Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!wtorek, 7 stycznia 2014

123. Aktualizacja #58

AKTUALIZACJA NUMER: 58
DATA: 7 stycznia 2014 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 3 stycznia 2014 - 7 stycznia 2014 (20:00)
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 700
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 20
Mosane
"Temu kto przeszedł obojętny koło najpiękniejszej historii swego życia, zostaną lata żalu i żadne westchnienie nie ukoi jego duszy " 
W życiu Jasmin nigdy nie było wystarczająco dużo miłości i radości. Kiedy przybywa w wieku pięciu lat do nowego kraju, poznaje chłopca, który wprowadza ją w nowy, pełen zawodów i nieuzasadnionego bólu świata. Staje w obliczu trudnych wyborów, niespełnionych marzeń i w końcu miłości, która nie jest taka, jak opisują ją w powieściach dla nastolatek. 

#

Liv Tomlinson
Grupa nastolatków w jednym domu. Imprezy, nienawiść, miłość, przyjaźń. Kto nie da rady i odejdzie? A kto znajdzie miłość?

#

Meia i Forsaken
Panna Pająk, wampir, Tropicielka, mag i Tęczowa Dziewczynka podczas inwazji na Jump City postanawiają zjednoczyć swe siły, by bronić miasta przed tajemniczymi miksturami, przerażającymi smokami, przeludnieniem i poborcami podatkowymi. Jako najdziwniejsza piątka bohaterów we Wszechświecie mają problemy (psychiczne), choroby, dziwne poczucie humoru i dużą dawkę głupoty. 
Ostrzeżenie: nieodpowiednie dla dzieci poniżej lat 14 i mocno uczulonych na głupotę.

#

Misiaczek
Pewna wyprawa łączy nieoczekiwanie losy czterech gatunków magicznej rasy. Czy zaczną współpracować czy się pozabijają? Stawka jest wysoka jeżeli podróżnicy chcą uchronić swoją ukochaną krainę - Natarsis, przed mocami ciemności. Tragedia, kłamstwo, rozpacz, agresja, porozumienie, szczęście, a przede wszystkim miłość - To wszystko będzie Ci towarzyszyć do końca opowieści. Czy bohaterom uda się przezwyciężyć pałającą do siebie nienawiść? A może jak miłość nieoczekiwanie wkroczy w ich serca, to otworzą im się oczy? Jedno jest pewne....Gra toczy się o najwyższą stawkę.

#

Melania Zabini
Damon Salvatore. Gdy słyszysz to nazwisko przed oczami staje ci narcystyczny, egoistyczny, okropnie przystojny dupek. Jeśli jesteś bardziej wtajemniczony kojarzysz go także z morderstwami wielu niewinnych ludzi. 
Co ktoś taki może mieć wspólnego z cichą, nieśmiałą Lily Horsler? Nic. Są kompletnie różni. Ona - ciepła, cicha, wyrozumiała. On - zimny, cyniczny i zaborczy. Nie łączy ich zupełnie nic… A jednak przeciwieństwa czasem się przyciągają.

#

Emilie Morgan
Emilie Morgan jest wychowanką domu dziecka w Londynie. Pewnego dnia odwiedza ją Francuzka- Gabrielle Delacour. Daje jej list z Hogwartu jak również pyta czy chce, żeby Ministerstwo Magii dowiedziało się czegoś o jej rodzicach.
Decyzja, którą podejmie zmieni jej życie. Kiedy kończy siedemnaście lat zaczyna żałować słów które wypowiedziała tamtego dnia.
Z drugiej strony jest też miłość, która z pozoru przyjemna okazuje się trudna i skomplikowana dla dziewczyny.
Czy Emilie będzie umiała rozpocząć dobrą walkę. Walkę w samej sobie, walkę o spełnienie marzeń?

#

Mio
1.Człowiek odruchowo odsuwa się i nie dopuszcza do siebie przykrych dla niego rzeczy. Tworzy wtedy w okół siebie mur, przez który jest się ciężko przebić. Ale co z osobami, które tego doświadczyły? Co z ludźmi, którzy przez głupie zrządzenie losu musieli się z tym uporać? I ostatnie pytanie: Co z osobami, którym nie udało się ponownie wsiąść do wagonu zwanego"życiem"?
2.Od narodzin ludzkości człowiek wierzył, że istnieje coś dobrego i coś złego, gdzie później trafi.Raj, niebo oraz piekło... Każda z religii inaczej to zwie, lecz chodzi o to samo. A co, jeśli to co nam wmawiają nie jest tak idealne jak mówią?
Kilka wymiarów. Wspólna przeszłość. Żal. Gniew. Ból. Miłość, która ich połączyła. A to wszystko... No właśnie. Przekonacie się sami.

#

Yuki
Jak wyglądałoby życie Harry'ego Pottera, gdyby przyjął w pierwszej klasie propozycję Draco Malfoya? Gdyby Tiara przydziału nie zawahała się i jednak przydzieliła go do Slytherinu? Jak potoczyłyby się jego wybory i decyzje? I, co najważniejsze - jak spędziłby ostatnie dwa lata nauki w Hogwarcie, mając za przyjaciela kogoś, kto zdawałby się w ogóle do niego nie pasować? Stając się kimś zupełnie innym, czego świat oczekiwał od Chłopca-Który-Przeżył? 

#

Black Moral
Kyungsoo, mieszkaniec Seulu, bierze udział w programie rozrywkowym. Dzięki niemu może wygrać sporą sumę pieniędzy. Chce przeznaczyć je dla swojego przyjaciela, który jest bardzo chory. Jednakże do zwycięstwa długa droga, której przebycie wiąże się z niespodziankami - niekoniecznie przyjemnymi.

#

Patka
Allissa Lynn jest córką milionera. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku, ale żeby zobaczyć się z ojcem przyjeżdża do Radziszowa. Już pierwszego dnia spotykają ją dziwne rzeczy. Okazuje się, że istnieje ogromna i niebezpieczna tajemnica dotycząca jej samej. Jeśli ją odkryje, może nie być już powrotu...

#

Pikachu ♥
Wiecie, jak się czuje osoba porzucona? Wiecie, jak to jest być samą? Kiedy nie ma się niemalże z nikim porozmawiać. Ja wiem. Opowiem Wam, co mi się przydarzyło jakiś czas temu. Kiedy to pewnej, odległej zimy... 

#

Bezimienna
Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

#

Karo
Kilka dni temu siedemnastoletnia Corinne Hope przeprowadziła się do ojca, mieszkającego w Londynie. Zna to miejsce jedynie z dzieciństwa zanim jej rodzice się rozwiedli. Gdy jedyna znajoma jej osoba zaprasza ją na imprezę, Cori nie przeczuwa, że to właśnie ona wywróci jej życie do góry nogami...

#

Patrycja P
Maya Rauly trafia do poprawczego domu pani Greer. Dziewczyna próbuje wtopić się w tłum, lecz Harry - jeden z podopiecznych - usilnie jej w tym przeszkadza. Co zrobi Maya, aby odgonić natręta? Jak zareaguje, gdy inni wpadną w tarapaty? + ZWIASTUN

#

Vakme
Co by się stało, gdyby Piper przyjęła propozycję Master Cyclonis? Dlaczego Dark Ace zdradził Atmos i zabił swojego lidera? Co oznacza "Plan wykorzeniania" i co ma wspólnego z Aerrowem? I wreszcie fundamentalne pytanie: czy MC ma łaskotki?
Jeśli z nostalgią wspominasz Storm Hawks i chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, śmiało klikaj w link!
Jeśli nawet nie wiesz, kim są Storm Hawks... Zapraszam Cię do Atmos, krainy tysiąca ukrytych za chmurami wysp.

#

Nergo Rumba
A co, gdyby Katniss i rebeliantom nie udało się zdobyć Kapitolu? Igrzyska trwają,.. Nikt nie zmienił biegu codzienności w Panem. Hope to siedemnastolatka z pierwszego dystryktu, która uważa, że nie ma dla kogo żyć i chce zgłosić się na ochotnika. Jednak jest plany krzyżuje przeznaczenie... Jak? Sam się dowiedz dzielny trybucie...

#

Dusieko Oo
Spuściłem wzrok i zamarłem. Koń niecierpliwie trącał łbem moje ramię. Uderzona wiatrem łza spłynęła po policzku. Przyszedłem do Londynu, ale nie chciałem usłyszeć tego nazwiska na liście osób, które zginęły. Ocknąłem się z rozmyślań, kiedy na moim ramieniu spoczęła czyjaś ręka. Puściłem wodze, a mój brat obrócił mnie i mocno przytulił do siebie. Nie wytrzymałem i zacząłem płakać. Tato obiecał, że wróci. Dziś nie zje z nami obiadu.
To pierwsze wspomnienie jakie pamiętam, gdybym już wtedy umiał pisać, byłby to z pewnością mój pierwszy wpis w dzienniku. Teraz siedzę na rufie i bliski śmierci wpatruję się w błękitną, morską toń. 

#

Margaret Dawson
Fan fiction: Harry Potter - czasy Harry'ego Pottera.
Zaczął się szósty rok nauki w Hogwarcie, Hermiona czuje się niezwykle samotna, jednak gdy ktoś nalewa jej tajemniczego eliksiru do soku, życie dziewczyny się zmienia. Czym jest spowodowana jej nagłe pożądanie względem Draco Malfoya? Czy zostanie to odwzajemnione? Co się stanie, gdy eliksir przestanie nagle działać? Zapraszam do czytania!

#

Skyler oraz Pola
Wszyscy znają historię panny Evans i huncwotów oraz ich nieszczęśliwe zakończenie. Ale czy ktokolwiek zadawał sobie pytanie,co by było gdyby Dumbledore wyznaczył właśnie James'a i Lily do specjalnego zadania? Co by było gdyby sam Syriusz Black wpadł w sidła groźnej niebezpiecznej a zarazem pociągającej Ślizgonki, która ma więcej do ukrycia, niż by można było się spodziewać? Co gdyby los skierował jednak życie na inny tor? Jeżeli interesują Cię dalsze losy, serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzeń na naszym blogu.

#

Oria Na
Hope, to bardzo delikatna, wrażliwa dziewczyna, która miewa problemy psychiczne. Nigdy nie miała łatwo, często popadała w depresję, załamywała się, zamykała w pokoju i nie wychodziła przez kilka dni. Pewnego dnia, kiedy postanawia zakupić duże, zdobione złotem lustro, jej życie zmienia się o 180 stopni. Zostaje wciągnięta w zupełnie inny świat. Świat show biznesu i blasków fleszy. Czy poradzi sobie z tak wielkim wyzwaniem? Czy jako gwiazda, jej życie będzie lepsze? Czy zapomni o problemach i da się ponieść? 

#

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz