Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 22 czerwca 2013

62. Aktualizacja #28

AKTUALIZACJA NUMER: 28
DATA: 22 czerwca 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 18 czerwca - 21 czerwca 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 302
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 8
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 29 czerwcaUszati.
Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem, postanawiającym kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?

Maarit
W małym pudełku - całe moje życie.
Wspomnienia kryjące tajemnice.
Kilka słonych łez wylanych na kartce papieru,
przypominających chwile w cierpieniu.
A pośród smutku i żalu,
mała iskierka do radości pożaru.
Wszystko schowane gdzieś w szarym kącie,
czeka, aż kurz na nim osiądzie.


Misao.
Zemsta to jedyna droga jej życia. Wieczność leży u jej stóp, gotowa aby służyć w wypełnieniu przeznaczenia. Plątanina spraw Królewskich zmienia formę przeznaczenia. Vampyyria, która doświadczyła tyle bólu i nienawiści w swoim życiu teraz odpłaca się z nawiązka tym, którzy uczynili z jej życia piekło. Fińskie lasy nie są bezpieczne dla człowieka. Lecz dla Vampyrii są doskonałym schronieniem. Jednak przeznaczenie płata jej figla. Wmieszało ją w Królewskie poczynania, co kompletnie rujnuje jej plan zemsty. Czy uda jej się spełnić wymagania rodziny i Królestwa?

Amelia Headlineshire
Czy można odrzucić dotychczasowe przekonania? Czy da się nauczyć od nowa, jak być człowiekiem? Historia ta opowiada o młodej Amelii, córce Hadesa, która zmierzy się z dojrzewaniem i walką o to, co kocha. Odkryje w sobie nowe, nieznane jej emocje i nauczy się żyć wśród podobnych do niej. Wiele przeszkód stanie na jej drodze. Bo zło nigdy nie śpi...

Rose Taylor
Lizzy i James palili za sobą wszystkie mosty i mnóstwo papierosów. Oboje pokochali życie na nowo, po swojemu. Podobno życie jest piękne. "Za wszystkim co jest piękne, kryje się jakiś ból" śpiewał Dylan, a Oni lubili jego piosenki. Mieli ze sobą tyle wspólnego, że musieli się w końcu spotkać. Nowy Jork i mnóstwo absyntu, mała!

Justyna G
Historia opowiada o dziewczynie z domu dziecka, którą przygarnęła jedna rodzina. Wraz z pojawieniem się nowych znajomych zaczynają się problemy nastolatki.


saltyblackberries
Życie toczy się na kilka sposobów, jedni wybierają cięższe, inni prostsze rozwiązania, ale co gdy rzeczywistość zaczyna przybierać niecodzienne kształty, kradnąc po drodze nasze zmysły? Clara i Raphael poznali się w Londynie ok 2010r.
On: Chłodny, tajemniczy, młody muzyk.
Ona: Poszukująca swojej autentyczności młoda i ambitna korektorka znudzona pospolitym życiem. Czy dla pewnych osób potrafimy robić wyjątki? Tych dwoje wydaje się być na dobrej drodze, jednak czy wszystko czego można dotknąć, czego można posmakować lub dojrzeć jest faktycznie prawdziwe? Gdzie zaczyna się przepaść w kompletne zatracenie?
Śmierć przecież wcale nie jest tak odległa jak nam się wydaje. Jest we wszystkim z czym mamy do czynienia, a najszybciej znaleźć ją można w drugim człowieku.

Historia o mentalnym okrucieństwie, pięknej i tragicznej więzi emocjonalnej między dwojgiem młodych ludzi, poszukiwaniu swojej seksualności, oraz kłamstwie, które zadecyduje o czyimś losie.

Anta Mercure
Eillin Crane kiedyś żyła.
Teraz jedynie egzystuje.
Co stało się z tą miłą i uprzejmą dziewczynką, która swoim uśmiechem automatycznie budziła zaufanie?
Tego właśnie chcą dowiedzieć się lekarze Zamkniętego Oddziału Mentalnego, do którego trafia, a szczególnie jeden z nich.
Czy zdoła wedrzeć się do umysłu panny Crane, która resztki rozsądku straciła już dawno?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz