Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!czwartek, 2 stycznia 2014

121. Aktualizacja #57

AKTUALIZACJA NUMER: 57
DATA: 2 stycznia 2014 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 28 grudnia 2013 roku - 2 stycznia 2014 (19:00)
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 690
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 12
LICZBA USUNIĘTYCH BLOGÓW: 2
Lunam Blake
Lunam jest członkinią stada Noctis. Od małego była do czegoś zobowiązana. Dokładniej, była młodą samicą alfa w swoim stadzie i dalsza przyszłość zależała właśnie od niej i drugiego młodego stada – Tenebra.
Gdy łamie główny zakaz, o mało nie prowadzi to do tragedii. Pewien młodzieniec daruje jej życie, mimo iż poluje właśnie na takich jak ona.
Pod wpływem matki, zmuszona jest opuścić stado i swoich najbliższych, a wtedy jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
Jeśli chcesz poznać historię Lunam, zapraszam do dalszej lektury!

#

OSTATNI Z NAS
Blackbirds ♥

Blog opowiada historię zmagań grupy śmiałków, którzy po epidemii tajemniczej infekcji muszą stawić czoła potężnym przeciwnikom, którymi są zarażeni ową chorobą. Muszą oni ratować siebie nawzajem i dotrzeć do specjalnej strefy dla ocalałych - Dystrykt 12. Blog oparty jest na serialu The Walking Dead i grze The Last Of Us.

#

Loneliness
 ...Gdyby miał wybór, wybrałby inną drogę. Uciekłby patrząc na życie przez pryzmat. Jednakże kwintesencją w tej sytuacji była śmierć. Co mógł począć? Przyglądać się jak resztki jego życia obumierają? Jak spowity pejoratywnymi uczuciami staje się zamkniętą księgą bez stron? Nie, nie mógł tego zrobić. Musiał unicestwić resztki życia, wyrwać serce, zakopać zwłoki. Przecież to łatwe, zabić życie. Gorzej, gdy życie popełnia samobójstwo (czy wtedy staje się równe śmierci?) lub zostaje zabite przez samą śmierć. Jednakże, dlaczego odebrał rolę Panu Śmierci? Dlaczego on sam stał się Panem śmierci i zabił życie? Dlaczego nie poprosił kogoś innego, żeby go wyręczył? Przecież nie chciał umierać wraz z resztkami, które pozostały. Umarł, a jednak nadal żył - paradoks...?

#

LuLuComello
Życie Natalii, zawsze było skomplikowane. Była nieśmiałą nastolatką, nie potrafiącą wyrazić swojego zdania. To romantyczka, która marzy o wielkiej miłości, o której wie jedynie z książek. Dojrzewanie, brak przyjaciół - Niestety z tymi problemami musi zmagać się sama. Uczęszcza do szkoły muzycznej zwanej Studiem on Beat, ale jednak nie potrafi uwierzyć w swój talent. Wszystko się zmienia, gdy zakochuje się w koledze z klasy - Maxi Ponte. Chłopak jednak ma już ukochaną. Czy jednak dowie się o jego tajemnicy? Czy odnajdą szczęście? Miłość i tak kiedyś ich dopadnie...

#

Drama Queen
Te stworzenia są tak piękne w swojej potędze. Rozpościerając ogromne skrzydła mogą szybować godzinami, może nawet dniami po niebie, czując tak ulotną wolność. Są panami niebios, władcami stworzeń. Czy istnieje bardziej szlachetne, bardziej niebezpieczne zwierzę niż smok? Jego ryk wprowadza w sercach trwogę, ostre pazury przedzierają się przez każdy pancerz. Nikomu nigdy nie udało się wykazać większej drapieżności. Żaden ptak nie lata z tak wielką gracją. Stworzenia, które zmrożą krew w twoich żyłach, bądź zwęglą twe serce
Ale ludzie już w nie wierzą. Nie podrywają głów do góry by zobaczyć jak podczas szybowania w powietrzu, gadzie łuski lśnią w jasnych promieniach słonecznych. Patrząc w jasne tafle kałuż ich oczy nie dostrzegają więcej odbicia nieba. Poprzez ignorancje wszystko zostało zapomniane, wepchnięte w czeluść, pogrzebane. Świat był potężny, gdy równie potężni byli jego władcy. Teraz słabi, mali ludzie panują nad wszystkim. Uważają się za najważniejszych. Wypychają ze świadomości wszelkie wspomnienia o magicznych stworzeniach i pilnują, by ich potomkowie nigdy się o nich nie dowiedzieli. Ale niektóre istoty nie zamierzają się więcej ukrywać w cieniu. Kierowane żądzą krwi i pragnieniem wolności planują zgładzić ludzkość. Czy nieliczne smoki przyłączą się do mordu społeczeństwa? Czy może staną w ich obronie?

#

Madame LaMort
Kiedy na lipcowym niebie pojawi się Wielka Kometa, rozpocznie się nowy świat. To będzie początek oczyszczenia. Na Świętej Ziemi nie zostanie ani jedna brudna dusza. Nadejdzie, gdy Wielka Kometa zatańczy na niebie i ześle na Ziemię swego wysłannika, aby to on począł zmieniać świat. To on jest naszym jedynym ratunkiem, kluczem, który może kontynuować dzieło Mallora i Laurefany.
Bez niego, wszyscy jesteśmy straceni na zawsze.

#

Cupcake.
Zbiór opowiadań, w którym króluje fikcja, fantazja i uczucia. Anioły, magia i miłość przesiąknięte odrobiną tajemnicy, niespodziewane zwroty akcji a także walka dobra ze złem zamknięte w słowach.

#

Deadly Poison
Blog jest potterowskim fan-fickiem, opowiadającym historię córki Voldemorta i przedstawiającym piąty rok nauki (jej, oraz postaci doskonale znanych z serii o Harrym Potterze) z zupełnie innej perspektywy. Główna bohaterka musi na nowo nauczyć się ze sobą żyć, za wszelką cenę starając się nie oszaleć. 

#

Lydia
Pomyśleliście kiedyś, jak wyglądają inne Instytuty? Przenieśmy się tak, na przykład do... Las Vegas? Tak się składa, że właściciele tutejszego muszą rozwiązać zagadkę, co do śmierci Konsula, która miała miejsce w tym mieście. I akurat na głowę musiała im wpaść nastolatka z załamaniem nerwowym. A co to ma ze sobą wspólnego? Jakie motywy miał zabójca? I co najważniejsze: Kim on jest? Cóż, dowiecie się czytając mojego bloga.

#

Electronic Lover~, Famous Killijoy.
"- Kate...- szturchnęła dziewczynę. - Nie wróż tak źle! Może znów na niego wpadniesz – uśmiechnęła się przyjacielsko. Widziała, że oczy kuzynki się na to zgadzają. Ruda lubiła ich kolor. Błękit i zieleń mieszany szarością. Pod pływem różnego światła jedna z trzech barw wybijała się na prowadzenie. Tego dnia, kiedy słońce pukało w szybę, oczy dziewczyny zrobiły się bardziej zielone. Agatha odetchnęła i zeskoczyła z parapetu. - Po wakacjach zacznie się nowa szkoła! Trochę wiary~.
- Mówisz też o sobie? - mruknęła i uśmiechnęła się złośliwie. - Wiesz, że nie mamy szczęścia do takich rzeczy.
- Wiem – podrapała się w kark, a potem spojrzała na przyjaciółkę. - Cóż...poznamy nowych ludzi. W końcu licea są duże!
- Mam tylko nadzieję, że nie będziemy się za nikim uganiać, nie mówiąc do niego słowa przez cały ten czas jak zawsze – szatynka uśmiechnęła się, patrząc na czarnooką. Po chwili roześmiała się wraz z nią.
Dziewczyny odetchnęły. Zawsze ich rozmowy kończyły się śmiechem. Czasem też i kłótnią. Prowadziły swoje proste życie gimnazjalne bez żadnych większych wydarzeń. Ciche, stojące na uboczu. Śmiech towarzyszył im zawsze, mimo bólu, jaki już dawno zagościł w sercu obu dziewcząt. Nawet nie przypuszczały, że kilka miesięcy może coś zmienić. Diametralnie. Czas z czasem zaczął pokazywać, że..."

#

Gwendolen
XIX wiek, wiktoriańska Anglia, Londyn.
Nikt jeszcze nie wymyślił leku na złamane serce, chociaż wiele panien go rozpaczliwie potrzebuje. W tym wysoko urodzona Lydia Temple, która pragnie uśmierzyć swój ból. I gdy dostrzegła szansę pozbycia się go na zawsze, los podarował jej coś jeszcze... Coś, co spowodowało, że jej dobroć umarła, a zło wypełzło na powierzchnię. "Powoli, wbrew samej sobie, zaczęła się oswajać z tymi nowinkami, zaczęła poznawać nową siebie i ją akceptować. To nic, że jej sumienie postanowiło odejść już na zawsze. To nic, że zło ma ją w garści. To nic, że tkwi już w objęciach samego diabła. Musiała się z tym w końcu pogodzić i trzymać język za zębami." Żadna dobrze urodzona dama nie pozazdrościłaby jej takiego losu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozbyłby się swojego bólu za taką cenę... "Nie była już sobą. I nie miała własnego odbicia."

#

Vera Czachor
Na ziemi toczone są walki pomiędzy śmiertelnymi i nieśmiertelnymi. Do tego dołączają się pozostałe osiem światów, które chcą załagodzić konflikt lub po prostu zdobyć nowe tereny. Mieszkańcami ziemi są między innymi mutanty, które są wytworem pierwszych prób zdobycia życia wiecznego. Ich nadnaturalne zdolności przeraziły ludzkość i wyparli się ich, ale z biegiem potrzeby pomocy znów do siebie przyjęli. Została jednak grupa buntowników. Szóstka przyjaciół, grupa zagubionych istot będzie musiała wybrać ostateczna drogę, naprawić błędy i stanąć oko w oko z krzywdzącą przeszłością. Przy tym przeżyją wiele przygód, ale czy któraś ich czegoś nauczy?
Sam zobacz.

#

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz