Aktualności

Skargi, zażalenia, propozycje, wątpliwości oraz zmiany adresów blogów ect. zostawiajcie zawsze pod najnowszym postem.

# Zachęcam do skorzystania z zakładki "NOWE POSTY", którą znajdziecie w menu.
Dodatkowo jeśli macie propozycje NOWYCH KATEGORII - piszcie śmiało!

SZUKAM KOGOŚ CHĘTNEGO DO ZAJĘCIA SIĘ NOWYMI POSTAMI!sobota, 29 czerwca 2013

65. Aktualizacja #29

AKTUALIZACJA NUMER: 29
DATA: 29 czerwca 2013 rok
PRZEDZIAŁ ZGŁOSZEŃ: 22 czerwca - 29 czerwca 2013 roku
STAN PRZED AKTUALIZACJĄ: 310
LICZBA NOWO DODANYCH BLOGÓW: 23
DATA NASTĘPNEJ AKTUALIZACJI: 6 lipcaBllof
Draco Malfoy i Hermiona Granger - wrogowie od 6 lat. Po bitwie o Hogwart wracają na ostatni rok do Szkoły Magii. Czy wrogom uda się zakopać topór wojenny? Czy poczują do siebie coś więcej? Czy będzie to możliwe i jak zareagują inni na zakazaną miłość między wrogimi sobie domami.
Historia ta mówi nam nie tylko o tym, że ludzie się zmieniają. Pokazuję, że nie warto się poddawać, bo życie w końcu przyniesie szczęście. A tym szczęściem może być ktoś kogo się nie spodziewamy.

swag. ∞

Czwórka rozpuszczonych dzieciaków, które znają się tylko z internetowego czatu. ON - chłopak o dwóch obliczach, ONA - zepsute dziecko Disney'a. Kolejna jest lesbijką, a czwarta pracoholiczką. Jednakże nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele ich łączy. ON - bożyszcze nastolatków, ONA - przykład do naśladowania. Ale czy aby na pewno? Czy sprawy rodzinne pozwolą Demi wyjechać do Chicago, by spotkać się z matką i siostrami? Czy znajdzie się osoba, która ją naprawi?

kiaudiax
Rita. Miała trudną przeszłość, cały czas pod maską ukrywała wszystkie swoje słabości. Nadal to robi, ale czuje, że z dnia na dzień ma w sobie coraz mniej siły. Wewnątrz pragnie jakiejś diametralnej zmiany, która sprawiłaby, iż znów poczuje, że żyje.
Justin. Jest już znudzony dotychczasowym życiem, sławą, jest wypalony i cierpi wewnętrznie. Pragnie jakiegoś uczucia, które go odrodzi, chce znów poczuć się jak zwyczajny nastolatek, więc tworzy swoją druga (niesławną) tożsamość i zapisuje się do normalnego liceum. Jak będzie wyglądać jego życie, kiedy będzie dwoma osobami jednocześnie?
I czy obydwoje wreszcie dostrzegą, jak wiele ich łączy? 

Qlibereq
Życie szesnastoletniej Veronici nigdy nie było łatwe. W bardzo młodym wieku musiała zmierzyć się z morderstwem matki, a ostatnio ze śmiercią ojca. Dziewczyna przeżyła więcej upadków niż niejeden dorosły, a pomimo to nadal ma w sobie siłę do walki. Co się stanie, gdy wraz z braćmi przybędzie do Hogwartu, by tam pobierać nauki? Czy dziewczyna odnajdzie wreszcie dom i przyjaciół? Czy raczej wszystko obróci się przeciwko niej i będzie musiała zmierzyć się ze złem, które na nią czeka, całkiem sama?
Odkryjcie historię Very i wejdźcie do świata czarów jeszcze raz!

Tusia
Zupełny bezsens, czyli coś, czego każdy kiedyś w życiu doświadczył. Jest zbiorem refleksji, recenzji oraz opowiadań, z którymi się jeszcze nie spotkaliście. Mimo radosnej okładki tematyka mroczna zagłębiająca się w tajniki ludzkiego umysłu i... bezsensu.

silver
Draco Malfoy po raz szósty wraca do Hogwartu, aby kontynuować swoją naukę. Ten rok okazuje się być dla niego przełomowy. Staje przed ciężkim zadaniem, a zarazem wyborem, którego będzie musiał dokonać już wkrótce. Powierzono mu nie tylko własne losy, ale również losy bliskich. Czy stanie po stronie zła, wybierając tym samym pozornie bezpieczniejszą opcję, czy postanowi walczyć o to, na czym rzeczywiście mu w życiu zależy? I kto tak naprawdę okaże się 'złym charakterem'?

Floydowa

Cichy niedosyt to blog, na którym pojawiają się przeróżne opowiadania, wszystkie związane z tematyką miłości męsko-męskiej. Jest to zbiór opowiadań, niektóre z nich są całkowicie przeze mnie wymyślone, inne osadzone w realiach świata m&a lub jakiegoś serialu. Publikuję opowiadania dłuższe, kilkurozdziałowe, ale także oneshoty. Wszystkie moje twory łączy jedna rzecz: opowiadają one o troskach, radościach i problemach życia codziennego, z którymi zmierzyć się musi każdy człowiek, jednak nie każdy im niestety podoła.

Rose Taylor
Wirtualna szuflada, do której upycham rzeczy różnorakie zapadające w moją pamięć. Zapraszam na seans myśli, słów, muzyki...

Capitan Pipes
Przyjaciele. Muzyka. Ucieczka. Brak barier. Te hasła to hasła, które po przeczytaniu skojarzą ci się. Nowo Yorska grupa przyjaciół, przyjaciół, których połączył rock wyrusza w podróż po Stanach. Wiedzeni są lojalnością. Lojalnością wobec ich przyajciela - chłopaka posądzonego o zbrodnie. Każdy ma inny charakter, a jednak są wstanie zrobić wszystko w imię przyjaźni.

Capitan Pipes
Dwie dziewczyny przenoszą się w czasie do XVIII wieku. Do czasów piratów i tam poznają swoich przodków. Dwóch największych kapitanów. Jakie przygody mogą tam ich spotkać? Nie mówcie, że nie oglądaliście Piratów z Karaibów.

Capitan Pipes
Córka Johnny'ego Deppa zaczyna nowe życie w Anglii. Zaczyna je z powerem, gdyż już pierwszego dnia los chce, aby spotkała brytyjski boysband - One Direction. Nie zna ich, nie słucha, ale okazują się całkiem mili. Ich losy splatają się. Chłopaki zauważają, że dziewczyna ma w sobie to coś. Jednak ona jakoś nie szuka miłości, a przyjaciela.

Luie
Jest świt, kiedy wiemy, jaką podążamy drogą. Jest też zmrok, kiedy naszą drogę otula gęsta mgła zatruwająca umysł.
Tą mgłą okazało się być uczucie, które nagle wybuchło pomiędzy Syriuszem a Juliette. Nie, nie jest to miłość. Skądże znowu! To niewyobrażalnie silna nienawiść nieprowadząca do powstania pozytywnych emocji jak miłość, zmuszająca dwójkę siedemnastolatków do pozabijania się nawzajem.
Choć mają swoją teorię, jak to się mogło stać, nie potrafią niczego zrobić, aby to się skończyło, ponieważ ich serca i umysły zostały zatrute nienawiścią.
A gdyby to nie było dość wystarczającym problemem, w szkole zaczynają ginąć uczniowie... jakby rytualnie.
Co się dzieje i jaki to ma związek z wizjami Julie?

Blog osadzony w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart stworzonej przez J. K. Rowling w serii książek „Harry Potter”. Wielka Wojna sieje w Europie spustoszenie, jednak nie sięga bram Hogwartu. Tam czarodzieje mają inne problemy. Tom Marvolo Riddle właśnie otworzył Komnatę Tajemnic. Zamek drży w posadach, gdy bazyliszek porywa kolejnych uczniów. Dyrektor Armando Dippet wraz z profesorem transmutacji Albusem Dumbledorem robią, co mogą, lecz nikt nie jest w stanie powstrzymać paniki.Pogłoski zza murów dotyczą kolejnych zabójstw dokonanych przez Grindelwalda i jego Czarną Rożdżkę - optymiści to już oficjalnie gatunek wymarły.

Caroline i Onomatopeja
Zagubione lata to próba odpowiedzi na pytanie, zadawane sobie przez wielu: Co działo się w czarodziejskim świecie, wykreowanym przez J.K. Rowling od zakończenia przez Harry'ego "Ery Voldemorta" do wydarzeń opisanych w epilogu, czyli kiedy dzieci Pottera wybierają się do Hogwartu? Opisywane z perspektywy niepozornych nastolatków, którzy z niepokojem przyglądają się bałaganowi w swoim otoczeniu, na tle makabrycznych wydarzeń w Ministerstwie Magii; są opowieścią z kapką humoru i finezji dodanej do paskudnej sałatki pełnej zła.

Rosesylla
Park Bom budzi się w szpitalnym łóżku. Nic nie pamięta, a obok niej znajduje się nieznana jej kobieta, która twierdzi, że jest jej najlepszą przyjaciółką. Na dodatek, potem zjawiają się dwaj mężczyźni, którzy podobno też są jej przyjaciółmi.
Po wyjściu ze szpitala musi poznawać wszystko od nowa, ale jej przyjaciele pomagają jej.
Wszystko idzie dobrze, doskonale odnajduje się, w tym nowym dla niej świecie.
Dlaczego więc każdy patrzy na nią ze smutkiem w oczach?

Croissa
Odkąd ukończyłam szkołę i zdaniem moich rodziców dorosłam, moje życie wywróciło się do góry nogami. Z dnia na dzień zaczęto wymagać ode mnie odpowiedzialności, powagi, samodzielności, taktowności, niezależności... A co najgorsze rozpoczęto poszukiwania kandydata na mojego przyszłego męża...

 krolicza-mentalnosc
Katherine Lawrence - młoda 22-letnia ambitna była detektyw, stara się kontynuować swoje życie nie wprowadzając w nie zbytecznych turbulencji. Jej codzienna monotonia powoli nabierze rozpędu, gdy jej starsza siostra, Suzan Sander nie mogąc patrzeć na jej pozbawione niebezpieczeństwa i dreszczu emocji życie, postanowi znaleźć dla niej wolną posadę.
W międzyczasie młoda dziewczyna napotka problem, który uczyni jej życie ciągłą walką o przetrwanie.
Czy demony przeszłości powrócą? Czy pragnienie niebezpieczeństwa, ciągłego znajdowania się na pograniczu śmierci, oraz niebywałego talentu do rozwiązywania przestępczych zagadek, weźmie górę nad jej dotychczasowym życiem? Jak zakończy się ta historia? Czy Katherine Lawrence odważy się skonfrontować twarzą w twarz z jej największym koszmarem? Czy może koszmar stanie się jej przeznaczeniem?

Hekate
Chcesz poznać historie Morta Millera? Pierwszej hybrydy demona i człowieka.
Wcześniej radosny, młody pisarz z piękną narzeczoną u boku.
Teraz uciekający przed śmiercią demon.
Co byś zrobił, gdyby całe twoje życie runęło ci na głowę? Gdybyś stracił ukochaną, dom, rodzinę, przyjaciół... a w szczególności życie. Gdybyś stał się wysłannikiem Szatana, dzieckiem nocy, pierwszą hybrydą, wybrańcem, mordercą, katem?
Potrafiłbyś zabić, torturować, śledzić? Potrafiłbyś patrzeć na śmierć najbliższych, być torturowanym, znosić miliony śledzących cię oczu?
Prawa ręka Szatana, Władca Śmierci, Dziecko Ciemności, Anioł Nocy.


Winduru
Opowiadam, składam wiersze, piszę reportaże ze snów i dodaję szczyptę dosłowności. "Staram się myśleć" to moje motto - daj się nim zarazić!

Sean i Viper
Rita i Laura. Ogień i woda. Dwie przyjaciółki. Stąpają po świecie ponad dziewiętnaście lat, przez co zdążyły już zakosztować goryczy egzystencji. W ich żyłach buzuje krew zmieszana z najróżniejszymi narkotykami, czy alkoholem. Obie uzależnione, dążące do błogiej śmierci. Nie mają nikogo prócz siebie. Rodzina jest dla nich jak ktoś obcy. Oni się na nie wypięli, więc one zrobiły to samo. Zaczęły od nowa, w zupełnie innym miejscu, gdzie nikt ich nie znał. Płacz to ich kompan, a radość największy wróg. Walczą każdego dnia, by choć na chwilę móc poczuć się jak prawdziwi ludzie. Już dawno przestały nimi być. Przynajmniej tak im się zdaje...

Chocolate
To historia jakich wiele, podobna do jednej z tych które sami przeżyliśmy. Dwoje nieznajomych spotyka się....Kraków, przyjaciele, tajemnice, przeszłość i tu podobieństwo może zniknąć
Co jeśli ona jest dziewczynką w zakrwawionej sukience, a on chłopczykiem z pistoletem. Czy może zaistnieć zdrowa relacja między tą dwójką ?

Capitan Pipes
Dylan Grave musi spłacić dług o jednego z groźniejszych mafiozów w latach 50. Przesiadując w barze i chlając whiskey oraz paląc papierosy rzeczywiście wiele nie załatwi. Ale nikt go nie rozumie. Nikt? Nie jest jedna dziewczyna, która przybyła z Nowego Yorku do Las Vegas, aby przeżyć przygodę życia. Nikt nie ma nic przeciwko, aby ta przygoda uratowała Dylana od zagłady. Jednak nie obejdzie się to bez szwanku. W końcu domena to sex, drugs i rock n' roll. Handlowanie narkotykami i zadawanie się z mafią nie jest do końca legalne. A to, że jeżdżą skradzionym Cadillaciem z rock n' rollem w radiu wcale ich nie usprawiedliwia. Idźcie po śladzie petów i plam po whiskey, a znajdziecie się na przełomie w latach 60. I doznacie uczucia, które jest spowite mrokiem. A symbolem mroku jest dym od papierosów.

Tote
Nowy Orlean. Miasto, gdzie krew miesza się z Burbonem, a zabawa trwa do białego rana. Miejsce, w którym wampirom udało się zapanować nad porywczą naturą wiedźm. Tu właśnie zmierza Caroline. Bez obmyślonego wcześniej planu i celu. Bez zarezerwowanego hotelu i przewodnika. Ale dziewczyna wie, kto zapewni jej bezpieczeństwo i dach nad głową w obcym mieście. Niestety już pierwsze godziny jej pobytu w Nowym Orleanie wskazują,że bedzie zdana na siebie. Jak dalej się potoczą się jej losy w tym nieokiełznanym mieście? Czy szybko zabookuje bilet powrotny do domu? I czy jej życie miłosne i emocjonalne wywróci się do góry nogami? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz