Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 8 czerwca 2013

59. Aktualizacja #26

AKTUALIZACJA NUMER: 26
DATA: 8 czerwca 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 30 maja - 7 czerwca 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 274
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 20
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 15 czerwca


Bezczelna, Hippie in the City
Historia niezwykłych nastoletnich czarodziejów borykających się ze zwyczajnymi problemami nastolatków. Każdy z nas musiał dokonywać trudnych w naszym mniemaniu wyborów, nie ominęło to dzieci Harry'ego Pottera i ich przyjaciół.Rose nie jest wybitną i poukładana uczennicą, Albus nie koniecznie uchodzi za świętego. Hugo ciągle pakuje się w kłopoty, a Lily, cóż, ma swój świat i swoje kredki, niekoniecznie lubi, gdy ktoś inny się nimi bawi.

W międzyczasie starsze pokolenie boryka się z własnymi problemami - strachem, wątpliwościami, słabością.
Jak to wszystko się skończy, kiedy zaczynają do nich docierać informacje o niepokojach, które mogę doprowadzić do wojny czarodziejów we Francji?

Porcelanka
Blog o dążeniu do perfekcji i piękna własnego ciała - poruszam tematy o odchudzaniu, odżywianiu, suplementacji, a także opisuję swoje codzienne życie.

ladybordeaux
Codzienność, spaczone spojrzenie na świat, pewna doza sztuki - oto, co możesz znaleźć na moim blogu. Wstawiam tu swoje zdjęcia, przemyślenia i, przede wszystkim, rysunki. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

matwag
Prawo na co dzień to strona której celem jest szerzenie informacji o szeroko pojętym prawie w sposób jak najbardziej zrozumiały dla osób, które nie są prawnikami, a wypowiedzi przedstawicieli rozmaitych zawodów prawniczych nie potrafią dokładnie zrozumieć. Strona ma charakter non-profit, a jej powstanie wiąże się z chęcią zapoznania internautów z problemami polskiego prawa. Jej zasadniczym celem jest poszerzanie świadomości prawnej internautów.

Annie J
Po skończeniu Hogwartu, Harry i Ginny zaręczają się i zamieszkują w Londynie. Już niedługo ich rodzina ma się powiększyć, czują się najszczęśliwszymi czarodziejami na świecie. Jednak los chce inaczej. Z dnia na dzień ich bajkowe życie zmienia się w koszmar, w którym muszą walczyć o swoją rodzinę i szczęście. A upływający czas wcale im tego nie ułatwia...

Anaise Black
"Zaczęło się od straty i skończy się na stracie."
Rosen przeżywa swój mały kataklizm: Jej ojciec ginie w niewyjaśnionym ataku dzikich psów zaraz po tym jak jej ukochany chłopak rzuca ją bez jasnego powodu.
Rozbita dusza dziewczyny wydaje się być odporna na jakiekolwiek próby scalenia.
Tymczasem w Gold High pojawia się nowy uczeń Robin Gels, a w okolicznych lasach nocami słychać wycie.
Jakie tajemnice tak naprawdę nie mogą wyjść na jaw?
Dlaczego Ojciec Rose zapłacił za nie najwyższą cenę?
I nade wszystko, dlaczego dziewczyna ma wrażenie, że nie pasuje do reszty?

Raven
Recenzje książek, polecane trylogie, serie i sagi.

Nykss
Akcja Alchemii dzieje się we współczesnym Londynie. Skupia się wokół 18-letniej Alice Boyle, która została praktycznie porzucona przez matkę i skazaną na łaskę ojczyma i jego syna Nicka, który żywi do niej dziwne uczucie.
Z biegiem czasu dowiadujemy się, że dwójka naszych bohaterów ma swoje sekrety i nie każde spojrzenie jest takie niewinne jakby się mogło wydawać.
Chemia uczuć występująca pomiędzy bohaterami nie zawsze jest zgodna z ich przekonaniami oraz tym co mówią normy społeczne i na co pozwalają.

Mogran Jade. & Nemeyeth.
Jeden eliksir za dożo... To co stało się sześć lat temu w ogóle nie powinno mieć miejsca. Życie miało być barwne i pełne szczęścia, a zamiast tego Hermiona przez te wszystkie lata jest zmuszona zmagać się z konsekwencjami jednego nieprzemyślanego czynu.

Nomida
"Przy granicy kraju, gdzie na wschodzie rozciągają się niedostępne szczyty, gdzie źródło swe ma jedna z największych rzek, gdzie w ogarniętych zielenią lasach spotkać możesz Strażychwosta, przyklejona do dużego miasta, leży wioska. Zwyczajna, w której ludzie toczą powoli swój los.
Tu zaczyna się akcja opowieści. 
Główny bohater zwany Orłem pragnie zemsty na magach, którzy odebrali mu to, co kochał. Sam jednak jest jednym z nich, a Szaroludzie, dziwne magiczne przypadki, czająca się w powietrzu wojna nie ułatwiają mu dokonania wyboru. A każda podjęta decyzja może nieść za sobą spore konsekwencje."

Julaa
Roonie jest dziewczyną, która ma wszystko. Pięknego chłopaka, bogatych rodziców. Przyjaciół z „elity”. Czego może brakować takiej dziewczynie? Może potrzebować jednego. Miłości. Prawdziwej, rodzicielskiej, bezwarunkowej. Po pewnym wydarzeniu jej życie obraca się do góry nogami. Poznaje wtedy Annę. Co wyniknie z ich znajomość?

MissKukardka
Ellizabeth jednego dnia traci wszystko - nadzieję, spokój, szansę na normalne życie. Rodziców. Tak, zginęli w wypadku. A Liz? Ona musi jechać do Londynu, do brata. Do miejsca, gdzie nie zna nawet języka. Jednak wydawać by się mogło, że to nic wielkiego, że za chwilę jej życie wróci do normy. Ale co jeśli jej los ma inne plany? Jeśli chce sobie trochę z niej pożartować?
Narkotyki, przemoc, samotność, prostytucja.
Co zmusiło Liz do zejścia na tą drogę? Czy jeden chłopak zdoła ją ochronić? Jeśli nie jeden, to może pięciu?

xBC
Szkolna rzeczywistość Instytutu Magii Durmstrang w perspektywie mroźnego klimatu północy, a pogłoski na temat Voldemorta, który rośnie w siłę, to dopiero początek historii. Cały świat słyszał o przerażającej potędze Czarnego Pana, ale co faktycznie mogło się dziać w tym czasie w innych częściach tego świata? I czy przynależność do Durmstrangu oznacza, że jesteśmy z góry skazani na wybór tej ciemnej strony naszej natury?

Mai
Historia dwojga młodych ludzi pokazująca ich wszystkie wzloty i upadki. Opowieść o tym jak kochać i kiedy odpuścić. Kilkanaście tysięcy słów będących przykładem tego w jak ekstremalnie szybkim tempie życie może się zmienić. Nie zawsze na lepsze. Opowiadanie, które pokazuje nie tylko jak kochać sercem, ale jest także doskonałym przykładem jedności dwóch ciał. Mieszanka najróżniejszych uczuć, emocji, wspomnień i doświadczeń.

A. 

Historia Caroline Forebs, która zaostaje zahipnotyzowana aby odnaleźć swoją miłość - Klausa Mikaelsona. Niczego nieświadoma dziewczyna zmierza do pierwotnej hybrydy aby go w sobie rozkochać, i podać na tacy złemu Silasowi.

Carrolyn
Pewnego dnia drogi przystojnego fałszerza dzieł sztuki, a zarazem konsultanta FBI oraz młodej Polki, mieszkającej tymczasowo w Nowym Jorku, krzyżują się. Choć Neal doprowadza niejednokrotnie Caroline do szału, dziewczyna nie potrafi oprzeć się jego urokowi osobistemu. A na domiar wszystkiego mieszkają pod jednym dachem...

Mai
„Często słyszałam, że przecież liczą się czyny, że to czyny są ważniejsze od słów. Chyba coś ze mną nie tak skoro przywiązuję tak ogromną wagę do tego, co pada z ust, zarówno moich jak i innych. Nowy Jork mogłabym określić milionem najróżniejszych przymiotników. W końcu tyle się tutaj nauczyłam. Najważniejszą lekcję dał mi jednak on. Dzięki niemu zrozumiałam ile znaczą słowa, jak wiele mogą zmienić. Mogą być kluczem do przebaczenia jak i sztyletem wbitym w pierś.
Słowa, dużo słów. Mówią o tym jak kochać, jak wybaczać, jak zapominać. Opowiadają jak ciężko zrozumieć własne uczucia. Pokazują jak ciężko jest podjąć decyzję. Co jest silniejsze? Irracjonalne uczucie czy uzasadniony strach?”

Bairre Brit
W tym miejscu chyba powinien się pokazać sensowny i zwięzły opis mojego bloga, który zachęciłby do kliknięcia w odpowiedni link. Ta, jasne... U mnie to niemożliwe.
Mój blog można nazwać pamiętnikiem. Przemyślenia, narzekania i wywody z mojej głowy - to właśnie można tam znaleźć. Co jeszcze będę umieszczać w notkach? Ha, sama chciałabym wiedzieć. Nigdy nie wiadomo co mi się uroi.
Po prostu zapraszam w miejsce, które jest zagadką nawet dla mnie samej.

Agnes Mording

Do Mystic Falls przyjeżdża dziewczyna i zaczyna uczęszczać tam do szkoły. Ze względu na niezwykły wygląd przyciąga wzrok wszystkich, w tym również nad naturalnych istot w mieście które dodatkowa ciekawią jej bliskie stosunki z Katherine Pierce, a do tego grona zalicza się również starszy z braci Salvadore, który postanawia sprawdzić dziewczynę i jej przeszłość. Ale czy dziewczyna jest do końca normalna? I czy jest człowiekiem? I dlaczego sama matka Klausa Ester pragnie jej śmierci? A co zrobi sam Klaus z piękną i tajemniczą Fayer Night?

miriamcia668
Ta historia zaczyna się w Anglii w roku 1914, u progu Wielkiej Wojny. Porucznik Tony Scolding zostaje lotnikiem morskim i wyrusza służyć Brytanii w walce z niemiecką flotą. Wojna i morze rzucą go w różne sytuacje i różne miejsca. Czy uda mu się zdobyć wojenną sławę i uzyskać wielki honor? Czy udowodni, że angielski dżentelmen da sobie radę na lądzie, na wodzie i w powietrzu? W każdym razie błogosławieństwem i udręką jednocześnie będzie dla niego znajomość z tajemniczą Emily…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz