Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!piątek, 28 marca 2014

148. Aktualizacja #69

AKTUALIZACJA NUMER: 69
DATA: 28 marca 2014
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 22 marca - 28 marca 2014
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 945
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 20

#

Nalia K
Nazywam się Rose Everdeen. Mam 16 lat. Wygrałam 73 Igrzyska Głodowe. Jestem najstarsza z trzech sióstr. Gdy użalam się nad swoim losem, dochodzę do wniosku, że gdybym umarła wszystko poszłoby łatwiej. Nikt by nie cierpiał, a ja nie doprowadzałabym się do autodestrukcji. Ale muszę być silna i nie dać się zniewolić Kapitolowi. Co zrobię? Zapewne coś głupiego, ale i na swój sposób mądrego. No, a jak sprawy sercowe? Chociaż one mogłyby mi pomóc...

#

BritKat
Zapałka w nieodpowiednich rękach może prowadzić do wielkiej katastrofy. Zwłaszcza jeśli jej właścicielem kieruje chęć zemsty. Dwie odmienne charakterem licealistki będę musiały połączyć siły by zwalczyć niszczyciela. Niestety okazuje się to dużo trudniejsze niż by się mogło wydawać. 

#

Ashie
Pewien deszczowy pochmurny dzień, małe zwykłe miasteczko, wydawałoby się, że Kamilę nic tutaj ciekawego nie spotka. Kiedy przenosi się tutaj, wszystko jest nudne, dni ciągną się wiekami co doprowadza ją do szału. W szkole lekcje jeszcze nigdy nie były tak nieciekawe. Nic nie zapowiada, że cokolwiek się zmieni, a jednak. Któregoś dnia do jej klasy przenosi się Oliwia - dziewczyna o magicznym uśmiechu i zalotnym spojrzeniu. Dziewczyny szybko się dogadują. Stają się sobie coraz bliższe...
Opowiadanie typu slash.

#

Latransiya
Agnieszka jest królem. Nie wie dokładnie czego, ale wie z całą pewnością, że poprzedni król opuścił ten padół łez i ona musi go zastąpić. Wokół niej pojawiają się dziwni ludzie, odpowiedzi rodzą jeszcze więcej pytań, a do tego z jakiegoś powodu wszyscy próbują ją utopić...

#

bogdan.
Bycie krewnym śmierciożercy to ciężki kawałek chleba, jednak jeśli dodamy do tego fakt, że twoim bratem jest Walden Macnair, prawdopodobnie największy psychopata w całej tej radosnej gromadce popleczników Voldemorta, najlepszymi kumplami mugolak i zdrajca krwi, a na myśl o Mrocznym Znaku cię zwyczajnie mdli... To może skończyć się tylko źle, ale jak długo Ramone będzie w stanie uciekać od tego, co nieuniknione?

#

Larysa Addams
Moje życie nie jest proste. Znów się zakochałam i znów cierpię... Niedługo bal szóstoklasisty, czy ON mnie zaprosi? To moja historia, która zakończy się w wakacje. Piszę wiersze i staram się zapomnieć i nie cierpieć... Ale czy to jest możliwe? I do tego wszystkiego szkołą i przyjaciele... i ich problemy... A to wszystko streszczone w wierszach.

#

Plotkara
Po tragicznym incydencie, Alison jest zmuszona do ucieczki z rodzinnego miasta. Dziewczyna zostaje z niczym, a jej życie jest zagrożone przez własną rodzinę. Osiemnastolatka musi się ukrywać i walczyć o to, aby przeżyć. Trafia pod dach pewnego mężczyzny w którym szaleńczo się zakochuje. Jednak, czy miłość do niego uchroni ją przed żądnymi zemsty ludźmi? Co zrobi, kiedy do drzwi zapukają ci, którzy chcą jej śmierci? Czy zdoła uciec?

#

Shiro
Kto z nas nie kocha opowiadań, w których główni bohaterzy muszą być piękni i doskonali w każdej wykonywanej czynności? Dodajmy do tego, że zawsze są wszystkim tym czym my nie jesteśmy i gdyby mogli uratowaliby cały świat. Kto z pośród nas nie uwielbia takich opowiadań? Ekm, ja.
Właśnie dlatego stworzyłam historię szesnastoletniego Olivera, który wyróżnia się tylko i wyłącznie pochodzeniem etnicznym. Ale, ale spokojnie - blog posiada fabułę. Nie zbyt wybitnych lotów, jednak zawsze to plus!
Project R.I.M.P.P. - program prowadzony przez Instytut od Spraw Magiczno-Paranormalnych, obejmujący wybrane osoby do dwudziestego roku życia. Wszyscy członkowie tegoż projektu mają jedną wspólną cechę, są paranormalnie nienormalni.

#

LOOKING FOR THE HAPPINESS
Cassiel Myrraen
Cichy zakątek dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku kultury konsumpcji. Czytelniku, przystań i daj się wciągnąć.

#

OPERACJA GHUL
dystyngowana dama
Kiedy anonimowe zawiadomienie o znalezieniu zwłok nieopodal publicznej plaży, które okazuje się nie dotyczyć wiosennych samobójców, dociera do zespołu funkcjonariuszy z wydziału dochodzeniowego, mobilizują oni wszystkie siły do tego, aby wyeliminować niebezpieczny pierwiastek zakłócający w miarę spokojne życie w Walsingham. Powoli tracąc instynkty konieczne do bycia dobrym śledczym, Browning wpada niemal w panikę, która w początkowym stadium dochodzenia może być zgubna. 

#

OVERCOMING OBSTACLE
Terelysh (Julia)
Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. Ale. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...

#

THE CHOSEN
Kamila Sky
Mija kilka lat od Starcia z Zagadkowcem - złym Niszczycielem. Wydawałoby się, że życie toczy się po własnym torze i wszystko jest tak, jak zawsze powinno być. Zespół One Direction kończy kolejną trasę koncertową, która okazała się ogromnym sukcesem - w końcu przychodzi czas na odpoczynek.
Ale czy można to nazwać odpoczynkiem, kiedy po piętach depcze nam Camille, o której nie słychać było przez bardzo długi czas? A trzy Wymiary występują przeciwko Wybrańcom, stając po stronie zła?

#

WITAM W MOIM ŚWIECIE
Marzycielka
Na blogu będą zamieszczane moje opowiadania z gatunku fantastyki i romansu. Zapraszam każdego kto chce zawitać w moim świecie, w świecie marzycielki.

#

NEVER LET ME GO
FantasyGirl
Elena Gilbert, jak każda 18-letnia dziewczyna chciałaby mieć normalne życie. Niestety, na swojej drodze spotkała wampiry, wilkołaki, hybrydy. Jej historia zaczyna się w momencie rozpaczy po utracie przyjaciela, który jednak nie był tylko przyjacielem. Damon Salvatore, bo tak owy przyjaciel się nazywa, wyjechał, ponieważ nie mógł znieść widoku ukochanej dziewczyny w objęciach swojego brata.
Czy Elena uświadomi sobie uczucia, którymi darzy Damona? Jakie tajemnice wyjdą na światło dzienne? I... jakie zło czyha za rogiem? Czy uda się je przezwyciężyć? 

#

POKAŻ MI TĘ DRUGĄ STRONĘ
FantasyGirl
Jak wyglądało by życie Eleny Gilbert, gdyby nie poznała brata Stefana - Damona? Z pewnością byłoby...spokojniejsze. Dziewczyna skończyłaby szkołę średnią, poszła na studia dziennikarskie a następnie pracowałaby jako redaktorka w dużej firmie. Ale, jak to w życiu bywa, szczęście nie trwa wiecznie. Odwiedziny w rodzinnym miasteczku diametralnie zmieniają jej życie...tylko czy wyjdzie jej to na dobre? 

#

WYGRAĆ SZCZĘŚCIE
Another
Rose Weasley jest już dorosła, jednak jej życie nie jest usłane z różami. Jej chłopak zostawia ją bez słowa wyjaśnienia, zgarniając cały jej majątek, który zapracowała. Teraz zrezygnowana i nie wierząca już w miłość. Rose podejmuje się każdej pracy by jakoś wyżyć. Niespodziewanie jej los skrzyżuje się z losem Scorpiusa Malfoya.

#

STAY
Diana Tommo & Daisy Angel
Dwie przyjaciółki, które wkraczają w wiek dorosłości. Poznają czwórkę chłopaków, którzy zmieniają całe ich życie.Co zrobią, kiedy zaczną czuć do nich coś więcej niż tylko przyjaźń? Rozterki sercowe, nieporozumienia... z czym jeszcze będą musiały się zmierzyć? W dodatku ktoś zaczyna im grozić. Dadzą sobie radę? A może zaczną żałować, że poznały chłopaków z 5 Seconds of Summer?

#

Fioletowy Piernik
Czasem przychodzi taki czas, kiedy chcemy po prostu skończyć to wszystko. Życie, ucieczkę przed tym wszystkim, co inni nazywają darem. Przed nieśmiertelnością. Ilekroć słyszę "jesteś wampirem, to dar, nie klątwa"... za każdym razem powtarzam to samo.
- Nie jestem wampirem. Jestem kitsune idioto.
A teraz... cóż, żałuje, że nie jestem nieśmiertelnym, leczącym się szybko wampirem. Przydałaby się taka umiejętność... zwłaszcza gdy zadarło się z całą rodziną Mikaelsonów, z Klausem na czele.

#

ANIELSKIE BIURO
Alein i Ginn 
,,Czasami nasze życie usłane jest dołami. Nie ma żadnych kwiatków ani motylków. Jest tylko prosta droga i doły. Sens w tym, że nie wiemy jak je ominąć. Może lepiej w nie wpaść i przeczekać najgorsze? A może starać się walczyć o swoje idee?''~~R.

#

Raylie
Historia alternatywna. Wojownicy Xiaolin przegrywają swą wolność w pojedynku z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?
Szczypta(a właściwie garść) romansu bardzo niepopularnego, nieco krwi, potu i innych brzydkich rzeczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz