Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 14 marca 2014

143. Aktualizacja #67

AKTUALIZACJA NUMER: 67
DATA: 14 marca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 7 marca - 14 marca 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 897
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 15
#

Diana Natë
Ludzie pędzą przez życie skupieni na pogoni za pieniądzem. Nie zauważają tego co świat może im zaoferować. Są przekonani że znają każdy sekret naszego istnienia, a świadomość że jest inaczej wywołuje lęk. Na tym blogu znajdziesz moje własne spostrzeżenia i teorie na tematy okultystyczne. Jeżeli uważacie że jesteście na tyle rozsądni i żądni wiedzy aby poznać odpowiedzi na nurtujące was pytania to dobrze trafiliście.

#

Sztyletnica
Na swoim blogu publikuje krótkie zazwyczaj jednopostowe opowiadania, o charakterze fantastycznym. Moi bohaterowie to często ludzie, którzy w jakiś sposób mają do czynienia z światem nadprzyrodzonym i jego istotami. Staram się aby w moich historiach nie brakowało krwi, cierpienia i oczywiście trupów. ( Często już to mówię " Moi bohaterzy potykaja się lub ślizgają na tym co zostało po innych bohaterach.") Dla mnie słowo miłość nie istnieje a szcześliwe zakończenie ma zupełnie inną definicję niż dla większości ludzi. 
Odważysz się i wejdziesz do świata w mojej głowie?

#

Vi Toria
Piętnastoletnia Camille Gray, przeprowadza się do Golden Valley ze starszą siostrą i rodzicami. Pierwszego dnia poznaje grupkę przyjaciół i szybko odnajduje z nimi wspólny język. Jednak kiedy jedna z dziewczyn trafia do lasu na spotkanie z dziwną kobietą, okazuje się że Golden Valley ma swoją tajemnicę, a każda tajemnica potrzebuje strażników...

#

Edzi.oo
Od razu piszę, nie jest to opowiadanie typu zmierzch. Jak sama nazwa wskazuje, ten blog jest o wampirach. Kate, Ethan, Jonathan, Cooper i Jack, to oni rządzą tym miastem. Ludzie starają się tu żyć normalnie, ale czy to możliwe, jeżeli co dzień ginie ktoś inny? Nie sądzę. Pewnego dnia Jack idzie do przyjaciół, po drodze głodnieje. Więc, jak to w jego zwyczaju, idzie się pożywić. Tym razem w oko wpadła mu blondynka. Kiedy dziewczyna jest bliska śmierci, postanawia jej nie zabijać. Porzuca ją w parku, a sam idzie w znanym mu kierunku. Czy się jeszcze spotkają? Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co się stanie w najbliższych rozdziałach, czytaj tego bloga.

#

Zuzka M.
Elessar. Czym jest ten dziwny przedmiot, który chcą zdobyć ci niebezpieczni ludzie? Skąd pewność, że jest w posiadaniu niewinnej Mayi Reed? Czy ma on coś wspólnego z przeszłością jej mamy, o której tak niechętnie opowiada? A może to zwykły przypadek, że zielony naszyjnik, który blondynka odziedziczyła, doskonale pasuje do opisu przedstawionego przez porywaczy Elessaru? Jest jeszcze sprawa Zakonu. Świat jest inny niż Ci się wydawał, czytelniku. 
Historia opowiada o trudach zwykłej z pozoru nastolatki. O miłości, która jest zdolna przetrwać wszystko, o przyjaźni, która będzie trwać wiecznie, bez względu na to co by się nie działo, o strachu przed nieznanym, o bólu po utracie bliskiej osoby, o wszystkich skrajnych emocjach, których normalni ludzie doświadczają na co dzień.

#

Oli Fajna
Zagubieni. Zmęczeni. Jak twierdzą inni, kompletnie zniszczeni. Mieszkańcy Śmiertelnego Nokturnu to opowieść o trójce przyjaciół starających się uczynić ich szare, ciężkie życie bardziej znośnym. Opowiada o ich ciężkiej walce o wolność. To niezwykła historia Harry'ego Pottera opowiedziana oczami Śmierciożerców. Opowieść o prawdziwej przyjaźni, miłości i odwadze. Zapewnia możliwość spojrzenia na wszystko od drugiej, zupełnie innej strony. Czy wypalony na przedramieniu Mroczny Znak musi świadczyć o twojej porażce, a mur nienawiści wybudowany przez Ślizgonów i Gryfonów jest rzeczywiście nie do pokonania?
Zagłęb się w świat Śmiertelnego Nokturnu i poznaj losy Dracona, Blaise'a i Teodora!

#

Another
Odkąd pamiętam nie przepadałam za paringiem Lily i James. Jakoś nie bardzo mogłam pojąc, jak nagle Lily która tak nie lubiła Jamesa, zakochuje się w nim. Wydawało mi się to zbyt sztuczne. Początkowo chciałam stworzyć blog o Lily i Severusie, ale nasz Mistrz Eliksirów, jest strasznie trudną osobą do opisania, więc za namową mojej przyjaciółki postanowiła trochę namieszać w Harry Potterze i zeswatać Lily z Syriuszem.

#

Alexia
Anglia, Londyn. Prawie trzy lata po śmierci Jima Moriarty'ego, ten powraca we własnej osobie, snując kolejną bajkową opowieść, która tym razem ma nie zakończyć się dla Sherlocka Holmesa dobrze.
Przestępca postanawia dotrzeć do Holmesa w sposób, w jaki ten - o dziwo - na początku się nie domyśli. 
Alexandra Watson - dwudziestopięcioletnia siostrzenica doktora Johna Watsona, zostaje wynajęta przez Moriarty'ego jako szpieg, który ma kontrolować każdy krok detektywa i jego przyjaciela. 
Dziewczyna, zgadza się na warunki i służy sumiennie swojemu pracodawcy, zaślepiona żalem i chęcią zemsty co do wuja.
Sprawy układają się dobrze, do czasu gdy Moriarty postanawia dodać troszkę pikanterii całej sprawie i postanawia postawić Alexandrze jeden warunek. 
Fantazje Jima powoli wychodzą spod kontroli, a młoda dziennikarka staje pomiędzy młotem, a kowadłem. 

#

blog grupowy
Magiczne istoty, wyścigi samochodowe, miłość i zdrada. Życie Evelyn i Sandry nie jest łatwe, a stanie się jeszcze cięższe, kiedy ich tajemnica wyjdzie na jaw. Kto okaże się przyjacielem a kto wrogiem? Na kim będę mogły polegać? Dowiedz się, czytając nasz nowo powstały blog. 

#

Moileviera
Nazywam się Haley Danielle Whitman. Nie zrobiłam nigdy nikomu nic złego. Byłam zwyczajną osobą, stażystką bez pieniędzy, dziewczyną z wielkimi marzeniami, mieszkanką Nowego Jorku. Moim najgorszym przewinieniem było kilka kłamstw, jakie każdy, każdy, przynajmniej raz w życiu sprzedał rodzicom lub opiekunom, wykładowcom i kolegom – to były niewinne kłamstewka, o których nie pamięta się dłużej, niż tydzień, i to w najgorszym przypadku. Czasami – w stresie – palę, ale w moim przypadku to legalne. Nigdy niczego nie ukradłam, nigdy nie uwiodłam żadnego żonatego mężczyzny, nigdy nie zostałam zatrzymana przez policję, nie miałam nic wspólnego z narkotykami, nawet nie miałam fałszywego dowodu osobistego przed skończeniem dwudziestego pierwszego roku życia.
Nie zrobiłam w życiu nic, za co mogłabym zostać ukarana. Nic.
A jednak to mnie to spotkało.

#

Moileviera
Świat magiczny pogrążył się w wojnie; każdy walczy w obronie prawdy, w którą wierzy. Każdy, z wyjątkiem Cecilly McDolle, byłej Krukonki pogrążonej w stanie otępienia. Nic nie może trwać jednak wiecznie, ją również będzie musiała porwać walka. Co jednak stanie się, gdy zapierająca się rękami i nogami Cess zostanie wepchnięta w sam jej środek przez jej prześladowca, Przypadek?

#

Neva
Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.

#

Nidalee
Raven jest zwykłą dziewczyną mieszkającą w Broken Arrow - mieście położonym tuż obok... Akademii Istot Ciemności, zwanym przez Ludzi Wiary Zamkiem Mroku. Jej najlepsza przyjaciółka Melanie koleguje się z nią od zawsze. Dzieliły się wszystkim. Oprócz chłopakami.
Tak bynajmniej zdawało się Raven.
Pewnej nocy Melanie odchodzi ze Świata Ludzi. Nikt nie wie, jak to się stało, jednak jedno jest pewne - jej ciało jest całe i nadaje się do N a z n a c z e n i a na wampira. Wraca więc do żywych i zamieszkuje w Akademii, gdzie spędzi sześć lat.
Następne wydarzenia na zawsze zmieniają życie Raven.
Jak się odnajdzie w świecie wampirów, do którego również dołączy?
Czy odkryje tajemnice Mel?
Czy poradzi sobie z nowym darem, który dostanie od bogini wampirów?
I co się stanie, kiedy pokocha trzech całkowicie różnych mężczyzn?


#

Dragonfly
Przyszłość rządzi się innymi prawami niż teraźniejszość. Na świecie powstała armia Wild Ones władająca nim i buntownicy, którzy nie chcieli podlegać jakiejkolwiek władzy. Była ich niewielka garstka przeciw pięciu władcom, co skończyło się dla prawie każdego karą śmierci. Tylko nieliczni zdążyli się schować, głównie dzieci. Leah ma zaledwie dziewiętnaście lat, a jej życie stoi u kresu. Jednak do jej zabójstwa nie dochodzi, przez jednego z władców, Andy`ego Biersacka, który przyjął ją do siebie, jako niewolnicę. Od tamtej pory nie miała nic do gadania. Początkowa nienawiść zamienia się w niezdefiniowaną miłość do osoby, która nigdy nie powinna znaleźć się w jej życiu. Co zrobi, kiedy będzie musiała podjąć decyzję?

#

HOPE 
Sherlock
Sue White była mała nie wiedziała kim jest, ani jaką tajemnicę ma jej rodzina. Jednak kłamstwo ma krótkie nogi. Nim skończyła w życiu okres dziecięcy przeszłość zapukała do drzwi. W jednej chwili straciła praktycznie wszystko. Wybuchł bunt, a istoty które istniały w opowieściach zaczęły kroczyć ulicami. Była najbardziej poszukiwaną osobą na całym kontynencie, a mimo upływu czasu nadal miała jeden cel. Pogrzebała w sobie wszystko co wyjątkowe i idee, które wpoiła jej rodzina. Jednak po upływie czasu los wreszcie się uśmiechnął i wszystko miało się zmienić.

#

2 komentarze:

 1. Czy mogłabym prosić o zmianę opisu bloga Loss?
  loss-ff.blogspot.com
  FF->Gwiazdy i fani.

  Chciałabym, aby pojawił się taki:
  Serena van Honses, to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem i wydawać by się mogło, że przywykła już do natrętnych paparazzi i życia przed kamerami. Jednak, kiedy dochodzi do wypadku samochodowego w której ginie jej młodszy brat - Michael, Sena - bo taki jest jej pseudonim sceniczny, nie jest już tą samą uśmiechniętą i pełną życia dziewczyną. Trafia na odwyk, traci kontakt z rodziną. Zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie. Pewnego dnia poznaje Liama Payne'a - członka zespołu One Direction. Czy dzięki niemu życie Sereny odzyska sens?

  Z góry dziękuję i przepraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń