Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 28 lutego 2014

139. Aktualizacja #65

AKTUALIZACJA NUMER: 65
DATA: 28 luty 2014 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 15 luty 2014 - 28 luty 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 854
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 23


Nina Noey
Szesnastoletnia dziewczyna, Nina mieszka na obrzeżach miasta wraz z mamą i bratem. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów, jednak jej sprawy miłosne nie układają się najlepiej. Od niedawna uczęszcza do liceum, w którym poznała jak dotąd najlepszą przyjaciółkę Martę. Wszystko mogłoby się wydawać normalne i proste aż do pewnego czasu. Czy Nina zdoła pokonać tyle przeciwności i wrogów? Czy uświadomi sobie jakie tak naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo ? Co wygra przyjaźń, czy miłość ?

#

Karia Ch.
Jak wygląda życie w małym pudełku? Małym pudełku zwanym wyobraźnią. Nie wiesz? Chodź, pokażę Ci go. Jest pełne kolorów, ale i mroku, ciemności...
Możesz zyskać wiele, ofiaruję Ci o wszystko.
Chwyć za rękę. Podejdź w kierunku światła. Będziesz ze mną zamknięty. Zamknięty w pudełku.
Nie znasz mnie?
Jestem Miriam i właśnie uciekłam z zakładu psychiatrycznego.

#

Karia Ch.
Trudno jest rozpocząć życie na nowo, gdy nic Ci nie sprzyja. 
Młoda kobieta, odrzucona przez rodzinę, chce powrócić do normalnego życia. Jednak los na jej drodze stawia niebezpieczeństwo. 
Młody biznesmen z dobrze prosperującą firmą.
Nadnaturalna siła stawia ich naprzeciw sobie. 
David chce jej pomóc, co niesie za sobą skutki, jakich nie przewidzieli. 
W ich życie wkracza miłość. Jednak czy przeszłość Victorii tego nie zaprzepaści?
Historia dwojga ludzi, połączonym szczególną więzią.
Ona - była złodziejką, która spędziła 2 lata w więzieniu.
On - przystojny mężczyzna z nieskazitelnym ciałem.
Będą potrafili być razem szczęśliwi? A może jest tylko jej ofiarą? Przeszłość ich dogoni?

#

Love Bella
Samantha Davis ma 18 lat i od czasu, gdy była małą dziewczynką, jej życie koncentruję się na balecie. Marzy, aby zostać profesjonalną tancerką. Jej matka jest jej największą fanką i załatwia jej przesłuchania, i próbuję zrobić z niej sławną, ale nie udało jej się za pośrednictwem teatru baletowego. W końcu nadarza się kolejna okazja na przesłuchanie, lecz dziewczyna wiedząc, że matka by jej nie pozwoliła, kłamię i w tym celu podejmuję sama decyzję. Nigdy nie wiedziała jak wiele problemów jej ona przyniesie. Może gdyby wiedziała jak potoczą się losy nie przyjęłaby tej okazji. Ale wtedy nie poznałaby jego.

#

Kliii ♥
Trójka przyjaciół właśnie rozpoczęła piąty rok nauki w Hogwarcie, Voldemort rośnie w siłę. Nikt nie wierzy w jego odrodzenie. W tym ciężkim dla nich okresie, w Hogwarcie pojawia się Miranda - nowy nauczyciel obrony przez czarną magią. Budzi niemałe zamieszanie. Wie więcej o ich przyszłości, co zaciekawia trójcę. Próbują się czegoś dowiedzieć o niej, są nieufni. Lecz ona ma pewien plan wobec Wybrańca, który za wszelką cenę musi zrealizować.
Jak tajemnicza i seksowna Miranda wpłynie na los, zarówno szkoły jak i całego świata magicznego?
Jaki sekret ukrywa przez uczniami i Severusem?

#

Ethan
Blog poświęcony chłopakowi, który opuścił wieś i po przeniesieniu do miasta wpadł w ciąg zaskakujących zdarzeń, które postawią jego i tak barwne życie (nie tylko erotyczne;)) na głowie. Hard yaoi w planie. Zalecam opakowanie z chusteczkami do lektury.

#

Camila Yerville
Lucia Hale zostaje zaatakowana przez wilkołaka. Kiedy po raz pierwszy zmienia swoją postać, wbrew własnej woli dołącza do miejscowej sfory. Od tej chwili jej życie dosłownie staje na głowie - musi pogodzić dwa światy: zwykłej nastolatki i początkującego wilkołaka, co sprawia jej wiele trudności. Prócz tego cały czas docieka, kto wyrządził jej taką krzywdę. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dziewczyna odkrywa drugie dno tej sprawy... Co ukrywa przed nią Joel, jej starszy brat? Kto i z jakiego powodu dokonał jej przemiany? Czy wystarczy jej czasu, aby odwzajemnić uczucie przyjaciela ze sfory?


#

crystaleth
Rose jest siedemnastolatką uwielbiającą kłótnie z synem wroga swojego ojca - Scorpiusem Malfoyem. Z czasem topór wojenny zostaje zażegnany co daje początek pięknej przyjaźni. Nie oznacza to oczywiście końca sporów. Tymczasem poza Hogwartem grupa Śmierciożerców pod wodzą Rudolfa łączy siły z czarodziejem Rydianem i jego kompanami. Co z tego wyniknie? Kim jest Rydian? Co czuje Hugo? Jaka jest tak naprawdę Juliette? Co ukrywa Fred? Z kim potajemnie spotyka się Albus? 

#

Hitori
Siedemnastoletnia Kawasaki Reiko przeprowadza się z rodziną z samego centrum Tokio do małej wioski. Dziewczyna ma problemy z przyzwyczajeniem się do nowego miejsca zamieszkania jak i ze znalezieniem znajomych. Tego wszystkiego nie ułatwia również fakt, że w Higashice zaczynają dziać się dziwne rzeczy, których ofiarą przeważnie będzie Reiko. Czy dziewczyna pozna tajemnicę tego miasteczka i przeżyje?

#

destrakszyn
Jeden talent, który przyćmi nieudolność we wszystkim innym. Jeśli jednak twoja zdolność przynosi tylko kłopoty, musisz ją ukrywać.
Chcesz być wykorzystana? Na śmierć?
Rita ma umiejętności, które nie nadają się do niczego dobrego i są wiecznym utrapieniem. Jednak kiedy przyjaciółka oferuje wykorzystanie ich w słusznym celu, Rita odmawia – będzie zmuszona przebywać ze zmiennokształtnym, a jego czułe zmysły oraz bystry umysł mogą przejrzeć przebranie. Jeżeli zaś pozna prawdziwą tożsamość dziewczyny, nie zawaha się przed morderstwem.
Chroń stado! Za wszelką cenę!
Kilka godzin później Rita zmienia zdanie. Sprawa porwań nagle staje się osobistym problemem i nie ma już znaczenia, czy zabiją.
Znajdź moją córkę. Błagam.

#

Vakme
W Podziemiu mitologia splata się z historią, a mroczne sekrety nigdy się nie kończą.
Początek XIX wieku. Kayth mieszka w pałacu. Jest powszechnie lubiana i podziwiana. Ma wszystko, czego zapragnie. Brzmi jak marzenie?
Tylko że Kayth nie żyje. Co więcej, straciła pamięć i rozpoznaje jedynie swoje imię. Kłamstwem zapewniła sobie miejsce na Polach Elizejskich - najlepszej części Hadesu. Jednak życie, które sobie wywalczyła, okazuje się być piekłem - i dosłownie i w przenośni. Persefona staje się jej wrogiem, a Bóg Nocy, który przykuwa jej uwagę, jest w takim samym stopniu tajemniczy, jak i toksyczny. Co więcej, Kayth znajduje w swojej komnacie dziennik kobiety podpisującej się jako A.B., który opisuje jej pełne przygód życie w tym złowrogim miejscu. Jednak gdy pyta o nią innych mieszkańców pałacu, ci nie mają pojęcia, o kogo jej chodzi. Kayth wyrusza w podróż po Podziemiu, by poznać tożsamość tajemniczej kobiety i jednocześnie dowiedzieć się wstrząsającej prawdy o sobie samej. 
Kim jest A.B. i co się z nią stało? Co ukrywa Bóg Nocy? Czy przepowiednia wygłoszona dwieście lat temu się spełni? 
I co najważniejsze - kto i w jakim celu odebrał Kayth wszystkie wspomnienia?
Witaj w Krainie Hadesa!

#

Another
Historia jest hołdem dla wszystkich kobiet, które po swoich życiowych upadkach potrafią się znów podnieść. Ukazane są w niej losy Ginny i Dracona, którzy nie spełnili się życiowo. Co się stanie, gdy ich drogi się zejdą? Czy ich wybory okażą się słuszne?

#

nostalgia.
A co gdyby się okazało, że bezpodstawnie cierpiałeś tyle lat, poniżany z powodu swojego pochodzenia? Co jeśli nagle całe twoje życie wywraca się do góry nogami i zmienia na lepsze? Każdy ma jakieś tajemnice. Zakon coś ukrywa przed Złotą Trójcą, a Harry zaczyna podejrzewać co. Kim jest tajemniczy Jeffrey Irons i co ukrywa przed Hermioną? Kiedy wszystko się wyjaśnia na horyzoncie pojawia się Draco Malfoy, którego nastawienie o dziwo nie jest wrogie. Po wojnie wszystko się zmienia, ale najbardziej ludzie i to o tym powinniśmy pamiętać.

#

Miśka ♥
Lena ma wszystko czego jej trzeba, chłopaka, wspaniałą przyjaciółkę, kochającą rodzinę, a do tego właśnie zaczęły się wakacje. Pewnego dnia, wydaje jej się, że jej życie straciło sens, chce to zmienić. Wybiera się z przyjaciółką do klubu, gdzie doznaje niemiłego rozczarowania…

#

Timide
Nie można uciec od wspomnień i przeszłości, one zawsze będą ci towarzyszyć.
Po zakończeniu Drugiej Wojny Czarodziejów i pamiętnej Bitwie o Hogwart, po utracie przyjaciół, ukochanych i rodzin nadszedł czas na powrót do życia. Hermiona jako jedyna z trójki przyjaciół zdecydowała się powrócić na łono Hogwartu, aby dokończyć swą edukacje. Lecz nie przypuszczała, że takiego samego zaszczytu dostąpi, uznawany przez wielu za zdrajcę, Draco Malfoy. Ich losy, które od dawna były w pewien sposób złączone, znów zaczną się przeplatać i to w najmniej oczekiwany przez nich sposób.
Jest to opowieść o radzeniu sobie ze śmiercią, dojrzewaniu, przebaczaniu i budowaniu nowej przyszłości.

#

El Elliez
Elliez jest zwykłą 14, prawie 15-letnią dziewczyną, która mieszka samotnie w małym domu w miasteczku Creis.
Ale czy na pewno zwykłą?
Kiedy Elliez ma 5 lat dowiaduje się od Mamy, że jej Ojciec wcale nie zginął w wypadku przed narodzinami dziewczyny, tak jak jej wmawiano. Okazuje się, że żyje, a na dodatek zagraża światu. I tylko Elliez może go pokonać. Wskazówki kryją się w tajemniczym pomieszczeniu w jej domu, którego drzwi otworzą się po skończeniu przez nią 15 lat.
Co zmieni się po tak bliskich urodzinach Elliez?
Czy uda się jej pokonać Ojca?
Co kryje się Za Zamkniętymi Drzwiami?
Przekonajcie się sami!

#

Angel Evans
Charakterystyczne dźwięki, tłum ludzi przechodzący przez uliczki tętniącego życiem miasta oraz wszędzie widoczny symbol państwa - rowery. Zapach świeżo parzonej kawy dochodzący z kawiarni za rogiem, stare kamienice zawierające ciekawą, pełną tajemnic historię, a także nowoczesne budynki zapraszające do siebie głodne przygód istoty. Daleko przesunięte bariery, szansa na lepsze życie.
Czy to nadprzyrodzona kraina? Nie - to Vrije Amsterdam, gdzie, przede wszystkim, wolność słowa i wyobraźni, w świecie rzeczywistym, wygrywa!


#

Czarna Dama
Pewna uzdolniona tancerka Melody Cross, rozpieszczona przez swoich rodziców, głównie matkę zaczyna naukę w szkole tańca. W głowie jej tylko drogie ciuchy, makijaże i dobry wygląd, jest zarozumiała i pewna siebie. Wszystko zmienia się, kiedy na swej drodze spotyka Villa, przeciętnego faceta, który nie ma dużo pieniędzy... czasem brakuje mu na życie i opłatę rachunków za dom, w którym mieszka z paroma osobami. Ville zmienia jej życie, ale i pokazuje swój świat. Czy dziewczyna wciagnie się w wir nielegalnych wyścigów i problemów osobistych?

#

Czarna Dama
To moje własne FF z serialu True Blood (Czysta Krew), akcja toczy się w miasteczku Bon Temps, gdzie główna bohaterka jest kelnerką w pubie Merlotte's. Jej siostra jest wampirzycą i o tym wie. Z trudem przyjęła to do wiadomości, ale z czasem przyzwyczaiła się do tego. Popularny się staje również narkotyk o nazwie ''V'', czyli sztuczna/czysta krew, dzięki której wampiry się ujawniły i żyją w zgodzie z ludzmi. Jak poradzi sobie śmiertelniczka Melody w takim świecie? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? A może zdoła zaprzyjaznić się z wampirami? W blogu mogą pojawiać się sceny erotyczne, jak i brutalne. Zapraszam serdecznie!

#

blog grupowy 
Świat ogarnia chaos. Zło rozszerza się z każdą sekundą, lecz czy wśród mieszkańców wioski znajdzie się bohater, który będzie wstanie pokonać czyhające na niego zagrożenie? Konohagakure potrzebuje właśnie twojej pomocy. Możesz stać się jednym z wielu bohaterów, którzy co dzień narażają swe życie dla ochrony swojego domu. A może wolisz stać się postrachem dla całego świata? Wygnańcem który nieustannie szuka zemsty lub pragnie boskiej władzy? Zostań jednym z shinobich wioski Liścia i zdecyduj którą drogą pragniesz podążać. 

#

London Baby
Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

#

Zuzka M.
Opowieść o Prudence Carter, zwykłej nastolatce, której życie wywraca się do góry nogami w pewną Sylwestrową noc. Historia o świecie magii, przyjaźni i bezgranicznej miłości.
Jak bohaterowie zachowają się w danych sytuacjach? Jaki wpływ na ich losy będzie miał pewien boysband? Kim są naprawdę? 
Mnóstwo zagadek, ciemnych mocy, tajemniczości i niedopowiedzeń... Fantastyczny świat Wilkołaków i innych stworzeń czeka, by go odkryć...

#

1 komentarz: