Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 21 marca 2014

147. Aktualizacja #68

AKTUALIZACJA NUMER: 68
DATA: 21 marca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 14 marca 2014 - 21 marca 2014
LICZBA USUNIĘTYCH BLOGÓW: 1
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 911
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 14#

DZIENNIK WIKTORII
wika27

Blog autorstwa 10-letniej Wiktorii, poświęcony całej jej. Spostrzeżenia, refleksje, przemyślenia, fakty, co lubi, informacje na różne tematy - to wszystko tutaj. Zajrzyj - a nóż ci się spodoba!

#

HERMIONA I WIKTOR - HORYZONT ZDARZEŃ
Courtney Ignatio
Czym dla człowieka jest wojna? Zwykle zbiera swe żniwo, zabierając nam wszystko, co kochamy. Bliskich, przyjaciół, dom, a w końcu życie. Czy potrafi jednak tylko dzielić? W przypadku Hermiony i Wiktora sprawia, że idą razem jedną drogą, chociaż zanim zapanuje pokój. Czy wojna będzie w stanie spleść ze sobą losy dwojga ludzi na zawsze?

#

WE LIVE, AS WE DREAM
Mania Okumura

Historia dziewczyny, która nie ma "kolorowego" życia. Jest samotna i nie ma się do kogo zwrócić o pomoc. Pewnego dnia jednak odkrywa w sobie dar hipnotyzowania ludzi. Postanawia zahipnotyzować siebie samą, jednak nie wie z jakimi wiąże się to konsekwencjami. Trafia do całkiem innego świata. Jednak nie jest sobą, wiec kim? Wydaje się, że tam będzie szczęśliwa. Ale czy aby na pewno?

#
Aleksandra Lestrange
Gdy Lily Evans podczas ferii zimowych znajduje w bibliotece 7 książek, których nie powinno tam być, zabiera je do huncwotów. Zainteresowani tytułami, zaczynają czytać. W ciągu tych siedmiu dni, kiedy czytają książki, wiele się dzieje, ale nie wiedzą, że będzie się dziać jeszcze więcej. Osoby którym z pozoru nie warto ufać, chcą pomóc, a przyjaciele okazują się wrogami. Jak wiele dzieli ich od wojny? Co nakłoniło Regulusa Blacka do zgody z bratem? Kto wysłał im tajemnicze książki? Czy uda im się odmienić los?

#

ON THE DARK SIDE
Tiny Fox

Sophie - spokojna i wrażliwa dziewczyna zostaje porwana przez jeden z najbardziej niebezpiecznych brytyjskich gangów. Nie ma pojęcia, że stoi za tym tajemnica, którą ukrywali przed nią rodzice. Czy poradzi sobie z nowym życiem?

#

SKYLIGHT
Chinny
Kiedy Adeline się urodziła, jej biologiczni rodzice zostawili ją nad rzeką. Znalazła ją kobieta i wychowywała do momentu jej ósmych urodzin, gdzie Adeline nieomalże ją zabiła poprzez użycie czegoś nadzwyczajnego. Odtąd dziewczyna tkwiła w psychiatryku. Jednakże pewnej nocy wszystko się zmieni, gdy obudzą ją wrzaski. Wtem odkryje świat, który był jej kompletnie nie znany. Adeline zmierzy się wówczas ze złem, przyjaźnią, magią i miłością.

#

THE DIARY OF LILY
Nika

Lily Smith to normalna nastolatka, uczennica szkoły średniej. Jest miła, przyjazna, a tylko czasem wredna i chamska. Poznajemy ją w środku roku szkolnego, w normalny dzień jej życia. Zabawa, przyjaciele, rodzina- takie jest jej idealne życie. Spotyka jego... spotyka ich. Jeden to typowy buntownik, nowy w szkole. Drugi? bogaty i przystojny, jest jedno ale...
Czy coś z tego wyniknie i jak to wszystko potoczy się dalej? A jak zareagują na to jej znajomi? Miłość, przyjaźń, a może pożądanie. Czy Lily nie zatraci się w potoku namiętności, używek i alkoholu? Dowiedz się więcej o jej życiu czytając jej pamiętnik :)

#

CZARNA AUREOLA
Alice Dudler

W Nowym Jorku już od dłuższego czasu słychać pogłoski o istotach, które rzekomo przywędrowały z innego wymiaru. Cynthia Lower, siedemnastoletnia dziewczyna mocno stąpająca po ziemi, nie chce w to wierzyć i twierdzi, że to kolejna próba zmanipulowania i nastraszenia ludzi przez media. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego sierpniowego popołudnia staje się świadkiem przybycia kilkudziesięciu członków legendarnej rasy na Ziemię. Od tej pory życie płata jej różne figle, z których najgorszym i zarazem najpiękniejszym jest miłość. Przypadkiem odkrywa tajemnicę przybyszy z nieznanego świata i zostaje uwikłana w sprawę, która może kosztować ją życie. Komu może zaufać? Czy będzie w stanie wszystko dla Niego poświęcić? A co, jeżeli najbliższa jej osoba, wyda ją? Jedno jest pewne... właśnie zaczęła się walka o przetrwanie.

#

IM DŁUŻEJ POZWALA SIĘ KOBIECIE TĘSKNIĆ, TYM BARDZIEJ ROŚNIE MIŁOŚĆ
Czarna Dama
Od czasów Wielkiej Bitwy o Hogwart, minęło 10 lat i 8 miesięcy, ale w sercach wszystkich którzy przeżyli, pozostali ci którzy zginęli w obronie szkoły, przyjaciół i rodziny. Wśród zdrajców znaleźli się tacy, którzy się nawrócili, lecz nikt w to nie chce wierzyć. Draco Malfoy - czarodziej czystej krwi, od zawsze wszystkich traktował z góry i z nich drwił, zmienił się na lepsze, ale czy Diabeł który w nim siedział, na zawsze umarł? Jedną z dzielnych obrończyń szkoły, była Hermiona Granger - mugolka i wybitna uczennica z czasów nauki w Hogwarcie, przemądrzała i towarzyska, zawsze pomocna. Teraz te dwie postacie, muszą się zmierzyć z nową pracą w Ministerstwie Magii - razem! Obydwoje pracują w tym samym miejscu, to tak jakby do jednej klatki wrzucić dwa wściekłe tygrysy. Czy uda im się zmienić wzajemne stosunki na lepsze?

#

W IMIĘ WOLNOŚCI...
seoanaa
Iza jest młodą dziewczyną, która zagubiła się w życiu. Stres, problemy, kłótnie to dla niej codzienność. W pewnym momencie, mając już dość tego wszystkiego, postanawia popełnić samobójstwo. W jednej chwili wydobyła się na odwagę, aby skończyć swoje męki. Jednak od tego nieszczęśliwego wypadku uratował ją tajemniczy Oliver. Widząc ją w rozsypce, postanawia pomóc. Rozumie i wie jak to jest ciężko w życiu. Sam przechodził przez podobne problemy, jednak i jemu ktoś udzielił pomocy. Kim jest ten tajemniczy chłopak i dlaczego to właśnie jej postanawia pomóc? Jak potoczą się losy niedoszłej samobójczyni i co, ten chłopak, wniesie do jej życia?

#

OSOBISTY ANIOŁ
 r3doug
Młody chłopak z wędrownego plemienia Kainów, żyjących w przyjaznych dla życia warunkach, pewnego dnia wybiera się na samotne zwiedzanie jednego z lasów. Nie zdawał sobie sprawy, że rzeka do której dotarł będzie miejscem początku jego niezwykłej przygody, oraz pierwszym spotkaniem z... kim on właściwie jest?

#

MIŁOŚĆ, KTÓRA JEST GOTOWA ODDAĆ ŻYCIE, NIE ZGINIE
Marna
Francja piękny kraj, Paryż miasto zakochanych, dużo mugoli jak i czarodziejów. W czasach, kiedy przedmioty ludzkie weszły do świata magii, nikt zbytnio nie używa magicznych zdolności do zwykłych czynności, tak jak kiedyś. Alexnadra La'Motte zwykła nastolatka, która uczęszcza do szkoły magii Beauxbatons, niby spokojna dziewczyna, bez większych zdolności z ładną buzią, a jednak. Jako mała dziewczynka doświadczyła dziwnego zdarzenia o, którym wiedział jedynie jej dziadek Alberto i przyjaciółka Rose. Od tamtej pory nosi na sobie piętno. Nie na zawsze będzie kolorowo i fajnie, i chyba właśnie te pochmurne i pechowe czasy nastały. 

#

MISSED CALL
Dissentire
Liz spędza pierwsze dwa tygodnie wakacji w domu swojego brata. I choć z początku mogą wydawać się dla niej całkowicie nudne, to jednak po pewnym czasie przekonuje się do tego, że takie nie są. Zwłaszcza, gdy odkryje tajemnicę swojego brata, która wpędzi ją w niemałe kłopoty. Jednak pozwoli jej również zbliżyć się do Harry'ego, największego dupka w mieście.

#

HUNTER
Grey
Mullingar. Niall przybywa do rodzinnego miasta, aby odpocząć od koncertów i zasmakować normalnego, spokojnego życia zwykłego nastolatka. Jego plany burzy przyjazd Zayna, który wciąga chłopaka w swoje kłopoty. Prostytucja, alkohol, narkotyki, mafijne porachunki... - Jak to skończy się dla naszych ulubieńców?

#


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz