Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!wtorek, 18 czerwca 2013

61. Aktualizacja #27

AKTUALIZACJA NUMER: 27
DATA: 18 czerwca 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 11 czerwca - 17 czerwca 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 294
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 8
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 22 czerwca (?)

Z przyczyn losowych Lili La nie mogła wstawić aktualizacji, więc na razie ją zastąpię.NIEDOSKONALI
emilyanne
Ja zabiłem już dwie. Pierwszej wydawało się, że kolor włosów coś zmienia i, niszcząc przy tym swoją urodę, stała się tlenioną blondynką. Blizny na ciele obróciła w zaletę i żyła pełnią życia. Drugą odkryliśmy niedawno. Świadczyła usługi dla mężczyzn i miała więcej wad niż zalet. Była bardziej niedoskonała, niż można to sobie wyobrazić. Ale trzecia... Trzecia była inna. Kiedy stałem za tym oknem, udając pracownika, nasze oczy po raz pierwszy spotkały się. Wywarłem na niej wrażenie, choć wyglądałem zupełnie zwyczajnie. Bała się mnie, ludzi, świata. Zrobiłem krok do tyłu. Jeden, drugi. Zacząłem spadać, bo wolałem zginąć, niżeli zabić kogoś, kto nie wiedział o mnie nic, a pomimo tego czuł strach. Nikt nie zadbał o to, by myślała choć przez chwilę, że jest bezpieczna. Nie była bezpieczna.
Oto jest Twoja Maria Magdalena. Będziesz ją chronił po kres swych dni. Będziesz dbał o jej życie tak długo, jak tylko starczy Ci sił i nie pozwolisz, by śmierć porwała ją w swoje objęcia. Jeśli będzie trzeba - kark nastawisz za nią. Jeśli będą inne możliwości - pomimo zmęczenia nie zrobisz tego, by trwać przy niej i nie dać jej zginąć, nie dać jej samej męczyć się ze światem. Oto jest Twoja kobieta niedoskonała. Mój następca zabije ją, jeśli będzie potrafił. Mój następca zabije ją, jeśli Ty nic nie zrobisz, bo ona, przytłoczona strachem, nie zrobi nic, by chronić własne życie. Już dawno wpadła we własną paranoję, z której pragnie jedynie uciec. Pozwól jej uciec, ale nie w ten sposób, o którym myśli. Nie pozwól jej się poddać.

Uszati & Berenika
Najgorzej jest, kiedy przez bardzo długi czas życie układa się po naszej myśli. Przeważnie przyzwyczajamy się do tego i wizja, iż coś może się zepsuć jest taka abstrakcyjna. Realne myślenie przysłania nam mgiełka optymizmu i to chyba właśnie wtedy boli najbardziej – nasz świat burzy się nagle, w najmniej oczekiwanym momencie. Prawie nieuleczalna choroba sprawia, że ludzie oddalają się od siebie, choć to bardzo trudne. Bo najciężej jest zapomnieć. Dobre wspomnienia bolą najbardziej.
Pozostają nam tylko sny, marzenia i cicho powiedziane obietnice.

littlestrawberry
Sophie, jest przetrzymywana przez własną matkę w domu od trzech lat. Czyli od momentu kiedy matka wmówiła jej, że jej najlepszy przyjaciel nie żyje.
Trzy lata później matka dziewczyny postanawia wyjechać. Sophie znajduje swój telefon i czyta wszystkie wiadomości od rzekomo nieżyjącego chłopka. Sophie kontaktuje się z Niall'em i prosi go o pomoc.
Jak potoczą się losy tej dwójki?
Czy matka dziewczyny ją odnajdzie?
Czy Sophie pokocha Niall'a z wzajemnością?
Tego dowiesz się czytając tą historię.

Cassie Black
Demi, to zwykła osiemnastolatka, której życie nie różni się niczym od innych. Jest jednak coś, co sprawia, że jest wyjątkowa. Od dziecka ma koszmary dotyczące ''czarnej chmury z której wyłania się ciało''. Nikt nie spodziewa się ile może być mroku w tak niewinnej istocie jak ona. Phoenix to pradawna moc, która ma za swój cel opętać duszę i sprawić, aby stała się maszyną do likwidowania istot ludzkich. Czy Demi poradzi sobie z tak ogromnym wyzwaniem? Czy zdoła uratować siebie i swoją rodzinę? Czy zachowa resztki uczuć? 


Ninówa
Wszyscy chcą, aby Hanka w końcu rozpoczęła poważne życie, ale ona woli nadal pozostać beztroską studentką. Po nieprzyjemnościach, jakie spotkają ją ze strony byłego chłopaka, w ciągu kilku minut podejmuje decyzję i wyjeżdża na wakacje, by wszystko przemyśleć. Na miejscu zakochuje się... po raz trzeci w tym samym facecie.
Konrad wraca z Warszawy po kilku latach. Nie ma zamiaru nikomu tłumaczyć, dlaczego stracił pracę i przenosi się z powrotem w rodzinne strony. Ku rozpaczy Hanki nie w głowie mu nowa miłość.
Ona chce uciec od swojego życia, on chociaż na chwilę do niego powrócić, a jedyne, co ich łączy, to wspólny balkon.

Anna A airaM
Chiara wydaję się być z pozoru zwyczajną nastolatką. Kończy szkołę i wybiera się w wymarzoną podróż. Co się stanie, jeśli ów przygoda zmieni jej życie o sto osiemdziesiąt stopni ? Gdy wszystko w co do tej pory wierzyła, okaże się kłamstwem ? Co zrobi, kiedy w jej życiu pojawią się istoty znane głównie z książek ? Jeśli chłopak, którego jak jej się wydawało kocha, stanie się jej wrogiem ? A może zakocha się w kimś innym ? W kimś kto skaże ją na niebezpieczeństwo i jednocześnie obdarzy ją silnym uczuciem? Co dalej z nimi będzie ? Poradzą sobie, czy nie ?

Adeptka
Weź miedziany kociołek, nalej napar złośliwości, dodaj łyżkę wredoty, szczyptę ironii, na koniec zamieszaj i podgrzej nad ogniem. Odczekaj godzinę, a dostaniesz osobę o nagannym charakterze, która nawet umarlaka wyprowadzi z równowagi.
Właśnie w takim procesie powstała Ada Adamek, innej możliwości nie ma. Panna Ada swoim słowotokiem potrafi położyć smoka na łopatki, zmusić spokojną nimfę do czynów karalnych i doprowadzić niejednego profesora o rozstrój nerwowy.
Poza tym jest idealnym przykładem osoby o paru jaźniach i niezidentyfikowanym stanie psychozy.
To wszystko sprawia, że młoda adeptka magii, wpada w nie lada kłopoty. Musi się nieźle postarać, by wyjść z tego cało i nie spowodować przy tym Apokalipsy.
Nie, żeby jej to przeszkadzało...

Vilian
Villena - maleńka wyspa, w którym trwają ciągłe walki z wilkami. Wszyscy uważają wilki za najgroźniejsze zwierzęta w okolicy. Z różnych perspektyw wygląda to inaczej. Wilki uważają oskarżenia za bezpodstawne, ale niestety, nie potrafią mówić, co utrudnia im przekonanie reszty do swoich poglądów. Nadchodzące wydarzenia wskazują jednak na to, że role się odwrócą, a wilki dostaną szansę na zemstę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz