotąd jeszcze nie słyszał...

#

Cheshire
Świat dla kogoś takiego jak esper nie jest różowy.
Na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, wszyscy są wrogami. Ale esperzy powoli zaczynają wtapiać się w tłum, unikać ujawniania się Wydaje się to najrozsądniejszym wyjściem w sytuacji gdzie cały świat chce twojej śmierci. Jednak nie wszyscy chcą tak żyć. A na pewno nie Annie, która zamiast wzgardy powinna otrzymać przynajmniej obojętność. Jednak czy na pewno nic już się w jej życiu nie zmieni? Czy już zawsze będą tylko te same twarze, te same emocje? Nic się już nie da zrobić, by odgonić tą samotność i melancholię? Otóż da się.
I Wy sami się o tym przekonacie.

#

A.
Wojna się skończyła. Zło zostało pokonane. Nikt nie zagraża czarodziejom. Wśród bólu i rozpaczy ocalali budują nowe życie. 
Draco Malfoy został sam. Oskarżany o morderstwo, odtrącony, samotny, na skraju załamania. W jego życiu niespodziewanie pojawia się osoba, która stara się podnieść go na duchu i wesprzeć w trudnych chwilach. Osoba, której nigdy by o to nie podejrzewał. Jak Draco sobie z tym poradzi? 

#

Clarie i Zuzia P.
Violetta wraz z ojcem i ciotką wracają z wakacji. Pablo planuje się ustatkować, jednak nie wie, że los przygotował dla niego nieprzyjemną niespodziankę. Leon odkrył nową pasję - motocross, Maxi jest rozdarty między dwiema dziewczynami, a Federico wierzy, że gdy wróci do Buenos Aires, jego ukochana wciąż będzie czekała. Tymczasem Studio przechodzi metamorfozę i otwiera swoje drzwi dla nowych uczniów. Czy wśród nich będzie ktoś, kto zawróci w głowie Violetty? 
Każdy z nich jest inny i każdy z osobna ma swoje problemy. Jednak jest coś, co łączy ich wszystkich - muzyka i pasja. Czy aby na pewno ich historia zakończy się happy endem? 

#

Lexie Wilson
Życie Alexandry Wilson zmieniło się diametralnie. Jednak nie tylko jej, także każdej istoty chodzącej na naszej planecie. 
Jest rok 2018. Świat zapanowały żądne każdego, ciepłego, świeżego mięsa potwory. A wszystko zapoczątkowała ostra odmiana grypy, która z połączeniem pewnej szczepionki, zmieniła się w wirusa. Wirusa który tworzy Umarłych. 
Od tamtej pory słowo Zombie nie jest dla nikogo obce i wkradło się w życie Ocalałych. 
Z pewnych okoliczności Alexandra musi pogodzić się ze śmiercią rodziny i tym co kryje się w jej organizmie. Wraz z swym przyjacielem wyrusza w poszukiwaniu odpowiedzi.
Władza, walka, przetrwanie, przyjaźń i miłość.
Jak potoczą się losy głównej bohaterki? To wszystko wie tylko ona. 

#

Mała Dorosła
Melodie Duszy to najzwyklejszy blog z recenzjami muzycznymi. Możesz na nim znaleźć opinie dotyczące nowości muzycznych bez względu na kraj czy język. Recenzje są subiektywne, a na blogu zamieszczam tylko tych wykonawców, którzy zwrócili moją uwagę. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego krótkiego tekstu, nabierzesz ochoty na odwiedzenie mojego bloga. 

#

Little Carmen
Motywator, blog o zmianach. Przejściu na "ten zdrowszy" tryb życia zwany potocznie dietą, z pesymizmu na optymizm, pamiętnik i wszystko co mi wpadnie do głowy. Moje przemyślenia, recenzje oraz pytania godne XXIw., czyli jak nie zwariować, kiedy jest się jedną z nielicznych osób bez Air Maxów, wśród tych dziesięciolatków lansujących się "SŁEGIEM", jak pozostać jeszcze choć trochę oryginalnym i zdążyć schudnąć do tych wakacji, będąc chyba jedynym blogerem bez lustrzanki? 

#

queen bee
Odwróciłyśmy się i już miałyśmy wracać, gdy niebo znów się rozświetliło i jedyne co zdążyłyśmy zobaczyć to jak rozgrzana do czerwoności skała wpada do stawu niedaleko miejsca w którym się znajdowałyśmy. Tym razem jednak nie zdążyłyśmy się schować. Fala porwała nas i odrzuciła w tył na najbliższe drzewa. Poczułam potworny ból pleców i głowy od razu gdy uderzyłam o konar. Usłyszałam cichy jęk Alison, która bezwładnie opadła na ziemię. Niedługo później ja również spadłam, lecz nie na ziemię ale na moją przyjaciółkę. Jedyne co zobaczyłam przed utratą świadomości to widok kilkunastu małych asteroid zbliżających się do Nowego Yorku.

#

Dominik Rafacz
Zacny gościu! Witaj w świecie, w którym magia ma swe fizyczne uzasadnienie, gdzie sterowce są najpopularniejszym środkiem transportu i każdy możnowładca posiada takowy. Witaj w świecie, gdzie bursztyny są walutą, szlachetnym sarmatom usługują dürchfallcheny, zaś nindże toczą nieustanną walkę z assaserami, templamiuszami i samym Papiyżem. Witaj w świecie, w którym narkomańskie elfy hasają sobie po lasach, krowy dają poziomkowy sok, a bizony latają. Witaj w Pawlilandach...

#

Papryczka Chili
"Wyznania biblioholiczki" to blog poświęcony recenzjom książek, obiektywne zdania dziewczyny, które pochłania książki z prędkością światła. Bajki, literatura młodzieżowa, opowiadania erotyczne, fantasy. Do wyboru do koloru.

#

Yue Namida Hoshi Negai
Do gildii dołączają nowi członkowie: Nadmorski Smoczy Zabójca Ricki Nakamura i jej Exceed Kirara oraz Użytkowniczka Runicznej Magii Yuki Yoichi. Należały wcześniej do Gildii Trzech Gwiazd, która została zniszczona przez Mroczną Gildię. Dołączają do Fairy Tail i na samym początku, Ricki w daje się w konfrontację z Laxus'em. Coś się czai, zbliża się wielkimi krokami. Coś związanego z przeszłością Ricki, która za wszelka cenę chce ją ukryć. Nad dziewczyną ciąży bowiem piętno przepowiedni, która zaczyna się wypełniać. Niespodziewanie pojawia się ktoś z przeszłości dziewczyny, a to spotkanie doprowadza do skutków, których chciałaby uniknąć. Okazuje się też, że nie wszyscy z Gildii Trzech Gwiazd zginęli. Ktoś przetrwał przetrwał, ale kto ? Co ukrywa Ricki ? Czy światu grozi zagłada ? Kim jest tajemnicza osoba i co zamierza ? Jakiego wyboru dokona Ricki ? Kto zginie, kto przetrwa, kto wygra, a komu pisana jest przegrana ? Jak potoczą się losy dziewczyn ?

#

Yue Namida Hoshi Negai
Fairy Tail High School - zwykłe Liceum, do którego uczęszczają zwykli uczniowie. Czy aby na pewno zwykłe ? 
Nie. Stanowczo nie. Króluje tu samowolka. Bijatyki, wulgaryzmy, alkohol, dragi i kasa, która się najbardziej liczy.
Do Liceum dołącza nowa uczennica, Ricki Nakamura. Zwykła, wybuchowa nastolatka lubująca walczyć. W związku z pracą jej rodziców, po raz kolejny musiała się przeprowadzać. Może mieć wszystko co chce, ale ona pragnie tylko normalnego życia. 
Zaprzyjaźnia się z Levy i Lucy oraz popada w konflikt z Laxus'em Dreyar'em - wnukiem dyrektora i przywódcą Gromowładnych. 
Do Fairy Tail przyjeżdżają też z wymiany pewni uczniowie.
Co łączy, nie których z Ricki ? I czemu widok jednego z nich wzbudza w Ricki chęć mordu ?
Jak potoczą się ich losy ?

#

kiiiniiiaczek
Jest świat poza naszym wymiarem, o którym nigdy wcześniej nie słyszałeś i nie usłyszysz nigdy więcej, chyba że wejdziesz na mojego bloga. Światem tym rządzi wielkie zło, którego od 430 lat nic nie może pokonać...do czasu.
Pewnego dnia zostaje wypowiedziano przepowiednia, a spełnienie jej gwarantuje wrócenie starych dobrych czasów. Przepowiednia tyczy się młodej pół elfki, jednej z tych które uciekły z kraju Elion do dzikich ziem Delundy. Dziewczyna jak i nikt inny nie wie o swojej niezwykłości, a z tłumu wyróżnia ją jedynie uroda, zwinność i talent myśliwski.
Polowanie które zapowiadało się normalnie, sprowadziło na nią wielką odpowiedzialność. Powierzono jej zadanie dostarczenie magicznego sztyletu w miejsce gdzie żadne niegodne szpony go nie dosięgną, ale co dalej?
Dziewczyna wie jedynie że ma kierować się na wschód, tam ma znaleźć odpowiedz. Wszystko może się wydarzyć pod czas tej podróży. Na pewno będzie to początek wielkiej przygody...

#

Nergo Rumba
Moje osobiste Nergo Opinie na temat przeróżnych książek, filmów i innych różnego rodzaju twórczości. Serdecznie zapraszam do przeczytania, przemyślenia i porównania swoich teorii do moich fantazji. 
----------------------------------------
Uwaga! Recenzje zawierają liczne spojlery, toteż zachęcam do zagłębienia się w konkretne posty tylko osoby, po danej lekturze.

#

Angela
Opowieść przedstawia historie dwóch, na pozór zupełnie różniących się od siebie chłopaków: Jamesa i Alexa. James to zamknięty w sobie, stroniący od ludzi osiemnastolatek, który pragnie tylko jednego – zapomnieć o przeszłości. Alex zaś jest nieśmiałym, utalentowanym plastycznie chłopakiem, który prawie nigdy nie myśli o sobie, tylko o innych. 
Co będzie, gdy ta dwójka się spotka? Jak potoczą się ich losy? Czy razem zdołają pokonać przeciwności losu?

#

Pałlina Łinczester
Ile rzeczy może zmienić się przez zaledwie jeden wiek... Ludzie są jak woda, nieprzewidywalni, zmieniają się strasznie szybko. Trudno za nimi nadążyć. Nazywam się Véronique Roux i jestem żoną Lucyfera. Podjęłam decyzję, za którą w XVIII wieku spalono by mnie na stosie. Zakochałam się w Diable.

#

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz